Organizator MWG Mazury: Wojciech Ziobroniewicz - Sylwester Zieliński. Kontakt telefoniczny: 501 - 362 - 221, adres: 19-200 Grajewo, Popowo 7 (obok sali biesiadnej). Adres e-mail: kontakt@mwgmazury.nazwa.pl adres strony internetowej: www.mwgmazury.pl



Poniżej prezentujemy Państwu wyniki treningu no 3 rywalizacji w IV Edycji na FCI Międzynarodowym Wspólnym Gołębniku Mazury w 2021 roku.








Result - Training no 3

Releasepoint: Szczuczyn
Info: Third training of pigeons at OLR Mazury. Distance about 10 km. Sunny weather. Basketed 2212 pigeons.
Releasetime: 22.07.2021 08:10:00
Distance: 10 km
Basketed Pigeons: 2212 (ALL AFTER SECOND TRAINING 19-07-2021)
Arrived Pigeons: 2198
Missed Pigeons: 14

Ranking Fancier Team Pigeon Arrivaltime Speed Country Name
1 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043840 22.07.2021 08:27:48.14 561,724 Belgium
2 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10027 22.07.2021 08:27:53.06 559,149 Poland
3 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-717 22.07.2021 08:27:58.73 556,210 Poland
4 Denys Emiel -- BE-21-3071487 22.07.2021 08:30:42.40 482,936 Belgium
5 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1242 22.07.2021 08:31:01.03 475,802 Poland
6 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3329 22.07.2021 08:31:03.16 474,999 Poland
7 Hartman Berndt -- DV-07327-21-203 22.07.2021 08:31:05.67 474,057 Germany
8 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343275 22.07.2021 08:31:05.78 474,016 Netherlands
9 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6927 22.07.2021 08:31:07.82 473,253 Poland
10 Familie Soellner -- DV-02733-21-283 22.07.2021 08:31:15.03 470,577 Germany
11 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2436 22.07.2021 08:31:15.69 470,334 Poland
12 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3364 22.07.2021 08:31:16.42 470,065 Poland
13 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11385 22.07.2021 08:31:17.18 469,785 Poland
14 Maratończyk -- PL-0235-21-5115 22.07.2021 08:31:17.19 469,781 Poland
15 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12323 22.07.2021 08:31:18.17 469,421 Poland
16 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-526 22.07.2021 08:31:19.21 469,040 Poland
17 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11109 22.07.2021 08:31:19.22 469,036 Poland
18 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12608 22.07.2021 08:31:19.24 469,029 Croatia
19 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5038 22.07.2021 08:31:20.18 468,684 Poland
20 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2262 22.07.2021 08:31:20.20 468,677 Poland
21 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13803 22.07.2021 08:31:20.29 468,644 Poland
22 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4040 22.07.2021 08:31:20.61 468,527 Poland
23 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24156 22.07.2021 08:31:21.03 468,373 Croatia
24 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7037 22.07.2021 08:31:21.38 468,245 Lithuania
25 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-581 22.07.2021 08:31:21.77 468,103 Poland
26 Wich Edward -- PL-0228-21-16419 22.07.2021 08:31:22.75 467,745 Poland
27 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-192 22.07.2021 08:31:22.76 467,741 Poland
28 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74129 22.07.2021 08:31:22.78 467,734 Hungary
29 ZIBI -- GB-21-V-24335 22.07.2021 08:31:22.79 467,731 England
30 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7019 22.07.2021 08:31:22.80 467,727 Poland
31 Bury -- NOR-011-21-0172 22.07.2021 08:31:23.86 467,341 Norway
32 Messiaen Christian A -- BE-21-3119481 22.07.2021 08:31:24.33 467,170 Belgium
33 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10170 22.07.2021 08:31:24.33 467,170 Poland
34 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0161 22.07.2021 08:31:24.44 467,130 Norway
35 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-826 22.07.2021 08:31:25.13 466,879 Poland
36 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1431 22.07.2021 08:31:25.42 466,774 Poland
37 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-177 22.07.2021 08:31:26.05 466,545 United States
38 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10074 22.07.2021 08:31:26.08 466,534 Poland
39 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10582 22.07.2021 08:31:26.10 466,527 Poland
40 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12423 22.07.2021 08:31:26.49 466,385 Poland
41 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8128 22.07.2021 08:31:27.30 466,092 Poland
42 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171257 22.07.2021 08:31:27.70 465,947 China
43 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-338 22.07.2021 08:31:28.05 465,820 Poland
44 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10439 22.07.2021 08:31:28.47 465,669 Poland
45 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093355 22.07.2021 08:31:28.47 465,669 Belgium
46 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343264 22.07.2021 08:31:28.99 465,481 Philippines
47 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14400 22.07.2021 08:31:29.39 465,336 Poland
48 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5884 22.07.2021 08:31:29.74 465,210 Poland
49 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1056 22.07.2021 08:31:30.08 465,087 Poland
50 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5439 22.07.2021 08:31:30.43 464,961 Poland
51 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12609 22.07.2021 08:31:30.78 464,835 Croatia
52 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-16019 22.07.2021 08:31:31.89 464,436 Poland
53 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8002 22.07.2021 08:31:32.27 464,299 Poland
54 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1158 22.07.2021 08:31:32.59 464,184 Poland
55 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7004 22.07.2021 08:31:33.28 463,937 Poland
56 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8255 22.07.2021 08:31:33.67 463,797 Poland
57 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14418 22.07.2021 08:31:33.69 463,790 Poland
58 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8109 22.07.2021 08:31:34.84 463,378 Poland
59 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7342 22.07.2021 08:31:36.71 462,710 Poland
60 Kusser Josef -- DV-05138-21-1253 22.07.2021 08:31:38.12 462,207 Germany
61 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93576 22.07.2021 08:31:39.34 461,773 Italy UROS
62 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2540 22.07.2021 08:31:41.09 461,152 Poland
63 Okutan Pigeon -- TR-21-042539 22.07.2021 08:31:41.73 460,925 Denmark
64 B.W Women Cup PL-0296-21-7437 22.07.2021 08:31:42.01 460,826 Switzerland
65 Bury -- NOR-011-21-0177 22.07.2021 08:31:42.73 460,571 Norway
66 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8375 22.07.2021 08:31:43.23 460,395 Poland
67 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7441 22.07.2021 08:31:44.11 460,084 Poland
68 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46151 22.07.2021 08:31:44.36 459,996 Italy
69 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074703 22.07.2021 08:31:44.80 459,841 Belgium
70 TEAM CROATIA -- CRO-21-23404 22.07.2021 08:31:44.82 459,834 Croatia
71 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343303 22.07.2021 08:31:45.09 459,738 Netherlands
72 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043837 22.07.2021 08:31:45.57 459,569 Belgium
73 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8148 22.07.2021 08:31:45.85 459,471 Poland FURY
74 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5653 22.07.2021 08:31:45.86 459,467 Poland
75 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24047 22.07.2021 08:31:46.35 459,295 Poland
76 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250664 22.07.2021 08:31:47.48 458,898 Netherlands
77 Derby Riachos -- PT-21-1006940 22.07.2021 08:31:48.56 458,519 Portugal
78 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13808 22.07.2021 08:31:48.82 458,428 Poland
79 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637617 22.07.2021 08:31:49.32 458,253 Greece
80 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10079 22.07.2021 08:31:50.13 457,970 Poland MIKOŁAJ
81 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8067 22.07.2021 08:31:50.36 457,889 Poland
82 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1128 22.07.2021 08:31:51.03 457,655 Austria
83 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-233 22.07.2021 08:31:53.73 456,715 Austria
84 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1001 22.07.2021 08:31:53.74 456,711 Sweden
85 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-132 22.07.2021 08:31:55.06 456,253 Germany
86 Derby Riachos -- DV-08609-21-388 22.07.2021 08:31:55.06 456,253 Portugal
87 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-41 22.07.2021 08:31:55.49 456,104 Poland
88 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12072 22.07.2021 08:31:55.50 456,100 Poland
89 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11002 22.07.2021 08:31:56.34 455,809 Poland
90 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3798 22.07.2021 08:31:58.29 455,135 Poland
91 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071708 22.07.2021 08:31:59.93 454,570 China
92 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3728 22.07.2021 08:32:00.69 454,308 Poland
93 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82293 22.07.2021 08:32:00.70 454,305 Italy
94 Vercammen Jos -- BE-21-6138356 22.07.2021 08:32:01.21 454,129 Belgium
95 Mark De Backer -- BE-21-4003152 22.07.2021 08:32:01.23 454,122 Belgium
96 Kusser Josef -- DV-05138-21-951 22.07.2021 08:32:03.12 453,474 Germany
97 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098315 22.07.2021 08:32:03.76 453,254 Italy
98 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2890 22.07.2021 08:32:05.16 452,776 Czech Republic
99 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-414 22.07.2021 08:32:05.41 452,690 Germany
100 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2551 22.07.2021 08:32:05.42 452,687 Poland
101 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-162 22.07.2021 08:32:05.90 452,523 Poland
102 IWONA Women Cup PL-014-21-4166 22.07.2021 08:32:06.18 452,427 Poland
103 Popovici Paul -- AUS-602-21-1721 22.07.2021 08:32:08.18 451,746 Austria
104 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-50 22.07.2021 08:32:09.06 451,447 Poland
105 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5803 22.07.2021 08:32:09.51 451,294 Poland
106 Baska Paweł -- PL-063-21-7369 22.07.2021 08:32:10.22 451,053 Poland
107 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74145 22.07.2021 08:32:11.09 450,758 Hungary
108 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1784 22.07.2021 08:32:11.71 450,549 Poland
109 Donda Sergej -- RUS-21-46808 22.07.2021 08:32:12.60 450,248 Estonia BONIA
110 Vervloet Bert A -- BE-21-6052289 22.07.2021 08:32:13.00 450,113 Belgium
111 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14405 22.07.2021 08:32:13.33 450,001 Poland
112 De Wachter Frans -- BE-21-6054296 22.07.2021 08:32:13.92 449,802 Belgium
113 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82281 22.07.2021 08:32:14.16 449,721 Italy
114 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7016 22.07.2021 08:32:14.31 449,671 Poland
115 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088025 22.07.2021 08:32:14.33 449,664 Italy
116 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-1069 22.07.2021 08:32:14.79 449,509 Poland
117 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9577 22.07.2021 08:32:15.02 449,432 Poland
118 Team DARIUS -- GR-21-0637676 22.07.2021 08:32:15.17 449,381 Greece
119 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3443 22.07.2021 08:32:15.55 449,253 Poland
120 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4712 22.07.2021 08:32:15.86 449,149 Poland
121 Messiaen Christian A -- BE-21-3119492 22.07.2021 08:32:15.88 449,142 Belgium
122 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2089 22.07.2021 08:32:16.38 448,974 Poland
123 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-743 22.07.2021 08:32:16.38 448,974 Czech Republic
124 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637612 22.07.2021 08:32:17.60 448,565 Greece
125 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3078 22.07.2021 08:32:18.09 448,400 Poland
126 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-179 22.07.2021 08:32:18.10 448,397 United States
127 Slunsky Franz -- AUS-323-21-901 22.07.2021 08:32:18.12 448,390 Austria
128 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3078 22.07.2021 08:32:18.44 448,283 Poland
129 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110935 22.07.2021 08:32:19.16 448,042 Belgium
130 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13306 22.07.2021 08:32:19.59 447,898 Poland
131 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74135 22.07.2021 08:32:19.61 447,892 Hungary
132 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6928 22.07.2021 08:32:19.87 447,805 Poland
133 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-131 22.07.2021 08:32:20.55 447,578 Poland
134 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-190 22.07.2021 08:32:20.57 447,571 Poland
135 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10137 22.07.2021 08:32:20.86 447,474 Poland
136 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7018 22.07.2021 08:32:20.89 447,464 Poland
137 Familie Soellner -- DV-02733-21-282 22.07.2021 08:32:23.47 446,605 Germany
138 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-61 22.07.2021 08:32:23.76 446,508 Poland
139 Denys Emiel -- BE-21-3071525 22.07.2021 08:32:24.42 446,289 Belgium
140 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074828 22.07.2021 08:32:24.84 446,150 Belgium
141 LENA Women Cup PL-013-21-11011 22.07.2021 08:32:24.85 446,146 Poland
142 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8262 22.07.2021 08:32:26.36 445,646 Poland
143 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-32 22.07.2021 08:32:26.59 445,570 Czech Republic
144 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8124 22.07.2021 08:32:27.07 445,411 Poland
145 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096542 22.07.2021 08:32:28.38 444,978 Italy
146 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915581 22.07.2021 08:32:29.22 444,701 Greece
147 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1052 22.07.2021 08:32:29.24 444,695 Germany
148 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3117 22.07.2021 08:32:29.53 444,599 Ireland
149 ENACHE MARIAN -- IT-21-088786 22.07.2021 08:32:31.39 443,987 Italy
150 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17818 22.07.2021 08:32:31.59 443,922 Poland
151 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-142 22.07.2021 08:32:32.20 443,721 Poland
152 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8928 22.07.2021 08:32:32.22 443,715 Poland RAKAN
153 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-142 22.07.2021 08:32:32.31 443,685 Poland
154 Derby Riachos -- DV-08609-21-376 22.07.2021 08:32:34.27 443,043 Portugal
155 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10026 22.07.2021 08:32:34.57 442,945 Poland
156 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099936 22.07.2021 08:32:36.60 442,282 Romania
157 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10490 22.07.2021 08:32:36.61 442,279 Poland
158 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12612 22.07.2021 08:32:39.15 441,452 Croatia
159 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6683 22.07.2021 08:32:42.86 440,251 Poland
160 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343273 22.07.2021 08:32:44.32 439,780 Philippines
161 Herbots Jo -- BE-21-2130271 22.07.2021 08:32:47.97 438,606 Belgium
162 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4068 22.07.2021 08:32:47.99 438,600 Poland
163 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7442 22.07.2021 08:32:50.54 437,784 Poland
164 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15056 22.07.2021 08:32:51.13 437,595 Poland
165 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2292 22.07.2021 08:32:53.04 436,987 Germany
166 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3923 22.07.2021 08:32:53.65 436,793 Lithuania
167 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450210 22.07.2021 08:32:58.31 435,316 Netherlands
168 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9113 22.07.2021 08:32:59.66 434,890 Poland
169 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-75 22.07.2021 08:33:01.40 434,342 Germany
170 Derby Riachos -- PT-21-1006937 22.07.2021 08:33:02.76 433,915 Portugal
171 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68976 22.07.2021 08:33:03.55 433,667 Hungary
172 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5618 22.07.2021 08:33:04.05 433,510 Poland
173 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3050 22.07.2021 08:33:04.26 433,445 Poland
174 Książek Józef B -- PL-0221-21-1509 22.07.2021 08:33:04.73 433,298 Poland
175 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023155 22.07.2021 08:33:04.75 433,291 Turkey
176 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033633 22.07.2021 08:33:05.62 433,019 Thailand
177 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8630 22.07.2021 08:33:07.43 432,454 Poland
178 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24044 22.07.2021 08:33:08.25 432,199 Poland
179 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343285 22.07.2021 08:33:09.40 431,841 Netherlands
180 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637628 22.07.2021 08:33:09.61 431,776 Greece
181 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2254 22.07.2021 08:33:10.09 431,627 Poland
182 Merg-Tom -- PL-0492-21-8896 22.07.2021 08:33:10.73 431,428 Poland
183 Gutowski Józef -- PL-014-21-2347 22.07.2021 08:33:11.58 431,165 Poland
184 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1141 22.07.2021 08:33:11.60 431,158 Sweden
185 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11043 22.07.2021 08:33:11.82 431,090 Germany
186 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12428 22.07.2021 08:33:12.97 430,734 Poland
187 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-315 22.07.2021 08:33:13.64 430,527 Poland
188 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1369 22.07.2021 08:33:13.87 430,456 Poland
189 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093320 22.07.2021 08:33:13.88 430,453 Belgium
190 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-815 22.07.2021 08:33:14.46 430,274 Poland
191 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8066 22.07.2021 08:33:14.46 430,274 Poland
192 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8871 22.07.2021 08:33:14.71 430,197 Poland
193 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4193 22.07.2021 08:33:14.73 430,191 Poland
194 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-527 22.07.2021 08:33:15.43 429,975 Czech Republic
195 De Wachter Frans -- BE-21-6054282 22.07.2021 08:33:16.12 429,763 Belgium
196 Okutan Pigeon -- TR-21-042535 22.07.2021 08:33:16.59 429,618 Denmark
197 Królikowski Bartek -- PL-0501-21-8162 22.07.2021 08:33:17.47 429,347 Poland
198 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2278 22.07.2021 08:33:17.49 429,341 Germany
199 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3383 22.07.2021 08:33:17.52 429,332 Poland
200 Książek Józef B -- PL-0221-21-1591 22.07.2021 08:33:17.76 429,258 Poland
201 Mertens Roger -- BE-21-5021188 22.07.2021 08:33:18.25 429,108 Belgium
202 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1103 22.07.2021 08:33:18.48 429,037 Poland
203 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11021 22.07.2021 08:33:18.94 428,896 Poland
204 ENACHE MARIAN -- IT-21-088787 22.07.2021 08:33:19.66 428,676 Italy
205 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7305 22.07.2021 08:33:19.66 428,676 Poland
206 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1072 22.07.2021 08:33:19.69 428,666 Austria
207 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9203 22.07.2021 08:33:20.14 428,529 Poland
208 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7063 22.07.2021 08:33:20.16 428,523 Poland
209 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2202 22.07.2021 08:33:20.18 428,516 Austria
210 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12797 22.07.2021 08:33:20.99 428,269 Poland
211 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11313 22.07.2021 08:33:21.44 428,131 Poland
212 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10408 22.07.2021 08:33:21.44 428,131 Poland
213 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10587 22.07.2021 08:33:21.71 428,049 Poland
214 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014300 22.07.2021 08:33:22.17 427,908 Italy
215 Mertens Roger -- BE-21-5021195 22.07.2021 08:33:22.28 427,875 Belgium
216 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099947 22.07.2021 08:33:22.31 427,866 Romania
217 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093357 22.07.2021 08:33:22.66 427,759 Belgium
218 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12911 22.07.2021 08:33:23.33 427,555 Poland
219 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-29 22.07.2021 08:33:23.56 427,484 Poland
220 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-666 22.07.2021 08:33:23.56 427,484 Germany
221 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2515 22.07.2021 08:33:23.72 427,436 Poland
222 Cantu Renato -- IT-21-084138 22.07.2021 08:33:23.75 427,427 Italy
223 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1395 22.07.2021 08:33:24.47 427,207 Poland
224 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11441 22.07.2021 08:33:25.67 426,843 Poland
225 Michał & Patryk Wróbel Team -- DV-09214-21-667 22.07.2021 08:33:26.17 426,691 Poland
226 Ciereszko Adam -- BE-21-2041928 22.07.2021 08:33:26.19 426,685 Belgium
227 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089251 22.07.2021 08:33:26.35 426,636 Belgium
228 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12627 22.07.2021 08:33:26.73 426,521 Poland
229 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2722 22.07.2021 08:33:26.75 426,515 Poland
230 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2780 22.07.2021 08:33:27.53 426,279 Poland
231 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637603 22.07.2021 08:33:27.81 426,194 Greece
232 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071675 22.07.2021 08:33:27.83 426,188 China
233 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6111 22.07.2021 08:33:27.99 426,139 Poland
234 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3041 22.07.2021 08:33:28.45 426,000 Poland
235 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8326 22.07.2021 08:33:28.45 426,000 Poland
236 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2237 22.07.2021 08:33:28.74 425,913 Poland
237 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-878 22.07.2021 08:33:29.42 425,707 Poland
238 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5395 22.07.2021 08:33:29.43 425,704 Poland
239 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4617 22.07.2021 08:33:29.52 425,677 Germany
240 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5825 22.07.2021 08:33:29.77 425,601 Poland
241 Kusser Josef -- DV-05138-21-1015 22.07.2021 08:33:29.93 425,553 Germany
242 Asbach Uralt -- DV-05293-21-147 22.07.2021 08:33:29.95 425,547 Germany
243 B.W Women Cup PL-0296-21-7421 22.07.2021 08:33:30.39 425,414 Switzerland
244 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3384 22.07.2021 08:33:30.51 425,378 Poland
245 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15003 22.07.2021 08:33:30.91 425,258 Poland
246 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-359 22.07.2021 08:33:30.95 425,245 Poland
247 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343297 22.07.2021 08:33:31.62 425,044 Netherlands
248 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2190 22.07.2021 08:33:32.35 424,824 Poland
249 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-134 22.07.2021 08:33:32.37 424,818 Germany
250 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14421 22.07.2021 08:33:32.38 424,815 Poland
251 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7013 22.07.2021 08:33:32.48 424,785 Poland
252 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5407 22.07.2021 08:33:32.73 424,710 Poland
253 Denys Emiel -- BE-21-3071455 22.07.2021 08:33:32.74 424,707 Belgium
254 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6020 22.07.2021 08:33:32.89 424,662 Poland
255 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1793 22.07.2021 08:33:33.42 424,502 Poland
256 Pedro Porto D -- PT-21-1172126 22.07.2021 08:33:33.44 424,496 Portugal
257 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10034 22.07.2021 08:33:33.80 424,388 Poland
258 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2188 22.07.2021 08:33:34.31 424,235 Poland
259 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9497 22.07.2021 08:33:34.53 424,169 Poland
260 Ciereszko Adam -- BE-21-2041631 22.07.2021 08:33:34.54 424,166 Belgium
261 EMILA Women Cup PL-04-21-3101 22.07.2021 08:33:34.71 424,115 Poland
262 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-54 22.07.2021 08:33:35.33 423,929 Poland
263 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4025 22.07.2021 08:33:35.33 423,929 Poland
264 NATAN Women Cup PL-0421-21-1046 22.07.2021 08:33:35.67 423,828 Poland
265 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062075 22.07.2021 08:33:35.84 423,777 Belgium
266 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8877 22.07.2021 08:33:35.86 423,771 Poland
267 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-421 22.07.2021 08:33:36.37 423,618 Austria
268 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12410 22.07.2021 08:33:36.62 423,543 Poland
269 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343233 22.07.2021 08:33:37.18 423,376 Philippines
270 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2586 22.07.2021 08:33:37.65 423,236 Poland
271 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8018 22.07.2021 08:33:38.20 423,072 Poland
272 FOGADO ANDREA -- IT-21-124212 22.07.2021 08:33:38.32 423,036 Italy
273 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7007 22.07.2021 08:33:38.73 422,914 Poland
274 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13811 22.07.2021 08:33:39.14 422,791 Poland
275 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637618 22.07.2021 08:33:39.15 422,788 Greece
276 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035398 22.07.2021 08:33:39.29 422,747 Netherlands
277 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343283 22.07.2021 08:33:39.30 422,744 Netherlands
278 Rogało Leszek -- PL-016-21-3111 22.07.2021 08:33:40.02 422,529 Poland
279 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-248 22.07.2021 08:33:40.34 422,434 Austria
280 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9613 22.07.2021 08:33:41.73 422,021 Poland
281 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1068 22.07.2021 08:33:41.76 422,012 Germany
282 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-807 22.07.2021 08:33:41.88 421,977 Poland
283 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915594 22.07.2021 08:33:41.91 421,968 Poland
284 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-91 22.07.2021 08:33:42.61 421,760 Poland
285 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098318 22.07.2021 08:33:42.75 421,719 Italy
286 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088758 22.07.2021 08:33:42.97 421,653 Italy
287 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6100 22.07.2021 08:33:43.45 421,511 Poland
288 Messiaen Christian A -- BE-21-3119476 22.07.2021 08:33:43.76 421,419 Belgium
289 Górka Marian -- PL-0198-21-6033 22.07.2021 08:33:44.51 421,198 Poland
290 Messiaen Christian B -- BE-21-3119454 22.07.2021 08:33:44.75 421,127 Belgium
291 Vervloet Bert A -- BE-21-6048656 22.07.2021 08:33:45.94 420,775 Belgium
292 Donda Sergej -- RUS-21-46813 22.07.2021 08:33:46.18 420,704 Estonia SERKA
293 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3432 22.07.2021 08:33:48.22 420,103 Poland
294 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-129 22.07.2021 08:33:48.95 419,889 Poland
295 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1368 22.07.2021 08:33:49.68 419,674 Poland
296 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4814 22.07.2021 08:33:50.60 419,404 Poland
297 Pudic & Co -- CRO-21-43160 22.07.2021 08:33:51.88 419,030 Croatia
298 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8056 22.07.2021 08:33:52.58 418,825 Poland
299 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1669 22.07.2021 08:33:52.60 418,819 Poland
300 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2255 22.07.2021 08:33:52.83 418,752 Poland
301 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7022 22.07.2021 08:33:53.50 418,556 Lithuania
302 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089262 22.07.2021 08:33:53.72 418,492 Italy
303 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2631 22.07.2021 08:33:54.23 418,343 Poland
304 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023015 22.07.2021 08:33:54.91 418,145 Turkey
305 Mertens Roger -- BE-21-5021018 22.07.2021 08:33:54.93 418,139 Belgium
306 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4810 22.07.2021 08:33:56.46 417,694 Poland
307 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12417 22.07.2021 08:33:56.50 417,682 Poland
308 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1777 22.07.2021 08:33:57.80 417,304 Germany
309 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2906 22.07.2021 08:33:57.84 417,293 Czech Republic
310 Knap Piotr -- PL-0236-21-1212 22.07.2021 08:33:58.08 417,223 United States
311 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5887 22.07.2021 08:33:58.60 417,072 Poland
312 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033605 22.07.2021 08:33:59.50 416,811 Thailand
313 Straif Walter -- AUS-413-21-4021 22.07.2021 08:33:59.73 416,745 Austria
314 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8305 22.07.2021 08:34:00.46 416,534 Poland
315 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088756 22.07.2021 08:34:00.87 416,415 Italy
316 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7212 22.07.2021 08:34:01.49 416,236 Poland
317 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9570 22.07.2021 08:34:02.95 415,815 Poland
318 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099918 22.07.2021 08:34:03.62 415,622 Romania
319 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12079 22.07.2021 08:34:04.91 415,251 Poland
320 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077489 22.07.2021 08:34:05.74 415,012 Belgium
321 KRIS -- PL-078-21-3831 22.07.2021 08:34:05.75 415,010 Poland
322 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45603 22.07.2021 08:34:06.45 414,809 Italy
323 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631679 22.07.2021 08:34:08.48 414,227 Hungary
324 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13311 22.07.2021 08:34:08.50 414,222 Poland
325 IWONA Women Cup PL-014-21-4244 22.07.2021 08:34:15.34 412,275 Poland
326 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-340 22.07.2021 08:34:19.02 411,235 Poland
327 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2003 22.07.2021 08:34:19.04 411,229 Poland
328 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13316 22.07.2021 08:34:19.67 411,052 Poland
329 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9117 22.07.2021 08:34:21.13 410,641 Poland
330 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11356 22.07.2021 08:34:21.15 410,636 Poland
331 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5517 22.07.2021 08:34:21.16 410,633 Poland
332 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2894 22.07.2021 08:34:22.42 410,279 Czech Republic
333 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3229 22.07.2021 08:34:22.44 410,273 Poland
334 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071611 22.07.2021 08:34:23.81 409,889 China
335 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169254 22.07.2021 08:34:24.45 409,710 Belgium
336 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2778 22.07.2021 08:34:24.47 409,705 Poland
337 Messiaen Christian B -- BE-21-3119473 22.07.2021 08:34:25.68 409,366 Belgium
338 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-1029 22.07.2021 08:34:25.70 409,361 Poland
339 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2424 22.07.2021 08:34:26.54 409,126 Poland
340 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5656 22.07.2021 08:34:27.21 408,939 Poland
341 Stępnik -- PL-0221-21-3405 22.07.2021 08:34:27.87 408,756 Poland
342 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3735 22.07.2021 08:34:28.53 408,572 Poland
343 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11007 22.07.2021 08:34:29.89 408,194 Poland
344 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10013 22.07.2021 08:34:31.09 407,861 Poland
345 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15632 22.07.2021 08:34:32.49 407,473 Poland
346 Derby Halkidiki -- GR-21-0203206 22.07.2021 08:34:33.11 407,302 Greece
347 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-538 22.07.2021 08:34:33.74 407,127 Poland
348 Böke Jürgen -- DV-08852-21-15 22.07.2021 08:34:35.71 406,584 Germany
349 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013814 22.07.2021 08:34:36.26 406,433 Romania
350 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8396 22.07.2021 08:34:36.89 406,259 Poland
351 Europa Masters OLR -- RO-21-1221440 22.07.2021 08:34:38.38 405,850 Romania
352 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11831 22.07.2021 08:34:39.02 405,674 Poland
353 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-15 22.07.2021 08:34:41.74 404,929 Germany
354 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12719 22.07.2021 08:34:41.75 404,927 Poland
355 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5652 22.07.2021 08:34:43.61 404,419 Poland
356 Messiaen Christian B -- BE-21-3119467 22.07.2021 08:34:44.46 404,187 Belgium
357 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196330 22.07.2021 08:34:45.05 404,027 Netherlands
358 WG Warmia -- PL-0471-21-9690 22.07.2021 08:34:45.71 403,847 Poland
359 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7074 22.07.2021 08:34:46.35 403,673 Poland
360 Vercammen Jos -- BE-21-6138359 22.07.2021 08:34:47.74 403,296 Belgium
361 KMS -- PL-059-21-5935 22.07.2021 08:34:47.75 403,294 Poland
362 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0162 22.07.2021 08:34:50.13 402,649 Norway
363 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6313 22.07.2021 08:34:51.47 402,288 Poland
364 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171243 22.07.2021 08:34:53.43 401,760 China
365 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-4787 22.07.2021 08:34:54.04 401,596 Poland
366 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2202 22.07.2021 08:34:55.25 401,271 Poland
367 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12321 22.07.2021 08:34:55.28 401,263 Poland
368 Derby Riachos -- PT-21-1006931 22.07.2021 08:34:56.71 400,879 Portugal
369 KMS -- PL-059-21-5904 22.07.2021 08:34:57.35 400,708 Poland
370 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-21 22.07.2021 08:34:57.97 400,542 Czech Republic
371 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1067 22.07.2021 08:34:59.93 400,019 Germany
372 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196334 22.07.2021 08:35:00.48 399,872 Netherlands
373 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11018 22.07.2021 08:35:01.12 399,702 Poland
374 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24125 22.07.2021 08:35:01.12 399,702 Croatia
375 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2216 22.07.2021 08:35:01.14 399,696 Austria
376 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-148 22.07.2021 08:35:01.53 399,592 Poland
377 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1402 22.07.2021 08:35:02.46 399,345 Poland
378 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10022 22.07.2021 08:35:02.46 399,345 Poland OLENKA
379 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10039 22.07.2021 08:35:02.48 399,340 Poland
380 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1002 22.07.2021 08:35:02.49 399,337 Poland
381 KAJA Women Cup PL-0417-21-4513 22.07.2021 08:35:04.33 398,849 Poland
382 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110916 22.07.2021 08:35:04.36 398,841 Belgium
383 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-648 22.07.2021 08:35:05.60 398,512 Poland
384 Lewy86 -- PL-0356-21-5870 22.07.2021 08:35:05.61 398,510 Poland
385 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8014 22.07.2021 08:35:05.62 398,507 Poland
386 Kussyk Christof -- DV-06665-21-407 22.07.2021 08:35:06.37 398,309 Germany
387 Maratończyk -- PL-0235-21-5094 22.07.2021 08:35:06.75 398,208 Poland
388 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13301 22.07.2021 08:35:07.16 398,100 Poland
389 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12071 22.07.2021 08:35:07.17 398,097 Poland
390 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82282 22.07.2021 08:35:08.23 397,817 Italy
391 Viking J. -- NOR-011-21-0256 22.07.2021 08:35:08.70 397,693 Norway
392 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3006 22.07.2021 08:35:09.11 397,585 Poland
393 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6195 22.07.2021 08:35:09.45 397,496 Poland
394 Straif Walter -- AUS-413-21-4025 22.07.2021 08:35:10.15 397,312 Austria
395 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11374 22.07.2021 08:35:11.15 397,049 Poland
396 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8319 22.07.2021 08:35:11.69 396,907 Poland
397 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-129 22.07.2021 08:35:12.06 396,810 Poland
398 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1837 22.07.2021 08:35:12.41 396,718 Poland
399 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-818 22.07.2021 08:35:13.09 396,540 Poland
400 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035188 22.07.2021 08:35:15.44 395,925 Netherlands
401 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9018 22.07.2021 08:35:15.76 395,841 Poland
402 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1654 22.07.2021 08:35:15.77 395,838 Poland
403 Popovici Paul -- AUS-602-21-1665 22.07.2021 08:35:16.19 395,729 Austria
404 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171254 22.07.2021 08:35:16.52 395,643 China
405 Europa Masters OLR -- RO-21-1001831 22.07.2021 08:35:17.21 395,463 Romania
406 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11992 22.07.2021 08:35:17.24 395,455 Poland
407 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1663 22.07.2021 08:35:17.74 395,325 Poland
408 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9624 22.07.2021 08:35:18.14 395,221 Poland
409 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250680 22.07.2021 08:35:18.15 395,218 Netherlands
410 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1013 22.07.2021 08:35:19.24 394,934 Sweden
411 Viking J. -- NOR-011-21-0258 22.07.2021 08:35:19.27 394,927 Norway
412 B.W Women Cup PL-0296-21-7349 22.07.2021 08:35:19.63 394,833 Switzerland
413 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093358 22.07.2021 08:35:19.63 394,833 Belgium
414 WG Warmia -- PL-0473-21-6707 22.07.2021 08:35:20.05 394,724 Poland
415 Kamecki Witold -- PL-018-21-2756 22.07.2021 08:35:20.91 394,501 Poland
416 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13302 22.07.2021 08:35:21.61 394,319 Poland
417 WG Witnica -- PL-0453-21-11382 22.07.2021 08:35:21.93 394,236 Poland
418 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1259 22.07.2021 08:35:21.94 394,234 Poland
419 Lada Slawek -- DV-02899-21-308 22.07.2021 08:35:22.37 394,122 Germany
420 Popovici Paul -- AUS-602-21-1716 22.07.2021 08:35:22.41 394,112 Austria
421 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2045 22.07.2021 08:35:22.74 394,027 Poland
422 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12328 22.07.2021 08:35:23.66 393,789 Poland
423 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1789 22.07.2021 08:35:25.60 393,288 Poland
424 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-7026 22.07.2021 08:35:25.99 393,187 Poland
425 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3066 22.07.2021 08:35:25.99 393,187 Poland
426 SZYMBART -- PL-0477-21-3578 22.07.2021 08:35:26.57 393,038 Poland
427 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12065 22.07.2021 08:35:27.25 392,863 Poland
428 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-514 22.07.2021 08:35:28.23 392,611 Poland
429 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17827 22.07.2021 08:35:30.02 392,152 Poland
430 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5627 22.07.2021 08:35:31.25 391,837 Poland
431 Team Adamczyk Kopeć -- PL-0295-21-6315 22.07.2021 08:35:33.23 391,331 Poland
432 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12067 22.07.2021 08:35:34.18 391,088 Poland
433 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089263 22.07.2021 08:35:35.95 390,638 Italy
434 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2222 22.07.2021 08:35:36.62 390,467 Poland
435 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9050 22.07.2021 08:35:38.18 390,071 Poland
436 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-23 22.07.2021 08:35:39.62 389,707 Germany
437 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6115 22.07.2021 08:35:40.52 389,479 Poland
438 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447082 22.07.2021 08:35:40.88 389,388 Netherlands
439 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915585 22.07.2021 08:35:41.79 389,158 Poland
440 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1549 22.07.2021 08:35:41.79 389,158 Poland
441 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5510 22.07.2021 08:35:42.14 389,070 Poland
442 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023014 22.07.2021 08:35:42.15 389,067 Turkey
443 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447059 22.07.2021 08:35:42.86 388,888 Netherlands
444 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-144 22.07.2021 08:35:43.62 388,697 Poland
445 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2908 22.07.2021 08:35:44.03 388,594 Czech Republic
446 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8367 22.07.2021 08:35:44.59 388,453 Poland
447 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3106 22.07.2021 08:35:45.60 388,199 Ireland
448 Kardaś TEAM B -- SK-02901-21-5013 22.07.2021 08:35:46.90 387,873 Poland
449 B.W Women Cup PL-0296-21-7432 22.07.2021 08:35:46.90 387,873 Switzerland
450 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1005 22.07.2021 08:35:48.41 387,494 Poland
451 IWONA Women Cup PL-011-21-8359 22.07.2021 08:35:48.42 387,492 Poland
452 Team Sans PEUR -- BE-21-2074382 22.07.2021 08:35:49.67 387,179 Belgium
453 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4029 22.07.2021 08:35:49.71 387,169 Poland
454 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043839 22.07.2021 08:35:50.35 387,009 Belgium
455 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3796 22.07.2021 08:35:51.13 386,815 Poland
456 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5031 22.07.2021 08:35:51.81 386,645 Poland
457 Vercammen Jos -- BE-21-6138383 22.07.2021 08:35:52.46 386,483 Belgium
458 Denys Emiel -- BE-21-3071507 22.07.2021 08:35:52.50 386,473 Belgium
459 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9561 22.07.2021 08:35:52.51 386,471 Poland
460 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083394 22.07.2021 08:35:53.16 386,309 Belgium KING KEV
461 Team Sans PEUR -- BE-21-2073772 22.07.2021 08:35:55.78 385,659 Belgium
462 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7455 22.07.2021 08:35:57.11 385,329 Poland
463 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089252 22.07.2021 08:35:57.43 385,250 Belgium
464 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1196331 22.07.2021 08:35:59.81 384,662 Netherlands
465 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089326 22.07.2021 08:35:59.82 384,660 Italy
466 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1032 22.07.2021 08:36:00.90 384,394 Sweden
467 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099946 22.07.2021 08:36:01.65 384,209 Romania
468 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1835 22.07.2021 08:36:01.67 384,204 Poland
469 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10044 22.07.2021 08:36:02.32 384,044 Poland
470 Team Barczyński -- PL-0227-21-6186 22.07.2021 08:36:03.71 383,703 Poland
471 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-610 22.07.2021 08:36:03.74 383,696 Poland
472 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-854 22.07.2021 08:36:04.96 383,396 Poland
473 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15909 22.07.2021 08:36:04.96 383,396 Poland
474 Team Liwocz -- PL-0288-21-6681 22.07.2021 08:36:05.82 383,186 Poland
475 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115194 22.07.2021 08:36:07.09 382,875 Italy
476 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1530 22.07.2021 08:36:08.03 382,646 Poland
477 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7020 22.07.2021 08:36:08.04 382,643 Lithuania
478 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171259 22.07.2021 08:36:08.45 382,543 China
479 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2388 22.07.2021 08:36:08.88 382,438 Poland
480 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8330 22.07.2021 08:36:09.31 382,334 Poland
481 Milewski Jan -- NOR-019-21-0493 22.07.2021 08:36:10.02 382,161 Norway
482 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11112 22.07.2021 08:36:10.97 381,930 Poland
483 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2761 22.07.2021 08:36:11.40 381,825 Poland
484 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10179 22.07.2021 08:36:12.55 381,546 Poland
485 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3938 22.07.2021 08:36:12.95 381,449 Lithuania
486 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9966 22.07.2021 08:36:13.29 381,366 Poland
487 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1206 22.07.2021 08:36:13.71 381,265 Poland
488 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-525 22.07.2021 08:36:13.74 381,257 Poland
489 Bury -- NOR-011-21-0174 22.07.2021 08:36:14.08 381,175 Norway
490 Popovici Paul -- AUS-602-21-1715 22.07.2021 08:36:15.67 380,790 Austria
491 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11016 22.07.2021 08:36:16.06 380,696 Poland
492 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9505 22.07.2021 08:36:16.44 380,604 Poland
493 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11816 22.07.2021 08:36:16.45 380,602 Poland
494 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171230 22.07.2021 08:36:17.17 380,428 China
495 Rafał Górski -- PL-0223-21-599 22.07.2021 08:36:19.14 379,954 Poland
496 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7456 22.07.2021 08:36:19.15 379,951 Poland
497 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7052 22.07.2021 08:36:19.49 379,870 Lithuania
498 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10036 22.07.2021 08:36:20.23 379,692 Poland
499 Mrowiec Krystyna B Women Cup PL-023-21-221 22.07.2021 08:36:20.81 379,552 Poland
500 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3228 22.07.2021 08:36:21.19 379,461 Poland
501 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10074 22.07.2021 08:36:21.20 379,459 Poland MISIO
502 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171286 22.07.2021 08:36:22.57 379,130 China
503 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10025 22.07.2021 08:36:22.95 379,039 Poland
504 Maratończyk -- PL-029-21-197 22.07.2021 08:36:23.86 378,821 Poland
505 Lada Slawek -- DV-03605-21-20 22.07.2021 08:36:24.23 378,733 Germany
506 Książek Józef A -- PL-0221-21-1615 22.07.2021 08:36:24.63 378,637 Poland
507 Asbach Uralt -- DV-04766-21-187 22.07.2021 08:36:24.98 378,554 Germany
508 ENACHE MARIAN -- IT-21-088783 22.07.2021 08:36:26.82 378,115 Italy
509 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2570 22.07.2021 08:36:27.15 378,036 Poland
510 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1589 22.07.2021 08:36:27.52 377,948 Poland
511 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4108 22.07.2021 08:36:28.17 377,793 Poland
512 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115244 22.07.2021 08:36:29.53 377,470 Italy
513 Książek Józef B -- PL-0221-21-1630 22.07.2021 08:36:30.33 377,280 Poland
514 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12787 22.07.2021 08:36:31.64 376,970 Poland
515 E&R TEAM -- PL-0270-21-1145 22.07.2021 08:36:32.29 376,816 Poland
516 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637657 22.07.2021 08:36:33.80 376,459 Greece
517 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10019 22.07.2021 08:36:40.73 374,829 Poland
518 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1145 22.07.2021 08:36:42.14 374,499 Sweden
519 Lewy86 -- PL-0356-21-5875 22.07.2021 08:36:42.16 374,494 Poland
520 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077569 22.07.2021 08:38:14.07 354,177 Belgium
521 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022130 22.07.2021 08:38:15.43 353,893 Belgium
522 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7245 22.07.2021 08:38:15.44 353,890 Poland
523 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169255 22.07.2021 08:38:15.46 353,886 Belgium
524 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074798 22.07.2021 08:38:16.11 353,751 Belgium
525 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250745 22.07.2021 08:38:17.30 353,503 Netherlands
526 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8279 22.07.2021 08:38:18.13 353,330 Poland POWER
527 Vercammen Lars -- BE-21-6138382 22.07.2021 08:38:18.14 353,328 Belgium
528 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1329 22.07.2021 08:38:18.17 353,322 Latvia
529 Lada Slawek -- DV-02899-21-301 22.07.2021 08:38:19.40 353,066 Germany
530 Maratończyk -- PL-0235-21-5081 22.07.2021 08:38:20.58 352,821 Poland
531 Bury -- NOR-011-21-0179 22.07.2021 08:38:21.44 352,643 Norway
532 TEAM CROATIA -- CRO-21-12607 22.07.2021 08:38:22.64 352,394 Croatia
533 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-758 22.07.2021 08:38:22.66 352,390 Poland
534 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171237 22.07.2021 08:38:23.91 352,131 China
535 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1049 22.07.2021 08:38:28.11 351,265 Germany
536 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8922 22.07.2021 08:38:28.71 351,142 Poland VIERRI
537 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-264 22.07.2021 08:38:28.74 351,136 Poland
538 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450213 22.07.2021 08:38:30.14 350,849 Netherlands
539 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1409 22.07.2021 08:38:31.88 350,492 Poland
540 SZKLARZ -- PL-04-21-3149 22.07.2021 08:38:33.84 350,091 Poland
541 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-313 22.07.2021 08:38:34.47 349,962 Poland
542 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10589 22.07.2021 08:38:36.43 349,563 Poland
543 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8136 22.07.2021 08:38:36.44 349,561 Poland
544 Kussyk Christof -- DV-06665-21-404 22.07.2021 08:38:38.22 349,199 Germany
545 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8256 22.07.2021 08:38:40.14 348,809 Poland BRAFFY
546 Knap Piotr -- PL-0236-21-889 22.07.2021 08:38:40.72 348,691 United States
547 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2175 22.07.2021 08:38:41.35 348,564 Poland
548 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074763 22.07.2021 08:38:42.74 348,282 Belgium
549 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11993 22.07.2021 08:38:43.95 348,038 Poland
550 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9206 22.07.2021 08:38:43.95 348,038 Poland
551 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2550 22.07.2021 08:38:44.63 347,901 Poland
552 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250639 22.07.2021 08:38:45.45 347,735 Netherlands
553 Messiaen Christian B -- BE-21-3119471 22.07.2021 08:38:46.65 347,494 Belgium
554 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3931 22.07.2021 08:38:49.14 346,993 Lithuania
555 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171233 22.07.2021 08:38:50.32 346,757 China
556 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1504 22.07.2021 08:38:51.65 346,490 Poland
557 Bury -- NOR-011-21-0175 22.07.2021 08:38:52.25 346,370 Norway
558 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9201 22.07.2021 08:38:53.44 346,133 Poland
559 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8626 22.07.2021 08:38:55.89 345,644 Poland
560 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9501 22.07.2021 08:38:57.27 345,370 Poland
561 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-95 22.07.2021 08:38:57.30 345,364 Germany
562 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5802 22.07.2021 08:38:57.89 345,246 Poland
563 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196874 22.07.2021 08:38:58.53 345,119 Netherlands
564 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-509 22.07.2021 08:38:58.53 345,119 Poland
565 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1408 22.07.2021 08:39:00.94 344,641 Poland
566 Stępnik -- PL-0221-21-3330 22.07.2021 08:39:41.07 336,876 Poland
567 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3733 22.07.2021 08:39:42.44 336,617 Poland
568 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083457 22.07.2021 08:39:44.19 336,287 Belgium LEO NAILS
569 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-439 22.07.2021 08:39:44.20 336,285 Germany
570 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637613 22.07.2021 08:39:44.83 336,167 Greece
571 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077574 22.07.2021 08:39:46.20 335,909 Belgium
572 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4439 22.07.2021 08:39:46.83 335,790 Poland
573 Böke Jürgen -- DV-08852-21-86 22.07.2021 08:39:47.45 335,674 Germany
574 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042721 22.07.2021 08:39:48.11 335,550 Belgium
575 Książek Józef B -- PL-0221-21-1535 22.07.2021 08:39:48.89 335,404 Poland
576 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10043 22.07.2021 08:39:49.52 335,285 Poland
577 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-90 22.07.2021 08:39:50.16 335,166 Poland
578 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3007 22.07.2021 08:39:50.18 335,162 Poland
579 Mona Team Women Cup PL-0192-21-493 22.07.2021 08:39:52.24 334,777 Poland
580 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1113 22.07.2021 08:39:52.25 334,775 Germany
581 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1505 22.07.2021 08:39:52.91 334,652 Poland
582 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9204 22.07.2021 08:39:52.95 334,644 Poland
583 B.W Women Cup PL-0296-21-7344 22.07.2021 08:39:53.58 334,527 Switzerland
584 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-519 22.07.2021 08:39:54.42 334,370 Poland
585 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7886 22.07.2021 08:39:55.05 334,253 Poland
586 Slunsky Franz -- AUS-323-21-909 22.07.2021 08:39:55.06 334,251 Austria
587 Ciereszko Adam -- BE-21-2041641 22.07.2021 08:39:55.69 334,133 Belgium
588 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343320 22.07.2021 08:39:58.22 333,663 Philippines
589 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077581 22.07.2021 08:39:58.83 333,550 Belgium
590 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-3344 22.07.2021 08:40:00.07 333,320 Poland
591 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-243 22.07.2021 08:40:01.45 333,065 Poland
592 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5886 22.07.2021 08:40:01.46 333,063 Poland
593 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2188 22.07.2021 08:40:02.15 332,936 Poland
594 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7220 22.07.2021 08:40:02.85 332,806 Poland
595 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171294 22.07.2021 08:40:03.74 332,642 China
596 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022118 22.07.2021 08:40:05.77 332,268 Belgium
597 Wich Edward -- PL-0228-21-16402 22.07.2021 08:40:06.66 332,105 Poland
598 Trzaska Team -- PL-0264-21-1414 22.07.2021 08:40:08.03 331,853 Poland
599 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3076 22.07.2021 08:40:09.57 331,571 Poland
600 Team Liwocz -- PL-0288-21-6683 22.07.2021 08:40:10.27 331,442 Poland
601 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043841 22.07.2021 08:40:10.94 331,320 Belgium
602 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637623 22.07.2021 08:40:12.56 331,024 Greece
603 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0164 22.07.2021 08:40:13.21 330,905 Norway
604 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11458 22.07.2021 08:40:16.02 330,393 Poland
605 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8201 22.07.2021 08:40:16.71 330,267 Poland ZEFIR
606 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8306 22.07.2021 08:40:16.74 330,262 Poland
607 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196348 22.07.2021 08:40:17.46 330,131 Netherlands
608 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915596 22.07.2021 08:40:18.18 330,000 Poland
609 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5823 22.07.2021 08:40:19.06 329,841 Poland
610 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074768 22.07.2021 08:40:19.07 329,839 Belgium
611 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023009 22.07.2021 08:40:20.42 329,594 Turkey
612 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5432 22.07.2021 08:40:21.12 329,468 Poland
613 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1207 22.07.2021 08:40:21.13 329,466 Poland
614 Książek Józef B -- PL-0221-21-1581 22.07.2021 08:40:22.03 329,303 Poland
615 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915592 22.07.2021 08:40:23.37 329,061 Greece
616 EMILA Women Cup PL-04-21-3191 22.07.2021 08:40:24.91 328,783 Poland
617 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11849 22.07.2021 08:40:26.86 328,432 Poland
618 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12613 22.07.2021 08:40:29.03 328,043 Croatia
619 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1786 22.07.2021 08:40:31.23 327,649 Poland
620 Familie Soellner -- DV-02733-21-315 22.07.2021 08:40:35.28 326,926 Germany
621 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1031 22.07.2021 08:40:36.75 326,664 Sweden
622 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035384 22.07.2021 08:40:36.76 326,662 Netherlands
623 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-88 22.07.2021 08:40:40.19 326,053 Poland
624 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5651 22.07.2021 08:40:40.20 326,052 Poland
625 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2606 22.07.2021 08:40:49.61 324,393 Poland
626 KMS -- PL-059-21-5945 22.07.2021 08:40:52.31 323,920 Poland
627 Team Charnowo -- PL-0302-21-10113 22.07.2021 08:40:55.01 323,448 Poland
628 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3406 22.07.2021 08:40:56.38 323,210 Poland
629 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-178 22.07.2021 08:40:57.08 323,088 United States
630 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1394 22.07.2021 08:40:57.94 322,938 Poland
631 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7018 22.07.2021 08:40:59.34 322,695 Lithuania
632 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93573 22.07.2021 08:40:59.35 322,693 Italy MILA
633 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11031 22.07.2021 08:41:00.08 322,567 Poland
634 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3414 22.07.2021 08:41:00.23 322,541 Poland
635 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10077 22.07.2021 08:41:02.22 322,196 Poland OLEK
636 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4080 22.07.2021 08:41:02.84 322,089 Poland
637 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12404 22.07.2021 08:41:02.95 322,070 Poland
638 Busche Jörn -- DV-04425-21-1286 22.07.2021 08:41:05.79 321,580 Germany
639 Straif Walter -- AUS-413-21-4029 22.07.2021 08:41:05.92 321,557 Austria
640 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1012 22.07.2021 08:41:06.85 321,397 Sweden
641 Donda Sergej -- RUS-21-46803 22.07.2021 08:41:08.20 321,165 Estonia KATJA
642 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1366 22.07.2021 08:41:08.86 321,051 Poland
643 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2903 22.07.2021 08:41:08.96 321,034 Poland
644 Mateja Adam -- DV-09581-21-1268 22.07.2021 08:41:08.97 321,032 Germany
645 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2170 22.07.2021 08:41:10.62 320,749 Poland
646 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11051 22.07.2021 08:41:11.36 320,622 Germany
647 Pedro Porto D -- PT-21-1172180 22.07.2021 08:41:12.12 320,492 Portugal
648 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250720 22.07.2021 08:41:13.03 320,337 Netherlands
649 Asbach Uralt -- DV-07741-21-286 22.07.2021 08:41:13.04 320,335 Germany
650 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250636 22.07.2021 08:41:14.50 320,085 Netherlands
651 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169253 22.07.2021 08:41:16.14 319,806 Belgium
652 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171299 22.07.2021 08:41:17.54 319,567 China
653 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1305 22.07.2021 08:41:18.95 319,327 Germany
654 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2237 22.07.2021 08:41:19.08 319,305 Poland
655 Böke Jürgen -- DV-08852-21-2 22.07.2021 08:41:19.82 319,180 Germany
656 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11968 22.07.2021 08:41:19.83 319,178 Poland
657 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2926 22.07.2021 08:41:22.02 318,806 Poland
658 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5045 22.07.2021 08:41:22.14 318,786 Poland
659 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171228 22.07.2021 08:41:22.17 318,781 China
660 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7219 22.07.2021 08:41:22.86 318,664 Poland
661 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022117 22.07.2021 08:41:25.05 318,294 Belgium
662 Bury -- NOR-011-21-0178 22.07.2021 08:41:25.73 318,179 Norway
663 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074800 22.07.2021 08:41:26.43 318,061 Belgium
664 Derby Galychyna -- DV-21-036522 22.07.2021 08:41:27.90 317,813 Ukraine
665 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2422 22.07.2021 08:41:28.70 317,679 Poland
666 EMILA Women Cup PL-04-21-3143 22.07.2021 08:41:28.71 317,677 Poland
667 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9205 22.07.2021 08:41:30.89 317,311 Poland
668 Popovici Paul -- AUS-602-21-1730 22.07.2021 08:41:33.02 316,954 Austria
669 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12632 22.07.2021 08:41:33.03 316,952 Poland
670 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171279 22.07.2021 08:41:33.05 316,949 China
671 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3113 22.07.2021 08:41:34.04 316,783 Ireland
672 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3106 22.07.2021 08:41:34.65 316,681 Poland
673 Plesiak -- PL-0192-21-902 22.07.2021 08:41:34.66 316,680 Poland
674 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24036 22.07.2021 08:41:35.40 316,556 Poland
675 BETINA Women Cup PL-0275-21-10029 22.07.2021 08:41:35.53 316,534 Poland
676 Torsten Kröger -- DV-09581-21-242 22.07.2021 08:41:35.56 316,529 Germany
677 BETINA Women Cup PL-0275-21-10003 22.07.2021 08:41:35.57 316,528 Poland
678 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042719 22.07.2021 08:41:36.24 316,416 Belgium
679 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7431 22.07.2021 08:41:36.25 316,414 Poland
680 E&R TEAM -- PL-0270-21-1164 22.07.2021 08:41:36.27 316,411 Poland
681 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3918 22.07.2021 08:41:37.22 316,252 Lithuania
682 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7006 22.07.2021 08:41:37.96 316,129 Poland
683 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7207 22.07.2021 08:41:39.39 315,891 Poland
684 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11456 22.07.2021 08:41:40.31 315,738 Poland
685 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11017 22.07.2021 08:41:40.32 315,736 Poland
686 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-33 22.07.2021 08:41:40.40 315,723 Poland
687 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2008 22.07.2021 08:41:41.28 315,577 Poland
688 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-20 22.07.2021 08:41:41.93 315,469 Czech Republic
689 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8823 22.07.2021 08:41:43.51 315,207 Poland TAKA
690 Team Barczyński -- PL-0227-21-6182 22.07.2021 08:41:43.52 315,206 Poland
691 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24046 22.07.2021 08:41:44.35 315,068 Poland
692 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1302 22.07.2021 08:41:44.43 315,055 Germany
693 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5845 22.07.2021 08:41:45.05 314,952 Poland
694 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8175 22.07.2021 08:41:46.73 314,675 Poland
695 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5508 22.07.2021 08:41:48.08 314,452 Poland
696 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2560 22.07.2021 08:41:48.97 314,306 Poland
697 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12948 22.07.2021 08:41:49.06 314,291 Poland
698 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043827 22.07.2021 08:41:49.78 314,172 Belgium
699 Ciereszko Grażka Women Cup DV-08662-21-3288 22.07.2021 08:41:49.79 314,171 Belgium
700 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250640 22.07.2021 08:41:49.81 314,167 Netherlands
701 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7055 22.07.2021 08:41:54.85 313,341 Lithuania
702 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11444 22.07.2021 08:41:55.55 313,226 Poland
703 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-29 22.07.2021 08:41:57.42 312,921 Czech Republic
704 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-213 22.07.2021 08:41:58.28 312,780 Poland
705 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4452 22.07.2021 08:41:58.96 312,669 Poland
706 SZKLARZ -- PL-04-21-3153 22.07.2021 08:42:00.35 312,443 Poland
707 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5829 22.07.2021 08:42:01.15 312,313 Poland
708 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8251 22.07.2021 08:42:03.82 311,880 Poland SAUL
709 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8314 22.07.2021 08:42:04.17 311,823 Poland
710 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077462 22.07.2021 08:42:04.58 311,756 Belgium
711 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-505 22.07.2021 08:42:07.19 311,334 Poland
712 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11032 22.07.2021 08:42:07.59 311,270 Poland
713 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6693 22.07.2021 08:42:07.60 311,268 Poland
714 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-707 22.07.2021 08:42:09.32 310,990 Poland
715 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1011 22.07.2021 08:42:11.59 310,625 Sweden
716 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1342 22.07.2021 08:42:11.95 310,567 Poland
717 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-0344-21-9831 22.07.2021 08:42:14.64 310,135 Poland
718 Merg-Tom -- PL-0492-21-10547 22.07.2021 08:42:14.66 310,132 Poland
719 Cantu Renato -- IT-21-084153 22.07.2021 08:42:15.40 310,013 Italy
720 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5904 22.07.2021 08:42:16.01 309,916 Poland
721 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-727 22.07.2021 08:42:16.76 309,796 Germany
722 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077567 22.07.2021 08:42:16.78 309,793 Belgium
723 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-26 22.07.2021 08:42:17.16 309,732 Czech Republic
724 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014667 22.07.2021 08:42:17.19 309,727 Italy
725 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1013 22.07.2021 08:42:17.92 309,610 Poland
726 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7219 22.07.2021 08:42:19.57 309,347 Poland
727 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171222 22.07.2021 08:42:20.68 309,170 China
728 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10591 22.07.2021 08:42:21.46 309,046 Poland
729 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-593 22.07.2021 08:42:24.08 308,629 Poland
730 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-503 22.07.2021 08:42:24.49 308,564 Poland
731 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1005 22.07.2021 08:42:25.03 308,479 Sweden
732 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12070 22.07.2021 08:42:25.46 308,410 Poland
733 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8328 22.07.2021 08:42:25.83 308,352 Poland
734 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3009 22.07.2021 08:42:25.84 308,350 Poland
735 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5818 22.07.2021 08:42:26.98 308,170 Poland
736 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3091 22.07.2021 08:42:27.40 308,103 Poland
737 Vercammen Jos -- BE-21-6138377 22.07.2021 08:42:28.04 308,002 Belgium
738 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9900 22.07.2021 08:42:29.13 307,830 Poland
739 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2546 22.07.2021 08:42:30.55 307,606 Poland
740 Y. Gudz -- DV-08867-21-72 22.07.2021 08:42:31.13 307,514 Germany
741 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1502 22.07.2021 08:42:31.15 307,511 Poland
742 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1797 22.07.2021 08:42:31.16 307,509 Germany
743 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042725 22.07.2021 08:42:31.90 307,393 Belgium
744 Górka Marian -- PL-0198-21-6006 22.07.2021 08:42:34.26 307,022 Poland
745 Böke Jürgen -- DV-08852-21-47 22.07.2021 08:42:34.61 306,967 Germany
746 Pudic & Co -- SLO-21-107-8931 22.07.2021 08:42:34.62 306,965 Croatia
747 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13328 22.07.2021 08:42:35.07 306,894 Poland
748 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1804 22.07.2021 08:42:36.52 306,667 Poland
749 Team DARIUS -- GR-21-0637664 22.07.2021 08:42:36.60 306,654 Greece
750 Vercammen Lars -- BE-21-6138396 22.07.2021 08:42:38.16 306,410 Belgium
751 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11455 22.07.2021 08:42:38.88 306,298 Poland
752 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-723 22.07.2021 08:42:39.23 306,243 Germany
753 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3079 22.07.2021 08:42:39.68 306,172 Poland
754 TEAM CROATIA -- CRO-21-23213 22.07.2021 08:42:40.14 306,101 Croatia
755 ITALIAN TEAM -- IT-21-124205 22.07.2021 08:42:40.87 305,987 Italy
756 SZYMBART -- PL-0477-21-6410 22.07.2021 08:42:42.17 305,784 Poland
757 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10429 22.07.2021 08:42:42.59 305,719 Poland
758 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3312 22.07.2021 08:42:43.71 305,544 Poland
759 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1510 22.07.2021 08:42:44.41 305,435 Poland
760 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077571 22.07.2021 08:42:45.74 305,229 Belgium
761 Derby Halkidiki -- GR-21-0203207 22.07.2021 08:42:45.75 305,227 Greece
762 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135381 22.07.2021 08:42:46.26 305,148 Belgium
763 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637606 22.07.2021 08:42:48.55 304,793 Greece
764 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0359 22.07.2021 08:42:50.75 304,453 Denmark
765 Derby Galychyna -- DV-21-036516 22.07.2021 08:42:50.76 304,451 Ukraine
766 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1776 22.07.2021 08:42:51.46 304,343 Germany
767 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4640 22.07.2021 08:42:52.05 304,252 Poland
768 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10014 22.07.2021 08:42:52.37 304,203 Poland
769 Nils Folke Färm -- S-68-21-553 22.07.2021 08:42:54.31 303,904 Sweden
770 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10588 22.07.2021 08:42:54.73 303,839 Poland
771 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-176 22.07.2021 08:42:57.43 303,424 Poland
772 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4055 22.07.2021 08:42:58.90 303,199 Poland
773 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093345 22.07.2021 08:43:00.30 302,984 Belgium
774 Brandt Daniel -- DV-08988-21-409 22.07.2021 08:43:01.58 302,789 Germany
775 BETINA Women Cup PL-0275-21-10006 22.07.2021 08:43:02.87 302,592 Poland
776 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077484 22.07.2021 08:43:04.99 302,269 Belgium
777 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10035 22.07.2021 08:43:10.50 301,432 Poland KARMELEK
778 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1790 22.07.2021 08:43:15.24 300,716 Poland
779 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11469 22.07.2021 08:43:17.98 300,303 Poland
780 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-76 22.07.2021 08:43:18.65 300,203 Germany
781 Team Slovenia -- SLO-117-21-1722 22.07.2021 08:43:19.51 300,074 Slovenia
782 Vercammen Lars -- BE-21-6138358 22.07.2021 08:43:23.51 299,474 Belgium
783 Kinga O Women Cup PL-0234-21-11109 22.07.2021 08:43:24.55 299,319 Poland
784 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10414 22.07.2021 08:43:25.71 299,146 Poland
785 Donda Sergej -- RUS-21-46802 22.07.2021 08:43:26.41 299,042 Estonia MILA
786 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1757 22.07.2021 08:43:27.72 298,847 Germany
787 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171218 22.07.2021 08:43:28.56 298,722 China
788 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4621 22.07.2021 08:43:30.54 298,427 Poland
789 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-661 22.07.2021 08:43:31.83 298,236 Poland
790 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102095 22.07.2021 08:43:32.16 298,187 Italy
791 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-22 22.07.2021 08:43:32.85 298,085 Czech Republic
792 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-326 22.07.2021 08:43:32.87 298,082 Poland
793 Popovici Paul -- AUS-602-21-1708 22.07.2021 08:43:33.63 297,969 Austria
794 Górka Marian -- PL-0198-21-6005 22.07.2021 08:43:33.64 297,968 Poland
795 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1039 22.07.2021 08:43:34.54 297,835 Sweden
796 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077477 22.07.2021 08:43:34.57 297,830 Belgium
797 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-524 22.07.2021 08:43:35.31 297,721 Poland
798 Team Charnowo -- PL-0302-21-1736 22.07.2021 08:43:35.34 297,717 Poland
799 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-719 22.07.2021 08:43:37.54 297,392 Germany
800 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8304 22.07.2021 08:43:39.50 297,103 Poland
801 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-707 22.07.2021 08:43:39.51 297,102 Germany
802 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1387 22.07.2021 08:43:40.41 296,969 Germany
803 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171239 22.07.2021 08:43:45.80 296,179 China
804 Herbots Jo -- BE-21-2130309 22.07.2021 08:43:45.81 296,178 Belgium
805 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8009 22.07.2021 08:43:48.56 295,776 Poland
806 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637635 22.07.2021 08:43:49.19 295,685 Greece
807 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4622 22.07.2021 08:43:50.85 295,443 Poland
808 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5511 22.07.2021 08:43:53.30 295,087 Poland
809 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-115 22.07.2021 08:43:53.60 295,043 Germany
810 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13807 22.07.2021 08:43:56.06 294,687 Poland
811 Visser - Meijboom -- NL-21-1052836 22.07.2021 08:43:56.96 294,557 Netherlands
812 E&R TEAM -- PL-0270-21-1174 22.07.2021 08:43:58.20 294,377 Poland
813 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3327 22.07.2021 08:43:58.54 294,328 Poland
814 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-662 22.07.2021 08:43:58.55 294,327 Poland
815 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12629 22.07.2021 08:43:59.26 294,224 Poland
816 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096547 22.07.2021 08:44:00.57 294,036 Italy
817 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196880 22.07.2021 08:44:01.35 293,923 Netherlands
818 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2414 22.07.2021 08:44:01.37 293,920 Poland
819 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171220 22.07.2021 08:44:02.14 293,809 China
820 Guzeyev -- LTU-08-21-18 22.07.2021 08:44:03.19 293,658 Lithuania
821 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1211 22.07.2021 08:44:04.37 293,489 Poland
822 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2182 22.07.2021 08:44:05.07 293,389 Poland
823 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1368 22.07.2021 08:44:06.10 293,241 Poland
824 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12528 22.07.2021 08:44:07.27 293,073 Poland
825 Y. Gudz B -- DV-08867-21-145 22.07.2021 08:44:07.29 293,070 Germany
826 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5411 22.07.2021 08:44:08.35 292,919 Poland
827 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5414 22.07.2021 08:44:10.47 292,616 Poland
828 D&K Girl Power Women Cup PL-0191-21-866 22.07.2021 08:44:10.79 292,570 Poland
829 Książek Józef A -- PL-0221-21-1521 22.07.2021 08:44:11.49 292,470 Poland
830 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014319 22.07.2021 08:44:11.87 292,416 Italy
831 Derby Riachos -- DV-08609-21-380 22.07.2021 08:44:13.71 292,154 Portugal
832 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250625 22.07.2021 08:44:14.99 291,972 Netherlands
833 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10182 22.07.2021 08:44:17.09 291,674 Poland
834 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5654 22.07.2021 08:44:18.38 291,491 Poland
835 Brandt Daniel -- DV-08988-21-410 22.07.2021 08:44:19.05 291,397 Germany
836 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9010 22.07.2021 08:44:20.47 291,196 Poland
837 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096549 22.07.2021 08:44:21.81 291,006 Italy
838 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1802 22.07.2021 08:44:23.33 290,792 Germany
839 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3933 22.07.2021 08:44:24.37 290,646 Lithuania
840 Borker Jens -- DV-07259-21-546 22.07.2021 08:44:25.65 290,466 Germany
841 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088024 22.07.2021 08:44:26.41 290,359 Italy
842 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2046 22.07.2021 08:44:27.74 290,172 Poland
843 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3916 22.07.2021 08:44:27.75 290,171 Lithuania
844 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-514 22.07.2021 08:44:29.66 289,903 Poland
845 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12405 22.07.2021 08:44:30.05 289,848 Poland
846 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3035 22.07.2021 08:44:30.76 289,749 Poland
847 Maziarz Racing Team B -- PL-0233-21-7810 22.07.2021 08:44:32.75 289,471 Poland
848 Europa Masters OLR -- RO-21-1001825 22.07.2021 08:44:33.14 289,416 Romania
849 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250673 22.07.2021 08:44:33.86 289,316 Netherlands
850 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171227 22.07.2021 08:44:33.90 289,310 China
851 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071654 22.07.2021 08:44:34.80 289,185 China
852 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6110 22.07.2021 08:44:35.52 289,084 Poland
853 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8103 22.07.2021 08:44:35.52 289,084 Poland
854 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4178 22.07.2021 08:44:39.07 288,591 Poland
855 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9034 22.07.2021 08:44:40.63 288,374 Poland
856 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3961 22.07.2021 08:44:40.64 288,373 Lithuania
857 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041942 22.07.2021 08:44:40.66 288,370 Belgium
858 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-108 22.07.2021 08:44:42.03 288,180 Poland
859 Vercammen Lars -- BE-21-6138385 22.07.2021 08:44:42.04 288,179 Belgium
860 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-217 22.07.2021 08:44:44.74 287,806 Poland
861 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11451 22.07.2021 08:44:45.42 287,712 Poland
862 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1608 22.07.2021 08:44:46.91 287,506 Poland
863 Torsten Kröger -- DV-09581-21-239 22.07.2021 08:44:46.93 287,504 Germany
864 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1306 22.07.2021 08:44:48.25 287,322 Germany
865 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10181 22.07.2021 08:44:50.67 286,989 Poland
866 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1070 22.07.2021 08:44:53.49 286,603 Austria
867 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2959 22.07.2021 08:44:56.57 286,182 Czech Republic
868 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-759 22.07.2021 08:45:07.98 284,633 Ukraine
869 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-14 22.07.2021 08:45:08.33 284,585 Germany
870 E&R TEAM -- PL-0270-21-1142 22.07.2021 08:45:09.06 284,487 Poland
871 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2221 22.07.2021 08:45:11.25 284,192 Austria
872 Creemers & Zoon -- BE-21-5083052 22.07.2021 08:45:14.54 283,750 Belgium HUMMER
873 Okutan Pigeon -- TR-21-042536 22.07.2021 08:45:15.58 283,610 Denmark
874 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3412 22.07.2021 08:45:22.52 282,683 Poland
875 Creemers & Zoon -- BE-21-5083051 22.07.2021 08:45:26.99 282,089 Belgium CADILLAC
876 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250611 22.07.2021 08:45:40.92 280,253 Netherlands
877 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-818 22.07.2021 08:45:45.93 279,599 Poland
878 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196338 22.07.2021 08:45:49.16 279,179 Netherlands
879 Team Re Ra -- DV-07014-21-618 22.07.2021 08:45:50.92 278,950 Germany
880 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69063 22.07.2021 08:45:53.39 278,630 Hungary
881 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15027 22.07.2021 08:45:53.76 278,583 Poland
882 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11001 22.07.2021 08:45:56.67 278,207 Poland
883 Halinka Team Women Cup PL-013-21-601 22.07.2021 08:45:57.08 278,154 Poland
884 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450221 22.07.2021 08:45:57.19 278,140 Netherlands
885 Kałuża Team -- PL-0228-21-15025 22.07.2021 08:45:57.48 278,102 Poland
886 Mark De Backer -- BE-21-4003143 22.07.2021 08:45:58.18 278,012 Belgium
887 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077464 22.07.2021 08:45:59.08 277,896 Belgium
888 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5444 22.07.2021 08:45:59.80 277,804 Poland
889 Merg-Tom -- PL-0492-21-10567 22.07.2021 08:46:00.23 277,748 Poland
890 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1006 22.07.2021 08:46:13.92 275,999 Poland
891 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014665 22.07.2021 08:46:16.25 275,704 Italy
892 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11015 22.07.2021 08:46:18.68 275,396 Poland
893 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1384 22.07.2021 08:46:21.73 275,011 Poland
894 Kusser Josef -- DV-05138-21-952 22.07.2021 08:46:24.22 274,698 Germany
895 Lada Slawek -- DV-02899-21-309 22.07.2021 08:46:25.27 274,566 Germany
896 Górliński Józef -- PL-098-21-18513 22.07.2021 08:46:26.45 274,417 Poland
897 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135382 22.07.2021 08:46:26.81 274,372 Belgium
898 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041643 22.07.2021 08:46:27.22 274,321 Belgium
899 Hartman Berndt -- DV-07327-21-201 22.07.2021 08:46:27.66 274,266 Germany
900 KAJA Women Cup PL-0417-21-4502 22.07.2021 08:46:27.99 274,224 Poland
901 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2171 22.07.2021 08:46:29.54 274,030 Poland
902 Viking J. -- NOR-011-21-0255 22.07.2021 08:46:29.89 273,986 Norway
903 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-97 22.07.2021 08:46:30.31 273,934 Poland
904 Wich Edward -- PL-0228-21-16412 22.07.2021 08:46:31.02 273,845 Poland
905 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1416 22.07.2021 08:46:32.42 273,670 Poland
906 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7083 22.07.2021 08:46:33.46 273,540 Poland
907 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8640 22.07.2021 08:46:33.80 273,498 Poland
908 Trzaska Team -- PL-0264-21-1496 22.07.2021 08:46:35.20 273,324 Poland
909 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171280 22.07.2021 08:46:36.26 273,192 China
910 Plesiak -- PL-0192-21-916 22.07.2021 08:46:36.72 273,135 Poland
911 SZYMBART -- PL-0477-21-6405 22.07.2021 08:46:37.38 273,053 Poland
912 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3107 22.07.2021 08:46:37.46 273,043 Ireland
913 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074837 22.07.2021 08:46:38.01 272,974 Belgium
914 Kola -- PL-0499-21-5807 22.07.2021 08:46:38.29 272,939 Poland
915 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-32 22.07.2021 08:46:38.38 272,928 Poland
916 Plesiak -- PL-0192-21-906 22.07.2021 08:46:38.84 272,871 Poland
917 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2113 22.07.2021 08:46:38.85 272,870 Austria
918 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11020 22.07.2021 08:46:39.26 272,819 Poland
919 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5457 22.07.2021 08:46:40.50 272,665 Poland
920 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9109 22.07.2021 08:46:41.71 272,516 Poland
921 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8176 22.07.2021 08:46:42.16 272,460 Poland ALIAS
922 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-414 22.07.2021 08:46:42.53 272,414 Austria
923 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102001 22.07.2021 08:46:42.98 272,358 Italy
924 Team Re Ra -- DV-07014-21-617 22.07.2021 08:46:43.37 272,310 Germany
925 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-176 22.07.2021 08:46:44.03 272,229 United States
926 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5044 22.07.2021 08:46:46.47 271,928 Poland
927 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1508 22.07.2021 08:46:47.12 271,848 Poland
928 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74172 22.07.2021 08:46:47.41 271,812 Hungary
929 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10028 22.07.2021 08:46:47.42 271,811 Poland
930 ENACHE MARIAN -- IT-21-088782 22.07.2021 08:46:47.95 271,745 Italy
931 ZIBI -- GB-21-V-24337 22.07.2021 08:46:49.41 271,566 England
932 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083392 22.07.2021 08:46:49.90 271,506 Belgium PANCHO
933 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-39 22.07.2021 08:46:50.43 271,440 Poland
934 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6026 22.07.2021 08:46:50.44 271,439 Poland
935 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13313 22.07.2021 08:46:52.28 271,213 Poland
936 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10423 22.07.2021 08:46:58.86 270,409 Poland
937 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-2 22.07.2021 08:47:00.33 270,230 Poland
938 Pudic & Co -- SLO-21-107-8919 22.07.2021 08:47:01.43 270,096 Croatia
939 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24061 22.07.2021 08:47:06.29 269,507 Croatia
940 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3915 22.07.2021 08:47:06.93 269,429 Lithuania
941 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3324 22.07.2021 08:47:11.32 268,899 Poland
942 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9800 22.07.2021 08:47:12.07 268,809 Poland
943 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10019 22.07.2021 08:47:12.79 268,722 Poland
944 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7425 22.07.2021 08:47:13.50 268,637 Poland
945 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24018 22.07.2021 08:47:21.42 267,687 Poland
946 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9486 22.07.2021 08:47:25.13 267,245 Poland
947 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7216 22.07.2021 08:47:26.03 267,138 Poland
948 Lada Slawek -- DV-03605-21-25 22.07.2021 08:47:27.47 266,967 Germany
949 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035189 22.07.2021 08:47:29.07 266,777 Netherlands
950 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1503 22.07.2021 08:47:31.09 266,538 Poland
951 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5020 22.07.2021 08:47:33.42 266,262 Poland
952 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11972 22.07.2021 08:47:34.14 266,177 Poland
953 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-880 22.07.2021 08:47:35.05 266,070 Poland
954 Familie Soellner -- DV-02733-21-247 22.07.2021 08:47:35.77 265,985 Germany
955 Kussyk Christof -- DV-06665-21-418 22.07.2021 08:47:38.06 265,715 Germany
956 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4802 22.07.2021 08:47:38.76 265,633 Poland
957 SZYMBART -- PL-0477-21-6412 22.07.2021 08:47:38.77 265,631 Poland
958 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11817 22.07.2021 08:47:39.53 265,542 Poland
959 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13260 22.07.2021 08:47:40.30 265,452 Poland
960 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10020 22.07.2021 08:47:41.87 265,267 Poland
961 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088023 22.07.2021 08:47:43.14 265,118 Italy
962 Viking J. -- NOR-011-21-0257 22.07.2021 08:47:44.78 264,926 Norway
963 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-677 22.07.2021 08:47:51.46 264,147 Poland
964 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9011 22.07.2021 08:48:23.11 260,517 Poland
965 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11448 22.07.2021 08:48:23.12 260,516 Poland
966 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11052 22.07.2021 08:48:24.41 260,370 Germany
967 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-87 22.07.2021 08:48:25.73 260,221 Poland
968 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083358 22.07.2021 08:48:26.58 260,125 Belgium ONS GELUK
969 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3428 22.07.2021 08:48:27.87 259,980 Poland
970 Kamecki Witold -- PL-018-21-2795 22.07.2021 08:48:28.57 259,901 Poland
971 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637615 22.07.2021 08:48:29.47 259,800 Greece
972 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6114 22.07.2021 08:48:30.16 259,722 Poland
973 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-246 22.07.2021 08:48:31.49 259,573 Poland
974 LENA Women Cup PL-013-21-11010 22.07.2021 08:48:32.42 259,468 Poland
975 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-23 22.07.2021 08:48:32.43 259,467 Czech Republic
976 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7451 22.07.2021 08:48:32.46 259,464 Poland
977 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11103 22.07.2021 08:48:33.17 259,384 Poland
978 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18164 22.07.2021 08:48:33.17 259,384 Poland
979 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1051 22.07.2021 08:48:35.36 259,139 Germany
980 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8134 22.07.2021 08:48:36.76 258,982 Poland
981 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14388 22.07.2021 08:48:37.46 258,904 Poland
982 Mortal Kombat Team -- CZ-0259-21-3524 22.07.2021 08:48:38.37 258,803 Czech Republic
983 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250654 22.07.2021 08:48:39.69 258,655 Netherlands
984 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10045 22.07.2021 08:48:39.70 258,654 Poland
985 Baranowscy P. R. Team B -- PL-03-21-10098 22.07.2021 08:48:40.41 258,575 Poland
986 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10585 22.07.2021 08:48:40.45 258,571 Poland
987 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-502 22.07.2021 08:48:41.32 258,474 Poland
988 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8402 22.07.2021 08:48:41.34 258,471 Poland
989 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135421 22.07.2021 08:48:42.06 258,391 Belgium
990 Stępnik -- PL-0221-21-3387 22.07.2021 08:48:42.77 258,312 Poland
991 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1428 22.07.2021 08:48:42.83 258,306 Germany
992 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74127 22.07.2021 08:48:43.54 258,227 Hungary
993 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11340 22.07.2021 08:48:44.45 258,126 Poland
994 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46165 22.07.2021 08:48:44.46 258,125 Italy
995 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11825 22.07.2021 08:48:45.84 257,971 Poland
996 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5555 22.07.2021 08:48:45.86 257,969 Poland
997 Kola -- PL-0499-21-5838 22.07.2021 08:48:46.61 257,886 Poland
998 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6193 22.07.2021 08:48:46.63 257,884 Poland
999 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1841 22.07.2021 08:48:48.23 257,707 Poland
1000 Derby Halkidiki -- GR-21-0203201 22.07.2021 08:48:48.94 257,628 Greece
1001 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5910 22.07.2021 08:48:48.94 257,628 Poland
1002 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11133 22.07.2021 08:48:49.65 257,549 Poland
1003 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-11 22.07.2021 08:48:49.67 257,547 Germany
1004 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93574 22.07.2021 08:48:51.91 257,300 Italy JAKOV
1005 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074843 22.07.2021 08:48:51.92 257,299 Belgium
1006 Slunsky Franz -- AUS-323-21-902 22.07.2021 08:48:53.47 257,128 Austria
1007 Team Charnowo -- PL-0302-21-1735 22.07.2021 08:48:53.48 257,127 Poland
1008 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1519 22.07.2021 08:48:54.80 256,981 Poland
1009 TEAM CROATIA -- CRO-21-12014 22.07.2021 08:48:54.83 256,978 Croatia
1010 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1335 22.07.2021 08:48:55.57 256,897 Poland
1011 Derby Riachos -- DV-08609-21-253 22.07.2021 08:48:56.48 256,797 Portugal
1012 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043838 22.07.2021 08:48:57.86 256,645 Belgium
1013 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1213 22.07.2021 08:48:58.63 256,561 Poland
1014 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7213 22.07.2021 08:48:59.56 256,459 Poland
1015 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7781 22.07.2021 08:49:00.38 256,369 Poland
1016 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1064 22.07.2021 08:49:01.55 256,241 Germany
1017 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1384 22.07.2021 08:49:02.45 256,142 Germany
1018 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062077 22.07.2021 08:49:03.16 256,065 Belgium
1019 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-85 22.07.2021 08:49:03.83 255,991 Poland
1020 IWONA Women Cup PL-014-21-4167 22.07.2021 08:49:08.69 255,462 Poland
1021 Lewy86 -- PL-0356-21-5866 22.07.2021 08:49:09.34 255,391 Poland
1022 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171225 22.07.2021 08:49:10.26 255,291 China
1023 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5885 22.07.2021 08:49:11.47 255,160 Poland
1024 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9503 22.07.2021 08:49:11.59 255,147 Poland
1025 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1648 22.07.2021 08:49:13.36 254,955 Poland
1026 Team Barczyński -- PL-0227-21-6181 22.07.2021 08:49:16.18 254,650 Poland
1027 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343279 22.07.2021 08:49:16.51 254,614 Netherlands
1028 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5620 22.07.2021 08:49:16.95 254,566 Poland
1029 Y. Gudz B -- DV-08867-21-105 22.07.2021 08:49:19.87 254,251 Germany
1030 Merg-Tom -- PL-0492-21-10548 22.07.2021 08:49:20.78 254,153 Poland
1031 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637611 22.07.2021 08:49:21.06 254,123 Greece
1032 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-85 22.07.2021 08:49:21.81 254,043 Germany
1033 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5029 22.07.2021 08:49:22.99 253,916 Poland
1034 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1509 22.07.2021 08:49:27.75 253,405 Poland
1035 Kałuża Team -- PL-0228-21-15008 22.07.2021 08:49:27.77 253,403 Poland
1036 Familie Soellner -- DV-02733-21-291 22.07.2021 08:49:29.40 253,229 Germany
1037 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171266 22.07.2021 08:49:29.87 253,178 China
1038 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171261 22.07.2021 08:49:29.88 253,177 China
1039 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-370 22.07.2021 08:49:32.88 252,857 Poland
1040 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2632 22.07.2021 08:49:34.24 252,712 Poland
1041 Visser - Meijboom -- NL-21-1052558 22.07.2021 08:49:34.98 252,634 Netherlands
1042 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1779 22.07.2021 08:49:38.69 252,240 Germany
1043 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-283 22.07.2021 08:49:40.02 252,099 Poland
1044 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1056 22.07.2021 08:49:41.63 251,928 Germany
1045 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042726 22.07.2021 08:49:41.64 251,927 Belgium
1046 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14403 22.07.2021 08:49:44.52 251,623 Poland
1047 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343277 22.07.2021 08:49:45.22 251,549 Netherlands
1048 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1668 22.07.2021 08:49:45.53 251,516 Poland
1049 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-440 22.07.2021 08:49:48.54 251,200 Poland
1050 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014217 22.07.2021 08:49:51.21 250,919 Italy
1051 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10791 22.07.2021 08:49:51.51 250,888 Poland
1052 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447078 22.07.2021 08:49:54.49 250,575 Netherlands
1053 ENACHE MARIAN -- IT-21-088757 22.07.2021 08:49:57.44 250,267 Italy
1054 Creemers & Zoon -- BE-21-5083054 22.07.2021 08:49:57.93 250,216 Belgium MASERATI
1055 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1007 22.07.2021 08:49:59.56 250,046 Germany
1056 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3029 22.07.2021 08:50:00.39 249,959 Poland
1057 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1286 22.07.2021 08:50:01.51 249,843 Poland
1058 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13304 22.07.2021 08:50:02.43 249,747 Poland
1059 WG Warmia -- PL-0417-21-9105 22.07.2021 08:50:03.08 249,680 Poland
1060 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8254 22.07.2021 08:50:04.52 249,530 Poland
1061 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6199 22.07.2021 08:50:04.97 249,483 Poland
1062 Lewy86 -- PL-0356-21-5868 22.07.2021 08:50:06.45 249,330 Poland
1063 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-35 22.07.2021 08:50:07.09 249,264 Czech Republic
1064 WARKA -- PL-0461-21-3824 22.07.2021 08:50:08.60 249,107 Poland
1065 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1385 22.07.2021 08:50:08.88 249,078 Poland
1066 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10584 22.07.2021 08:50:09.32 249,033 Poland
1067 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8315 22.07.2021 08:50:10.58 248,903 Poland
1068 Baska Paweł -- PL-063-21-8924 22.07.2021 08:50:11.14 248,845 Poland
1069 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93575 22.07.2021 08:50:11.69 248,788 Italy FILIP
1070 Team Charnowo -- PL-0302-21-10183 22.07.2021 08:50:14.53 248,496 Poland
1071 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10418 22.07.2021 08:50:15.56 248,390 Poland
1072 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042720 22.07.2021 08:50:19.17 248,019 Belgium
1073 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447083 22.07.2021 08:50:23.60 247,566 Netherlands
1074 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9106 22.07.2021 08:50:25.71 247,350 Poland
1075 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1323 22.07.2021 08:50:26.57 247,263 Latvia
1076 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7301 22.07.2021 08:50:26.57 247,263 Poland
1077 Hartman Berndt -- DV-07327-21-202 22.07.2021 08:50:26.85 247,234 Germany
1078 Pedro Porto D -- PT-21-1172167 22.07.2021 08:50:32.83 246,626 Portugal
1079 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10111 22.07.2021 08:50:33.29 246,580 Poland
1080 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4033 22.07.2021 08:50:36.16 246,289 Poland
1081 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12330 22.07.2021 08:50:37.16 246,188 Poland
1082 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10178 22.07.2021 08:50:38.85 246,018 Poland
1083 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-184 22.07.2021 08:50:41.15 245,786 Poland
1084 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3956 22.07.2021 08:50:42.04 245,696 Poland
1085 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-749 22.07.2021 08:50:45.50 245,349 Poland
1086 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4064 22.07.2021 08:50:46.19 245,279 Poland
1087 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-293 22.07.2021 08:50:47.06 245,192 Poland
1088 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7022 22.07.2021 08:50:47.68 245,130 Poland
1089 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-165 22.07.2021 08:50:49.54 244,944 Poland
1090 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1020 22.07.2021 08:50:49.81 244,917 Sweden
1091 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-4 22.07.2021 08:50:50.26 244,872 Germany
1092 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4522 22.07.2021 08:50:54.89 244,410 Poland
1093 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13815 22.07.2021 08:50:56.68 244,232 Poland
1094 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3522 22.07.2021 08:50:57.75 244,126 Poland
1095 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5511 22.07.2021 08:51:03.97 243,510 Poland
1096 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-68 22.07.2021 08:51:06.58 243,252 Poland
1097 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-773 22.07.2021 08:51:08.37 243,075 Germany
1098 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20085 22.07.2021 08:51:14.74 242,450 Poland
1099 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3022 22.07.2021 08:51:18.49 242,083 Poland
1100 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447055 22.07.2021 08:51:23.62 241,583 Netherlands
1101 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11113 22.07.2021 08:51:24.85 241,463 Poland
1102 Y. Gudz B -- DV-08867-21-160 22.07.2021 08:51:30.11 240,953 Germany
1103 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3104 22.07.2021 08:51:31.91 240,779 Ireland
1104 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7433 22.07.2021 08:51:31.94 240,776 Poland
1105 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-89 22.07.2021 08:51:34.01 240,576 Germany
1106 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7782 22.07.2021 08:51:34.69 240,511 Poland
1107 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3410 22.07.2021 08:51:36.19 240,366 Poland
1108 BETINA Women Cup PL-0275-21-10037 22.07.2021 08:51:37.52 240,238 Poland
1109 Borker Jens -- DV-07259-21-556 22.07.2021 08:51:39.06 240,090 Germany
1110 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-689 22.07.2021 08:51:40.36 239,965 Poland
1111 WG Witnica -- PL-0453-21-11381 22.07.2021 08:51:40.37 239,965 Poland
1112 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2256 22.07.2021 08:51:40.38 239,964 Poland
1113 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4071 22.07.2021 08:51:43.18 239,695 Poland
1114 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1687 22.07.2021 08:51:46.77 239,352 Poland
1115 Team Barczyński -- PL-0227-21-6185 22.07.2021 08:51:48.08 239,227 Poland
1116 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9628 22.07.2021 08:51:50.88 238,960 Poland
1117 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6694 22.07.2021 08:51:50.92 238,956 Poland
1118 GOLD Team -- PL-0187-21-5746 22.07.2021 08:51:51.57 238,894 Poland
1119 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1485 22.07.2021 08:51:52.90 238,768 Poland
1120 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8416 22.07.2021 08:51:53.54 238,707 Poland
1121 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-896 22.07.2021 08:51:58.07 238,278 Poland
1122 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1035 22.07.2021 08:51:58.69 238,219 Sweden
1123 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9940 22.07.2021 08:51:59.34 238,158 Poland
1124 Nowicki Damian -- PL-03-21-307 22.07.2021 08:52:01.28 237,974 Poland
1125 Creemers & Zoon -- BE-21-5083055 22.07.2021 08:52:02.54 237,856 Belgium MINI
1126 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1006 22.07.2021 08:52:04.74 237,648 Sweden
1127 ZIBI -- GB-21-V-24340 22.07.2021 08:52:05.42 237,584 England
1128 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4713 22.07.2021 08:52:06.97 237,439 Poland
1129 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1304 22.07.2021 08:52:09.50 237,201 Latvia
1130 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11383 22.07.2021 08:52:10.38 237,119 Poland
1131 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7088 22.07.2021 08:52:11.15 237,046 Poland
1132 Kałuża Team -- PL-0228-21-15002 22.07.2021 08:52:11.57 237,007 Poland
1133 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343245 22.07.2021 08:52:12.00 236,967 Philippines
1134 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-3730 22.07.2021 08:52:13.95 236,785 Poland
1135 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-520 22.07.2021 08:52:16.79 236,519 Czech Republic
1136 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10051 22.07.2021 08:52:17.49 236,454 Poland
1137 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-19992 22.07.2021 08:52:20.21 236,201 Poland
1138 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8327 22.07.2021 08:52:26.97 235,574 Poland
1139 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4077 22.07.2021 08:52:31.24 235,180 Poland
1140 Y. Gudz B -- DV-08867-21-154 22.07.2021 08:52:33.79 234,945 Germany
1141 Böke Jürgen -- DV-08852-21-144 22.07.2021 08:52:36.42 234,703 Germany
1142 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-777 22.07.2021 08:52:44.54 233,960 Poland
1143 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9032 22.07.2021 08:52:50.32 233,434 Poland
1144 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6119 22.07.2021 08:52:53.99 233,101 Poland
1145 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196870 22.07.2021 08:52:54.43 233,061 Netherlands
1146 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10203 22.07.2021 08:52:54.44 233,060 Poland
1147 Borker Jens -- DV-07259-21-541 22.07.2021 08:52:57.16 232,814 Germany
1148 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-97 22.07.2021 08:52:58.56 232,688 Poland
1149 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3428 22.07.2021 08:52:59.21 232,629 Poland
1150 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-751 22.07.2021 08:52:59.31 232,620 Ukraine
1151 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11822 22.07.2021 08:53:01.14 232,455 Poland
1152 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9007 22.07.2021 08:53:04.05 232,194 Poland
1153 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013811 22.07.2021 08:53:07.23 231,908 Romania
1154 Królikowski Bartek -- PL-064-21-5 22.07.2021 08:53:09.16 231,735 Poland
1155 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-108 22.07.2021 08:53:13.55 231,343 Poland
1156 FOGADO ANDREA -- IT-21-124214 22.07.2021 08:53:14.24 231,282 Italy
1157 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-80 22.07.2021 08:53:15.01 231,213 Poland
1158 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1347 22.07.2021 08:53:20.17 230,754 Poland
1159 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631686 22.07.2021 08:53:21.05 230,676 Hungary
1160 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4809 22.07.2021 08:53:22.64 230,535 Poland
1161 Bury -- NOR-011-21-0173 22.07.2021 08:53:22.65 230,534 Norway
1162 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042722 22.07.2021 08:53:23.35 230,472 Belgium
1163 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-713 22.07.2021 08:53:23.64 230,447 Poland
1164 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10188 22.07.2021 08:53:25.77 230,258 Poland
1165 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8574 22.07.2021 08:53:26.50 230,194 Poland
1166 Plesiak -- PL-0192-21-927 22.07.2021 08:53:27.39 230,115 Poland
1167 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3143 22.07.2021 08:53:29.69 229,912 Poland
1168 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1060 22.07.2021 08:53:29.77 229,905 Denmark
1169 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2533 22.07.2021 08:53:30.61 229,831 Poland
1170 GOLD Team -- PL-0187-21-5742 22.07.2021 08:53:31.79 229,728 Poland
1171 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8337 22.07.2021 08:53:33.38 229,588 Poland
1172 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013808 22.07.2021 08:53:35.22 229,426 Romania
1173 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3586 22.07.2021 08:53:36.03 229,355 Poland
1174 Mona Team Women Cup PL-0192-21-452 22.07.2021 08:53:36.16 229,344 Poland
1175 Derby Halkidiki -- GR-21-0823007 22.07.2021 08:53:36.85 229,283 Greece
1176 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043831 22.07.2021 08:53:39.63 229,040 Belgium
1177 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074827 22.07.2021 08:53:40.77 228,940 Belgium
1178 Y. Gudz B -- DV-08867-21-139 22.07.2021 08:53:42.33 228,804 Germany
1179 Guzeyev -- LTU-08-21-31 22.07.2021 08:53:42.60 228,781 Lithuania
1180 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10031 22.07.2021 08:53:47.13 228,386 Poland
1181 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11104 22.07.2021 08:53:48.25 228,289 Poland
1182 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2264 22.07.2021 08:53:48.67 228,252 Germany
1183 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3950 22.07.2021 08:53:48.92 228,231 Poland
1184 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043835 22.07.2021 08:53:49.39 228,190 Belgium
1185 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20051 22.07.2021 08:53:50.71 228,075 Poland
1186 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1009 22.07.2021 08:53:53.08 227,870 Sweden
1187 Górliński Józef -- PL-098-21-18505 22.07.2021 08:53:53.74 227,813 Poland
1188 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7303 22.07.2021 08:53:54.61 227,738 Poland
1189 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013977 22.07.2021 08:53:59.86 227,285 Italy
1190 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041978 22.07.2021 08:54:04.21 226,911 Belgium
1191 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071648 22.07.2021 08:54:07.32 226,644 China
1192 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5378 22.07.2021 08:54:07.33 226,643 Poland
1193 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8069 22.07.2021 08:54:09.84 226,429 Poland
1194 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3709 22.07.2021 08:54:10.50 226,372 Poland
1195 Górka Marian -- PL-0198-21-6032 22.07.2021 08:54:10.51 226,372 Poland
1196 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4506 22.07.2021 08:54:11.76 226,265 Poland
1197 Stępnik -- PL-0221-21-3380 22.07.2021 08:54:13.20 226,142 Poland
1198 Merg-Tom -- PL-0492-21-8844 22.07.2021 08:54:13.20 226,142 Poland
1199 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4512 22.07.2021 08:54:15.26 225,967 Poland
1200 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1507 22.07.2021 08:54:15.26 225,967 Poland
1201 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-262 22.07.2021 08:54:15.96 225,907 Poland
1202 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12401 22.07.2021 08:54:17.73 225,757 Poland
1203 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11014 22.07.2021 08:54:18.56 225,686 Poland
1204 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1690 22.07.2021 08:54:19.18 225,634 Poland
1205 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2290 22.07.2021 08:54:21.21 225,461 Poland
1206 Mark De Backer -- BE-21-4003147 22.07.2021 08:54:22.42 225,359 Belgium
1207 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1325 22.07.2021 08:54:23.61 225,258 Latvia
1208 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14423 22.07.2021 08:54:25.01 225,140 Poland
1209 Bury -- NOR-011-21-0169 22.07.2021 08:54:27.70 224,913 Norway
1210 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196879 22.07.2021 08:54:28.42 224,852 Netherlands
1211 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12068 22.07.2021 08:54:28.91 224,811 Poland
1212 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5560 22.07.2021 08:54:29.15 224,791 Poland
1213 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-144 22.07.2021 08:54:29.92 224,726 Poland
1214 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637616 22.07.2021 08:54:32.16 224,538 Greece
1215 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3084 22.07.2021 08:54:32.84 224,480 Poland
1216 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4047 22.07.2021 08:54:35.39 224,266 Poland
1217 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022112 22.07.2021 08:54:39.93 223,886 Belgium
1218 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637679 22.07.2021 08:54:44.14 223,535 Greece
1219 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022128 22.07.2021 08:55:19.34 220,642 Belgium
1220 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3413 22.07.2021 08:55:25.68 220,129 Poland
1221 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-824 22.07.2021 08:56:14.31 216,270 Poland
1222 Mona Team Women Cup PL-0192-21-494 22.07.2021 08:56:14.92 216,222 Poland
1223 Torsten Kröger -- DV-09581-21-231 22.07.2021 08:56:29.49 215,093 Germany
1224 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2544 22.07.2021 08:56:32.78 214,840 Poland
1225 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6681 22.07.2021 08:56:33.41 214,791 Poland
1226 Team DARIUS -- GR-21-0637655 22.07.2021 08:56:36.88 214,525 Greece
1227 Kusser Josef -- DV-05138-21-1135 22.07.2021 08:56:38.16 214,427 Germany
1228 Familie Soellner -- DV-02733-21-306 22.07.2021 08:56:41.45 214,175 Germany
1229 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4436 22.07.2021 08:56:43.54 214,015 Poland
1230 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2582 22.07.2021 08:56:44.17 213,967 Poland
1231 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089189 22.07.2021 08:56:45.51 213,865 Belgium
1232 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-693 22.07.2021 08:56:46.26 213,808 Poland
1233 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2911 22.07.2021 08:56:48.91 213,606 Poland
1234 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2189 22.07.2021 08:56:48.91 213,606 Poland
1235 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9635 22.07.2021 08:56:52.70 213,318 Poland
1236 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10169 22.07.2021 08:56:54.16 213,208 Poland
1237 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8819 22.07.2021 08:56:55.72 213,089 Germany
1238 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9622 22.07.2021 08:56:56.94 212,997 Poland
1239 WARKA -- PL-0210-21-13014 22.07.2021 08:56:57.82 212,931 Poland
1240 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-10110 22.07.2021 08:57:01.47 212,655 Poland
1241 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1660 22.07.2021 08:57:02.12 212,606 Poland
1242 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196336 22.07.2021 08:57:05.96 212,317 Netherlands
1243 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343286 22.07.2021 08:57:11.17 211,927 Philippines
1244 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-106 22.07.2021 08:57:12.95 211,793 Poland
1245 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-501 22.07.2021 08:57:15.86 211,576 Poland LEVIS
1246 De Wachter Frans -- BE-21-6054277 22.07.2021 08:57:16.50 211,528 Belgium
1247 JACOVER TEAM -- IT-21-093526 22.07.2021 08:57:19.05 211,338 Italy WEST
1248 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196337 22.07.2021 08:57:22.88 211,054 Netherlands
1249 LENA Women Cup PL-013-21-11005 22.07.2021 08:57:24.92 210,902 Poland
1250 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013813 22.07.2021 08:57:26.79 210,764 Romania
1251 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8108 22.07.2021 08:57:28.84 210,612 Poland
1252 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-95 22.07.2021 08:57:29.53 210,561 Poland
1253 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12910 22.07.2021 08:57:42.36 209,617 Poland
1254 Asbach Uralt -- DV-04766-21-205 22.07.2021 08:57:43.80 209,512 Germany
1255 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3772 22.07.2021 08:57:44.43 209,466 Poland
1256 Mateja Adam -- DV-09581-21-1266 22.07.2021 08:57:47.59 209,235 Germany
1257 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9202 22.07.2021 08:57:48.21 209,190 Poland
1258 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5028 22.07.2021 08:57:49.07 209,127 Poland
1259 RENATA Women Cup PL-0494-21-7107 22.07.2021 08:57:51.21 208,971 Poland
1260 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11457 22.07.2021 08:57:51.22 208,970 Poland
1261 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-5 22.07.2021 08:57:53.36 208,815 Germany
1262 Vercammen Jos -- BE-21-6138253 22.07.2021 08:57:55.44 208,664 Belgium
1263 Slunsky Franz -- AUS-323-21-904 22.07.2021 08:57:56.07 208,618 Austria
1264 Mark De Backer -- BE-21-4003142 22.07.2021 08:57:56.76 208,568 Belgium
1265 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343299 22.07.2021 08:58:00.06 208,329 Netherlands
1266 Lewy86 -- PL-0356-21-5865 22.07.2021 08:58:01.40 208,232 Poland
1267 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8365 22.07.2021 08:58:05.19 207,959 Poland
1268 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9006 22.07.2021 08:58:07.88 207,765 Poland
1269 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089325 22.07.2021 08:58:09.63 207,639 Italy
1270 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1115 22.07.2021 08:58:10.77 207,557 Poland
1271 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171272 22.07.2021 08:58:11.09 207,534 China
1272 Team Slovenia -- SLO-112-21-3045 22.07.2021 08:58:15.26 207,235 Slovenia
1273 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-801 22.07.2021 08:58:26.52 206,432 Poland
1274 Messiaen Christian A -- BE-21-3119470 22.07.2021 08:58:28.90 206,264 Belgium
1275 Mateja Adam -- DV-09581-21-1267 22.07.2021 08:58:30.69 206,137 Germany
1276 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098317 22.07.2021 08:58:32.41 206,015 Italy
1277 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1795 22.07.2021 08:58:35.49 205,797 Poland
1278 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9020 22.07.2021 08:58:37.67 205,644 Poland
1279 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7014 22.07.2021 08:58:41.94 205,343 Poland
1280 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12403 22.07.2021 08:58:50.08 204,773 Poland
1281 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11470 22.07.2021 08:58:51.34 204,685 Poland
1282 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-27 22.07.2021 08:58:51.37 204,683 Czech Republic
1283 Borker Jens -- DV-07259-21-557 22.07.2021 08:58:58.36 204,196 Germany
1284 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11039 22.07.2021 08:58:58.99 204,152 Germany
1285 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10046 22.07.2021 08:59:00.03 204,080 Poland
1286 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3852 22.07.2021 08:59:00.56 204,043 Poland
1287 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3143 22.07.2021 08:59:00.59 204,041 Poland
1288 Popovici Paul -- AUS-602-21-1658 22.07.2021 08:59:01.80 203,957 Austria
1289 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-8 22.07.2021 08:59:02.82 203,886 Germany
1290 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041948 22.07.2021 08:59:03.14 203,864 Belgium
1291 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-21 22.07.2021 08:59:03.50 203,839 Poland
1292 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10177 22.07.2021 08:59:04.44 203,774 Poland
1293 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10017 22.07.2021 08:59:05.43 203,705 Poland
1294 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11353 22.07.2021 08:59:06.53 203,629 Poland
1295 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637667 22.07.2021 08:59:06.83 203,609 Greece
1296 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6016 22.07.2021 08:59:06.85 203,607 Poland
1297 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-879 22.07.2021 08:59:07.40 203,569 Poland
1298 Donda Sergej -- RUS-21-46814 22.07.2021 08:59:07.83 203,540 Estonia MALAJA
1299 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7345 22.07.2021 08:59:09.28 203,440 Poland
1300 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-426 22.07.2021 08:59:09.66 203,413 Austria
1301 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8817 22.07.2021 08:59:11.57 203,282 Germany
1302 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2922 22.07.2021 08:59:12.27 203,233 Czech Republic
1303 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20007 22.07.2021 08:59:13.68 203,136 Poland
1304 Messiaen Christian A -- BE-21-3118245 22.07.2021 08:59:14.66 203,069 Belgium
1305 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1331 22.07.2021 08:59:15.60 203,005 Latvia
1306 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1682 22.07.2021 08:59:16.21 202,963 Poland
1307 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8596 22.07.2021 08:59:16.29 202,957 Poland
1308 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-53 22.07.2021 08:59:16.64 202,933 Poland
1309 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1066 22.07.2021 08:59:18.39 202,813 Germany
1310 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7444 22.07.2021 08:59:18.69 202,793 Poland
1311 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2881 22.07.2021 08:59:20.28 202,684 Czech Republic
1312 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3075 22.07.2021 08:59:21.38 202,608 Poland
1313 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3016 22.07.2021 08:59:21.65 202,590 Poland
1314 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-153 22.07.2021 08:59:22.59 202,526 Poland
1315 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1305 22.07.2021 08:59:23.96 202,432 Latvia
1316 Mateja Adam -- DV-09581-21-1272 22.07.2021 08:59:24.36 202,405 Germany
1317 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447079 22.07.2021 08:59:24.43 202,400 Netherlands
1318 KAJA Women Cup PL-0417-21-4522 22.07.2021 08:59:24.76 202,377 Poland
1319 Team Bert Penne - Sun Ychang -- BE-21-4215973 22.07.2021 08:59:25.66 202,316 Belgium
1320 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-814 22.07.2021 08:59:26.02 202,291 Poland
1321 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-602 22.07.2021 08:59:27.33 202,202 Poland
1322 Herbots Jo -- BE-21-2130293 22.07.2021 08:59:28.41 202,128 Belgium
1323 Książek Józef A -- PL-0221-21-1508 22.07.2021 08:59:30.35 201,996 Poland
1324 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11824 22.07.2021 08:59:34.70 201,701 Poland
1325 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1403 22.07.2021 08:59:34.99 201,681 Poland
1326 FOGADO ANDREA -- IT-21-124202 22.07.2021 08:59:36.28 201,594 Italy
1327 Creemers & Zoon -- BE-21-5083050 22.07.2021 08:59:39.11 201,402 Belgium CHRYSLER
1328 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-257 22.07.2021 08:59:39.90 201,349 Poland
1329 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-317 22.07.2021 08:59:40.76 201,291 Poland
1330 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-1805 22.07.2021 08:59:41.39 201,248 Poland
1331 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14409 22.07.2021 08:59:42.28 201,188 Poland
1332 SZKLARZ -- PL-04-21-3142 22.07.2021 08:59:43.77 201,088 Poland
1333 Messiaen Christian B -- BE-21-3119468 22.07.2021 08:59:45.04 201,002 Belgium
1334 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12635 22.07.2021 08:59:45.63 200,963 Poland
1335 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-31 22.07.2021 08:59:46.26 200,920 Czech Republic
1336 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1363 22.07.2021 08:59:47.90 200,810 Poland
1337 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11027 22.07.2021 08:59:48.55 200,766 Poland
1338 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3734 22.07.2021 08:59:49.39 200,710 Poland
1339 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11022 22.07.2021 08:59:49.75 200,686 Poland
1340 KRIS -- PL-063-21-2500 22.07.2021 08:59:50.09 200,663 Poland
1341 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82166 22.07.2021 08:59:50.15 200,659 Italy
1342 Visser - Meijboom -- NL-21-1052863 22.07.2021 08:59:50.52 200,634 Netherlands
1343 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3313 22.07.2021 08:59:50.86 200,611 Poland
1344 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-690 22.07.2021 08:59:51.26 200,584 Poland
1345 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171242 22.07.2021 08:59:51.28 200,583 China
1346 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3057 22.07.2021 08:59:51.63 200,560 Poland
1347 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-146 22.07.2021 08:59:51.65 200,558 Poland
1348 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077573 22.07.2021 08:59:52.10 200,528 Belgium
1349 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68981 22.07.2021 08:59:52.46 200,504 Hungary
1350 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8585 22.07.2021 08:59:52.60 200,495 Poland
1351 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043836 22.07.2021 08:59:53.02 200,466 Belgium
1352 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11101 22.07.2021 08:59:53.43 200,439 Poland
1353 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077570 22.07.2021 08:59:53.86 200,410 Belgium
1354 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343298 22.07.2021 08:59:54.88 200,342 Philippines
1355 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041644 22.07.2021 08:59:55.79 200,281 Belgium
1356 Nowicki Damian -- PL-03-21-306 22.07.2021 08:59:56.19 200,254 Poland
1357 Maratończyk -- PL-0235-21-5091 22.07.2021 08:59:56.54 200,231 Poland
1358 Herbots Jo -- BE-21-2130300 22.07.2021 08:59:58.78 200,081 Belgium
1359 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1327 22.07.2021 08:59:59.20 200,053 Latvia
1360 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11113 22.07.2021 09:00:00.90 199,940 Poland
1361 Trzaska Team -- PL-0264-21-1497 22.07.2021 09:00:02.14 199,857 Poland
1362 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343281 22.07.2021 09:00:02.75 199,817 Netherlands
1363 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18162 22.07.2021 09:00:03.13 199,792 Poland
1364 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9567 22.07.2021 09:00:04.88 199,675 Poland
1365 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1285 22.07.2021 09:00:05.99 199,602 Poland
1366 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9936 22.07.2021 09:00:06.01 199,600 Poland
1367 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1536 22.07.2021 09:00:08.31 199,448 Czech Republic
1368 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-712 22.07.2021 09:00:08.64 199,426 Germany
1369 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5515 22.07.2021 09:00:09.04 199,399 Poland
1370 Vervloet Bert A -- BE-21-6052282 22.07.2021 09:00:10.66 199,292 Belgium
1371 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014664 22.07.2021 09:00:11.00 199,269 Italy
1372 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2249 22.07.2021 09:00:12.18 199,191 Poland
1373 GOLD Team -- PL-0187-21-5752 22.07.2021 09:00:12.19 199,191 Poland
1374 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041927 22.07.2021 09:00:12.20 199,190 Belgium
1375 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3422 22.07.2021 09:00:12.54 199,168 Poland
1376 Torsten Kröger -- DV-09581-21-238 22.07.2021 09:00:13.54 199,101 Germany
1377 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637601 22.07.2021 09:00:15.49 198,973 Greece
1378 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0166 22.07.2021 09:00:15.86 198,948 Norway
1379 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7079 22.07.2021 09:00:17.26 198,856 Poland
1380 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-255 22.07.2021 09:00:18.03 198,805 Poland
1381 Okutan Pigeon -- TR-21-042534 22.07.2021 09:00:18.44 198,778 Denmark
1382 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8256 22.07.2021 09:00:18.82 198,753 Poland
1383 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-136 22.07.2021 09:00:18.85 198,751 Poland
1384 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1513 22.07.2021 09:00:19.84 198,686 Poland
1385 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3226 22.07.2021 09:00:20.90 198,616 Poland
1386 Denys Emiel -- BE-21-3071408 22.07.2021 09:00:21.04 198,607 Belgium
1387 Tom Tom -- PL-0139-21-8701 22.07.2021 09:00:21.46 198,580 Poland
1388 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043830 22.07.2021 09:00:21.48 198,578 Belgium
1389 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077564 22.07.2021 09:00:22.43 198,516 Belgium
1390 Team DARIUS -- GR-21-0637685 22.07.2021 09:00:22.83 198,490 Greece
1391 Familie Soellner -- DV-02733-21-245 22.07.2021 09:00:23.26 198,461 Germany
1392 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-26 22.07.2021 09:00:23.57 198,441 Poland
1393 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-510 22.07.2021 09:00:24.72 198,366 Poland
1394 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-305 22.07.2021 09:00:25.09 198,341 Poland
1395 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-33 22.07.2021 09:00:28.90 198,092 Czech Republic
1396 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089236 22.07.2021 09:00:31.83 197,900 Belgium
1397 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5915 22.07.2021 09:00:32.87 197,832 Poland
1398 LENA Women Cup PL-013-21-11008 22.07.2021 09:00:33.20 197,811 Poland
1399 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1266 22.07.2021 09:00:33.21 197,810 Poland
1400 Cantu Renato -- IT-21-084148 22.07.2021 09:00:34.82 197,705 Italy
1401 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-1907 22.07.2021 09:00:35.22 197,679 Germany
1402 Vercammen Lars -- BE-21-6138370 22.07.2021 09:00:35.53 197,659 Belgium
1403 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10417 22.07.2021 09:00:36.27 197,611 Poland
1404 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9576 22.07.2021 09:00:36.72 197,582 Poland
1405 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5821 22.07.2021 09:00:37.09 197,558 Poland
1406 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20037 22.07.2021 09:00:38.40 197,472 Poland
1407 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3917 22.07.2021 09:00:39.11 197,426 Lithuania
1408 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69074 22.07.2021 09:00:39.49 197,402 Hungary
1409 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4139 22.07.2021 09:00:40.17 197,357 Poland
1410 Knap Piotr -- PL-0236-21-931 22.07.2021 09:00:40.48 197,337 United States
1411 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637624 22.07.2021 09:00:40.49 197,337 Greece
1412 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2217 22.07.2021 09:00:41.28 197,285 Poland
1413 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-63 22.07.2021 09:00:41.76 197,254 Poland
1414 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-428 22.07.2021 09:00:42.71 197,193 Poland
1415 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1027 22.07.2021 09:00:42.84 197,184 Germany
1416 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5642 22.07.2021 09:00:43.49 197,142 Poland
1417 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-683 22.07.2021 09:00:43.93 197,114 Poland
1418 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9005 22.07.2021 09:00:44.76 197,060 Poland
1419 Visser - Meijboom -- NL-21-1052493 22.07.2021 09:00:44.77 197,059 Netherlands
1420 Y. Gudz -- DV-08867-21-64 22.07.2021 09:00:45.23 197,030 Germany
1421 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-145 22.07.2021 09:00:46.60 196,941 Poland
1422 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1303 22.07.2021 09:00:47.12 196,907 Germany
1423 European Pigeon Website -- NL-21-1402218 22.07.2021 09:00:47.43 196,887 Belgium
1424 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-604 22.07.2021 09:00:47.48 196,884 Poland
1425 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7005 22.07.2021 09:00:48.65 196,808 Lithuania
1426 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4017 22.07.2021 09:00:49.06 196,782 Poland
1427 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9701 22.07.2021 09:00:51.22 196,643 Poland
1428 Derby Riachos -- PT-21-1006939 22.07.2021 09:00:51.92 196,598 Portugal
1429 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631696 22.07.2021 09:00:51.94 196,596 Hungary
1430 Trzaska Team -- PL-0264-21-1442 22.07.2021 09:00:53.31 196,508 Poland
1431 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8585 22.07.2021 09:00:53.75 196,480 Poland
1432 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637652 22.07.2021 09:00:54.08 196,459 Greece
1433 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1412 22.07.2021 09:00:54.57 196,427 Poland
1434 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077566 22.07.2021 09:00:54.68 196,420 Belgium
1435 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171252 22.07.2021 09:00:55.05 196,396 China
1436 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11454 22.07.2021 09:00:56.38 196,311 Poland
1437 Plesiak -- PL-0192-21-909 22.07.2021 09:00:56.78 196,285 Poland
1438 Derby Riachos -- PT-21-1006593 22.07.2021 09:00:57.21 196,257 Portugal
1439 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74171 22.07.2021 09:00:57.29 196,252 Hungary
1440 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631665 22.07.2021 09:00:57.62 196,231 Hungary
1441 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3567 22.07.2021 09:00:58.53 196,173 Poland
1442 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7712 22.07.2021 09:00:59.38 196,118 Poland
1443 Vercammen Jos -- BE-21-6138397 22.07.2021 09:01:00.96 196,017 Belgium
1444 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1768 22.07.2021 09:01:01.55 195,979 Poland
1445 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4644 22.07.2021 09:01:01.69 195,970 Poland
1446 Straif Walter -- AUS-413-21-4036 22.07.2021 09:01:03.23 195,872 Austria
1447 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1115 22.07.2021 09:01:04.52 195,789 Germany
1448 KMS -- PL-059-21-5941 22.07.2021 09:01:05.50 195,727 Poland
1449 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8610 22.07.2021 09:01:05.51 195,726 Poland
1450 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50098 22.07.2021 09:01:07.07 195,626 Hungary
1451 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1037 22.07.2021 09:01:08.99 195,504 Austria
1452 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10033 22.07.2021 09:01:11.22 195,362 Poland
1453 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11449 22.07.2021 09:01:11.22 195,362 Poland
1454 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-734 22.07.2021 09:01:12.27 195,295 Poland
1455 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11115 22.07.2021 09:01:12.27 195,295 Poland
1456 Para Stanisław -- PL-0234-21-134 22.07.2021 09:01:13.04 195,246 Poland
1457 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11155 22.07.2021 09:01:13.96 195,188 Poland
1458 Team Slovenia -- SLO-112-21-3031 22.07.2021 09:01:14.64 195,145 Slovenia
1459 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4054 22.07.2021 09:01:15.02 195,121 Poland
1460 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10581 22.07.2021 09:01:15.73 195,076 Poland
1461 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-16020 22.07.2021 09:01:15.99 195,059 Poland
1462 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-745 22.07.2021 09:01:17.68 194,952 Czech Republic
1463 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3321 22.07.2021 09:01:19.00 194,869 Poland
1464 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-339 22.07.2021 09:01:21.96 194,681 Poland
1465 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-92 22.07.2021 09:01:23.39 194,591 Poland
1466 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022126 22.07.2021 09:01:24.75 194,505 Belgium
1467 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10799 22.07.2021 09:01:26.00 194,426 Poland
1468 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10590 22.07.2021 09:01:28.75 194,253 Poland
1469 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-13 22.07.2021 09:01:30.18 194,163 Poland
1470 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1053 22.07.2021 09:01:32.23 194,035 Germany
1471 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-270 22.07.2021 09:01:33.41 193,961 Poland
1472 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4040 22.07.2021 09:01:34.65 193,883 Poland
1473 WG Witnica -- PL-0453-21-11394 22.07.2021 09:01:35.98 193,800 Poland
1474 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4715 22.07.2021 09:01:36.75 193,752 Poland
1475 Hartman Berndt -- DV-07327-21-204 22.07.2021 09:01:37.40 193,711 Germany
1476 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-616 22.07.2021 09:01:38.15 193,664 Poland
1477 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2211 22.07.2021 09:01:42.74 193,378 Poland
1478 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3384 22.07.2021 09:01:44.15 193,290 Poland
1479 Straif Walter -- AUS-413-21-4033 22.07.2021 09:01:53.67 192,699 Austria
1480 Y. Gudz -- DV-08867-21-78 22.07.2021 09:01:56.22 192,541 Germany
1481 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2777 22.07.2021 09:01:56.91 192,498 Poland
1482 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1291 22.07.2021 09:01:58.87 192,377 Poland
1483 WARKA -- PL-0210-21-13085 22.07.2021 09:02:02.06 192,181 Poland
1484 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1519 22.07.2021 09:02:02.80 192,135 Poland
1485 Busche Jörn -- DV-04425-21-1187 22.07.2021 09:02:06.29 191,921 Germany
1486 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014201 22.07.2021 09:02:09.54 191,722 Italy
1487 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11447 22.07.2021 09:02:11.54 191,599 Poland
1488 Derby Halkidiki -- GR-21-0823031 22.07.2021 09:02:14.13 191,441 Greece
1489 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250672 22.07.2021 09:02:17.22 191,252 Netherlands
1490 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077578 22.07.2021 09:02:19.92 191,088 Belgium
1491 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3074 22.07.2021 09:02:29.02 190,536 Poland
1492 BETINA Women Cup PL-0275-21-10038 22.07.2021 09:02:31.29 190,398 Poland
1493 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3121 22.07.2021 09:02:35.27 190,158 Ireland
1494 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1324 22.07.2021 09:02:36.79 190,067 Latvia
1495 BETINA Women Cup PL-0275-21-10034 22.07.2021 09:02:39.85 189,882 Poland
1496 Rogało Leszek -- PL-016-21-3112 22.07.2021 09:02:41.29 189,796 Poland
1497 Team Achterberg -- NL-21-1031389 22.07.2021 09:02:41.90 189,759 Netherlands
1498 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8257 22.07.2021 09:02:42.52 189,722 Poland
1499 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6017 22.07.2021 09:02:43.92 189,638 Poland
1500 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5029 22.07.2021 09:02:43.96 189,636 Poland
1501 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12076 22.07.2021 09:02:44.63 189,596 Poland
1502 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-116 22.07.2021 09:02:45.89 189,520 Poland
1503 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9704 22.07.2021 09:02:45.91 189,519 Poland
1504 Para Stanisław -- PL-0234-21-189 22.07.2021 09:02:46.61 189,477 Poland
1505 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-163 22.07.2021 09:02:47.41 189,429 Poland
1506 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099941 22.07.2021 09:02:48.09 189,389 Romania
1507 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11814 22.07.2021 09:02:48.33 189,374 Poland
1508 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-291 22.07.2021 09:02:48.85 189,343 Poland
1509 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3506 22.07.2021 09:02:48.86 189,343 Poland
1510 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5550 22.07.2021 09:02:49.57 189,300 Poland
1511 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1603 22.07.2021 09:02:50.43 189,249 Poland
1512 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074813 22.07.2021 09:02:51.13 189,207 Belgium
1513 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6914 22.07.2021 09:02:51.35 189,194 Poland
1514 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12796 22.07.2021 09:02:51.88 189,162 Poland
1515 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11029 22.07.2021 09:02:51.89 189,162 Poland
1516 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3421 22.07.2021 09:02:52.59 189,120 Poland
1517 Y. Gudz -- DV-08867-21-46 22.07.2021 09:02:53.76 189,050 Germany
1518 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-730 22.07.2021 09:02:53.77 189,050 Germany
1519 Guzeyev -- LTU-08-21-28 22.07.2021 09:02:54.95 188,979 Lithuania
1520 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8577 22.07.2021 09:02:55.12 188,969 Poland
1521 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1417 22.07.2021 09:02:55.93 188,921 Germany
1522 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5650 22.07.2021 09:02:55.94 188,920 Poland
1523 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-88 22.07.2021 09:02:55.97 188,919 Poland
1524 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-159 22.07.2021 09:02:56.93 188,862 Poland
1525 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2892 22.07.2021 09:02:57.55 188,825 Czech Republic
1526 WG Witnica -- PL-0453-21-11396 22.07.2021 09:02:59.25 188,724 Poland
1527 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8372 22.07.2021 09:02:59.43 188,713 Poland
1528 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013823 22.07.2021 09:02:59.56 188,705 Romania
1529 Team Barczyński -- PL-0227-21-6184 22.07.2021 09:02:59.57 188,705 Poland
1530 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5021 22.07.2021 09:03:00.13 188,672 Poland
1531 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-320 22.07.2021 09:03:00.15 188,670 Poland
1532 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4503 22.07.2021 09:03:00.63 188,642 Poland
1533 WG Witnica -- PL-0453-21-11385 22.07.2021 09:03:01.47 188,592 Poland
1534 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4611 22.07.2021 09:03:01.99 188,561 Poland
1535 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3099 22.07.2021 09:03:02.01 188,560 Poland
1536 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-136 22.07.2021 09:03:02.53 188,529 Poland
1537 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2511 22.07.2021 09:03:03.55 188,469 Poland
1538 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343321 22.07.2021 09:03:04.05 188,439 Netherlands
1539 ZIBI -- GB-21-V-24341 22.07.2021 09:03:04.76 188,397 England
1540 RENATA Women Cup PL-0494-21-7109 22.07.2021 09:03:05.09 188,378 Poland
1541 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041944 22.07.2021 09:03:05.11 188,377 Belgium
1542 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12616 22.07.2021 09:03:05.93 188,328 Croatia
1543 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13809 22.07.2021 09:03:06.44 188,298 Poland
1544 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3937 22.07.2021 09:03:06.74 188,280 Lithuania
1545 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5835 22.07.2021 09:03:08.90 188,153 Poland
1546 WARKA -- PL-0461-21-3834 22.07.2021 09:03:09.16 188,137 Poland
1547 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4510 22.07.2021 09:03:10.41 188,064 Poland
1548 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-837 22.07.2021 09:03:10.41 188,064 Poland
1549 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-603 22.07.2021 09:03:14.28 187,836 Poland
1550 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1651 22.07.2021 09:03:15.04 187,791 Poland
1551 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4035 22.07.2021 09:03:15.05 187,791 Poland
1552 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-172 22.07.2021 09:03:15.26 187,778 United States
1553 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035386 22.07.2021 09:03:16.04 187,732 Netherlands
1554 Mateja Adam -- DV-09581-21-1270 22.07.2021 09:03:16.05 187,732 Germany
1555 KRIS -- PL-078-21-3838 22.07.2021 09:03:16.71 187,693 Poland
1556 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15912 22.07.2021 09:03:17.55 187,644 Poland
1557 Y. Gudz B -- DV-08867-21-167 22.07.2021 09:03:17.89 187,624 Germany
1558 WG Warmia -- PL-0417-21-9112 22.07.2021 09:03:19.52 187,528 Poland
1559 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5409 22.07.2021 09:03:20.07 187,496 Poland
1560 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18166 22.07.2021 09:03:20.28 187,484 Poland
1561 Rumiński Tomasz -- PL-0326-21-21200 22.07.2021 09:03:20.29 187,483 Poland
1562 Milewski Jan -- NOR-019-21-0485 22.07.2021 09:03:21.06 187,438 Norway
1563 Team DARIUS -- GR-21-0637677 22.07.2021 09:03:21.12 187,434 Greece
1564 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-246 22.07.2021 09:03:21.97 187,385 Austria
1565 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2174 22.07.2021 09:03:22.06 187,379 Poland
1566 Europa Masters OLR -- RO-21-1221430 22.07.2021 09:03:22.69 187,343 Romania
1567 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-158 22.07.2021 09:03:23.03 187,323 Poland
1568 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2197 22.07.2021 09:03:23.95 187,269 Poland
1569 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6188 22.07.2021 09:03:24.13 187,258 Poland
1570 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1065 22.07.2021 09:03:25.47 187,180 Germany
1571 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10075 22.07.2021 09:03:27.18 187,080 Poland
1572 Denys Emiel -- BE-21-3071505 22.07.2021 09:03:27.33 187,072 Belgium
1573 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343302 22.07.2021 09:03:27.43 187,066 Philippines
1574 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2037 22.07.2021 09:03:28.06 187,029 Poland
1575 Slunsky Franz -- AUS-323-21-903 22.07.2021 09:03:28.40 187,009 Austria
1576 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4511 22.07.2021 09:03:28.41 187,009 Poland
1577 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24102 22.07.2021 09:03:28.42 187,008 Croatia
1578 Milewski Jan -- NOR-019-21-0487 22.07.2021 09:03:29.00 186,974 Norway
1579 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4682 22.07.2021 09:03:29.23 186,961 Poland
1580 Kamecki Witold -- PL-018-21-2779 22.07.2021 09:03:29.24 186,960 Poland
1581 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-36 22.07.2021 09:03:29.46 186,947 Czech Republic
1582 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11445 22.07.2021 09:03:29.59 186,940 Poland
1583 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915593 22.07.2021 09:03:30.31 186,898 Poland
1584 Książek Józef A -- PL-0221-21-1556 22.07.2021 09:03:30.92 186,862 Poland
1585 Kamecki Witold -- PL-018-21-2761 22.07.2021 09:03:31.30 186,840 Poland
1586 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343313 22.07.2021 09:03:55.67 185,433 Netherlands
1587 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11031 22.07.2021 09:04:07.60 184,752 Poland
1588 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7082 22.07.2021 09:04:23.54 183,849 Poland
1589 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077582 22.07.2021 09:04:31.75 183,388 Belgium
1590 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11023 22.07.2021 09:04:31.76 183,388 Poland
1591 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-713 22.07.2021 09:04:35.69 183,168 Ukraine
1592 Asbach Uralt -- DV-07741-21-276 22.07.2021 09:05:01.30 181,747 Germany
1593 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915587 22.07.2021 09:05:04.51 181,570 Poland
1594 Milewski Jan -- NOR-019-21-0490 22.07.2021 09:05:06.35 181,469 Norway
1595 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-355 22.07.2021 09:05:07.10 181,428 Poland
1596 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1481 22.07.2021 09:05:09.62 181,290 Poland
1597 Team Liwocz -- PL-0288-21-6686 22.07.2021 09:05:13.24 181,092 Poland
1598 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100014 22.07.2021 09:05:16.41 180,919 Italy
1599 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3041 22.07.2021 09:05:18.93 180,781 Poland
1600 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9032 22.07.2021 09:05:23.95 180,508 Poland
1601 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-848 22.07.2021 09:05:25.23 180,439 Poland
1602 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50125 22.07.2021 09:05:27.82 180,298 Hungary
1603 Okutan Pigeon -- DAN-004-21-2197 22.07.2021 09:05:31.28 180,111 Denmark
1604 ITALIAN TEAM -- IT-21-102002 22.07.2021 09:05:32.51 180,045 Italy
1605 JACOVER TEAM -- IT-21-093519 22.07.2021 09:05:34.94 179,913 Italy BELL
1606 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3549 22.07.2021 09:05:38.04 179,746 Poland
1607 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074793 22.07.2021 09:05:46.62 179,285 Belgium
1608 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1018 22.07.2021 09:05:50.02 179,103 Sweden
1609 ENACHE MARIAN -- IT-21-088788 22.07.2021 09:05:54.14 178,883 Italy
1610 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5806 22.07.2021 09:05:57.54 178,702 Poland
1611 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2385 22.07.2021 09:06:00.94 178,522 Poland
1612 Team Achterberg -- NL-21-1031364 22.07.2021 09:06:03.41 178,390 Netherlands
1613 JACOVER TEAM -- IT-21-093524 22.07.2021 09:06:06.35 178,235 Italy CICCE
1614 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631705 22.07.2021 09:06:09.30 178,079 Hungary
1615 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1459 22.07.2021 09:06:12.79 177,894 Poland
1616 EMILA Women Cup PL-04-21-3165 22.07.2021 09:06:16.26 177,711 Poland
1617 Pudic & Co -- SLO-21-107-8695 22.07.2021 09:06:19.69 177,531 Croatia
1618 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14408 22.07.2021 09:06:25.95 177,203 Poland
1619 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-224 22.07.2021 09:06:30.06 176,988 Poland
1620 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9038 22.07.2021 09:06:40.83 176,428 Poland
1621 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2945 22.07.2021 09:06:55.60 175,665 Czech Republic
1622 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343291 22.07.2021 09:07:01.31 175,371 Philippines
1623 Rogało Leszek -- PL-016-21-3081 22.07.2021 09:07:04.75 175,195 Poland
1624 Torsten Kröger -- DV-09581-21-233 22.07.2021 09:07:07.65 175,047 Germany
1625 Sucholas Monika C Women Cup S-37-21-138 22.07.2021 09:07:11.77 174,837 Poland
1626 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45675 22.07.2021 09:07:14.47 174,699 Italy
1627 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-97 22.07.2021 09:07:18.07 174,517 Poland
1628 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10787 22.07.2021 09:07:20.88 174,374 Poland
1629 Team Charnowo -- PL-0302-21-3954 22.07.2021 09:07:33.51 173,736 Poland
1630 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915590 22.07.2021 09:07:37.47 173,537 Greece
1631 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0369-21-2258 22.07.2021 09:07:46.56 173,082 Poland
1632 ITALIAN TEAM -- IT-21-124207 22.07.2021 09:08:03.08 172,261 Italy
1633 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0301 22.07.2021 09:08:07.60 172,038 Denmark
1634 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5811 22.07.2021 09:08:11.66 171,838 Poland
1635 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10174 22.07.2021 09:08:16.32 171,609 Poland
1636 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074836 22.07.2021 09:08:16.42 171,604 Belgium
1637 Pedro Porto D -- PT-21-1172155 22.07.2021 09:08:17.01 171,575 Portugal
1638 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0351 22.07.2021 09:08:17.46 171,553 Denmark
1639 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-668 22.07.2021 09:08:18.35 171,509 Poland
1640 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077575 22.07.2021 09:08:18.57 171,499 Belgium
1641 FOGADO ANDREA -- IT-21-124210 22.07.2021 09:08:19.06 171,475 Italy
1642 Rita Färm Women Cup S-68-21-551 22.07.2021 09:08:19.28 171,464 Sweden
1643 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-12321 22.07.2021 09:08:19.95 171,431 Poland
1644 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7002 22.07.2021 09:08:20.69 171,395 Poland
1645 Cantu Renato -- IT-21-084133 22.07.2021 09:08:21.00 171,380 Italy
1646 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-842 22.07.2021 09:08:22.10 171,326 Poland
1647 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7017 22.07.2021 09:08:22.34 171,314 Lithuania
1648 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1065 22.07.2021 09:08:22.80 171,292 Austria
1649 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169252 22.07.2021 09:08:25.84 171,143 Belgium
1650 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12060 22.07.2021 09:08:26.55 171,108 Poland
1651 Nowicki Damian -- PL-03-21-318 22.07.2021 09:08:28.03 171,036 Poland
1652 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12511 22.07.2021 09:08:28.05 171,035 Poland
1653 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5653 22.07.2021 09:08:28.18 171,029 Poland
1654 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3534 22.07.2021 09:08:28.80 170,999 Poland
1655 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7202 22.07.2021 09:08:29.49 170,965 Poland
1656 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5616 22.07.2021 09:08:30.99 170,892 Poland
1657 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6926 22.07.2021 09:08:32.77 170,805 Poland
1658 SZKLARZ -- PL-04-21-3159 22.07.2021 09:08:33.16 170,786 Poland
1659 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4806 22.07.2021 09:08:33.82 170,754 Poland
1660 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11459 22.07.2021 09:08:33.83 170,754 Poland
1661 Visser - Meijboom -- NL-21-1052862 22.07.2021 09:08:35.53 170,671 Netherlands
1662 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171253 22.07.2021 09:08:35.79 170,659 China
1663 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5883 22.07.2021 09:08:36.64 170,617 Poland
1664 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4507 22.07.2021 09:08:38.40 170,532 Poland
1665 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6921 22.07.2021 09:08:39.46 170,481 Poland
1666 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12080 22.07.2021 09:08:39.92 170,458 Poland
1667 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1365 22.07.2021 09:08:42.98 170,310 Germany
1668 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343254 22.07.2021 09:08:43.40 170,290 Netherlands
1669 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-271 22.07.2021 09:08:43.61 170,280 Poland
1670 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-123 22.07.2021 09:08:44.73 170,226 Poland
1671 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15944 22.07.2021 09:08:45.58 170,185 Poland
1672 GOLD Team -- PL-0187-21-5749 22.07.2021 09:08:45.59 170,184 Poland
1673 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9565 22.07.2021 09:08:46.91 170,121 Poland
1674 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1080 22.07.2021 09:08:49.84 169,979 Denmark
1675 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-138 22.07.2021 09:08:51.11 169,918 Poland
1676 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1778 22.07.2021 09:08:51.24 169,912 Germany
1677 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343274 22.07.2021 09:08:51.38 169,905 Netherlands
1678 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-528 22.07.2021 09:08:52.02 169,875 Poland
1679 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12061 22.07.2021 09:08:52.17 169,867 Poland
1680 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9921 22.07.2021 09:08:52.95 169,830 Poland
1681 Rafał Górski -- PL-0223-21-594 22.07.2021 09:08:54.14 169,773 Poland
1682 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15903 22.07.2021 09:08:54.44 169,758 Poland
1683 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169247 22.07.2021 09:08:55.03 169,730 Belgium
1684 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2341 22.07.2021 09:08:56.43 169,663 Poland
1685 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1772 22.07.2021 09:08:57.47 169,613 Germany
1686 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-222 22.07.2021 09:08:57.61 169,606 Poland
1687 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171278 22.07.2021 09:08:57.62 169,606 China
1688 Team Slovenia -- SLO-112-21-2662 22.07.2021 09:08:57.63 169,605 Slovenia
1689 Książek Józef A -- PL-0221-21-1548 22.07.2021 09:08:58.33 169,572 Poland
1690 Szaranek Sławomir -- PL-0284--21-6687 22.07.2021 09:08:59.11 169,534 Poland
1691 LENA Women Cup PL-013-21-11009 22.07.2021 09:08:59.29 169,526 Poland
1692 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8305 22.07.2021 09:09:01.12 169,438 Poland
1693 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18156 22.07.2021 09:09:01.37 169,426 Poland
1694 Kałuża Team -- PL-0228-21-15001 22.07.2021 09:09:01.39 169,425 Poland
1695 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4423 22.07.2021 09:09:01.42 169,424 Poland
1696 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1372 22.07.2021 09:09:01.55 169,417 Germany
1697 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8613 22.07.2021 09:09:02.75 169,360 Poland
1698 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041926 22.07.2021 09:09:05.03 169,251 Belgium
1699 Team Achterberg -- NL-21-1031391 22.07.2021 09:09:05.22 169,242 Netherlands
1700 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5650 22.07.2021 09:09:06.43 169,184 Poland
1701 JACOVER TEAM -- IT-21-093532 22.07.2021 09:09:06.44 169,184 Italy MANTRA
1702 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-121 22.07.2021 09:09:07.11 169,152 Poland
1703 Stępnik -- PL-0221-21-3383 22.07.2021 09:09:07.62 169,128 Poland
1704 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1795 22.07.2021 09:09:08.61 169,080 Poland
1705 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-751 22.07.2021 09:09:08.94 169,065 Poland
1706 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4026 22.07.2021 09:09:08.95 169,064 Poland
1707 Okutan Pigeon -- TR-21-042537 22.07.2021 09:09:09.72 169,027 Denmark
1708 Ciereszko Adam -- PL-011-21-8341 22.07.2021 09:09:10.49 168,991 Belgium
1709 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1803 22.07.2021 09:09:10.80 168,976 Germany
1710 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-311 22.07.2021 09:09:11.21 168,957 Poland
1711 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089333 22.07.2021 09:09:11.44 168,946 Italy
1712 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3851 22.07.2021 09:09:13.51 168,847 Poland
1713 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115191 22.07.2021 09:09:13.66 168,840 Italy
1714 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2261 22.07.2021 09:09:13.68 168,839 Poland
1715 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12410 22.07.2021 09:09:14.23 168,813 Poland
1716 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9120 22.07.2021 09:09:14.27 168,811 Poland
1717 European Pigeon Website -- NL-21-1402217 22.07.2021 09:09:15.28 168,763 Belgium
1718 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11446 22.07.2021 09:09:15.91 168,733 Poland
1719 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171275 22.07.2021 09:09:18.55 168,608 China
1720 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3559 22.07.2021 09:09:18.75 168,599 Poland
1721 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5367 22.07.2021 09:09:19.57 168,560 Poland
1722 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12785 22.07.2021 09:09:20.13 168,533 Poland
1723 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1114 22.07.2021 09:09:20.76 168,503 Poland
1724 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2092 22.07.2021 09:09:20.92 168,496 Poland
1725 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8600 22.07.2021 09:09:21.29 168,478 Poland
1726 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3218 22.07.2021 09:09:21.43 168,472 Poland
1727 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10043 22.07.2021 09:09:21.55 168,466 Poland
1728 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4501 22.07.2021 09:09:21.99 168,445 Poland
1729 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1008 22.07.2021 09:09:22.22 168,434 Sweden
1730 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15915 22.07.2021 09:09:22.39 168,426 Poland
1731 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11453 22.07.2021 09:09:23.16 168,390 Poland
1732 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5643 22.07.2021 09:09:24.00 168,350 Poland
1733 KRIS -- PL-063-21-2510 22.07.2021 09:09:24.38 168,332 Poland
1734 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2166 22.07.2021 09:09:24.70 168,317 Poland
1735 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-689 22.07.2021 09:09:24.86 168,310 Poland
1736 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7013 22.07.2021 09:09:25.05 168,301 Poland
1737 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4615 22.07.2021 09:09:25.97 168,257 Germany
1738 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13275 22.07.2021 09:09:25.98 168,257 Poland
1739 Team Re Ra -- DV-07014-21-608 22.07.2021 09:09:26.24 168,244 Germany
1740 Książek Józef A -- PL-0221-21-1640 22.07.2021 09:09:29.68 168,082 Poland
1741 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5445 22.07.2021 09:09:31.21 168,010 Poland
1742 Hartman Berndt -- DV-07327-21-121 22.07.2021 09:09:31.37 168,003 Germany
1743 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69055 22.07.2021 09:09:32.62 167,944 Hungary
1744 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82183 22.07.2021 09:09:32.91 167,930 Italy
1745 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1057 22.07.2021 09:09:33.62 167,897 Germany
1746 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2084 22.07.2021 09:09:34.50 167,856 Poland
1747 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9629 22.07.2021 09:09:37.14 167,732 Poland
1748 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-888 22.07.2021 09:09:37.33 167,723 Poland
1749 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-0275-21-14012 22.07.2021 09:09:39.60 167,617 Poland
1750 Halinka Team Women Cup PL-013-21-615 22.07.2021 09:09:41.23 167,540 Poland
1751 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7711 22.07.2021 09:09:41.88 167,510 Poland
1752 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1664 22.07.2021 09:09:43.90 167,415 Poland
1753 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7208 22.07.2021 09:09:44.35 167,394 Poland
1754 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1326 22.07.2021 09:09:46.15 167,310 Latvia
1755 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-70 22.07.2021 09:09:47.60 167,243 Poland
1756 Familie Soellner -- DV-02733-21-302 22.07.2021 09:09:50.46 167,110 Germany
1757 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8080 22.07.2021 09:09:51.39 167,066 Poland ROCKY
1758 Trzaska Team -- PL-0264-21-1438 22.07.2021 09:09:52.77 167,002 Poland
1759 Para Stanisław -- PL-0234-21-93 22.07.2021 09:09:53.44 166,971 Poland
1760 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-34 22.07.2021 09:09:54.47 166,923 Czech Republic
1761 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82189 22.07.2021 09:09:56.20 166,843 Italy
1762 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-41 22.07.2021 09:09:57.78 166,770 Czech Republic
1763 KAJA Women Cup PL-0417-21-4519 22.07.2021 09:09:57.78 166,770 Poland
1764 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3334 22.07.2021 09:09:59.04 166,711 Poland
1765 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343246 22.07.2021 09:10:02.99 166,528 Philippines
1766 Torsten Kröger -- DV-09581-21-237 22.07.2021 09:10:03.49 166,505 Germany
1767 Derby Halkidiki -- GR-21-0823027 22.07.2021 09:10:03.96 166,484 Greece
1768 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15035 22.07.2021 09:10:05.49 166,413 Poland
1769 Team Liwocz -- PL-0288-21-6685 22.07.2021 09:10:06.99 166,344 Poland
1770 Team Sans PEUR -- BE-21-2131024 22.07.2021 09:10:10.57 166,179 Belgium
1771 Halinka Team Women Cup PL-013-21-602 22.07.2021 09:10:11.02 166,158 Poland
1772 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915598 22.07.2021 09:10:14.72 165,988 Greece
1773 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014308 22.07.2021 09:10:15.35 165,959 Italy
1774 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82182 22.07.2021 09:10:19.35 165,776 Italy
1775 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8133 22.07.2021 09:10:20.54 165,721 Poland
1776 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-861 22.07.2021 09:10:22.32 165,640 Poland
1777 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10425 22.07.2021 09:10:23.02 165,608 Poland
1778 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7012 22.07.2021 09:10:25.93 165,475 Lithuania
1779 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098316 22.07.2021 09:10:26.46 165,451 Italy
1780 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8897 22.07.2021 09:10:27.58 165,400 Poland
1781 E&R TEAM -- PL-0270-21-1199 22.07.2021 09:10:27.90 165,385 Poland
1782 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014310 22.07.2021 09:10:29.32 165,320 Italy
1783 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-834 22.07.2021 09:10:30.76 165,255 Poland
1784 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8650 22.07.2021 09:10:31.04 165,242 Poland
1785 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10024 22.07.2021 09:10:31.52 165,220 Poland
1786 Kussyk Christof -- DV-06665-21-422 22.07.2021 09:10:35.21 165,052 Germany
1787 Derby Riachos -- PT-21-1006595 22.07.2021 09:10:35.40 165,044 Portugal
1788 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3079 22.07.2021 09:10:38.66 164,896 Poland
1789 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6192 22.07.2021 09:10:40.98 164,791 Poland
1790 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15021 22.07.2021 09:10:41.34 164,775 Poland
1791 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343247 22.07.2021 09:10:42.95 164,702 Philippines
1792 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50150 22.07.2021 09:10:44.16 164,647 Hungary
1793 Popovici Paul -- AUS-602-21-1729 22.07.2021 09:10:44.55 164,629 Austria
1794 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115214 22.07.2021 09:10:44.56 164,629 Italy
1795 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13303 22.07.2021 09:10:45.49 164,587 Poland
1796 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11131 22.07.2021 09:10:46.04 164,562 Poland
1797 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1053 22.07.2021 09:10:47.27 164,507 Poland
1798 Team Achterberg -- NL-21-1031362 22.07.2021 09:10:48.85 164,435 Netherlands
1799 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12908 22.07.2021 09:10:53.02 164,248 Poland
1800 Maratończyk -- PL-0235-21-5084 22.07.2021 09:10:55.47 164,138 Poland
1801 Para Stanisław -- PL-0234-21-159 22.07.2021 09:11:00.72 163,902 Poland
1802 Team Achterberg -- NL-21-1031387 22.07.2021 09:11:01.11 163,885 Netherlands
1803 Wich Edward -- PL-0228-21-16403 22.07.2021 09:11:02.99 163,801 Poland
1804 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12063 22.07.2021 09:11:05.79 163,676 Poland
1805 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7026 22.07.2021 09:11:06.84 163,629 Lithuania
1806 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-605 22.07.2021 09:11:07.01 163,621 Poland
1807 Rafał Górski -- PL-0223-21-581 22.07.2021 09:11:08.45 163,557 Poland
1808 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077563 22.07.2021 09:11:09.81 163,496 Belgium
1809 Lada Slawek -- DV-02899-21-320 22.07.2021 09:11:11.28 163,431 Germany
1810 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3925 22.07.2021 09:11:11.58 163,417 Lithuania
1811 Derby Riachos -- DV-08609-21-258 22.07.2021 09:11:12.56 163,374 Portugal
1812 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1366 22.07.2021 09:11:13.00 163,354 Germany
1813 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099950 22.07.2021 09:11:15.55 163,241 Romania
1814 B.W Women Cup PL-0296-21-7346 22.07.2021 09:11:16.33 163,206 Switzerland
1815 WARKA -- PL-0210-21-1371 22.07.2021 09:11:16.34 163,206 Poland
1816 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062079 22.07.2021 09:11:16.67 163,191 Belgium
1817 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637627 22.07.2021 09:11:18.89 163,093 Greece
1818 Familie Soellner -- DV-02733-21-272 22.07.2021 09:11:19.01 163,087 Germany
1819 Viking J. -- NOR-011-21-0259 22.07.2021 09:11:19.35 163,072 Norway
1820 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171250 22.07.2021 09:11:20.14 163,037 China
1821 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062078 22.07.2021 09:11:20.63 163,016 Belgium
1822 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3103 22.07.2021 09:11:21.87 162,961 Ireland
1823 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2172 22.07.2021 09:11:22.41 162,937 Poland
1824 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7302 22.07.2021 09:11:22.42 162,936 Poland
1825 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-663 22.07.2021 09:11:23.46 162,890 Poland
1826 Stępnik -- PL-0221-21-3397 22.07.2021 09:11:24.88 162,828 Poland
1827 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1301 22.07.2021 09:11:24.88 162,828 Germany
1828 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4801 22.07.2021 09:11:26.41 162,760 Poland
1829 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447054 22.07.2021 09:11:26.41 162,760 Netherlands
1830 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14411 22.07.2021 09:11:28.86 162,652 Poland
1831 Asbach Uralt -- DV-05293-21-137 22.07.2021 09:11:29.12 162,640 Germany
1832 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250648 22.07.2021 09:11:31.51 162,535 Netherlands
1833 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-99 22.07.2021 09:11:32.30 162,500 Poland
1834 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10783 22.07.2021 09:11:35.22 162,372 Poland
1835 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11452 22.07.2021 09:11:36.12 162,332 Poland
1836 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-140 22.07.2021 09:11:37.36 162,278 Poland
1837 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171221 22.07.2021 09:11:38.80 162,215 China
1838 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1663 22.07.2021 09:11:39.71 162,175 Poland
1839 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11012 22.07.2021 09:11:39.87 162,168 Poland
1840 ZIBI -- GB-21-V-24345 22.07.2021 09:11:42.05 162,072 England
1841 Gutowski Józef -- PL-014-21-2341 22.07.2021 09:11:42.97 162,032 Poland
1842 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82290 22.07.2021 09:11:43.27 162,019 Italy
1843 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14420 22.07.2021 09:11:43.89 161,992 Poland
1844 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637604 22.07.2021 09:11:44.05 161,985 Greece
1845 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1241 22.07.2021 09:11:44.86 161,949 Poland
1846 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4014 22.07.2021 09:11:46.01 161,899 Poland
1847 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450209 22.07.2021 09:11:46.67 161,870 Netherlands
1848 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11978 22.07.2021 09:11:47.50 161,834 Poland
1849 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-80 22.07.2021 09:11:48.20 161,804 Germany
1850 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089246 22.07.2021 09:11:48.20 161,804 Belgium
1851 JACOVER TEAM -- IT-21-093523 22.07.2021 09:11:48.41 161,794 Italy GIARGIA
1852 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083379 22.07.2021 09:11:49.19 161,760 Belgium GRIETJE
1853 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7010 22.07.2021 09:11:50.15 161,719 Poland
1854 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-5982 22.07.2021 09:11:50.30 161,712 Poland
1855 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50085 22.07.2021 09:11:51.72 161,650 Hungary
1856 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135420 22.07.2021 09:11:51.85 161,645 Belgium
1857 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-669 22.07.2021 09:11:52.05 161,636 Germany
1858 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-24 22.07.2021 09:11:53.66 161,566 Czech Republic
1859 Popovici Paul -- AUS-602-21-1684 22.07.2021 09:11:53.85 161,557 Austria
1860 Bury -- NOR-011-21-0187 22.07.2021 09:11:54.83 161,515 Norway
1861 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1328 22.07.2021 09:11:55.31 161,494 Latvia
1862 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637619 22.07.2021 09:11:55.61 161,481 Greece
1863 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14401 22.07.2021 09:11:58.09 161,373 Poland
1864 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10016 22.07.2021 09:11:59.45 161,314 Poland
1865 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096496 22.07.2021 09:12:00.77 161,257 Italy
1866 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12424 22.07.2021 09:12:02.52 161,181 Poland
1867 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-213 22.07.2021 09:12:02.62 161,177 Austria
1868 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5831 22.07.2021 09:12:02.80 161,169 Poland
1869 Baska Paweł -- PL-063-21-7602 22.07.2021 09:12:04.41 161,099 Poland
1870 Kałuża Team -- PL-0228-21-15007 22.07.2021 09:12:07.71 160,957 Poland
1871 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1801 22.07.2021 09:12:09.14 160,895 Poland
1872 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15913 22.07.2021 09:12:09.26 160,890 Poland
1873 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-25 22.07.2021 09:12:09.42 160,883 Czech Republic
1874 Rafał Górski -- PL-0223-21-589 22.07.2021 09:12:10.47 160,838 Poland
1875 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10420 22.07.2021 09:12:11.29 160,802 Poland
1876 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50068 22.07.2021 09:12:11.91 160,776 Hungary
1877 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089335 22.07.2021 09:12:13.07 160,726 Italy
1878 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3348 22.07.2021 09:12:14.77 160,653 Poland
1879 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10173 22.07.2021 09:12:17.11 160,552 Poland
1880 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1064 22.07.2021 09:12:18.20 160,505 Poland
1881 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450218 22.07.2021 09:12:19.00 160,471 Netherlands
1882 WG Warmia -- PL-0473-21-6708 22.07.2021 09:12:19.83 160,435 Poland
1883 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2921 22.07.2021 09:12:21.39 160,368 Czech Republic
1884 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12538 22.07.2021 09:12:25.70 160,184 Poland
1885 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-94 22.07.2021 09:12:25.71 160,183 Poland
1886 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12636 22.07.2021 09:12:27.20 160,120 Poland
1887 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15010 22.07.2021 09:12:28.61 160,059 Poland
1888 Pedro Porto D -- PT-21-1172150 22.07.2021 09:12:30.18 159,992 Portugal
1889 Rogało Leszek -- PL-016-21-3086 22.07.2021 09:12:32.30 159,902 Poland
1890 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82188 22.07.2021 09:12:32.83 159,879 Italy
1891 Tom Tom -- PL-0139-21-8702 22.07.2021 09:12:33.88 159,835 Poland
1892 Wojaczek - Witek B -- PL-0119-21-2109 22.07.2021 09:12:36.33 159,730 Poland
1893 Wich Edward -- PL-0228-21-16416 22.07.2021 09:12:36.51 159,723 Poland
1894 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5640 22.07.2021 09:12:38.40 159,642 Poland
1895 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2886 22.07.2021 09:12:38.70 159,630 Poland
1896 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12408 22.07.2021 09:12:39.32 159,603 Poland
1897 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-662 22.07.2021 09:12:40.41 159,557 Poland
1898 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5651 22.07.2021 09:12:41.80 159,498 Poland
1899 Team Liwocz -- PL-0288-21-6684 22.07.2021 09:12:44.57 159,381 Poland
1900 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637609 22.07.2021 09:12:46.31 159,307 Greece
1901 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1276 22.07.2021 09:12:49.14 159,188 Poland
1902 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10583 22.07.2021 09:12:51.99 159,067 Poland
1903 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098322 22.07.2021 09:12:54.12 158,978 Italy
1904 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-669 22.07.2021 09:12:57.34 158,842 Poland
1905 JACOVER TEAM -- IT-21-093530 22.07.2021 09:13:01.00 158,688 Italy SIMPATY
1906 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171223 22.07.2021 09:13:05.66 158,493 China
1907 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450215 22.07.2021 09:13:06.31 158,466 Netherlands
1908 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2173 22.07.2021 09:13:07.83 158,402 Poland
1909 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11450 22.07.2021 09:13:11.10 158,265 Poland
1910 Team Sans PEUR -- BE-21-2075566 22.07.2021 09:13:13.24 158,176 Belgium
1911 Kałuża Team -- PL-0228-21-15023 22.07.2021 09:13:18.37 157,963 Poland
1912 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1827 22.07.2021 09:13:24.45 157,710 Germany
1913 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-418 22.07.2021 09:13:25.70 157,658 Austria
1914 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447057 22.07.2021 09:13:35.66 157,247 Netherlands
1915 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4117 22.07.2021 09:14:02.64 156,143 Poland
1916 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8252 22.07.2021 09:14:06.31 155,994 Poland
1917 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343292 22.07.2021 09:14:10.44 155,826 Netherlands
1918 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3301 22.07.2021 09:14:13.57 155,700 Poland
1919 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1406 22.07.2021 09:14:15.73 155,613 Poland
1920 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-12 22.07.2021 09:14:16.78 155,570 Germany
1921 NATAN Women Cup PL-0421-21-1043 22.07.2021 09:14:16.88 155,566 Poland
1922 LENA Women Cup PL-013-21-11004 22.07.2021 09:14:26.93 155,162 Poland
1923 Team Liwocz -- PL-0288-21-6682 22.07.2021 09:14:30.32 155,026 Poland
1924 Bury -- NOR-011-21-0170 22.07.2021 09:14:32.71 154,930 Norway
1925 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17817 22.07.2021 09:14:34.59 154,855 Poland
1926 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2706 22.07.2021 09:14:34.70 154,851 Poland
1927 Para Stanisław -- PL-0234-21-74 22.07.2021 09:14:40.55 154,617 Poland
1928 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5652 22.07.2021 09:15:02.77 153,737 Poland
1929 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3940 22.07.2021 09:15:19.53 153,080 Lithuania
1930 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3118 22.07.2021 09:15:31.61 152,609 Ireland
1931 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077572 22.07.2021 09:15:37.02 152,400 Belgium
1932 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1431 22.07.2021 09:15:45.22 152,083 Germany
1933 Derby Riachos -- DV-08609-21-262 22.07.2021 09:15:49.74 151,909 Portugal
1934 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915595 22.07.2021 09:15:51.84 151,828 Greece
1935 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1832 22.07.2021 09:15:54.25 151,736 Poland
1936 Vervloet Bert A -- BE-21-6052281 22.07.2021 09:15:55.70 151,680 Belgium
1937 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0236-21-1207 22.07.2021 09:15:58.57 151,570 Poland
1938 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1354 22.07.2021 09:16:02.57 151,417 Poland
1939 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8310 22.07.2021 09:16:06.51 151,267 Poland
1940 EMILA Women Cup PL-04-21-3182 22.07.2021 09:16:07.76 151,219 Poland
1941 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11006 22.07.2021 09:16:11.20 151,088 Poland
1942 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7304 22.07.2021 09:16:12.42 151,041 Poland
1943 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1788 22.07.2021 09:16:15.92 150,909 Poland
1944 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2086 22.07.2021 09:16:17.81 150,837 Poland
1945 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088754 22.07.2021 09:16:20.57 150,732 Italy
1946 Halinka Team Women Cup PL-013-21-616 22.07.2021 09:16:20.90 150,720 Poland
1947 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18151 22.07.2021 09:16:24.95 150,567 Poland
1948 Team Achterberg -- NL-21-1031385 22.07.2021 09:16:29.11 150,410 Netherlands
1949 Mertens Roger -- BE-21-5021032 22.07.2021 09:16:33.22 150,255 Belgium
1950 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1661 22.07.2021 09:16:37.22 150,104 Poland
1951 Nowicki Damian -- PL-03-21-351 22.07.2021 09:16:37.59 150,090 Poland
1952 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6231 22.07.2021 09:16:41.78 149,933 Poland
1953 Halinka Team Women Cup PL-013-21-604 22.07.2021 09:16:51.70 149,563 Poland
1954 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11034 22.07.2021 09:16:54.21 149,469 Poland
1955 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10797 22.07.2021 09:16:57.11 149,361 Poland
1956 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3109 22.07.2021 09:16:57.64 149,341 Ireland
1957 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1380 22.07.2021 09:17:03.08 149,140 Poland
1958 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12909 22.07.2021 09:17:07.93 148,960 Poland
1959 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043834 22.07.2021 09:17:08.29 148,947 Belgium
1960 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-702 22.07.2021 09:17:09.26 148,911 Germany
1961 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3325 22.07.2021 09:17:11.08 148,844 Poland
1962 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013947 22.07.2021 09:17:16.33 148,650 Italy
1963 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637630 22.07.2021 09:17:19.39 148,537 Greece
1964 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3332 22.07.2021 09:17:21.62 148,455 Poland
1965 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450208 22.07.2021 09:17:23.79 148,376 Netherlands
1966 Merg-Tom -- PL-0492-21-8888 22.07.2021 09:17:26.01 148,294 Poland
1967 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82283 22.07.2021 09:17:27.61 148,236 Italy
1968 Team Slovenia -- SLO-101-21-4267 22.07.2021 09:17:32.12 148,071 Slovenia
1969 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46115 22.07.2021 09:17:35.72 147,939 Italy
1970 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8251 22.07.2021 09:17:39.46 147,803 Poland
1971 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-60 22.07.2021 09:17:45.24 147,593 Poland
1972 Guzeyev -- LTU-08-21-30 22.07.2021 09:17:49.23 147,448 Lithuania
1973 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2291 22.07.2021 09:17:54.02 147,275 Poland
1974 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1815 22.07.2021 09:17:54.13 147,271 Germany
1975 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5379 22.07.2021 09:17:59.27 147,085 Poland
1976 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82291 22.07.2021 09:18:10.30 146,689 Italy
1977 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-90 22.07.2021 09:18:16.35 146,472 Germany
1978 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077487 22.07.2021 09:18:20.52 146,323 Belgium
1979 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11151 22.07.2021 09:18:26.55 146,108 Poland
1980 Derby Galychyna -- DV-21-036517 22.07.2021 09:18:32.45 145,898 Ukraine
1981 SZKLARZ -- PL-04-21-3132 22.07.2021 09:18:36.44 145,757 Poland
1982 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93572 22.07.2021 09:18:41.00 145,596 Italy PAVLE
1983 Pudic & Co -- CRO-21-01594 22.07.2021 09:18:46.47 145,403 Croatia
1984 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11018 22.07.2021 09:18:51.02 145,243 Poland
1985 Guzeyev -- LTU-08-21-33 22.07.2021 09:19:06.75 144,692 Lithuania
1986 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2581 22.07.2021 09:19:11.27 144,534 Poland
1987 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12066 22.07.2021 09:19:15.62 144,383 Poland
1988 Rogało Leszek -- PL-016-21-3087 22.07.2021 09:19:24.15 144,087 Poland
1989 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46104 22.07.2021 09:19:36.06 143,676 Italy
1990 RENATA Women Cup PL-0494-21-7153 22.07.2021 09:20:38.60 141,556 Poland
1991 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15565 22.07.2021 09:21:12.48 140,434 Poland
1992 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4087 22.07.2021 09:21:12.86 140,421 Poland
1993 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-139 22.07.2021 09:29:08.13 126,366 Poland
1994 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4454 22.07.2021 09:29:36.13 125,625 Poland
1995 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093324 22.07.2021 09:30:26.41 124,316 Belgium
1996 Ciereszko Adam -- BE-21-2041629 22.07.2021 09:31:07.70 123,262 Belgium
1997 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12692 22.07.2021 09:31:10.47 123,191 Poland
1998 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11434 22.07.2021 09:31:38.75 122,480 Poland
1999 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1398 22.07.2021 09:31:52.61 122,135 Poland
2000 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7206 22.07.2021 09:31:53.98 122,101 Poland
2001 TEAM CROATIA -- CRO-21-18131 22.07.2021 09:31:57.31 122,018 Croatia
2002 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-78 22.07.2021 09:31:58.85 121,980 Germany
2003 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1304 22.07.2021 09:38:50.37 112,563 Germany
2004 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3111 22.07.2021 09:38:52.40 112,520 Ireland
2005 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-73 22.07.2021 09:39:03.36 112,289 Germany
2006 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033632 22.07.2021 09:40:10.17 110,902 Thailand
2007 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1535 22.07.2021 09:47:14.28 102,841 Poland
2008 Familie Soellner -- DV-02733-21-249 22.07.2021 09:47:15.58 102,818 Germany
2009 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3149 22.07.2021 09:47:15.60 102,817 Poland
2010 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10586 22.07.2021 09:47:32.82 102,515 Poland
2011 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10491 22.07.2021 09:47:51.65 102,186 Poland
2012 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8423 22.07.2021 09:48:06.21 101,933 Poland
2013 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171219 22.07.2021 09:48:08.76 101,889 China
2014 ITALIAN TEAM -- IT-21-100030 22.07.2021 09:48:08.93 101,886 Italy
2015 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8236 22.07.2021 09:48:10.20 101,864 Poland LEO
2016 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023169 22.07.2021 09:48:10.21 101,864 Turkey
2017 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-518 22.07.2021 09:48:10.22 101,864 Poland
2018 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100043 22.07.2021 09:48:10.42 101,860 Italy
2019 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1782 22.07.2021 09:48:11.22 101,847 Poland
2020 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8311 22.07.2021 09:48:11.43 101,843 Poland
2021 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8332 22.07.2021 09:48:12.04 101,832 Poland
2022 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2088 22.07.2021 09:48:12.06 101,832 Poland
2023 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-81 22.07.2021 09:48:12.24 101,829 Germany
2024 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3126 22.07.2021 09:48:13.53 101,807 Poland
2025 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637620 22.07.2021 09:48:14.48 101,790 Greece
2026 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-35 22.07.2021 09:48:14.49 101,790 Poland
2027 Nowicki Damian -- PL-03-21-310 22.07.2021 09:48:15.39 101,774 Poland
2028 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46117 22.07.2021 09:48:15.98 101,764 Italy
2029 Familie Soellner -- DV-02733-21-252 22.07.2021 09:48:16.04 101,763 Germany
2030 Europa Masters OLR -- RO-21-1001829 22.07.2021 09:48:17.01 101,747 Romania
2031 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-217 22.07.2021 09:48:17.21 101,743 Poland
2032 Y. Gudz -- DV-08867-21-76 22.07.2021 09:48:18.47 101,721 Germany
2033 E&R TEAM -- PL-0270-21-1177 22.07.2021 09:48:18.49 101,721 Poland
2034 Kola -- PL-0499-21-5833 22.07.2021 09:48:20.10 101,693 Poland
2035 Team Slovenia -- SLO-112-21-2653 22.07.2021 09:48:20.87 101,680 Slovenia
2036 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8259 22.07.2021 09:48:20.87 101,680 Poland
2037 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2207 22.07.2021 09:48:21.61 101,667 Austria
2038 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8270 22.07.2021 09:48:23.78 101,630 Poland FLOYD
2039 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-43 22.07.2021 09:48:23.79 101,630 Poland
2040 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250658 22.07.2021 09:48:25.95 101,593 Netherlands
2041 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2255 22.07.2021 09:48:28.26 101,553 Poland
2042 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8138 22.07.2021 09:48:29.21 101,536 Poland
2043 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196875 22.07.2021 09:48:38.06 101,385 Netherlands
2044 Catarina Färm Women Cup S-68-21-774 22.07.2021 09:48:42.08 101,316 Sweden
2045 Team Barczyński -- PL-0227-21-6183 22.07.2021 09:48:44.43 101,276 Poland
2046 Kusser Josef -- DV-05138-21-1245 22.07.2021 09:48:44.99 101,266 Germany
2047 Nowicki Damian -- PL-03-21-314 22.07.2021 09:48:48.39 101,208 Poland
2048 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3225 22.07.2021 09:48:49.47 101,190 Poland
2049 Häkan Färm -- S-68-21-776 22.07.2021 09:48:49.73 101,185 Sweden
2050 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9046 22.07.2021 09:48:51.23 101,160 Poland
2051 WG Witnica -- PL-0453-21-11400 22.07.2021 09:48:57.95 101,045 Poland
2052 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3427 22.07.2021 09:48:59.43 101,020 Czech Republic
2053 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343228 22.07.2021 09:49:00.18 101,007 Netherlands
2054 Plesiak -- PL-0192-21-904 22.07.2021 09:49:02.54 100,967 Poland
2055 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1210 22.07.2021 09:49:06.30 100,903 Poland
2056 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11454 22.07.2021 09:49:23.39 100,614 Poland
2057 Trzaska Team -- PL-0264-21-1465 22.07.2021 09:50:26.87 99,554 Poland
2058 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1069 22.07.2021 09:54:43.24 95,492 Austria
2059 WARKA -- PL-0399-21-10814 22.07.2021 09:54:59.19 95,250 Poland
2060 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9487 22.07.2021 09:55:08.38 95,112 Poland
2061 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7404 22.07.2021 09:55:09.24 95,099 Poland
2062 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2483 22.07.2021 09:55:09.25 95,099 Poland
2063 Y. Gudz C -- DV-08867-21-174 22.07.2021 09:55:13.53 95,034 Germany
2064 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115212 22.07.2021 09:55:14.74 95,016 Italy
2065 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074844 22.07.2021 09:55:17.31 94,977 Belgium
2066 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083391 22.07.2021 09:55:17.93 94,968 Belgium KOLADA
2067 Herbots Jo -- BE-21-2130306 22.07.2021 09:55:24.32 94,872 Belgium
2068 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-90 22.07.2021 09:55:28.84 94,804 Germany
2069 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-1 22.07.2021 09:55:42.28 94,603 Germany
2070 Pedro Porto D -- PT-21-1172190 22.07.2021 09:55:46.56 94,539 Portugal
2071 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-513 22.07.2021 09:55:47.18 94,530 Poland
2072 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11314 22.07.2021 09:55:47.78 94,521 Poland
2073 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10428 22.07.2021 09:55:49.24 94,500 Poland
2074 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4071 22.07.2021 09:55:53.83 94,431 Poland
2075 Knap Piotr -- PL-0236-21-1208 22.07.2021 09:56:01.65 94,315 United States
2076 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2189 22.07.2021 09:56:02.31 94,305 Poland
2077 GOLD Team -- PL-0187-21-5750 22.07.2021 09:56:02.32 94,305 Poland
2078 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-86 22.07.2021 09:56:03.91 94,282 Poland
2079 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2905 22.07.2021 09:56:13.90 94,134 Czech Republic
2080 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4068 22.07.2021 09:56:15.06 94,117 Poland
2081 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1601 22.07.2021 09:56:16.40 94,097 Czech Republic
2082 TEAM CROATIA -- CRO-21-23405 22.07.2021 09:56:17.02 94,088 Croatia
2083 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4413 22.07.2021 09:56:20.53 94,036 Poland
2084 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3797 22.07.2021 09:56:21.60 94,020 Poland
2085 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6113 22.07.2021 09:56:25.09 93,969 Poland
2086 Lewy86 -- PL-0356-21-5863 22.07.2021 09:56:37.20 93,791 Poland
2087 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071661 22.07.2021 09:56:40.59 93,741 China
2088 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7011 22.07.2021 09:56:43.37 93,701 Lithuania
2089 Familie Soellner -- DV-02733-21-274 22.07.2021 09:56:43.40 93,700 Germany
2090 Popovici Paul -- AUS-602-21-1712 22.07.2021 09:56:45.15 93,675 Austria
2091 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171201 22.07.2021 09:56:49.00 93,618 China
2092 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4428 22.07.2021 09:56:49.44 93,612 Poland
2093 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11308 22.07.2021 09:56:49.74 93,608 Poland
2094 Mateja Adam -- DV-09581-21-1269 22.07.2021 09:56:50.47 93,597 Germany
2095 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1798 22.07.2021 09:56:50.50 93,596 Poland
2096 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-842 22.07.2021 09:56:52.14 93,573 Poland
2097 Herbots Jo -- BE-21-2130280 22.07.2021 09:56:52.57 93,566 Belgium
2098 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-99 22.07.2021 09:56:58.49 93,480 Poland
2099 Górka Marian -- PL-0198-21-6008 22.07.2021 09:56:58.75 93,476 Poland
2100 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11832 22.07.2021 09:56:59.80 93,461 Poland
2101 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9929 22.07.2021 09:57:18.91 93,184 Poland
2102 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-110 22.07.2021 09:57:41.92 92,852 Poland
2103 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-13 22.07.2021 09:57:42.19 92,848 Germany
2104 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2181 22.07.2021 09:57:46.41 92,787 Germany
2105 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5023 22.07.2021 09:57:47.07 92,778 Poland
2106 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-3 22.07.2021 09:57:57.20 92,633 Germany
2107 Rogało Leszek -- PL-016-21-3082 22.07.2021 09:58:13.09 92,406 Poland
2108 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1652 22.07.2021 09:59:19.08 91,476 Poland
2109 Vervloet Bert A -- BE-21-6048662 22.07.2021 09:59:19.09 91,476 Belgium
2110 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4177 22.07.2021 09:59:20.87 91,451 Poland
2111 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-318 22.07.2021 09:59:20.90 91,451 Poland
2112 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11013 22.07.2021 09:59:23.58 91,414 Poland
2113 Team Stępniewski L.K.K. B -- PL-090-21-6185 22.07.2021 09:59:25.56 91,386 Poland
2114 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1655 22.07.2021 09:59:26.24 91,377 Poland
2115 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2091 22.07.2021 09:59:26.88 91,368 Poland
2116 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3416 22.07.2021 09:59:28.34 91,347 Poland
2117 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-4147979 22.07.2021 09:59:30.22 91,321 Thailand
2118 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5479 22.07.2021 09:59:31.07 91,309 Poland
2119 De Wachter Frans -- BE-21-6054275 22.07.2021 09:59:31.08 91,309 Belgium
2120 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1034 22.07.2021 09:59:31.71 91,300 Sweden
2121 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-226 22.07.2021 09:59:34.41 91,263 Poland
2122 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631689 22.07.2021 09:59:34.43 91,263 Hungary
2123 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7086 22.07.2021 09:59:38.93 91,200 Poland
2124 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18155 22.07.2021 09:59:39.56 91,192 Poland
2125 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3844 22.07.2021 09:59:40.40 91,180 Poland
2126 Y. Gudz -- DV-08867-21-66 22.07.2021 09:59:42.22 91,155 Germany
2127 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20038 22.07.2021 09:59:42.88 91,146 Poland
2128 Straif Walter -- AUS-413-21-4023 22.07.2021 09:59:43.57 91,136 Austria
2129 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1426 22.07.2021 09:59:44.22 91,127 Germany
2130 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3347 22.07.2021 09:59:47.19 91,086 Poland
2131 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2187 22.07.2021 09:59:47.66 91,079 Poland
2132 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3108 22.07.2021 09:59:50.48 91,040 Ireland
2133 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11033 22.07.2021 09:59:51.77 91,023 Poland
2134 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1647 22.07.2021 09:59:53.76 90,995 Poland
2135 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4157 22.07.2021 10:00:03.96 90,855 Poland
2136 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2939 22.07.2021 10:00:06.40 90,821 Czech Republic
2137 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1157 22.07.2021 10:00:07.26 90,809 Poland
2138 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450207 22.07.2021 10:00:09.28 90,781 Netherlands
2139 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7306 22.07.2021 10:00:10.74 90,761 Poland
2140 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10424 22.07.2021 10:00:11.48 90,751 Poland
2141 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-118 22.07.2021 10:00:16.48 90,683 Germany
2142 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10044 22.07.2021 10:00:26.78 90,542 Poland
2143 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11053 22.07.2021 10:00:40.89 90,349 Germany
2144 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077576 22.07.2021 10:00:45.27 90,290 Belgium
2145 WG Warmia -- PL-0417-21-9126 22.07.2021 10:00:49.88 90,227 Poland
2146 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11451 22.07.2021 10:00:58.06 90,116 Poland
2147 Popovici Paul -- AUS-602-21-1694 22.07.2021 10:01:00.63 90,082 Austria
2148 GOLD Team -- PL-0187-21-5757 22.07.2021 10:01:01.44 90,071 Poland
2149 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7230 22.07.2021 10:01:09.05 89,968 Poland
2150 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12530 22.07.2021 10:02:14.18 89,098 Poland
2151 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3411 22.07.2021 10:02:20.43 89,015 Czech Republic
2152 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-733 22.07.2021 10:02:29.07 88,901 Poland
2153 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10165 22.07.2021 10:02:39.43 88,765 Poland
2154 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-253 22.07.2021 10:03:48.37 87,869 Austria
2155 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447060 22.07.2021 10:07:42.00 84,962 Netherlands
2156 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3583 22.07.2021 10:07:49.56 84,871 Poland
2157 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-254 22.07.2021 10:07:57.74 84,773 Poland
2158 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033732 22.07.2021 10:08:05.20 84,684 Thailand
2159 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013933 22.07.2021 10:08:11.53 84,608 Italy
2160 Viking J. -- NOR-011-21-0260 22.07.2021 10:08:19.13 84,517 Norway
2161 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7341 22.07.2021 10:08:36.05 84,316 Poland
2162 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1117 22.07.2021 10:08:47.34 84,183 Poland
2163 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1067 22.07.2021 10:08:56.04 84,080 Denmark
2164 Halinka Team Women Cup PL-013-21-603 22.07.2021 10:09:03.54 83,992 Poland
2165 Viglidán Ágoston -- HUNG-21-D-614919 22.07.2021 10:09:12.29 83,889 Hungary
2166 Jamińska Iwona B Women Cup PL-07-21-13098 22.07.2021 10:09:18.49 83,817 Poland
2167 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7204 22.07.2021 10:09:25.95 83,729 Poland
2168 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-240 22.07.2021 10:09:32.28 83,655 Austria
2169 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043825 22.07.2021 10:09:41.00 83,554 Belgium
2170 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3415 22.07.2021 10:09:47.85 83,474 Poland
2171 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10592 22.07.2021 10:09:57.30 83,365 Poland
2172 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5053 22.07.2021 10:10:27.32 83,018 Poland
2173 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-7 22.07.2021 10:10:29.02 82,999 Germany
2174 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-435 22.07.2021 10:10:44.92 82,817 Austria
2175 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8101 22.07.2021 10:10:45.71 82,808 Poland
2176 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11453 22.07.2021 10:11:07.20 82,563 Poland
2177 IWONA Women Cup PL-014-21-4199 22.07.2021 10:11:18.60 82,433 Poland
2178 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7201 22.07.2021 10:11:21.72 82,398 Poland
2179 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12489 22.07.2021 10:11:22.95 82,384 Poland
2180 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20074 22.07.2021 10:11:32.23 82,279 Poland
2181 KAJA Women Cup PL-0417-21-4508 22.07.2021 10:11:38.94 82,204 Poland
2182 Stępnik -- PL-0221-21-3301 22.07.2021 10:13:14.56 81,141 Poland
2183 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12522 22.07.2021 10:14:25.69 80,368 Poland
2184 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637607 22.07.2021 10:26:04.64 73,488 Greece
2185 Mark De Backer -- BE-21-4003141 22.07.2021 10:26:07.69 73,460 Belgium
2186 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171274 22.07.2021 10:26:28.57 73,273 China
2187 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-676 22.07.2021 10:36:06.03 68,446 Poland
2188 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637602 22.07.2021 10:36:29.08 68,267 Greece
2189 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12605 22.07.2021 11:11:31.90 55,087 Croatia
2190 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11826 22.07.2021 11:11:37.51 55,058 Poland
2191 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7787 22.07.2021 11:13:24.21 54,525 Poland
2192 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-434 22.07.2021 11:36:32.79 48,415 Germany
2193 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-96 22.07.2021 11:41:29.81 47,282 Germany
2194 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013804 22.07.2021 12:03:07.42 42,896 Romania
2195 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1048 22.07.2021 12:44:15.02 36,463 Poland
2196 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0236-21-1218 22.07.2021 16:55:16.84 19.0374 Poland
2197 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3219 22.07.2021 19:16:21.65 15.0069 Poland
2198 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450214 22.07.2021 19:17:57.20 14.9711 Netherlands





Aktualizacja wyniku- 22 July 2021 r. - arrived - 2198 pigeons