Organizator MWG Mazury: Wojciech Ziobroniewicz - Sylwester Zieliński. Kontakt telefoniczny: 501 - 362 - 221, adres: 19-200 Grajewo, Popowo 7 (obok sali biesiadnej). Adres e-mail: kontakt@mwgmazury.nazwa.pl adres strony internetowej: www.mwgmazury.pl



Poniżej prezentujemy Państwu wyniki treningu no 2 rywalizacji w IV Edycji na FCI Międzynarodowym Wspólnym Gołębniku Mazury w 2021 roku.








Result - Training no 2

Releasepoint: Gutki
Info: Second training of pigeons at OLR Mazury. Distance about 4 km. Sunny weather. Basketed 2212 pigeons.
Releasetime: 19.07.2021 08:10:00
Distance: 4 km
Basketed Pigeons: 2212 (ALL AFTER FIRST TRAINING 17-07-2021)
Arrived Pigeons: 2212
Missed Pigeons: 0

Ranking Fancier Team Pigeon Arrivaltime Speed Country Name
1 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2436 19.07.2021 08:19:14.42 432,885 Poland
2 KAJA Women Cup PL-0417-21-4508 19.07.2021 08:19:43.71 411,163 Poland
3 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11817 19.07.2021 08:21:20.59 352,635 Poland
4 Donda Sergej -- RUS-21-46813 19.07.2021 08:21:25.71 350,002 Estonia SERKA
5 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2292 19.07.2021 08:22:22.38 323,285 Germany
6 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5650 19.07.2021 08:22:48.10 312,459 Poland
7 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6681 19.07.2021 08:22:54.96 309,693 Poland
8 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7442 19.07.2021 08:23:13.67 302,393 Poland
9 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-73 19.07.2021 08:23:14.41 302,111 Germany
10 SZYMBART -- PL-0477-21-6410 19.07.2021 08:23:14.56 302,054 Poland
11 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915592 19.07.2021 08:23:18.30 300,639 Greece
12 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1103 19.07.2021 08:23:18.34 300,624 Poland
13 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13275 19.07.2021 08:23:19.04 300,360 Poland
14 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093355 19.07.2021 08:23:19.73 300,101 Belgium
15 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82293 19.07.2021 08:23:21.97 299,263 Italy
16 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-359 19.07.2021 08:23:33.10 295,167 Poland
17 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-16019 19.07.2021 08:23:33.77 294,924 Poland
18 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3078 19.07.2021 08:23:35.13 294,432 Poland
19 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10582 19.07.2021 08:23:42.16 291,914 Poland
20 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2089 19.07.2021 08:23:43.44 291,460 Poland
21 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343264 19.07.2021 08:23:43.46 291,453 Philippines
22 Team DARIUS -- GR-21-0637677 19.07.2021 08:23:44.17 291,202 Greece
23 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088025 19.07.2021 08:23:44.18 291,199 Italy
24 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074828 19.07.2021 08:23:45.70 290,663 Belgium
25 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250680 19.07.2021 08:23:51.79 288,534 Netherlands
26 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089326 19.07.2021 08:23:52.44 288,309 Italy
27 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074813 19.07.2021 08:23:53.10 288,081 Belgium
28 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-177 19.07.2021 08:23:54.02 287,763 United States
29 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-54 19.07.2021 08:23:54.04 287,756 Poland
30 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-526 19.07.2021 08:23:54.72 287,522 Poland
31 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10074 19.07.2021 08:23:56.02 287,075 Poland
32 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8002 19.07.2021 08:23:56.68 286,848 Poland
33 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-192 19.07.2021 08:23:57.49 286,571 Poland
34 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12410 19.07.2021 08:23:58.76 286,137 Poland
35 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93576 19.07.2021 08:23:59.42 285,912 Italy UROS
36 Okutan Pigeon -- TR-21-042535 19.07.2021 08:23:59.43 285,908 Denmark
37 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3421 19.07.2021 08:24:00.71 285,473 Poland
38 Popovici Paul -- AUS-602-21-1716 19.07.2021 08:24:03.86 284,407 Austria
39 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-41 19.07.2021 08:24:06.43 283,544 Poland
40 Rogało Leszek -- PL-016-21-3112 19.07.2021 08:24:07.27 283,263 Poland
41 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5618 19.07.2021 08:24:07.28 283,259 Poland
42 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10027 19.07.2021 08:24:08.64 282,805 Poland
43 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-20 19.07.2021 08:24:08.66 282,799 Czech Republic
44 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2778 19.07.2021 08:24:09.32 282,579 Poland
45 B.W Women Cup PL-0296-21-7437 19.07.2021 08:24:09.57 282,496 Switzerland
46 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12796 19.07.2021 08:24:09.58 282,493 Poland
47 IWONA Women Cup PL-011-21-8359 19.07.2021 08:24:09.60 282,486 Poland
48 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043827 19.07.2021 08:24:11.00 282,021 Belgium
49 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033605 19.07.2021 08:24:11.67 281,799 Thailand
50 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1060 19.07.2021 08:24:11.70 281,789 Denmark
51 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171254 19.07.2021 08:24:12.52 281,518 China
52 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1032 19.07.2021 08:24:13.19 281,297 Sweden
53 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8255 19.07.2021 08:24:14.48 280,873 Poland
54 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-315 19.07.2021 08:24:14.49 280,869 Poland
55 Pedro Porto D -- PT-21-1172126 19.07.2021 08:24:16.03 280,364 Portugal
56 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9966 19.07.2021 08:24:17.30 279,949 Poland
57 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088756 19.07.2021 08:24:18.81 279,457 Italy
58 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4040 19.07.2021 08:24:18.82 279,453 Poland
59 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4193 19.07.2021 08:24:19.52 279,226 Poland
60 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043837 19.07.2021 08:24:20.19 279,008 Belgium
61 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14418 19.07.2021 08:24:21.71 278,516 Poland
62 Team DARIUS -- GR-21-0637655 19.07.2021 08:24:21.71 278,516 Greece
63 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9900 19.07.2021 08:24:23.02 278,093 Poland
64 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11109 19.07.2021 08:24:23.05 278,084 Poland
65 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10587 19.07.2021 08:24:25.18 277,399 Poland
66 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-320 19.07.2021 08:24:25.82 277,194 Poland
67 Team Slovenia -- SLO-112-21-3031 19.07.2021 08:24:26.30 277,040 Slovenia
68 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2216 19.07.2021 08:24:27.43 276,679 Austria
69 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-338 19.07.2021 08:24:27.43 276,679 Poland
70 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6111 19.07.2021 08:24:28.17 276,444 Poland
71 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077564 19.07.2021 08:24:29.31 276,081 Belgium
72 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7404 19.07.2021 08:24:30.26 275,780 Poland
73 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10019 19.07.2021 08:24:30.99 275,549 Poland
74 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9487 19.07.2021 08:24:31.30 275,451 Poland
75 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74129 19.07.2021 08:24:31.83 275,283 Hungary
76 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-172 19.07.2021 08:24:35.72 274,060 United States
77 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-878 19.07.2021 08:24:37.25 273,582 Poland
78 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3506 19.07.2021 08:24:38.44 273,212 Poland
79 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083391 19.07.2021 08:24:38.44 273,212 Belgium KOLADA
80 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14400 19.07.2021 08:24:39.61 272,848 Poland
81 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115194 19.07.2021 08:24:42.82 271,856 Italy
82 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5515 19.07.2021 08:24:57.24 267,487 Poland
83 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17818 19.07.2021 08:25:08.69 264,117 Poland
84 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-190 19.07.2021 08:25:11.98 263,164 Poland
85 Derby Riachos -- DV-08609-21-376 19.07.2021 08:25:13.98 262,588 Portugal
86 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14405 19.07.2021 08:25:15.41 262,178 Poland
87 Kussyk Christof -- DV-06665-21-404 19.07.2021 08:25:17.40 261,609 Germany
88 European Pigeon Website -- NL-21-1402217 19.07.2021 08:25:19.36 261,051 Belgium
89 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46165 19.07.2021 08:25:21.70 260,388 Italy
90 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-666 19.07.2021 08:25:23.74 259,813 Germany
91 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9567 19.07.2021 08:25:27.70 258,704 Poland
92 Team Achterberg -- NL-21-1031391 19.07.2021 08:25:28.12 258,587 Netherlands
93 Derby Riachos -- PT-21-1006940 19.07.2021 08:25:28.36 258,520 Portugal
94 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098315 19.07.2021 08:25:45.92 253,721 Italy
95 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089251 19.07.2021 08:26:04.94 248,720 Belgium
96 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13811 19.07.2021 08:26:06.93 248,208 Poland
97 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3041 19.07.2021 08:26:08.22 247,878 Poland
98 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10137 19.07.2021 08:26:09.73 247,492 Poland
99 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3050 19.07.2021 08:26:19.74 244,963 Poland
100 Donda Sergej -- RUS-21-46808 19.07.2021 08:26:22.99 244,153 Estonia BONIA
101 De Wachter Frans -- BE-21-6054296 19.07.2021 08:26:25.02 243,650 Belgium
102 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8108 19.07.2021 08:26:25.38 243,561 Poland
103 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089333 19.07.2021 08:26:25.70 243,482 Italy
104 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1372 19.07.2021 08:26:26.71 243,233 Germany
105 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9120 19.07.2021 08:26:27.04 243,151 Poland
106 Derby Riachos -- PT-21-1006937 19.07.2021 08:26:29.46 242,557 Portugal
107 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-814 19.07.2021 08:26:29.48 242,552 Poland
108 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14421 19.07.2021 08:26:31.81 241,982 Poland
109 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7004 19.07.2021 08:26:32.44 241,828 Poland
110 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1395 19.07.2021 08:26:33.86 241,483 Poland
111 Team DARIUS -- GR-21-0637676 19.07.2021 08:26:35.04 241,196 Greece
112 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1263 19.07.2021 08:26:35.69 241,039 Poland
113 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8134 19.07.2021 08:26:36.53 240,836 Poland
114 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2908 19.07.2021 08:26:36.53 240,836 Czech Republic
115 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6020 19.07.2021 08:26:36.92 240,742 Poland
116 Milewski Jan -- NOR-019-21-0493 19.07.2021 08:26:37.28 240,655 Norway
117 Kusser Josef -- DV-05138-21-1135 19.07.2021 08:26:37.66 240,563 Germany
118 Baska Paweł -- PL-063-21-7369 19.07.2021 08:26:38.02 240,476 Poland
119 Książek Józef B -- PL-0221-21-1630 19.07.2021 08:26:38.38 240,389 Poland
120 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8871 19.07.2021 08:26:38.75 240,300 Poland
121 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15632 19.07.2021 08:26:39.18 240,197 Poland
122 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1757 19.07.2021 08:26:40.36 239,914 Germany
123 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-824 19.07.2021 08:26:40.71 239,830 Poland
124 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1145 19.07.2021 08:26:40.72 239,827 Sweden
125 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171257 19.07.2021 08:26:41.18 239,717 China
126 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3406 19.07.2021 08:26:41.61 239,614 Poland
127 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2188 19.07.2021 08:26:41.97 239,528 Poland
128 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-116 19.07.2021 08:26:41.98 239,526 Poland
129 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043840 19.07.2021 08:26:42.57 239,385 Belgium
130 RENATA Women Cup PL-0494-21-7153 19.07.2021 08:26:42.67 239,361 Poland
131 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11043 19.07.2021 08:26:43.04 239,273 Germany
132 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8124 19.07.2021 08:26:43.08 239,263 Poland
133 De Wachter Frans -- BE-21-6054282 19.07.2021 08:26:43.09 239,261 Belgium
134 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1784 19.07.2021 08:26:43.10 239,258 Poland
135 Asbach Uralt -- DV-05293-21-147 19.07.2021 08:26:43.55 239,151 Germany
136 Vervloet Bert A -- BE-21-6052289 19.07.2021 08:26:43.57 239,146 Belgium
137 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-581 19.07.2021 08:26:43.94 239,058 Poland
138 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10181 19.07.2021 08:26:44.32 238,968 Poland
139 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11385 19.07.2021 08:26:44.42 238,944 Poland
140 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-123 19.07.2021 08:26:44.74 238,868 Poland
141 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2515 19.07.2021 08:26:44.77 238,861 Poland
142 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15003 19.07.2021 08:26:45.22 238,754 Poland
143 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11456 19.07.2021 08:26:46.16 238,531 Poland
144 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8326 19.07.2021 08:26:46.18 238,526 Poland
145 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5029 19.07.2021 08:26:46.54 238,441 Poland
146 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10043 19.07.2021 08:26:47.28 238,265 Poland
147 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-90 19.07.2021 08:26:47.29 238,263 Germany
148 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12605 19.07.2021 08:26:47.65 238,178 Croatia
149 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3961 19.07.2021 08:26:47.66 238,176 Lithuania
150 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4068 19.07.2021 08:26:47.78 238,147 Poland
151 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6193 19.07.2021 08:26:47.79 238,145 Poland
152 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12797 19.07.2021 08:26:48.16 238,058 Poland
153 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-75 19.07.2021 08:26:49.10 237,836 Germany
154 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7016 19.07.2021 08:26:49.11 237,833 Poland
155 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82282 19.07.2021 08:26:49.54 237,732 Italy
156 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115212 19.07.2021 08:26:49.55 237,730 Italy
157 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071708 19.07.2021 08:26:49.89 237,650 China
158 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1158 19.07.2021 08:26:50.90 237,412 Poland
159 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041944 19.07.2021 08:26:51.27 237,325 Belgium
160 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1001 19.07.2021 08:26:51.29 237,321 Sweden
161 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093357 19.07.2021 08:26:52.01 237,152 Belgium
162 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089262 19.07.2021 08:26:52.50 237,037 Italy
163 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8819 19.07.2021 08:26:53.44 236,817 Germany
164 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1068 19.07.2021 08:26:54.29 236,619 Germany
165 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8928 19.07.2021 08:26:54.78 236,505 Poland RAKAN
166 Familie Soellner -- DV-02733-21-245 19.07.2021 08:26:55.16 236,416 Germany
167 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12410 19.07.2021 08:26:55.71 236,288 Poland
168 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74135 19.07.2021 08:26:56.63 236,074 Hungary
169 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4087 19.07.2021 08:26:56.67 236,065 Poland
170 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3728 19.07.2021 08:26:57.06 235,974 Poland
171 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343275 19.07.2021 08:26:57.62 235,844 Netherlands
172 WG Warmia -- PL-0473-21-6707 19.07.2021 08:26:58.34 235,678 Poland
173 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023015 19.07.2021 08:26:58.36 235,673 Turkey
174 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-826 19.07.2021 08:26:59.43 235,426 Poland
175 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-134 19.07.2021 08:27:00.26 235,234 Germany
176 Messiaen Christian A -- BE-21-3119481 19.07.2021 08:27:01.02 235,059 Belgium
177 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5620 19.07.2021 08:27:01.57 234,933 Poland
178 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12910 19.07.2021 08:27:01.58 234,930 Poland
179 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343302 19.07.2021 08:27:02.28 234,769 Philippines
180 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12323 19.07.2021 08:27:02.88 234,632 Poland
181 Ciereszko Grażka Women Cup DV-08662-21-3288 19.07.2021 08:27:03.75 234,432 Belgium
182 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2890 19.07.2021 08:27:03.84 234,412 Czech Republic
183 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-61 19.07.2021 08:27:04.47 234,268 Poland
184 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2722 19.07.2021 08:27:06.58 233,786 Poland
185 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-525 19.07.2021 08:27:09.82 233,050 Poland
186 Stępnik -- PL-0221-21-3397 19.07.2021 08:27:11.57 232,655 Poland
187 Visser - Meijboom -- NL-21-1052862 19.07.2021 08:27:11.86 232,590 Netherlands
188 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4040 19.07.2021 08:27:14.30 232,041 Poland
189 Książek Józef B -- PL-0221-21-1509 19.07.2021 08:27:15.05 231,873 Poland
190 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2922 19.07.2021 08:27:17.10 231,415 Czech Republic
191 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6928 19.07.2021 08:27:22.91 230,125 Poland
192 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2278 19.07.2021 08:27:24.87 229,694 Germany
193 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-501 19.07.2021 08:27:27.96 229,016 Poland LEVIS
194 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-527 19.07.2021 08:27:28.70 228,855 Czech Republic
195 IWONA Women Cup PL-014-21-4244 19.07.2021 08:27:28.73 228,848 Poland
196 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20085 19.07.2021 08:27:31.34 228,280 Poland
197 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-129 19.07.2021 08:27:31.35 228,278 Poland
198 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014300 19.07.2021 08:27:31.66 228,211 Italy
199 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2906 19.07.2021 08:27:32.10 228,115 Czech Republic
200 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2182 19.07.2021 08:27:35.51 227,378 Poland
201 Messiaen Christian A -- BE-21-3119476 19.07.2021 08:27:36.15 227,240 Belgium
202 TEAM CROATIA -- CRO-21-18131 19.07.2021 08:27:36.95 227,069 Croatia
203 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2631 19.07.2021 08:27:38.38 226,762 Poland
204 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1011 19.07.2021 08:27:39.04 226,620 Sweden
205 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13306 19.07.2021 08:27:39.82 226,454 Poland
206 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099941 19.07.2021 08:27:41.40 226,116 Romania
207 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-148 19.07.2021 08:27:51.12 224,065 Poland
208 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8577 19.07.2021 08:27:53.10 223,651 Poland
209 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013811 19.07.2021 08:27:53.55 223,557 Romania
210 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110916 19.07.2021 08:28:00.57 222,105 Belgium
211 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343273 19.07.2021 08:28:01.52 221,910 Philippines
212 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088754 19.07.2021 08:28:02.18 221,775 Italy
213 Viking J. -- NOR-011-21-0259 19.07.2021 08:28:04.23 221,355 Norway
214 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3016 19.07.2021 08:28:06.05 220,984 Poland
215 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-340 19.07.2021 08:28:07.08 220,775 Poland
216 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12627 19.07.2021 08:28:07.52 220,686 Poland
217 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7019 19.07.2021 08:28:08.14 220,560 Poland
218 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343274 19.07.2021 08:28:15.14 219,150 Netherlands
219 Rogało Leszek -- PL-016-21-3087 19.07.2021 08:28:15.15 219,148 Poland
220 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5656 19.07.2021 08:28:15.99 218,980 Poland
221 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1507 19.07.2021 08:28:16.62 218,854 Poland
222 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11113 19.07.2021 08:28:18.02 218,575 Poland
223 Królikowski Bartek -- PL-0501-21-8162 19.07.2021 08:28:19.22 218,337 Poland
224 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077573 19.07.2021 08:28:19.30 218,321 Belgium
225 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1368 19.07.2021 08:28:22.17 217,752 Poland
226 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12608 19.07.2021 08:28:24.45 217,303 Croatia
227 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12612 19.07.2021 08:28:24.92 217,210 Croatia
228 Bury -- NOR-011-21-0172 19.07.2021 08:28:26.78 216,845 Norway
229 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13328 19.07.2021 08:28:28.80 216,450 Poland
230 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7712 19.07.2021 08:28:31.31 215,961 Poland
231 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-179 19.07.2021 08:28:37.15 214,832 United States
232 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3218 19.07.2021 08:28:37.16 214,831 Poland
233 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8109 19.07.2021 08:28:40.26 214,236 Poland
234 Maratończyk -- PL-0235-21-5115 19.07.2021 08:28:40.91 214,112 Poland
235 Trzaska Team -- PL-0264-21-1465 19.07.2021 08:28:42.64 213,782 Poland
236 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4806 19.07.2021 08:28:42.66 213,778 Poland
237 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096496 19.07.2021 08:28:50.04 212,382 Italy
238 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12321 19.07.2021 08:28:54.58 211,532 Poland
239 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5803 19.07.2021 08:28:55.47 211,366 Poland
240 Rafał Górski -- PL-0223-21-581 19.07.2021 08:28:56.20 211,230 Poland
241 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071611 19.07.2021 08:28:57.50 210,989 China
242 Milewski Jan -- NOR-019-21-0485 19.07.2021 08:28:58.35 210,832 Norway
243 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096549 19.07.2021 08:28:58.98 210,715 Italy
244 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2551 19.07.2021 08:29:00.44 210,445 Poland
245 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343233 19.07.2021 08:29:01.62 210,228 Philippines
246 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2045 19.07.2021 08:29:04.17 209,759 Poland
247 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8018 19.07.2021 08:29:07.19 209,207 Poland
248 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6914 19.07.2021 08:29:17.50 207,343 Poland
249 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7010 19.07.2021 08:29:19.43 206,998 Poland
250 Książek Józef A -- PL-0221-21-1508 19.07.2021 08:29:20.05 206,888 Poland
251 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637612 19.07.2021 08:29:20.07 206,884 Greece
252 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3149 19.07.2021 08:29:20.74 206,765 Poland
253 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8396 19.07.2021 08:29:21.49 206,631 Poland
254 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7055 19.07.2021 08:29:22.29 206,489 Lithuania
255 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2086 19.07.2021 08:29:22.30 206,487 Poland
256 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-138 19.07.2021 08:29:23.00 206,363 Poland
257 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-131 19.07.2021 08:29:24.12 206,164 Poland
258 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2483 19.07.2021 08:29:25.22 205,970 Poland
259 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9497 19.07.2021 08:29:25.65 205,894 Poland
260 Derby Riachos -- DV-08609-21-388 19.07.2021 08:29:28.61 205,372 Portugal
261 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-233 19.07.2021 08:29:28.62 205,370 Austria
262 Straif Walter -- AUS-413-21-4021 19.07.2021 08:29:29.91 205,144 Austria
263 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10025 19.07.2021 08:29:30.57 205,028 Poland
264 Kusser Josef -- DV-05138-21-1253 19.07.2021 08:29:31.93 204,790 Germany
265 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-29 19.07.2021 08:29:31.94 204,789 Poland
266 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-88 19.07.2021 08:29:32.42 204,705 Poland
267 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1027 19.07.2021 08:29:33.22 204,565 Germany
268 Merg-Tom -- PL-0492-21-10547 19.07.2021 08:29:35.74 204,127 Poland
269 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2886 19.07.2021 08:29:40.11 203,371 Poland
270 Para Stanisław -- PL-0234-21-189 19.07.2021 08:29:40.56 203,293 Poland
271 Rumiński Tomasz -- PL-0326-21-21200 19.07.2021 08:29:42.39 202,979 Poland
272 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3772 19.07.2021 08:29:42.50 202,960 Poland
273 Kamecki Witold -- PL-018-21-2779 19.07.2021 08:29:48.34 201,962 Poland
274 ZIBI -- GB-21-V-24340 19.07.2021 08:29:54.53 200,916 England
275 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4026 19.07.2021 08:30:04.75 199,212 Poland
276 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1431 19.07.2021 08:30:07.24 198,801 Poland
277 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12068 19.07.2021 08:30:15.54 197,443 Poland
278 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0236-21-1218 19.07.2021 08:31:23.92 186,928 Poland
279 Europa Masters OLR -- RO-21-1221440 19.07.2021 08:31:40.91 184,486 Romania
280 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-222 19.07.2021 08:31:47.56 183,548 Poland
281 Familie Soellner -- DV-02733-21-306 19.07.2021 08:31:48.19 183,460 Germany
282 Y. Gudz B -- DV-08867-21-105 19.07.2021 08:31:48.21 183,457 Germany
283 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1603 19.07.2021 08:31:51.85 182,948 Poland
284 Straif Walter -- AUS-413-21-4023 19.07.2021 08:31:53.24 182,754 Austria
285 Asbach Uralt -- DV-04766-21-187 19.07.2021 08:32:01.62 181,595 Germany
286 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8310 19.07.2021 08:33:20.40 171,380 Poland
287 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099936 19.07.2021 08:33:20.41 171,378 Romania
288 Plesiak -- PL-0192-21-906 19.07.2021 08:33:23.52 170,999 Poland
289 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7013 19.07.2021 08:33:31.25 170,062 Poland
290 Maratończyk -- PL-0235-21-5091 19.07.2021 08:33:34.35 169,689 Poland
291 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3940 19.07.2021 08:33:43.59 168,588 Lithuania
292 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-807 19.07.2021 08:33:48.92 167,959 Poland
293 Mateja Adam -- DV-09581-21-1270 19.07.2021 08:33:49.59 167,880 Germany
294 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11374 19.07.2021 08:33:51.65 167,639 Poland
295 IWONA Women Cup PL-014-21-4166 19.07.2021 08:33:52.30 167,563 Poland
296 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4436 19.07.2021 08:33:52.59 167,529 Poland
297 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8877 19.07.2021 08:33:53.24 167,453 Poland
298 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14423 19.07.2021 08:33:53.52 167,420 Poland
299 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0164 19.07.2021 08:33:53.62 167,408 Norway
300 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-683 19.07.2021 08:33:54.03 167,361 Poland
301 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7007 19.07.2021 08:33:54.29 167,330 Poland
302 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1196331 19.07.2021 08:33:55.43 167,197 Netherlands
303 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10014 19.07.2021 08:33:55.45 167,195 Poland
304 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10013 19.07.2021 08:33:55.98 167,133 Poland
305 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7088 19.07.2021 08:33:57.03 167,011 Poland
306 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1211 19.07.2021 08:33:57.73 166,930 Poland
307 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8056 19.07.2021 08:33:57.74 166,929 Poland
308 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74145 19.07.2021 08:33:57.76 166,926 Hungary
309 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2190 19.07.2021 08:33:57.86 166,915 Poland
310 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12428 19.07.2021 08:33:58.51 166,839 Poland
311 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2903 19.07.2021 08:33:58.55 166,835 Poland
312 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1663 19.07.2021 08:33:58.68 166,820 Poland
313 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-32 19.07.2021 08:33:58.69 166,818 Poland
314 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-97 19.07.2021 08:33:59.12 166,769 Poland
315 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093320 19.07.2021 08:33:59.61 166,712 Belgium
316 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3559 19.07.2021 08:33:59.62 166,711 Poland
317 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8136 19.07.2021 08:33:59.64 166,708 Poland
318 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4814 19.07.2021 08:33:59.79 166,691 Poland
319 WG Witnica -- PL-0453-21-11396 19.07.2021 08:33:59.80 166,690 Poland
320 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637628 19.07.2021 08:33:59.82 166,688 Greece
321 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10026 19.07.2021 08:34:01.02 166,549 Poland
322 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5652 19.07.2021 08:34:01.03 166,548 Poland
323 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14420 19.07.2021 08:34:01.05 166,545 Poland
324 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2262 19.07.2021 08:34:01.28 166,519 Poland
325 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023155 19.07.2021 08:34:01.29 166,518 Turkey
326 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8128 19.07.2021 08:34:01.68 166,472 Poland
327 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11469 19.07.2021 08:34:01.68 166,472 Poland
328 Pudic & Co -- CRO-21-43160 19.07.2021 08:34:01.71 166,469 Croatia
329 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1608 19.07.2021 08:34:02.01 166,434 Poland
330 Kusser Josef -- DV-05138-21-1015 19.07.2021 08:34:02.42 166,387 Germany
331 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8014 19.07.2021 08:34:02.43 166,386 Poland
332 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1072 19.07.2021 08:34:02.57 166,370 Austria
333 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5439 19.07.2021 08:34:02.83 166,340 Poland
334 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3078 19.07.2021 08:34:03.64 166,246 Poland
335 Książek Józef A -- PL-0221-21-1615 19.07.2021 08:34:04.15 166,188 Poland
336 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1530 19.07.2021 08:34:04.48 166,150 Poland
337 ENACHE MARIAN -- IT-21-088786 19.07.2021 08:34:05.18 166,069 Italy
338 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637618 19.07.2021 08:34:05.18 166,069 Greece
339 Team Achterberg -- NL-21-1031389 19.07.2021 08:34:05.34 166,051 Netherlands
340 Lewy86 -- PL-0356-21-5870 19.07.2021 08:34:05.35 166,050 Poland
341 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-87 19.07.2021 08:34:05.38 166,046 Poland
342 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135421 19.07.2021 08:34:05.66 166,014 Belgium
343 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2586 19.07.2021 08:34:05.67 166,013 Poland
344 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7230 19.07.2021 08:34:05.69 166,011 Poland
345 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2046 19.07.2021 08:34:06.18 165,954 Poland
346 Knap Piotr -- PL-0236-21-1212 19.07.2021 08:34:06.21 165,951 United States
347 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3007 19.07.2021 08:34:06.36 165,934 Poland
348 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15565 19.07.2021 08:34:06.37 165,933 Poland
349 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-815 19.07.2021 08:34:06.41 165,928 Poland
350 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8823 19.07.2021 08:34:06.67 165,898 Poland TAKA
351 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-538 19.07.2021 08:34:06.70 165,895 Poland
352 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089189 19.07.2021 08:34:06.81 165,882 Belgium
353 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9202 19.07.2021 08:34:07.24 165,833 Poland
354 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5395 19.07.2021 08:34:07.60 165,792 Poland
355 Familie Soellner -- DV-02733-21-247 19.07.2021 08:34:08.25 165,717 Germany
356 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-414 19.07.2021 08:34:08.27 165,715 Germany
357 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2255 19.07.2021 08:34:08.43 165,697 Poland
358 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1052 19.07.2021 08:34:08.44 165,696 Germany
359 Denys Emiel -- BE-21-3071525 19.07.2021 08:34:08.47 165,692 Belgium
360 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3709 19.07.2021 08:34:08.77 165,658 Poland
361 Popovici Paul -- AUS-602-21-1715 19.07.2021 08:34:08.78 165,657 Austria
362 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1589 19.07.2021 08:34:09.34 165,593 Poland
363 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3079 19.07.2021 08:34:09.36 165,590 Poland
364 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-12321 19.07.2021 08:34:09.71 165,550 Poland
365 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1535 19.07.2021 08:34:10.19 165,496 Poland
366 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69074 19.07.2021 08:34:10.22 165,492 Hungary
367 Creemers & Zoon -- BE-21-5083052 19.07.2021 08:34:10.46 165,465 Belgium HUMMER
368 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-23 19.07.2021 08:34:10.46 165,465 Czech Republic
369 Vervloet Bert A -- BE-21-6048656 19.07.2021 08:34:11.17 165,384 Belgium
370 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5029 19.07.2021 08:34:11.17 165,384 Poland
371 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3364 19.07.2021 08:34:11.31 165,368 Poland
372 Messiaen Christian B -- BE-21-3119467 19.07.2021 08:34:11.59 165,336 Belgium
373 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11027 19.07.2021 08:34:11.60 165,335 Poland
374 Familie Soellner -- DV-02733-21-291 19.07.2021 08:34:11.73 165,320 Germany
375 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12405 19.07.2021 08:34:12.13 165,275 Poland
376 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1141 19.07.2021 08:34:12.28 165,257 Sweden
377 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093345 19.07.2021 08:34:12.28 165,257 Belgium
378 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3066 19.07.2021 08:34:12.31 165,254 Poland
379 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-730 19.07.2021 08:34:12.59 165,222 Germany
380 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2761 19.07.2021 08:34:12.72 165,207 Poland
381 Mona Team Women Cup PL-0192-21-494 19.07.2021 08:34:13.15 165,158 Poland
382 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7013 19.07.2021 08:34:13.15 165,158 Poland
383 Bury -- NOR-011-21-0187 19.07.2021 08:34:13.56 165,112 Norway
384 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077462 19.07.2021 08:34:13.57 165,111 Belgium
385 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10408 19.07.2021 08:34:14.25 165,034 Poland
386 Popovici Paul -- AUS-602-21-1712 19.07.2021 08:34:14.38 165,019 Austria
387 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1428 19.07.2021 08:34:15.11 164,936 Germany
388 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7305 19.07.2021 08:34:15.23 164,922 Poland
389 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035386 19.07.2021 08:34:15.48 164,894 Netherlands
390 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7022 19.07.2021 08:34:16.09 164,825 Lithuania
391 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9613 19.07.2021 08:34:16.13 164,820 Poland
392 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7063 19.07.2021 08:34:16.14 164,819 Poland
393 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099947 19.07.2021 08:34:16.39 164,791 Romania
394 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8305 19.07.2021 08:34:16.52 164,776 Poland
395 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1039 19.07.2021 08:34:16.54 164,774 Sweden
396 Herbots Jo -- BE-21-2130271 19.07.2021 08:34:17.13 164,707 Belgium
397 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083394 19.07.2021 08:34:17.90 164,620 Belgium KING KEV
398 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7074 19.07.2021 08:34:18.03 164,606 Poland
399 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10179 19.07.2021 08:34:18.27 164,579 Poland
400 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171261 19.07.2021 08:34:18.79 164,520 China
401 Rafał Górski -- PL-0223-21-594 19.07.2021 08:34:18.93 164,504 Poland
402 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637657 19.07.2021 08:34:18.94 164,503 Greece
403 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12423 19.07.2021 08:34:19.21 164,473 Poland
404 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1519 19.07.2021 08:34:19.72 164,415 Poland
405 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5887 19.07.2021 08:34:19.74 164,413 Poland
406 Team Slovenia -- SLO-117-21-1722 19.07.2021 08:34:20.09 164,373 Slovenia
407 Team Liwocz -- PL-0288-21-6681 19.07.2021 08:34:20.10 164,372 Poland
408 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3427 19.07.2021 08:34:20.36 164,343 Czech Republic
409 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3329 19.07.2021 08:34:20.47 164,331 Poland
410 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-524 19.07.2021 08:34:21.02 164,269 Poland
411 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8262 19.07.2021 08:34:21.27 164,241 Poland
412 Slunsky Franz -- AUS-323-21-901 19.07.2021 08:34:21.76 164,186 Austria
413 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1207 19.07.2021 08:34:21.90 164,170 Poland
414 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5053 19.07.2021 08:34:21.94 164,165 Poland
415 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1793 19.07.2021 08:34:22.20 164,136 Poland
416 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11831 19.07.2021 08:34:22.22 164,134 Poland
417 Trzaska Team -- PL-0264-21-1496 19.07.2021 08:34:22.33 164,122 Poland
418 Torsten Kröger -- DV-09581-21-242 19.07.2021 08:34:22.75 164,075 Germany
419 Familie Soellner -- DV-02733-21-283 19.07.2021 08:34:23.10 164,035 Germany
420 B.W Women Cup PL-0296-21-7421 19.07.2021 08:34:23.11 164,034 Switzerland
421 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343299 19.07.2021 08:34:23.37 164,005 Netherlands
422 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-749 19.07.2021 08:34:23.37 164,005 Poland
423 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8337 19.07.2021 08:34:23.87 163,949 Poland
424 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-879 19.07.2021 08:34:23.87 163,949 Poland
425 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4510 19.07.2021 08:34:24.35 163,895 Poland
426 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12079 19.07.2021 08:34:24.72 163,854 Poland
427 Książek Józef A -- PL-0221-21-1640 19.07.2021 08:34:24.83 163,842 Poland
428 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074843 19.07.2021 08:34:25.18 163,802 Belgium
429 Górliński Józef -- PL-098-21-18513 19.07.2021 08:34:25.19 163,801 Poland
430 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14411 19.07.2021 08:34:25.70 163,744 Poland
431 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1266 19.07.2021 08:34:26.11 163,699 Poland
432 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10439 19.07.2021 08:34:26.25 163,683 Poland
433 Pudic & Co -- SLO-21-107-8919 19.07.2021 08:34:26.25 163,683 Croatia
434 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5367 19.07.2021 08:34:26.78 163,624 Poland
435 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-95 19.07.2021 08:34:27.11 163,587 Poland
436 Vercammen Jos -- BE-21-6138397 19.07.2021 08:34:27.58 163,535 Belgium
437 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11020 19.07.2021 08:34:27.81 163,509 Poland
438 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171274 19.07.2021 08:34:28.41 163,442 China
439 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46104 19.07.2021 08:34:28.65 163,415 Italy
440 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-27 19.07.2021 08:34:29.35 163,338 Czech Republic
441 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343283 19.07.2021 08:34:29.36 163,336 Netherlands
442 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637667 19.07.2021 08:34:29.38 163,334 Greece
443 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3933 19.07.2021 08:34:29.53 163,318 Lithuania
444 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-837 19.07.2021 08:34:29.55 163,315 Poland
445 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1797 19.07.2021 08:34:29.59 163,311 Germany
446 Lewy86 -- PL-0356-21-5868 19.07.2021 08:34:30.30 163,232 Poland
447 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-759 19.07.2021 08:34:30.75 163,182 Ukraine
448 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1031 19.07.2021 08:34:31.18 163,134 Sweden
449 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5883 19.07.2021 08:34:31.31 163,120 Poland
450 Trzaska Team -- PL-0264-21-1414 19.07.2021 08:34:31.55 163,093 Poland
451 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3852 19.07.2021 08:34:31.56 163,092 Poland
452 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1008 19.07.2021 08:34:31.73 163,073 Sweden
453 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11356 19.07.2021 08:34:31.76 163,070 Poland
454 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-255 19.07.2021 08:34:32.34 163,006 Poland
455 Kusser Josef -- DV-05138-21-951 19.07.2021 08:34:32.47 162,991 Germany
456 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74127 19.07.2021 08:34:32.72 162,964 Hungary
457 KAJA Women Cup PL-0417-21-4513 19.07.2021 08:34:33.25 162,905 Poland
458 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11454 19.07.2021 08:34:33.25 162,905 Poland
459 WG Warmia -- PL-0471-21-9690 19.07.2021 08:34:34.07 162,815 Poland
460 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5654 19.07.2021 08:34:34.20 162,800 Poland
461 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1369 19.07.2021 08:34:34.21 162,799 Poland
462 B.W Women Cup PL-0296-21-7346 19.07.2021 08:34:34.23 162,797 Switzerland
463 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196337 19.07.2021 08:34:34.50 162,767 Netherlands
464 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15912 19.07.2021 08:34:34.51 162,766 Poland
465 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1013 19.07.2021 08:34:34.69 162,746 Sweden
466 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1652 19.07.2021 08:34:34.70 162,745 Poland
467 Kusser Josef -- DV-05138-21-952 19.07.2021 08:34:35.29 162,680 Germany
468 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013813 19.07.2021 08:34:35.44 162,663 Romania
469 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-85 19.07.2021 08:34:35.45 162,662 Germany
470 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13301 19.07.2021 08:34:35.73 162,631 Poland
471 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-743 19.07.2021 08:34:36.58 162,538 Czech Republic
472 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041644 19.07.2021 08:34:36.71 162,523 Belgium
473 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6313 19.07.2021 08:34:36.72 162,522 Poland
474 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2780 19.07.2021 08:34:37.17 162,473 Poland
475 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3113 19.07.2021 08:34:37.21 162,468 Ireland
476 BETINA Women Cup PL-0275-21-10003 19.07.2021 08:34:37.34 162,454 Poland
477 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-136 19.07.2021 08:34:37.58 162,428 Poland
478 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5823 19.07.2021 08:34:37.72 162,412 Poland
479 Kamecki Witold -- PL-018-21-2761 19.07.2021 08:34:38.33 162,345 Poland
480 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8256 19.07.2021 08:34:38.46 162,331 Poland
481 LENA Women Cup PL-013-21-11011 19.07.2021 08:34:38.67 162,308 Poland
482 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196330 19.07.2021 08:34:38.81 162,293 Netherlands
483 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3384 19.07.2021 08:34:39.31 162,238 Poland
484 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077571 19.07.2021 08:34:39.54 162,213 Belgium
485 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1654 19.07.2021 08:34:39.68 162,197 Poland
486 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9113 19.07.2021 08:34:40.10 162,151 Poland
487 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-7026 19.07.2021 08:34:41.23 162,028 Poland
488 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7219 19.07.2021 08:34:41.25 162,025 Poland
489 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-70 19.07.2021 08:34:41.28 162,022 Poland
490 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3121 19.07.2021 08:34:41.54 161,994 Ireland
491 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5510 19.07.2021 08:34:41.66 161,981 Poland
492 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7302 19.07.2021 08:34:42.17 161,925 Poland
493 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3796 19.07.2021 08:34:42.40 161,900 Poland
494 Pedro Porto D -- PT-21-1172180 19.07.2021 08:34:42.53 161,885 Portugal
495 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11340 19.07.2021 08:34:42.94 161,841 Poland
496 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2181 19.07.2021 08:34:43.11 161,822 Germany
497 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062075 19.07.2021 08:34:43.36 161,795 Belgium
498 Messiaen Christian B -- BE-21-3119473 19.07.2021 08:34:43.50 161,780 Belgium
499 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10423 19.07.2021 08:34:43.51 161,779 Poland
500 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3383 19.07.2021 08:34:44.48 161,673 Poland
501 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-81 19.07.2021 08:34:44.48 161,673 Germany
502 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-184 19.07.2021 08:34:44.98 161,618 Poland
503 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-29 19.07.2021 08:34:45.13 161,602 Czech Republic
504 E&R TEAM -- PL-0270-21-1199 19.07.2021 08:34:45.39 161,574 Poland
505 Merg-Tom -- PL-0492-21-8896 19.07.2021 08:34:45.50 161,562 Poland
506 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-291 19.07.2021 08:34:46.26 161,479 Poland
507 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8332 19.07.2021 08:34:46.37 161,467 Poland
508 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-115 19.07.2021 08:34:46.90 161,410 Germany
509 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637624 19.07.2021 08:34:46.91 161,409 Greece
510 Lada Slawek -- DV-03605-21-20 19.07.2021 08:34:47.28 161,368 Germany
511 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11014 19.07.2021 08:34:47.85 161,307 Poland
512 Kamecki Witold -- PL-018-21-2795 19.07.2021 08:34:48.12 161,277 Poland
513 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12692 19.07.2021 08:34:48.22 161,267 Poland
514 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2092 19.07.2021 08:34:48.60 161,225 Poland
515 Cantu Renato -- IT-21-084138 19.07.2021 08:34:48.76 161,208 Italy
516 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4810 19.07.2021 08:34:49.13 161,168 Poland
517 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2892 19.07.2021 08:34:49.51 161,127 Czech Republic
518 WG Warmia -- PL-0417-21-9112 19.07.2021 08:34:49.66 161,111 Poland
519 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2255 19.07.2021 08:34:49.89 161,086 Poland
520 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74172 19.07.2021 08:34:50.16 161,057 Hungary
521 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1502 19.07.2021 08:34:50.61 161,008 Poland
522 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-163 19.07.2021 08:34:50.88 160,979 Poland
523 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6926 19.07.2021 08:34:51.02 160,964 Poland
524 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-745 19.07.2021 08:34:51.41 160,922 Czech Republic
525 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10044 19.07.2021 08:34:51.90 160,869 Poland
526 Team Liwocz -- PL-0288-21-6683 19.07.2021 08:34:52.29 160,827 Poland
527 Stępnik -- PL-0221-21-3387 19.07.2021 08:34:52.29 160,827 Poland
528 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1779 19.07.2021 08:34:52.68 160,785 Germany
529 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10033 19.07.2021 08:34:53.36 160,711 Poland
530 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5825 19.07.2021 08:34:53.88 160,656 Poland
531 Vercammen Jos -- BE-21-6138356 19.07.2021 08:34:53.88 160,656 Belgium
532 E&R TEAM -- PL-0270-21-1145 19.07.2021 08:34:54.41 160,599 Poland
533 Mark De Backer -- BE-21-4003147 19.07.2021 08:34:55.47 160,485 Belgium
534 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8067 19.07.2021 08:34:55.81 160,448 Poland
535 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-693 19.07.2021 08:34:55.96 160,432 Poland
536 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-311 19.07.2021 08:34:56.31 160,395 Poland
537 Książek Józef A -- PL-0221-21-1521 19.07.2021 08:34:56.32 160,394 Poland
538 Górka Marian -- PL-0198-21-6033 19.07.2021 08:34:56.46 160,379 Poland
539 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5444 19.07.2021 08:34:56.86 160,336 Poland
540 KRIS -- PL-063-21-2510 19.07.2021 08:34:56.87 160,335 Poland
541 Książek Józef A -- PL-0221-21-1556 19.07.2021 08:34:57.03 160,317 Poland
542 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3035 19.07.2021 08:34:57.05 160,315 Poland
543 ENACHE MARIAN -- IT-21-088783 19.07.2021 08:34:57.33 160,285 Italy
544 ENACHE MARIAN -- IT-21-088782 19.07.2021 08:34:58.16 160,197 Italy
545 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12417 19.07.2021 08:34:58.29 160,183 Poland
546 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343298 19.07.2021 08:34:58.80 160,128 Philippines
547 Ciereszko Adam -- BE-21-2041631 19.07.2021 08:35:01.39 159,852 Belgium
548 Rogało Leszek -- PL-016-21-3111 19.07.2021 08:35:01.41 159,850 Poland
549 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196334 19.07.2021 08:35:02.33 159,752 Netherlands
550 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24156 19.07.2021 08:35:03.02 159,679 Croatia
551 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11021 19.07.2021 08:35:03.03 159,678 Poland
552 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8630 19.07.2021 08:35:04.43 159,529 Poland
553 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1013 19.07.2021 08:35:06.26 159,335 Poland
554 Y. Gudz B -- DV-08867-21-145 19.07.2021 08:35:06.63 159,296 Germany
555 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-142 19.07.2021 08:35:06.98 159,259 Poland
556 Ciereszko Adam -- BE-21-2041641 19.07.2021 08:35:07.40 159,215 Belgium
557 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-727 19.07.2021 08:35:07.41 159,214 Germany
558 ZIBI -- GB-21-V-24337 19.07.2021 08:35:07.82 159,170 England
559 Donda Sergej -- RUS-21-46802 19.07.2021 08:35:08.72 159,075 Estonia MILA
560 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-91 19.07.2021 08:35:09.47 158,996 Poland
561 Książek Józef A -- PL-0221-21-1548 19.07.2021 08:35:09.86 158,955 Poland
562 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7431 19.07.2021 08:35:10.25 158,914 Poland
563 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24047 19.07.2021 08:35:11.47 158,786 Poland
564 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1056 19.07.2021 08:35:12.47 158,681 Germany
565 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8375 19.07.2021 08:35:13.19 158,605 Poland
566 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102001 19.07.2021 08:35:13.53 158,570 Italy
567 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1803 19.07.2021 08:35:13.53 158,570 Germany
568 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023169 19.07.2021 08:35:14.45 158,473 Turkey
569 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171218 19.07.2021 08:35:16.42 158,268 China
570 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9570 19.07.2021 08:35:17.83 158,121 Poland
571 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1795 19.07.2021 08:35:18.50 158,051 Poland
572 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2560 19.07.2021 08:35:19.71 157,925 Poland
573 Lewy86 -- PL-0356-21-5866 19.07.2021 08:35:21.44 157,745 Poland
574 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10017 19.07.2021 08:35:21.77 157,711 Poland
575 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11104 19.07.2021 08:35:22.13 157,674 Poland
576 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-15 19.07.2021 08:35:22.47 157,639 Germany
577 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11029 19.07.2021 08:35:23.34 157,549 Poland
578 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6114 19.07.2021 08:35:24.03 157,477 Poland
579 Mateja Adam -- DV-09581-21-1272 19.07.2021 08:35:24.03 157,477 Germany
580 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1835 19.07.2021 08:35:25.32 157,344 Poland
581 Rita Färm Women Cup S-68-21-551 19.07.2021 08:35:25.77 157,298 Sweden
582 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-773 19.07.2021 08:35:26.49 157,223 Germany
583 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042719 19.07.2021 08:35:27.29 157,141 Belgium
584 Ciereszko Adam -- PL-011-21-8341 19.07.2021 08:35:28.03 157,065 Belgium
585 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-514 19.07.2021 08:35:28.92 156,974 Poland
586 B.W Women Cup PL-0296-21-7349 19.07.2021 08:35:35.29 156,322 Switzerland
587 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7456 19.07.2021 08:35:35.96 156,254 Poland
588 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11012 19.07.2021 08:35:36.63 156,186 Poland
589 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1305 19.07.2021 08:35:37.58 156,089 Latvia
590 Wich Edward -- PL-0228-21-16419 19.07.2021 08:35:37.75 156,072 Poland
591 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4178 19.07.2021 08:35:39.54 155,891 Poland
592 Team Sans PEUR -- BE-21-2073772 19.07.2021 08:35:40.12 155,832 Belgium
593 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8327 19.07.2021 08:35:40.41 155,803 Poland
594 Messiaen Christian B -- BE-21-3119454 19.07.2021 08:35:41.07 155,736 Belgium
595 Viking J. -- NOR-011-21-0257 19.07.2021 08:35:41.32 155,711 Norway
596 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-713 19.07.2021 08:35:43.34 155,507 Poland
597 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171259 19.07.2021 08:35:43.69 155,472 China
598 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12911 19.07.2021 08:35:44.34 155,406 Poland
599 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8402 19.07.2021 08:35:44.69 155,371 Poland
600 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-86 19.07.2021 08:35:44.83 155,357 Poland
601 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-1029 19.07.2021 08:35:45.10 155,330 Poland
602 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-136 19.07.2021 08:35:45.20 155,320 Poland
603 Derby Riachos -- PT-21-1006931 19.07.2021 08:35:45.60 155,280 Portugal
604 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5653 19.07.2021 08:35:45.73 155,266 Poland
605 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11101 19.07.2021 08:35:45.99 155,240 Poland
606 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-80 19.07.2021 08:35:46.46 155,193 Germany
607 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171278 19.07.2021 08:35:46.61 155,178 China
608 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8066 19.07.2021 08:35:46.88 155,151 Poland
609 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343297 19.07.2021 08:35:47.56 155,083 Netherlands
610 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3432 19.07.2021 08:35:47.71 155,068 Poland
611 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915585 19.07.2021 08:35:47.73 155,066 Poland
612 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15944 19.07.2021 08:35:48.03 155,036 Poland
613 Europa Masters OLR -- RO-21-1001825 19.07.2021 08:35:48.04 155,035 Romania
614 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3312 19.07.2021 08:35:48.14 155,025 Poland
615 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-374 19.07.2021 08:35:49.44 154,895 Poland
616 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11112 19.07.2021 08:35:49.68 154,871 Poland
617 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4644 19.07.2021 08:35:49.68 154,871 Poland
618 Team DARIUS -- GR-21-0637685 19.07.2021 08:35:49.71 154,868 Greece
619 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041643 19.07.2021 08:35:49.84 154,855 Belgium
620 Messiaen Christian A -- BE-21-3119492 19.07.2021 08:35:49.86 154,853 Belgium
621 Derby Halkidiki -- GR-21-0203207 19.07.2021 08:35:50.78 154,761 Greece
622 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-213 19.07.2021 08:35:51.26 154,713 Poland
623 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4512 19.07.2021 08:35:51.39 154,700 Poland
624 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-370 19.07.2021 08:35:51.64 154,675 Poland
625 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8367 19.07.2021 08:35:51.68 154,671 Poland
626 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7018 19.07.2021 08:35:53.15 154,525 Lithuania
627 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5550 19.07.2021 08:35:54.98 154,343 Poland
628 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3009 19.07.2021 08:35:55.32 154,309 Poland
629 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196336 19.07.2021 08:35:55.33 154,308 Netherlands
630 Vercammen Lars -- BE-21-6138385 19.07.2021 08:35:56.59 154,183 Belgium
631 Asbach Uralt -- DV-05293-21-137 19.07.2021 08:35:57.28 154,115 Germany
632 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-2 19.07.2021 08:35:58.24 154,020 Poland
633 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637679 19.07.2021 08:35:59.73 153,873 Greece
634 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074798 19.07.2021 08:36:01.58 153,691 Belgium
635 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1035 19.07.2021 08:36:04.27 153,426 Sweden
636 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2003 19.07.2021 08:36:05.73 153,283 Poland
637 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4622 19.07.2021 08:36:06.38 153,220 Poland
638 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3327 19.07.2021 08:36:09.47 152,918 Poland
639 Derby Riachos -- DV-08609-21-380 19.07.2021 08:36:14.14 152,464 Portugal
640 KRIS -- PL-078-21-3831 19.07.2021 08:36:23.03 151,608 Poland
641 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042726 19.07.2021 08:36:25.49 151,373 Belgium
642 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1327 19.07.2021 08:36:26.09 151,316 Latvia
643 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10581 19.07.2021 08:36:27.79 151,154 Poland
644 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10022 19.07.2021 08:36:27.80 151,153 Poland OLENKA
645 Familie Soellner -- DV-02733-21-302 19.07.2021 08:36:29.90 150,953 Germany
646 Visser - Meijboom -- NL-21-1052836 19.07.2021 08:36:29.92 150,951 Netherlands
647 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10182 19.07.2021 08:36:31.87 150,766 Poland
648 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9109 19.07.2021 08:36:33.84 150,580 Poland
649 Europa Masters OLR -- RO-21-1221424 19.07.2021 08:36:34.55 150,513 Romania
650 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3107 19.07.2021 08:36:35.26 150,446 Ireland
651 ZIBI -- GB-21-V-24335 19.07.2021 08:36:35.88 150,387 England
652 De Wachter Frans -- BE-21-6054277 19.07.2021 08:36:36.29 150,349 Belgium
653 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13302 19.07.2021 08:36:36.62 150,318 Poland
654 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8069 19.07.2021 08:36:37.62 150,224 Poland
655 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12404 19.07.2021 08:36:38.55 150,136 Poland
656 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74171 19.07.2021 08:36:38.57 150,134 Hungary
657 Derby Halkidiki -- GR-21-0203201 19.07.2021 08:36:38.99 150,095 Greece
658 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043836 19.07.2021 08:36:40.40 149,963 Belgium
659 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12609 19.07.2021 08:36:40.41 149,962 Croatia
660 NATAN Women Cup PL-0421-21-1046 19.07.2021 08:36:40.78 149,927 Poland
661 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11457 19.07.2021 08:36:40.88 149,918 Poland
662 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1070 19.07.2021 08:36:41.30 149,878 Austria
663 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9011 19.07.2021 08:36:42.28 149,787 Poland
664 Mona Team Women Cup PL-0192-21-493 19.07.2021 08:36:42.47 149,769 Poland
665 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-707 19.07.2021 08:36:42.57 149,759 Germany
666 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10414 19.07.2021 08:36:42.94 149,725 Poland
667 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7425 19.07.2021 08:36:43.30 149,691 Poland
668 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8613 19.07.2021 08:36:43.42 149,680 Poland
669 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-677 19.07.2021 08:36:44.70 149,561 Poland
670 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6683 19.07.2021 08:36:44.90 149,542 Poland
671 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2197 19.07.2021 08:36:44.91 149,541 Poland
672 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3915 19.07.2021 08:36:45.14 149,520 Lithuania
673 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0351 19.07.2021 08:36:45.61 149,476 Denmark
674 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-270 19.07.2021 08:36:48.19 149,236 Poland
675 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343254 19.07.2021 08:36:48.94 149,167 Netherlands
676 BETINA Women Cup PL-0275-21-10006 19.07.2021 08:36:49.63 149,103 Poland
677 Maratończyk -- PL-0235-21-5094 19.07.2021 08:36:49.84 149,083 Poland
678 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3416 19.07.2021 08:36:50.57 149,016 Poland
679 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096542 19.07.2021 08:36:50.78 148,996 Italy
680 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0161 19.07.2021 08:36:52.11 148,873 Norway
681 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10036 19.07.2021 08:36:52.59 148,829 Poland
682 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3956 19.07.2021 08:36:52.80 148,810 Poland
683 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11849 19.07.2021 08:36:53.66 148,730 Poland
684 Team Sans PEUR -- BE-21-2074382 19.07.2021 08:36:54.13 148,687 Belgium
685 Mona Team Women Cup PL-0192-21-452 19.07.2021 08:36:55.59 148,553 Poland
686 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4025 19.07.2021 08:36:56.05 148,510 Poland
687 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9800 19.07.2021 08:36:59.22 148,220 Poland
688 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1519 19.07.2021 08:37:00.03 148,145 Poland
689 Popovici Paul -- AUS-602-21-1708 19.07.2021 08:37:00.41 148,111 Austria
690 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5432 19.07.2021 08:37:02.80 147,893 Poland
691 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013977 19.07.2021 08:37:04.13 147,771 Italy
692 Team Bert Penne - Sun Ychang -- BE-21-4215973 19.07.2021 08:37:06.65 147,543 Belgium
693 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1408 19.07.2021 08:37:07.29 147,485 Poland
694 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098317 19.07.2021 08:37:08.12 147,409 Italy
695 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0162 19.07.2021 08:37:08.98 147,332 Norway
696 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-733 19.07.2021 08:37:09.47 147,287 Poland
697 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5818 19.07.2021 08:37:09.50 147,284 Poland
698 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8650 19.07.2021 08:37:10.18 147,223 Poland
699 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-14 19.07.2021 08:37:11.69 147,087 Germany
700 Plesiak -- PL-0192-21-916 19.07.2021 08:37:12.46 147,017 Poland
701 Bury -- NOR-011-21-0173 19.07.2021 08:37:13.03 146,966 Norway
702 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11441 19.07.2021 08:37:13.03 146,966 Poland
703 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10074 19.07.2021 08:37:20.02 146,340 Poland MISIO
704 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11155 19.07.2021 08:37:20.32 146,313 Poland
705 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1005 19.07.2021 08:37:21.64 146,195 Poland
706 Slunsky Franz -- AUS-323-21-902 19.07.2021 08:37:22.95 146,079 Austria
707 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11007 19.07.2021 08:37:23.13 146,063 Poland
708 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11313 19.07.2021 08:37:23.74 146,009 Poland
709 Maratończyk -- PL-0235-21-5081 19.07.2021 08:37:23.76 146,007 Poland
710 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7083 19.07.2021 08:37:24.63 145,930 Poland
711 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68976 19.07.2021 08:37:24.82 145,913 Hungary
712 Mortal Kombat Team -- CZ-0259-21-3524 19.07.2021 08:37:25.41 145,860 Czech Republic
713 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074703 19.07.2021 08:37:25.91 145,816 Belgium
714 Messiaen Christian A -- BE-21-3119470 19.07.2021 08:37:26.84 145,734 Belgium
715 Europa Masters OLR -- RO-21-1221430 19.07.2021 08:37:27.16 145,705 Romania
716 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7781 19.07.2021 08:37:27.26 145,697 Poland
717 Straif Walter -- AUS-413-21-4029 19.07.2021 08:37:28.70 145,569 Austria
718 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5826 19.07.2021 08:37:30.09 145,447 Poland
719 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1669 19.07.2021 08:37:30.10 145,446 Poland
720 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343285 19.07.2021 08:37:30.30 145,428 Netherlands
721 Familie Soellner -- DV-02733-21-282 19.07.2021 08:37:30.32 145,426 Germany
722 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171266 19.07.2021 08:37:30.34 145,425 China
723 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6195 19.07.2021 08:37:30.79 145,385 Poland
724 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5023 19.07.2021 08:37:31.02 145,365 Poland
725 B.W Women Cup PL-0296-21-7432 19.07.2021 08:37:31.04 145,363 Switzerland
726 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3106 19.07.2021 08:37:32.33 145,249 Poland
727 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1384 19.07.2021 08:37:33.46 145,150 Germany
728 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5378 19.07.2021 08:37:33.70 145,129 Poland
729 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171286 19.07.2021 08:37:34.07 145,097 China
730 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3522 19.07.2021 08:37:34.08 145,096 Poland
731 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2202 19.07.2021 08:37:35.45 144,976 Austria
732 Górliński Józef -- PL-098-21-18505 19.07.2021 08:37:35.45 144,976 Poland
733 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1210 19.07.2021 08:37:36.47 144,886 Poland
734 Nowicki Damian -- PL-03-21-307 19.07.2021 08:37:36.68 144,868 Poland
735 KMS -- PL-059-21-5904 19.07.2021 08:37:37.22 144,821 Poland
736 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5910 19.07.2021 08:37:37.24 144,819 Poland
737 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-509 19.07.2021 08:37:37.77 144,773 Poland
738 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077484 19.07.2021 08:37:37.79 144,771 Belgium
739 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12067 19.07.2021 08:37:38.03 144,750 Poland
740 Hartman Berndt -- DV-07327-21-201 19.07.2021 08:37:39.43 144,628 Germany
741 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-421 19.07.2021 08:37:39.44 144,627 Austria
742 Kussyk Christof -- DV-06665-21-407 19.07.2021 08:37:40.57 144,529 Germany
743 WG Witnica -- PL-0453-21-11381 19.07.2021 08:37:43.33 144,289 Poland
744 Rafał Górski -- PL-0223-21-589 19.07.2021 08:37:46.01 144,057 Poland
745 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7301 19.07.2021 08:37:47.32 143,944 Poland
746 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093324 19.07.2021 08:37:54.67 143,312 Belgium
747 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5407 19.07.2021 08:37:59.80 142,874 Poland
748 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3219 19.07.2021 08:38:00.79 142,790 Poland
749 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022112 19.07.2021 08:38:07.01 142,264 Belgium
750 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9505 19.07.2021 08:38:07.62 142,212 Poland
751 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-108 19.07.2021 08:38:13.11 141,751 Poland
752 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637611 19.07.2021 08:38:18.71 141,284 Greece
753 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12489 19.07.2021 08:38:19.89 141,186 Poland
754 Pudic & Co -- SLO-21-107-8931 19.07.2021 08:38:21.29 141,069 Croatia
755 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-34 19.07.2021 08:38:21.91 141,018 Czech Republic
756 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-99 19.07.2021 08:38:22.55 140,965 Poland
757 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171228 19.07.2021 08:38:24.00 140,845 China
758 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12076 19.07.2021 08:38:28.39 140,483 Poland
759 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20007 19.07.2021 08:38:29.00 140,433 Poland
760 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18162 19.07.2021 08:38:30.39 140,319 Poland
761 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1259 19.07.2021 08:38:39.53 139,573 Poland
762 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9020 19.07.2021 08:38:39.54 139,572 Poland
763 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10170 19.07.2021 08:38:40.74 139,475 Poland
764 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4047 19.07.2021 08:38:53.35 138,460 Poland
765 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915598 19.07.2021 08:38:54.17 138,395 Greece
766 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4054 19.07.2021 08:38:56.50 138,209 Poland
767 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1802 19.07.2021 08:38:59.02 138,009 Germany
768 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1347 19.07.2021 08:38:59.65 137,959 Poland
769 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3917 19.07.2021 08:38:59.65 137,959 Lithuania
770 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3923 19.07.2021 08:39:02.76 137,713 Lithuania
771 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7017 19.07.2021 08:39:04.69 137,560 Lithuania
772 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-68 19.07.2021 08:39:05.31 137,511 Poland
773 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042725 19.07.2021 08:39:05.53 137,494 Belgium
774 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-97 19.07.2021 08:39:06.24 137,438 Poland
775 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7014 19.07.2021 08:39:11.12 137,055 Poland
776 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2256 19.07.2021 08:39:12.51 136,946 Poland
777 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-22 19.07.2021 08:39:23.46 136,096 Czech Republic
778 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9561 19.07.2021 08:39:26.03 135,898 Poland
779 Nowicki Damian -- PL-03-21-351 19.07.2021 08:39:36.09 135,128 Poland
780 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-355 19.07.2021 08:39:39.17 134,894 Poland
781 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-848 19.07.2021 08:39:43.34 134,579 Poland
782 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24044 19.07.2021 08:39:43.79 134,545 Poland
783 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12063 19.07.2021 08:39:48.48 134,192 Poland
784 Halinka Team Women Cup PL-013-21-602 19.07.2021 08:39:51.59 133,959 Poland
785 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50068 19.07.2021 08:39:54.64 133,732 Hungary
786 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1801 19.07.2021 08:39:57.16 133,544 Poland
787 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3425 19.07.2021 08:39:58.87 133,417 Poland
788 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3301 19.07.2021 08:40:00.72 133,280 Poland
789 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447079 19.07.2021 08:40:01.51 133,222 Netherlands
790 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343291 19.07.2021 08:40:03.62 133,066 Philippines
791 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014319 19.07.2021 08:40:04.77 132,981 Italy
792 BETINA Women Cup PL-0275-21-10038 19.07.2021 08:40:05.40 132,935 Poland
793 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0301 19.07.2021 08:40:06.96 132,820 Denmark
794 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3079 19.07.2021 08:40:08.13 132,734 Poland
795 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3321 19.07.2021 08:40:10.16 132,585 Poland
796 WG Witnica -- PL-0453-21-11394 19.07.2021 08:40:10.88 132,532 Poland
797 Pedro Porto D -- PT-21-1172167 19.07.2021 08:40:13.43 132,346 Portugal
798 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1080 19.07.2021 08:40:13.59 132,334 Denmark
799 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10591 19.07.2021 08:40:15.51 132,194 Poland
800 JACOVER TEAM -- IT-21-093519 19.07.2021 08:40:16.81 132,100 Italy BELL
801 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1324 19.07.2021 08:40:17.35 132,060 Latvia
802 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68981 19.07.2021 08:40:20.38 131,841 Hungary
803 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9921 19.07.2021 08:40:20.54 131,829 Poland
804 Team Charnowo -- PL-0302-21-10183 19.07.2021 08:40:23.46 131,618 Poland
805 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12908 19.07.2021 08:40:23.62 131,606 Poland
806 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9038 19.07.2021 08:40:28.38 131,264 Poland
807 Team Liwocz -- PL-0288-21-6684 19.07.2021 08:40:31.31 131,054 Poland
808 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447078 19.07.2021 08:40:34.10 130,854 Netherlands
809 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13807 19.07.2021 08:40:35.74 130,738 Poland
810 E&R TEAM -- PL-0270-21-1174 19.07.2021 08:40:37.63 130,603 Poland
811 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50085 19.07.2021 08:40:38.37 130,550 Hungary
812 KMS -- PL-059-21-5941 19.07.2021 08:40:40.17 130,423 Poland
813 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1788 19.07.2021 08:40:40.89 130,372 Poland
814 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8254 19.07.2021 08:40:42.74 130,241 Poland
815 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82182 19.07.2021 08:40:44.01 130,151 Italy
816 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93575 19.07.2021 08:40:45.73 130,030 Italy FILIP
817 ENACHE MARIAN -- IT-21-088757 19.07.2021 08:40:49.86 129,740 Italy
818 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1006 19.07.2021 08:40:52.26 129,571 Sweden
819 Rogało Leszek -- PL-016-21-3081 19.07.2021 08:40:52.94 129,524 Poland
820 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10429 19.07.2021 08:40:53.98 129,451 Poland
821 Guzeyev -- LTU-08-21-18 19.07.2021 08:40:55.84 129,322 Lithuania
822 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3334 19.07.2021 08:40:57.06 129,237 Poland
823 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447083 19.07.2021 08:40:57.72 129,191 Netherlands
824 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69063 19.07.2021 08:41:01.12 128,955 Hungary
825 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12408 19.07.2021 08:41:01.34 128,939 Poland
826 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135382 19.07.2021 08:41:02.43 128,864 Belgium
827 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1687 19.07.2021 08:41:04.83 128,698 Poland
828 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1366 19.07.2021 08:41:05.51 128,651 Germany
829 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8817 19.07.2021 08:41:06.69 128,570 Germany
830 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1291 19.07.2021 08:41:06.80 128,562 Poland
831 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1018 19.07.2021 08:41:08.12 128,471 Sweden
832 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4033 19.07.2021 08:41:08.64 128,436 Poland
833 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8279 19.07.2021 08:41:09.06 128,407 Poland POWER
834 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-162 19.07.2021 08:41:09.47 128,379 Poland
835 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-1805 19.07.2021 08:41:10.23 128,327 Poland
836 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1002 19.07.2021 08:41:11.41 128,246 Poland
837 Cantu Renato -- IT-21-084133 19.07.2021 08:41:11.62 128,231 Italy
838 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8596 19.07.2021 08:41:12.39 128,178 Poland
839 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1325 19.07.2021 08:41:12.99 128,137 Latvia
840 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1768 19.07.2021 08:41:14.35 128,044 Poland
841 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8009 19.07.2021 08:41:14.77 128,016 Poland
842 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447055 19.07.2021 08:41:15.79 127,946 Netherlands
843 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-818 19.07.2021 08:41:15.89 127,939 Poland
844 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3950 19.07.2021 08:41:16.52 127,896 Poland
845 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6927 19.07.2021 08:41:17.20 127,850 Poland
846 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-226 19.07.2021 08:41:17.69 127,817 Poland
847 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2926 19.07.2021 08:41:18.03 127,794 Poland
848 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1335 19.07.2021 08:41:19.51 127,693 Poland
849 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11447 19.07.2021 08:41:19.60 127,687 Poland
850 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11002 19.07.2021 08:41:20.25 127,643 Poland
851 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9007 19.07.2021 08:41:21.75 127,541 Poland
852 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46119 19.07.2021 08:41:21.86 127,533 Italy
853 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343292 19.07.2021 08:41:22.02 127,523 Netherlands
854 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9577 19.07.2021 08:41:22.57 127,485 Poland
855 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915597 19.07.2021 08:41:23.94 127,393 Greece
856 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033632 19.07.2021 08:41:24.79 127,335 Thailand
857 Maratończyk -- PL-0235-21-5084 19.07.2021 08:41:24.99 127,322 Poland
858 Hartman Berndt -- DV-07327-21-203 19.07.2021 08:41:25.53 127,285 Germany
859 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5811 19.07.2021 08:41:28.84 127,062 Poland
860 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074827 19.07.2021 08:41:34.87 126,658 Belgium
861 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343286 19.07.2021 08:41:34.88 126,657 Philippines
862 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2385 19.07.2021 08:41:39.80 126,329 Poland
863 Team Achterberg -- NL-21-1031364 19.07.2021 08:41:42.84 126,127 Netherlands
864 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82189 19.07.2021 08:41:45.78 125,933 Italy
865 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8251 19.07.2021 08:41:50.31 125,634 Poland
866 Wojaczek - Witek B -- PL-0119-21-2109 19.07.2021 08:41:53.20 125,444 Poland
867 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0369-21-2258 19.07.2021 08:41:56.68 125,217 Poland
868 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-669 19.07.2021 08:42:01.32 124,914 Poland
869 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1431 19.07.2021 08:42:05.31 124,655 Germany
870 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14408 19.07.2021 08:42:09.91 124,358 Poland
871 NATAN Women Cup PL-0421-21-1043 19.07.2021 08:42:15.64 123,990 Poland
872 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13808 19.07.2021 08:42:15.85 123,977 Poland
873 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-758 19.07.2021 08:42:17.05 123,900 Poland
874 Derby Galychyna -- DV-21-036522 19.07.2021 08:42:17.68 123,860 Ukraine
875 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2540 19.07.2021 08:42:18.33 123,818 Poland
876 Kardaś TEAM B -- SK-02901-21-5013 19.07.2021 08:42:18.34 123,817 Poland
877 Derby Galychyna -- DV-21-036517 19.07.2021 08:42:19.53 123,741 Ukraine
878 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10075 19.07.2021 08:42:19.76 123,727 Poland
879 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3798 19.07.2021 08:42:20.41 123,685 Poland
880 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4712 19.07.2021 08:42:21.06 123,644 Poland
881 Vercammen Jos -- BE-21-6138377 19.07.2021 08:42:21.91 123,590 Belgium
882 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-50 19.07.2021 08:42:22.53 123,550 Poland
883 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17817 19.07.2021 08:42:22.98 123,522 Poland
884 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071675 19.07.2021 08:42:23.24 123,505 China
885 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1037 19.07.2021 08:42:23.25 123,504 Austria
886 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1412 19.07.2021 08:42:23.27 123,503 Poland
887 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13313 19.07.2021 08:42:23.93 123,461 Poland
888 Denys Emiel -- BE-21-3071487 19.07.2021 08:42:24.60 123,419 Belgium
889 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2424 19.07.2021 08:42:24.86 123,402 Poland
890 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171243 19.07.2021 08:42:24.86 123,402 China
891 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12071 19.07.2021 08:42:25.56 123,358 Poland
892 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93573 19.07.2021 08:42:26.03 123,328 Italy MILA
893 Mertens Roger -- BE-21-5021195 19.07.2021 08:42:26.28 123,312 Belgium
894 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074768 19.07.2021 08:42:26.32 123,310 Belgium
895 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7037 19.07.2021 08:42:26.32 123,310 Lithuania
896 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8585 19.07.2021 08:42:26.82 123,278 Poland
897 Mertens Roger -- BE-21-5021188 19.07.2021 08:42:27.05 123,263 Belgium
898 Mark De Backer -- BE-21-4003152 19.07.2021 08:42:27.99 123,204 Belgium
899 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4621 19.07.2021 08:42:28.01 123,203 Poland
900 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450210 19.07.2021 08:42:28.04 123,201 Netherlands
901 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11993 19.07.2021 08:42:28.04 123,201 Poland
902 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93574 19.07.2021 08:42:28.57 123,167 Italy JAKOV
903 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-132 19.07.2021 08:42:28.84 123,150 Germany
904 Böke Jürgen -- DV-08852-21-15 19.07.2021 08:42:29.32 123,120 Germany
905 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-23 19.07.2021 08:42:29.34 123,119 Germany
906 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10586 19.07.2021 08:42:29.62 123,101 Poland
907 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041926 19.07.2021 08:42:30.14 123,068 Belgium
908 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2221 19.07.2021 08:42:30.40 123,052 Austria
909 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1342 19.07.2021 08:42:31.75 122,967 Poland
910 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12719 19.07.2021 08:42:31.76 122,966 Poland
911 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631679 19.07.2021 08:42:32.05 122,948 Hungary
912 Lada Slawek -- DV-03605-21-25 19.07.2021 08:42:32.73 122,905 Germany
913 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041978 19.07.2021 08:42:33.20 122,875 Belgium
914 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8328 19.07.2021 08:42:33.45 122,860 Poland
915 Lada Slawek -- DV-02899-21-308 19.07.2021 08:42:33.46 122,859 Germany
916 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1655 19.07.2021 08:42:34.06 122,821 Poland
917 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7212 19.07.2021 08:42:34.29 122,807 Poland
918 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077489 19.07.2021 08:42:34.32 122,805 Belgium
919 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1067 19.07.2021 08:42:34.80 122,775 Germany
920 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3104 19.07.2021 08:42:35.06 122,758 Ireland
921 Tom Tom -- PL-0139-21-8701 19.07.2021 08:42:35.07 122,758 Poland
922 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2894 19.07.2021 08:42:35.58 122,726 Czech Republic
923 Michał & Patryk Wróbel Team -- DV-09214-21-667 19.07.2021 08:42:35.62 122,723 Poland
924 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093358 19.07.2021 08:42:35.91 122,705 Belgium
925 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9203 19.07.2021 08:42:35.92 122,704 Poland
926 Stępnik -- PL-0221-21-3405 19.07.2021 08:42:36.81 122,649 Poland
927 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-717 19.07.2021 08:42:37.30 122,618 Poland
928 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2237 19.07.2021 08:42:37.58 122,600 Poland
929 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196879 19.07.2021 08:42:37.61 122,599 Netherlands
930 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10077 19.07.2021 08:42:37.61 122,599 Poland OLEK
931 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1213 19.07.2021 08:42:38.14 122,565 Poland
932 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-262 19.07.2021 08:42:38.17 122,563 Poland
933 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-854 19.07.2021 08:42:38.43 122,547 Poland
934 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7451 19.07.2021 08:42:38.91 122,517 Poland
935 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115244 19.07.2021 08:42:38.94 122,515 Italy
936 RENATA Women Cup PL-0494-21-7107 19.07.2021 08:42:39.21 122,498 Poland
937 Knap Piotr -- PL-0236-21-889 19.07.2021 08:42:39.21 122,498 United States
938 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-146 19.07.2021 08:42:39.93 122,453 Poland
939 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3443 19.07.2021 08:42:40.67 122,407 Poland
940 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2911 19.07.2021 08:42:40.68 122,407 Poland
941 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-26 19.07.2021 08:42:40.94 122,390 Poland
942 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7455 19.07.2021 08:42:40.95 122,390 Poland
943 Rafał Górski -- PL-0223-21-599 19.07.2021 08:42:41.45 122,359 Poland
944 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1837 19.07.2021 08:42:41.46 122,358 Poland
945 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5884 19.07.2021 08:42:42.97 122,264 Poland
946 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6100 19.07.2021 08:42:44.30 122,181 Poland
947 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033633 19.07.2021 08:42:44.93 122,142 Thailand
948 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1402 19.07.2021 08:42:45.16 122,128 Poland
949 Wich Edward -- PL-0228-21-16403 19.07.2021 08:42:48.86 121,898 Poland
950 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035398 19.07.2021 08:42:48.87 121,897 Netherlands
951 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13803 19.07.2021 08:42:52.02 121,703 Poland
952 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46151 19.07.2021 08:42:52.03 121,702 Italy
953 Team Liwocz -- PL-0288-21-6686 19.07.2021 08:42:53.23 121,628 Poland
954 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12909 19.07.2021 08:42:57.14 121,388 Poland
955 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8252 19.07.2021 08:43:00.29 121,194 Poland
956 Team Slovenia -- SLO-101-21-4267 19.07.2021 08:43:03.76 120,982 Slovenia
957 Okutan Pigeon -- DAN-004-21-2197 19.07.2021 08:43:07.22 120,772 Denmark
958 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12066 19.07.2021 08:43:11.16 120,533 Poland
959 Halinka Team Women Cup PL-013-21-604 19.07.2021 08:43:15.84 120,250 Poland
960 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077563 19.07.2021 08:43:19.80 120,012 Belgium
961 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637627 19.07.2021 08:43:25.07 119,697 Greece
962 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1832 19.07.2021 08:43:29.56 119,429 Poland
963 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10203 19.07.2021 08:43:31.50 119,314 Poland
964 Mateja Adam -- DV-09581-21-1268 19.07.2021 08:43:31.51 119,313 Germany
965 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7782 19.07.2021 08:43:32.18 119,274 Poland
966 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1012 19.07.2021 08:43:32.19 119,273 Sweden
967 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-142 19.07.2021 08:43:32.86 119,233 Poland
968 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4029 19.07.2021 08:43:32.90 119,231 Poland
969 Creemers & Zoon -- BE-21-5083054 19.07.2021 08:43:33.52 119,194 Belgium MASERATI
970 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3931 19.07.2021 08:43:34.38 119,143 Lithuania
971 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343303 19.07.2021 08:43:34.42 119,141 Netherlands
972 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014310 19.07.2021 08:43:34.43 119,140 Italy
973 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4617 19.07.2021 08:43:34.44 119,140 Germany
974 Stępnik -- PL-0221-21-3380 19.07.2021 08:43:34.44 119,140 Poland
975 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637615 19.07.2021 08:43:35.73 119,064 Greece
976 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014667 19.07.2021 08:43:36.39 119,025 Italy
977 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915594 19.07.2021 08:43:37.32 118,970 Poland
978 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5915 19.07.2021 08:43:37.33 118,969 Poland
979 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7245 19.07.2021 08:43:37.36 118,967 Poland
980 TEAM CROATIA -- CRO-21-23213 19.07.2021 08:43:38.62 118,893 Croatia
981 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2546 19.07.2021 08:43:38.63 118,893 Poland
982 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1786 19.07.2021 08:43:39.27 118,855 Poland
983 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5802 19.07.2021 08:43:39.64 118,833 Poland
984 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110935 19.07.2021 08:43:39.65 118,833 Belgium
985 ITALIAN TEAM -- IT-21-102002 19.07.2021 08:43:40.18 118,801 Italy
986 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-4147979 19.07.2021 08:43:40.63 118,775 Thailand
987 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6192 19.07.2021 08:43:40.83 118,763 Poland
988 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7006 19.07.2021 08:43:41.07 118,749 Poland
989 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10020 19.07.2021 08:43:41.51 118,723 Poland
990 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4071 19.07.2021 08:43:41.85 118,703 Poland
991 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5031 19.07.2021 08:43:41.89 118,701 Poland
992 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4522 19.07.2021 08:43:42.34 118,674 Poland
993 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169255 19.07.2021 08:43:43.21 118,623 Belgium
994 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11451 19.07.2021 08:43:43.59 118,601 Poland
995 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2533 19.07.2021 08:43:44.03 118,575 Poland
996 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013823 19.07.2021 08:43:44.05 118,574 Romania
997 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-818 19.07.2021 08:43:44.37 118,555 Poland
998 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2570 19.07.2021 08:43:45.11 118,512 Poland
999 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250639 19.07.2021 08:43:45.53 118,488 Netherlands
1000 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3118 19.07.2021 08:43:45.57 118,485 Ireland
1001 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1804 19.07.2021 08:43:46.05 118,457 Poland
1002 Kola -- PL-0499-21-5807 19.07.2021 08:43:46.49 118,431 Poland
1003 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-129 19.07.2021 08:43:46.82 118,412 Poland
1004 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-246 19.07.2021 08:43:46.84 118,411 Poland
1005 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1242 19.07.2021 08:43:47.28 118,385 Poland
1006 Team Adamczyk Kopeć -- PL-0295-21-6315 19.07.2021 08:43:47.28 118,385 Poland
1007 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-502 19.07.2021 08:43:47.66 118,363 Poland
1008 Vercammen Lars -- BE-21-6138370 19.07.2021 08:43:47.70 118,361 Belgium
1009 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11103 19.07.2021 08:43:48.50 118,314 Poland
1010 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-144 19.07.2021 08:43:49.13 118,277 Poland
1011 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11133 19.07.2021 08:43:49.52 118,255 Poland
1012 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4108 19.07.2021 08:43:49.97 118,228 Poland
1013 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24125 19.07.2021 08:43:49.99 118,227 Croatia
1014 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1503 19.07.2021 08:43:50.39 118,204 Poland
1015 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2264 19.07.2021 08:43:50.39 118,204 Germany
1016 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1776 19.07.2021 08:43:51.19 118,157 Germany
1017 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5886 19.07.2021 08:43:51.63 118,132 Poland
1018 Viking J. -- NOR-011-21-0258 19.07.2021 08:43:52.20 118,099 Norway
1019 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1660 19.07.2021 08:43:52.61 118,075 Poland
1020 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11992 19.07.2021 08:43:52.65 118,073 Poland
1021 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11832 19.07.2021 08:43:53.00 118,052 Poland
1022 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-610 19.07.2021 08:43:53.45 118,026 Poland
1023 SZKLARZ -- PL-04-21-3149 19.07.2021 08:43:53.47 118,025 Poland
1024 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18155 19.07.2021 08:43:53.90 118,000 Poland
1025 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3103 19.07.2021 08:43:53.91 117,999 Ireland
1026 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447082 19.07.2021 08:43:54.38 117,972 Netherlands
1027 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637603 19.07.2021 08:43:54.38 117,972 Greece
1028 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3229 19.07.2021 08:43:54.77 117,949 Poland
1029 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12787 19.07.2021 08:43:55.59 117,902 Poland
1030 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171237 19.07.2021 08:43:56.03 117,877 China
1031 Borker Jens -- DV-07259-21-557 19.07.2021 08:43:56.38 117,856 Germany
1032 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3414 19.07.2021 08:43:57.52 117,790 Poland
1033 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8305 19.07.2021 08:43:57.54 117,789 Poland
1034 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250664 19.07.2021 08:43:57.56 117,788 Netherlands
1035 Creemers & Zoon -- BE-21-5083055 19.07.2021 08:43:58.10 117,757 Belgium MINI
1036 Cantu Renato -- IT-21-084148 19.07.2021 08:43:58.10 117,757 Italy
1037 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-414 19.07.2021 08:43:59.29 117,688 Austria
1038 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9117 19.07.2021 08:43:59.62 117,669 Poland
1039 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5640 19.07.2021 08:44:00.06 117,644 Poland
1040 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5457 19.07.2021 08:44:00.11 117,641 Poland
1041 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089263 19.07.2021 08:44:00.69 117,607 Italy
1042 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041942 19.07.2021 08:44:00.72 117,606 Belgium
1043 Team Barczyński -- PL-0227-21-6185 19.07.2021 08:44:01.59 117,555 Poland
1044 Górka Marian -- PL-0198-21-6005 19.07.2021 08:44:01.60 117,555 Poland
1045 TEAM CROATIA -- CRO-21-23405 19.07.2021 08:44:01.61 117,554 Croatia
1046 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1510 19.07.2021 08:44:01.96 117,534 Poland
1047 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7213 19.07.2021 08:44:01.97 117,534 Poland
1048 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088024 19.07.2021 08:44:01.98 117,533 Italy
1049 Herbots Jo -- BE-21-2130300 19.07.2021 08:44:02.79 117,486 Belgium
1050 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2414 19.07.2021 08:44:03.24 117,461 Poland
1051 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14403 19.07.2021 08:44:03.26 117,459 Poland
1052 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2422 19.07.2021 08:44:03.29 117,458 Poland
1053 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1302 19.07.2021 08:44:04.57 117,384 Germany
1054 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9486 19.07.2021 08:44:05.06 117,356 Poland
1055 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1789 19.07.2021 08:44:05.79 117,314 Poland
1056 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2388 19.07.2021 08:44:06.98 117,246 Poland
1057 Kusser Josef -- DV-05138-21-1245 19.07.2021 08:44:07.09 117,240 Germany
1058 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1128 19.07.2021 08:44:07.53 117,214 Austria
1059 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9624 19.07.2021 08:44:08.32 117,169 Poland
1060 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042720 19.07.2021 08:44:10.20 117,062 Belgium
1061 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11816 19.07.2021 08:44:10.59 117,040 Poland
1062 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11018 19.07.2021 08:44:10.59 117,040 Poland
1063 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-3344 19.07.2021 08:44:11.60 116,982 Poland
1064 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7342 19.07.2021 08:44:12.03 116,957 Poland
1065 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11016 19.07.2021 08:44:12.72 116,918 Poland
1066 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9006 19.07.2021 08:44:13.18 116,892 Poland
1067 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13260 19.07.2021 08:44:13.59 116,869 Poland
1068 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69055 19.07.2021 08:44:13.92 116,850 Hungary
1069 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14401 19.07.2021 08:44:14.97 116,790 Poland
1070 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3410 19.07.2021 08:44:15.64 116,752 Poland
1071 Herbots Jo -- BE-21-2130309 19.07.2021 08:44:16.53 116,701 Belgium
1072 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3313 19.07.2021 08:44:16.54 116,701 Poland
1073 Plesiak -- PL-0192-21-927 19.07.2021 08:44:16.85 116,683 Poland
1074 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15010 19.07.2021 08:44:33.45 115,749 Poland
1075 Pudic & Co -- CRO-21-01594 19.07.2021 08:44:36.31 115,590 Croatia
1076 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1380 19.07.2021 08:44:39.82 115,395 Poland
1077 ENACHE MARIAN -- IT-21-088787 19.07.2021 08:44:43.89 115,169 Italy
1078 Kamecki Witold -- PL-018-21-2756 19.07.2021 08:44:44.58 115,131 Poland
1079 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-243 19.07.2021 08:44:45.25 115,094 Poland
1080 Kussyk Christof -- DV-06665-21-418 19.07.2021 08:44:45.91 115,058 Germany
1081 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-326 19.07.2021 08:44:46.63 115,018 Poland
1082 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250648 19.07.2021 08:44:46.67 115,016 Netherlands
1083 JACOVER TEAM -- IT-21-093524 19.07.2021 08:44:46.81 115,008 Italy CICCE
1084 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5038 19.07.2021 08:44:47.45 114,973 Poland
1085 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1777 19.07.2021 08:44:48.78 114,900 Germany
1086 Y. Gudz -- DV-08867-21-78 19.07.2021 08:44:49.63 114,853 Germany
1087 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8574 19.07.2021 08:44:50.28 114,817 Poland
1088 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82188 19.07.2021 08:44:50.45 114,808 Italy
1089 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-723 19.07.2021 08:44:51.03 114,776 Germany
1090 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043839 19.07.2021 08:44:51.07 114,774 Belgium
1091 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088758 19.07.2021 08:44:51.78 114,735 Italy
1092 Europa Masters OLR -- RO-21-1001831 19.07.2021 08:44:52.64 114,688 Romania
1093 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9050 19.07.2021 08:44:53.33 114,650 Poland
1094 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1331 19.07.2021 08:44:54.66 114,577 Latvia
1095 Derby Riachos -- DV-08609-21-262 19.07.2021 08:44:54.81 114,569 Portugal
1096 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2777 19.07.2021 08:44:55.57 114,527 Poland
1097 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12403 19.07.2021 08:44:56.27 114,489 Poland
1098 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12616 19.07.2021 08:44:56.28 114,489 Croatia
1099 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10051 19.07.2021 08:44:57.62 114,415 Poland
1100 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9018 19.07.2021 08:44:57.63 114,415 Poland
1101 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089252 19.07.2021 08:44:57.65 114,414 Belgium
1102 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1285 19.07.2021 08:44:59.87 114,293 Poland
1103 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9565 19.07.2021 08:44:59.90 114,291 Poland
1104 Team Achterberg -- NL-21-1031385 19.07.2021 08:45:00.04 114,284 Netherlands
1105 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022117 19.07.2021 08:45:01.94 114,180 Belgium
1106 FOGADO ANDREA -- IT-21-124214 19.07.2021 08:45:02.59 114,145 Italy
1107 LENA Women Cup PL-013-21-11010 19.07.2021 08:45:02.63 114,143 Poland
1108 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9106 19.07.2021 08:45:03.29 114,107 Poland
1109 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915590 19.07.2021 08:45:04.32 114,051 Greece
1110 Maziarz Racing Team B -- PL-0233-21-7810 19.07.2021 08:45:04.88 114,021 Poland
1111 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10169 19.07.2021 08:45:05.55 113,985 Poland
1112 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8103 19.07.2021 08:45:05.57 113,983 Poland
1113 Slunsky Franz -- AUS-323-21-903 19.07.2021 08:45:05.59 113,982 Austria
1114 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-690 19.07.2021 08:45:06.29 113,944 Poland
1115 KMS -- PL-059-21-5935 19.07.2021 08:45:06.99 113,907 Poland
1116 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3228 19.07.2021 08:45:07.03 113,904 Poland
1117 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631689 19.07.2021 08:45:09.01 113,798 Hungary
1118 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10425 19.07.2021 08:45:09.15 113,790 Poland
1119 Borker Jens -- DV-07259-21-541 19.07.2021 08:45:09.74 113,758 Germany
1120 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2706 19.07.2021 08:45:10.69 113,707 Poland
1121 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2237 19.07.2021 08:45:11.08 113,686 Poland
1122 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7052 19.07.2021 08:45:11.09 113,685 Lithuania
1123 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3117 19.07.2021 08:45:11.42 113,668 Ireland
1124 Okutan Pigeon -- TR-21-042539 19.07.2021 08:45:11.44 113,667 Denmark
1125 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098316 19.07.2021 08:45:13.41 113,561 Italy
1126 Pedro Porto D -- PT-21-1172190 19.07.2021 08:45:13.78 113,541 Portugal
1127 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343321 19.07.2021 08:45:14.46 113,504 Netherlands
1128 Derby Halkidiki -- GR-21-0203206 19.07.2021 08:45:15.19 113,465 Greece
1129 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3099 19.07.2021 08:45:15.20 113,464 Poland
1130 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10031 19.07.2021 08:45:16.67 113,386 Poland
1131 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-39 19.07.2021 08:45:19.25 113,248 Poland
1132 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3111 19.07.2021 08:45:24.34 112,976 Ireland
1133 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1508 19.07.2021 08:45:24.34 112,976 Poland
1134 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-90 19.07.2021 08:45:24.48 112,969 Germany
1135 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10016 19.07.2021 08:45:28.22 112,770 Poland
1136 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10797 19.07.2021 08:45:32.66 112,536 Poland
1137 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6231 19.07.2021 08:45:36.34 112,342 Poland
1138 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074836 19.07.2021 08:45:38.86 112,209 Belgium
1139 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50125 19.07.2021 08:45:42.89 111,998 Hungary
1140 Torsten Kröger -- DV-09581-21-233 19.07.2021 08:45:46.53 111,808 Germany
1141 ITALIAN TEAM -- IT-21-124207 19.07.2021 08:45:50.02 111,627 Italy
1142 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2945 19.07.2021 08:45:54.06 111,418 Czech Republic
1143 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93572 19.07.2021 08:45:58.32 111,198 Italy PAVLE
1144 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014308 19.07.2021 08:46:03.89 110,911 Italy
1145 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013947 19.07.2021 08:46:08.08 110,697 Italy
1146 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5653 19.07.2021 08:46:12.61 110,466 Poland
1147 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2921 19.07.2021 08:46:16.79 110,254 Czech Republic
1148 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12424 19.07.2021 08:46:21.36 110,023 Poland
1149 Busche Jörn -- DV-04425-21-1286 19.07.2021 08:46:32.03 109,488 Germany
1150 Creemers & Zoon -- BE-21-5083051 19.07.2021 08:46:34.23 109,378 Belgium CADILLAC
1151 Merg-Tom -- PL-0492-21-10567 19.07.2021 08:46:35.99 109,290 Poland
1152 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10188 19.07.2021 08:46:42.81 108,952 Poland
1153 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4401 19.07.2021 08:46:44.69 108,859 Poland
1154 Lada Slawek -- DV-02899-21-301 19.07.2021 08:46:47.08 108,741 Germany
1155 Creemers & Zoon -- BE-21-5083050 19.07.2021 08:46:47.61 108,715 Belgium CHRYSLER
1156 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2175 19.07.2021 08:46:48.32 108,680 Poland
1157 Bury -- NOR-011-21-0175 19.07.2021 08:46:48.33 108,679 Norway
1158 Hartman Berndt -- DV-07327-21-202 19.07.2021 08:46:49.71 108,612 Germany
1159 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1409 19.07.2021 08:46:50.50 108,573 Poland
1160 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-80 19.07.2021 08:46:51.64 108,517 Poland
1161 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077574 19.07.2021 08:46:51.75 108,511 Belgium
1162 ENACHE MARIAN -- IT-21-088788 19.07.2021 08:46:51.91 108,504 Italy
1163 Slunsky Franz -- AUS-323-21-909 19.07.2021 08:46:53.86 108,408 Austria
1164 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1394 19.07.2021 08:46:54.40 108,382 Poland
1165 Ciereszko Adam -- BE-21-2041928 19.07.2021 08:46:54.51 108,376 Belgium
1166 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10034 19.07.2021 08:46:55.21 108,342 Poland
1167 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1365 19.07.2021 08:46:56.18 108,295 Germany
1168 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10791 19.07.2021 08:46:56.63 108,273 Poland
1169 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11022 19.07.2021 08:46:57.92 108,210 Poland
1170 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9032 19.07.2021 08:46:57.92 108,210 Poland
1171 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4139 19.07.2021 08:46:59.82 108,117 Poland
1172 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11018 19.07.2021 08:47:01.17 108,051 Poland
1173 Torsten Kröger -- DV-09581-21-231 19.07.2021 08:47:02.43 107,990 Germany
1174 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077567 19.07.2021 08:47:02.44 107,989 Belgium
1175 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022130 19.07.2021 08:47:03.77 107,925 Belgium
1176 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077569 19.07.2021 08:47:03.82 107,922 Belgium
1177 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10589 19.07.2021 08:47:05.42 107,845 Poland
1178 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3143 19.07.2021 08:47:05.95 107,819 Poland
1179 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10584 19.07.2021 08:47:06.11 107,811 Poland
1180 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12072 19.07.2021 08:47:06.88 107,774 Poland
1181 WG Warmia -- PL-0417-21-9105 19.07.2021 08:47:06.89 107,774 Poland
1182 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196870 19.07.2021 08:47:07.76 107,732 Netherlands
1183 Guzeyev -- LTU-08-21-30 19.07.2021 08:47:07.93 107,723 Lithuania
1184 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-176 19.07.2021 08:47:08.42 107,700 Poland
1185 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135381 19.07.2021 08:47:11.02 107,574 Belgium
1186 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2550 19.07.2021 08:47:11.12 107,569 Poland
1187 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074793 19.07.2021 08:47:11.89 107,532 Belgium
1188 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8640 19.07.2021 08:47:12.36 107,510 Poland
1189 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8626 19.07.2021 08:47:12.47 107,504 Poland
1190 FOGADO ANDREA -- IT-21-124202 19.07.2021 08:47:14.94 107,385 Italy
1191 Para Stanisław -- PL-0234-21-165 19.07.2021 08:47:14.94 107,385 Poland
1192 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10173 19.07.2021 08:47:16.99 107,287 Poland
1193 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3041 19.07.2021 08:47:22.16 107,040 Poland
1194 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196338 19.07.2021 08:47:24.40 106,933 Netherlands
1195 Królikowski Bartek -- PL-064-21-5 19.07.2021 08:47:26.27 106,844 Poland
1196 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18151 19.07.2021 08:47:26.48 106,834 Poland
1197 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1815 19.07.2021 08:47:30.61 106,638 Germany
1198 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8263 19.07.2021 08:47:31.04 106,617 Poland
1199 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10588 19.07.2021 08:47:32.94 106,528 Poland
1200 TEAM CROATIA -- CRO-21-12607 19.07.2021 08:47:33.59 106,497 Croatia
1201 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12948 19.07.2021 08:47:34.93 106,434 Poland
1202 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631705 19.07.2021 08:47:35.19 106,421 Hungary
1203 Straif Walter -- AUS-413-21-4025 19.07.2021 08:47:36.33 106,367 Austria
1204 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1384 19.07.2021 08:47:36.88 106,342 Poland
1205 Kinga O Women Cup PL-0234-21-11109 19.07.2021 08:47:40.45 106,174 Poland
1206 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-440 19.07.2021 08:47:42.73 106,067 Poland
1207 Mateja Adam -- DV-09581-21-1267 19.07.2021 08:47:47.02 105,866 Germany
1208 JACOVER TEAM -- IT-21-093523 19.07.2021 08:47:52.10 105,629 Italy GIARGIA
1209 IWONA Women Cup PL-014-21-4167 19.07.2021 08:47:54.62 105,512 Poland
1210 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11031 19.07.2021 08:47:56.60 105,420 Poland
1211 IWONA Women Cup PL-011-21-8364 19.07.2021 08:47:56.60 105,420 Poland
1212 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4501 19.07.2021 08:47:57.41 105,383 Poland
1213 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10039 19.07.2021 08:47:57.42 105,382 Poland
1214 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2606 19.07.2021 08:47:58.14 105,349 Poland
1215 Vercammen Jos -- BE-21-6138253 19.07.2021 08:47:58.96 105,311 Belgium
1216 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-313 19.07.2021 08:47:59.63 105,280 Poland
1217 Milewski Jan -- NOR-019-21-0487 19.07.2021 08:48:00.29 105,250 Norway
1218 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023009 19.07.2021 08:48:00.49 105,241 Turkey
1219 Familie Soellner -- DV-02733-21-315 19.07.2021 08:48:01.49 105,194 Germany
1220 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15056 19.07.2021 08:48:01.50 105,194 Poland
1221 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2211 19.07.2021 08:48:02.19 105,162 Poland
1222 EMILA Women Cup PL-04-21-3101 19.07.2021 08:48:02.34 105,155 Poland
1223 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3797 19.07.2021 08:48:02.34 105,155 Poland
1224 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1329 19.07.2021 08:48:02.98 105,126 Latvia
1225 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014201 19.07.2021 08:48:04.14 105,072 Italy
1226 Mortal Kombat Team -- CZ-0259-21-3553 19.07.2021 08:48:05.68 105,002 Czech Republic
1227 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196348 19.07.2021 08:48:05.85 104,994 Netherlands
1228 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2189 19.07.2021 08:48:06.55 104,962 Poland
1229 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1115 19.07.2021 08:48:09.30 104,836 Poland
1230 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637620 19.07.2021 08:48:10.86 104,764 Greece
1231 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1504 19.07.2021 08:48:10.88 104,763 Poland
1232 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8922 19.07.2021 08:48:12.14 104,706 Poland VIERRI
1233 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4439 19.07.2021 08:48:12.76 104,677 Poland
1234 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8201 19.07.2021 08:48:14.25 104,609 Poland ZEFIR
1235 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2170 19.07.2021 08:48:14.88 104,581 Poland
1236 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9201 19.07.2021 08:48:14.91 104,579 Poland
1237 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5028 19.07.2021 08:48:16.99 104,485 Poland
1238 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171279 19.07.2021 08:48:17.65 104,455 China
1239 Bury -- NOR-011-21-0179 19.07.2021 08:48:22.13 104,251 Norway
1240 TEAM CROATIA -- CRO-21-12014 19.07.2021 08:48:22.99 104,212 Croatia
1241 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343279 19.07.2021 08:48:24.86 104,128 Netherlands
1242 Gutowski Józef -- PL-014-21-2341 19.07.2021 08:48:31.36 103,835 Poland
1243 Team Charnowo -- PL-0302-21-3954 19.07.2021 08:48:35.15 103,665 Poland
1244 Para Stanisław -- PL-0234-21-74 19.07.2021 08:48:39.22 103,483 Poland
1245 Derby Riachos -- PT-21-1006595 19.07.2021 08:48:56.41 102,722 Portugal
1246 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343246 19.07.2021 08:48:58.96 102,610 Philippines
1247 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4117 19.07.2021 08:49:03.71 102,402 Poland
1248 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099918 19.07.2021 08:49:06.09 102,298 Romania
1249 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447059 19.07.2021 08:49:07.29 102,246 Netherlands
1250 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11968 19.07.2021 08:49:07.30 102,245 Poland
1251 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10024 19.07.2021 08:49:07.56 102,234 Poland
1252 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12613 19.07.2021 08:49:08.23 102,205 Croatia
1253 Asbach Uralt -- DV-07741-21-286 19.07.2021 08:49:08.88 102,176 Germany
1254 Szaranek Sławomir -- PL-0284--21-6687 19.07.2021 08:49:09.55 102,147 Poland
1255 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10490 19.07.2021 08:49:10.24 102,117 Poland
1256 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-264 19.07.2021 08:49:11.69 102,054 Poland
1257 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062078 19.07.2021 08:49:11.70 102,054 Belgium
1258 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022118 19.07.2021 08:49:11.71 102,053 Belgium
1259 Vercammen Jos -- BE-21-6138359 19.07.2021 08:49:12.41 102,023 Belgium
1260 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8133 19.07.2021 08:49:12.47 102,020 Poland
1261 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11151 19.07.2021 08:49:12.69 102,011 Poland
1262 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1056 19.07.2021 08:49:13.20 101,989 Poland
1263 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12629 19.07.2021 08:49:13.24 101,987 Poland
1264 B.W Women Cup PL-0296-21-7344 19.07.2021 08:49:14.17 101,947 Switzerland
1265 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2188 19.07.2021 08:49:14.87 101,917 Poland
1266 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1790 19.07.2021 08:49:15.60 101,885 Poland
1267 Mateja Adam -- DV-09581-21-1266 19.07.2021 08:49:17.24 101,814 Germany
1268 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8256 19.07.2021 08:49:17.86 101,787 Poland BRAFFY
1269 FOGADO ANDREA -- IT-21-124212 19.07.2021 08:49:17.86 101,787 Italy
1270 Ciereszko Adam -- BE-21-2041629 19.07.2021 08:49:19.17 101,731 Belgium
1271 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042721 19.07.2021 08:49:19.18 101,730 Belgium
1272 Familie Soellner -- DV-02733-21-274 19.07.2021 08:49:19.21 101,729 Germany
1273 Team Achterberg -- NL-21-1031362 19.07.2021 08:49:20.28 101,683 Netherlands
1274 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-3 19.07.2021 08:49:20.81 101,660 Germany
1275 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915581 19.07.2021 08:49:20.82 101,660 Greece
1276 Bury -- NOR-011-21-0178 19.07.2021 08:49:21.49 101,631 Norway
1277 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11822 19.07.2021 08:49:22.14 101,603 Poland
1278 Europa Masters OLR -- RO-21-1001829 19.07.2021 08:49:22.79 101,575 Romania
1279 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2905 19.07.2021 08:49:23.55 101,542 Czech Republic
1280 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1417 19.07.2021 08:49:23.59 101,541 Germany
1281 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1354 19.07.2021 08:49:23.82 101,531 Poland
1282 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1051 19.07.2021 08:49:25.00 101,480 Germany
1283 Brandt Daniel -- DV-08988-21-410 19.07.2021 08:49:25.68 101,451 Germany
1284 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-13 19.07.2021 08:49:26.57 101,413 Germany
1285 Team Liwocz -- PL-0288-21-6685 19.07.2021 08:49:27.44 101,375 Poland
1286 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250658 19.07.2021 08:49:27.95 101,354 Netherlands
1287 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637617 19.07.2021 08:49:27.95 101,354 Greece
1288 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637623 19.07.2021 08:49:29.50 101,287 Greece
1289 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-178 19.07.2021 08:49:29.54 101,286 United States
1290 Stępnik -- PL-0221-21-3330 19.07.2021 08:49:30.23 101,256 Poland
1291 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043830 19.07.2021 08:49:30.90 101,227 Belgium
1292 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3022 19.07.2021 08:49:30.91 101,227 Poland
1293 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9204 19.07.2021 08:49:31.57 101,199 Poland
1294 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250745 19.07.2021 08:49:32.44 101,162 Netherlands
1295 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10787 19.07.2021 08:49:32.70 101,151 Poland
1296 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13311 19.07.2021 08:49:33.87 101,101 Poland
1297 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074800 19.07.2021 08:49:35.39 101,036 Belgium
1298 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-97 19.07.2021 08:49:35.60 101,027 Poland
1299 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17827 19.07.2021 08:49:36.09 101,006 Poland
1300 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4452 19.07.2021 08:49:36.76 100,978 Poland
1301 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5651 19.07.2021 08:49:36.76 100,978 Poland
1302 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074844 19.07.2021 08:49:36.82 100,975 Belgium
1303 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12528 19.07.2021 08:49:38.44 100,907 Poland
1304 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196875 19.07.2021 08:49:39.75 100,851 Netherlands
1305 Sucholas Monika C Women Cup S-37-21-138 19.07.2021 08:49:40.60 100,815 Poland
1306 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1505 19.07.2021 08:49:41.27 100,787 Poland
1307 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1049 19.07.2021 08:49:41.30 100,785 Germany
1308 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077572 19.07.2021 08:49:41.31 100,785 Belgium
1309 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-31 19.07.2021 08:49:41.32 100,784 Czech Republic
1310 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-145 19.07.2021 08:49:42.65 100,728 Poland
1311 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-519 19.07.2021 08:49:42.65 100,728 Poland
1312 Halinka Team Women Cup PL-013-21-616 19.07.2021 08:49:42.88 100,719 Poland
1313 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11448 19.07.2021 08:49:44.24 100,661 Poland
1314 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2166 19.07.2021 08:49:44.87 100,634 Poland
1315 SZYMBART -- PL-0477-21-6412 19.07.2021 08:49:45.51 100,607 Poland
1316 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11017 19.07.2021 08:49:46.21 100,578 Poland
1317 ITALIAN TEAM -- IT-21-124205 19.07.2021 08:49:46.86 100,551 Italy
1318 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100014 19.07.2021 08:49:47.21 100,536 Italy
1319 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10428 19.07.2021 08:49:47.75 100,513 Poland
1320 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102095 19.07.2021 08:49:49.07 100,458 Italy
1321 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-90 19.07.2021 08:49:50.49 100,398 Poland
1322 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083392 19.07.2021 08:49:51.17 100,369 Belgium PANCHO
1323 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10583 19.07.2021 08:49:51.41 100,359 Poland
1324 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7082 19.07.2021 08:49:53.31 100,280 Poland
1325 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-648 19.07.2021 08:49:54.69 100,222 Poland
1326 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2581 19.07.2021 08:49:54.90 100,213 Poland
1327 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171294 19.07.2021 08:49:56.28 100,155 China
1328 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343228 19.07.2021 08:49:57.56 100,102 Netherlands
1329 D&K Girl Power Women Cup PL-0191-21-866 19.07.2021 08:49:58.24 100,073 Poland
1330 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9005 19.07.2021 08:49:58.90 100,046 Poland
1331 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4014 19.07.2021 08:49:58.95 100,044 Poland
1332 Para Stanisław -- PL-0234-21-93 19.07.2021 08:49:59.27 100,030 Poland
1333 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-13 19.07.2021 08:50:00.90 99,963 Poland
1334 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637613 19.07.2021 08:50:01.77 99,926 Greece
1335 BETINA Women Cup PL-0275-21-10037 19.07.2021 08:50:02.65 99,890 Poland
1336 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20037 19.07.2021 08:50:02.69 99,888 Poland
1337 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035384 19.07.2021 08:50:03.36 99,860 Netherlands
1338 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11972 19.07.2021 08:50:03.38 99,859 Poland
1339 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077487 19.07.2021 08:50:03.63 99,849 Belgium
1340 Familie Soellner -- DV-02733-21-272 19.07.2021 08:50:04.18 99,826 Germany
1341 SZYMBART -- PL-0477-21-6405 19.07.2021 08:50:04.96 99,794 Poland
1342 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12538 19.07.2021 08:50:06.47 99,731 Poland
1343 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4064 19.07.2021 08:50:07.86 99,674 Poland
1344 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50150 19.07.2021 08:50:08.29 99,656 Hungary
1345 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7444 19.07.2021 08:50:09.56 99,603 Poland
1346 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250673 19.07.2021 08:50:10.33 99,571 Netherlands
1347 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13303 19.07.2021 08:50:11.72 99,514 Poland
1348 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196880 19.07.2021 08:50:11.74 99,513 Netherlands
1349 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077581 19.07.2021 08:50:12.45 99,484 Belgium
1350 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12070 19.07.2021 08:50:12.46 99,484 Poland
1351 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10028 19.07.2021 08:50:13.15 99,455 Poland
1352 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1276 19.07.2021 08:50:13.41 99,444 Poland
1353 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-121 19.07.2021 08:50:13.97 99,421 Poland
1354 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5652 19.07.2021 08:50:14.03 99,419 Poland
1355 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2582 19.07.2021 08:50:14.81 99,387 Poland
1356 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-95 19.07.2021 08:50:15.56 99,356 Germany
1357 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11314 19.07.2021 08:50:15.57 99,355 Poland
1358 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11458 19.07.2021 08:50:17.77 99,265 Poland
1359 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169253 19.07.2021 08:50:18.45 99,237 Belgium
1360 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099950 19.07.2021 08:50:18.68 99,228 Romania
1361 Y. Gudz C -- DV-08867-21-174 19.07.2021 08:50:19.25 99,204 Germany
1362 EMILA Women Cup PL-04-21-3143 19.07.2021 08:50:19.27 99,204 Poland
1363 Vercammen Lars -- BE-21-6138382 19.07.2021 08:50:19.28 99,203 Belgium
1364 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18164 19.07.2021 08:50:20.04 99,172 Poland
1365 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15027 19.07.2021 08:50:22.16 99,085 Poland
1366 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11001 19.07.2021 08:50:23.79 99,019 Poland
1367 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2207 19.07.2021 08:50:23.80 99,018 Austria
1368 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11453 19.07.2021 08:50:26.70 98,900 Poland
1369 Team Liwocz -- PL-0288-21-6682 19.07.2021 08:50:26.94 98,890 Poland
1370 Derby Halkidiki -- GR-21-0823027 19.07.2021 08:50:27.54 98,866 Greece
1371 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343320 19.07.2021 08:50:27.55 98,865 Philippines
1372 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12636 19.07.2021 08:50:28.28 98,835 Poland
1373 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10043 19.07.2021 08:50:29.82 98,773 Poland
1374 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077464 19.07.2021 08:50:30.55 98,743 Belgium
1375 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10783 19.07.2021 08:50:30.79 98,733 Poland
1376 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11444 19.07.2021 08:50:31.33 98,711 Poland
1377 Vercammen Lars -- BE-21-6138396 19.07.2021 08:50:31.99 98,685 Belgium
1378 Team Stępniewski L.K.K. B -- PL-090-21-6185 19.07.2021 08:50:33.48 98,624 Poland
1379 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7886 19.07.2021 08:50:34.20 98,595 Poland
1380 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-528 19.07.2021 08:50:34.79 98,571 Poland
1381 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089325 19.07.2021 08:50:34.92 98,566 Italy
1382 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5829 19.07.2021 08:50:35.83 98,529 Poland
1383 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8319 19.07.2021 08:50:38.01 98,441 Poland
1384 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8314 19.07.2021 08:50:38.05 98,439 Poland
1385 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2290 19.07.2021 08:50:40.88 98,325 Poland
1386 EMILA Women Cup PL-04-21-3182 19.07.2021 08:50:42.19 98,273 Poland
1387 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12328 19.07.2021 08:50:42.55 98,258 Poland
1388 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4071 19.07.2021 08:50:43.29 98,228 Poland
1389 WARKA -- PL-0210-21-13014 19.07.2021 08:50:45.53 98,138 Poland
1390 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-21 19.07.2021 08:50:45.54 98,138 Czech Republic
1391 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1114 19.07.2021 08:50:49.69 97,972 Poland
1392 Mertens Roger -- BE-21-5021032 19.07.2021 08:50:50.94 97,922 Belgium
1393 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631696 19.07.2021 08:50:54.20 97,792 Hungary
1394 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82283 19.07.2021 08:50:54.62 97,775 Italy
1395 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11446 19.07.2021 08:50:56.53 97,699 Poland
1396 EMILA Women Cup PL-04-21-3191 19.07.2021 08:50:58.54 97,619 Poland
1397 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-60 19.07.2021 08:51:00.85 97,527 Poland
1398 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3332 19.07.2021 08:51:04.47 97,384 Poland
1399 SZKLARZ -- PL-04-21-3159 19.07.2021 08:51:04.84 97,369 Poland
1400 Guzeyev -- LTU-08-21-28 19.07.2021 08:51:05.85 97,330 Lithuania
1401 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-5 19.07.2021 08:51:08.72 97,216 Germany
1402 SZKLARZ -- PL-04-21-3132 19.07.2021 08:51:09.11 97,201 Poland
1403 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-36 19.07.2021 08:51:09.48 97,187 Czech Republic
1404 Bury -- NOR-011-21-0174 19.07.2021 08:51:12.24 97,078 Norway
1405 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2222 19.07.2021 08:51:13.59 97,025 Poland
1406 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11006 19.07.2021 08:51:14.82 96,977 Poland
1407 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10585 19.07.2021 08:51:16.42 96,914 Poland
1408 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82291 19.07.2021 08:51:20.48 96,756 Italy
1409 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5642 19.07.2021 08:51:20.85 96,741 Poland
1410 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171299 19.07.2021 08:51:22.20 96,688 China
1411 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7219 19.07.2021 08:51:23.78 96,627 Poland
1412 Guzeyev -- LTU-08-21-33 19.07.2021 08:51:24.82 96,587 Lithuania
1413 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11051 19.07.2021 08:51:25.23 96,571 Germany
1414 RENATA Women Cup PL-0494-21-7109 19.07.2021 08:51:28.05 96,461 Poland
1415 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8330 19.07.2021 08:51:30.20 96,378 Poland
1416 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5379 19.07.2021 08:51:30.60 96,362 Poland
1417 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7086 19.07.2021 08:51:30.95 96,349 Poland
1418 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46115 19.07.2021 08:51:36.94 96,118 Italy
1419 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077575 19.07.2021 08:51:38.87 96,043 Belgium
1420 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9206 19.07.2021 08:51:41.61 95,938 Poland
1421 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250636 19.07.2021 08:51:45.83 95,777 Netherlands
1422 Böke Jürgen -- DV-08852-21-86 19.07.2021 08:51:45.86 95,776 Germany
1423 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631686 19.07.2021 08:51:48.04 95,692 Hungary
1424 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9503 19.07.2021 08:51:49.37 95,642 Poland
1425 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3325 19.07.2021 08:51:51.78 95,550 Poland
1426 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3938 19.07.2021 08:51:52.80 95,511 Lithuania
1427 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3348 19.07.2021 08:51:54.91 95,431 Poland
1428 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8251 19.07.2021 08:52:01.66 95,175 Poland SAUL
1429 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-751 19.07.2021 08:52:05.89 95,016 Ukraine
1430 Bury -- NOR-011-21-0177 19.07.2021 08:52:07.19 94,967 Norway
1431 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915596 19.07.2021 08:52:09.34 94,886 Poland
1432 Wich Edward -- PL-0228-21-16412 19.07.2021 08:52:09.35 94,886 Poland
1433 Para Stanisław -- PL-0234-21-159 19.07.2021 08:52:11.63 94,801 Poland
1434 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11814 19.07.2021 08:52:13.06 94,747 Poland
1435 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-43 19.07.2021 08:52:16.73 94,610 Poland
1436 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2008 19.07.2021 08:52:19.06 94,523 Poland
1437 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1509 19.07.2021 08:52:19.77 94,497 Poland
1438 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083457 19.07.2021 08:52:21.36 94,438 Belgium LEO NAILS
1439 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8306 19.07.2021 08:52:24.13 94,335 Poland
1440 Derby Riachos -- DV-08609-21-258 19.07.2021 08:52:24.13 94,335 Portugal
1441 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-1 19.07.2021 08:52:30.97 94,082 Germany
1442 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2202 19.07.2021 08:52:40.25 93,741 Poland
1443 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637604 19.07.2021 08:52:42.50 93,659 Greece
1444 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-158 19.07.2021 08:52:43.22 93,632 Poland
1445 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035189 19.07.2021 08:52:43.92 93,607 Netherlands
1446 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171223 19.07.2021 08:52:44.81 93,574 China
1447 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10418 19.07.2021 08:52:46.21 93,523 Poland
1448 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7207 19.07.2021 08:52:46.94 93,497 Poland
1449 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3918 19.07.2021 08:52:46.99 93,495 Lithuania
1450 Mark De Backer -- BE-21-4003142 19.07.2021 08:52:59.81 93,030 Belgium
1451 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1113 19.07.2021 08:53:00.81 92,994 Germany
1452 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-318 19.07.2021 08:53:03.15 92,910 Poland
1453 Team Barczyński -- PL-0227-21-6182 19.07.2021 08:53:05.12 92,839 Poland
1454 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-520 19.07.2021 08:54:27.17 89,983 Czech Republic
1455 Viking J. -- NOR-011-21-0255 19.07.2021 08:54:29.52 89,904 Norway
1456 WARKA -- PL-0210-21-13085 19.07.2021 08:54:32.05 89,819 Poland
1457 ZIBI -- GB-21-V-24341 19.07.2021 08:54:35.16 89,714 England
1458 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1385 19.07.2021 08:54:36.57 89,667 Poland
1459 Team Charnowo -- PL-0302-21-10113 19.07.2021 08:54:38.46 89,604 Poland
1460 Y. Gudz B -- DV-08867-21-160 19.07.2021 08:54:39.96 89,554 Germany
1461 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4640 19.07.2021 08:54:42.15 89,481 Poland
1462 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5511 19.07.2021 08:54:44.64 89,398 Poland
1463 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250611 19.07.2021 08:54:47.73 89,295 Netherlands
1464 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-518 19.07.2021 08:54:49.09 89,250 Poland
1465 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4080 19.07.2021 08:54:49.78 89,227 Poland
1466 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1368 19.07.2021 08:54:52.41 89,140 Poland
1467 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10177 19.07.2021 08:55:01.12 88,852 Poland
1468 Team Charnowo -- PL-0302-21-3919 19.07.2021 08:55:03.69 88,768 Poland
1469 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-616 19.07.2021 08:55:06.18 88,686 Poland
1470 Kieda Renata A Women Cup PL-0444-21-8998 19.07.2021 08:55:07.95 88,628 Poland
1471 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2171 19.07.2021 08:55:15.44 88,384 Poland
1472 Brandt Daniel -- DV-08988-21-409 19.07.2021 08:55:16.09 88,362 Germany
1473 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11023 19.07.2021 08:55:18.19 88,294 Poland
1474 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-514 19.07.2021 08:55:18.87 88,272 Poland
1475 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6694 19.07.2021 08:55:20.29 88,226 Poland
1476 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1286 19.07.2021 08:55:20.29 88,226 Poland
1477 Kałuża Team -- PL-0228-21-15025 19.07.2021 08:55:21.74 88,179 Poland
1478 Team Barczyński -- PL-0227-21-6186 19.07.2021 08:55:21.78 88,178 Poland
1479 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10590 19.07.2021 08:55:22.58 88,152 Poland
1480 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1006 19.07.2021 08:55:23.87 88,110 Poland
1481 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3006 19.07.2021 08:55:23.88 88,110 Poland
1482 KMS -- PL-059-21-5945 19.07.2021 08:55:24.78 88,081 Poland
1483 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15913 19.07.2021 08:55:25.41 88,060 Poland
1484 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196874 19.07.2021 08:55:26.11 88,038 Netherlands
1485 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4055 19.07.2021 08:55:27.72 87,986 Poland
1486 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5560 19.07.2021 08:55:27.73 87,985 Poland
1487 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-33 19.07.2021 08:55:27.84 87,982 Poland
1488 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-669 19.07.2021 08:55:28.53 87,960 Germany
1489 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343281 19.07.2021 08:55:29.25 87,936 Netherlands
1490 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9032 19.07.2021 08:55:30.18 87,906 Poland
1491 Milewski Jan -- NOR-019-21-0490 19.07.2021 08:55:30.86 87,884 Norway
1492 ITALIAN TEAM -- IT-21-100030 19.07.2021 08:55:30.87 87,884 Italy
1493 Plesiak -- PL-0192-21-909 19.07.2021 08:55:31.57 87,862 Poland
1494 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-712 19.07.2021 08:55:31.58 87,861 Germany
1495 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9501 19.07.2021 08:55:32.66 87,827 Poland
1496 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-26 19.07.2021 08:55:32.97 87,817 Czech Republic
1497 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096547 19.07.2021 08:55:33.19 87,810 Italy
1498 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24018 19.07.2021 08:55:33.92 87,786 Poland
1499 Y. Gudz B -- DV-08867-21-139 19.07.2021 08:55:33.92 87,786 Germany
1500 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7220 19.07.2021 08:55:34.95 87,753 Poland
1501 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10046 19.07.2021 08:55:35.39 87,739 Poland
1502 Y. Gudz -- DV-08867-21-76 19.07.2021 08:55:36.26 87,711 Germany
1503 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24036 19.07.2021 08:55:37.02 87,687 Poland
1504 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171219 19.07.2021 08:55:37.05 87,686 China
1505 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077576 19.07.2021 08:55:37.43 87,674 Belgium
1506 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3091 19.07.2021 08:55:38.50 87,639 Poland
1507 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8175 19.07.2021 08:55:38.58 87,637 Poland
1508 Wich Edward -- PL-0228-21-16416 19.07.2021 08:55:39.47 87,608 Poland
1509 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-25 19.07.2021 08:55:40.22 87,584 Czech Republic
1510 Okutan Pigeon -- TR-21-042537 19.07.2021 08:55:40.23 87,584 Denmark
1511 BETINA Women Cup PL-0275-21-10034 19.07.2021 08:55:43.58 87,477 Poland
1512 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637652 19.07.2021 08:55:44.85 87,437 Greece
1513 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8315 19.07.2021 08:55:45.65 87,411 Poland
1514 JACOVER TEAM -- IT-21-093526 19.07.2021 08:55:47.50 87,352 Italy WEST
1515 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11978 19.07.2021 08:55:48.35 87,325 Poland
1516 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3384 19.07.2021 08:55:48.42 87,323 Poland
1517 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2249 19.07.2021 08:55:49.08 87,302 Poland
1518 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8304 19.07.2021 08:55:50.39 87,260 Poland
1519 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11113 19.07.2021 08:55:51.10 87,238 Poland
1520 GOLD Team -- PL-0187-21-5742 19.07.2021 08:55:51.25 87,233 Poland
1521 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2113 19.07.2021 08:55:52.56 87,192 Austria
1522 Borker Jens -- DV-07259-21-546 19.07.2021 08:55:53.26 87,169 Germany
1523 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-3730 19.07.2021 08:55:53.35 87,167 Poland
1524 Knap Piotr -- PL-0236-21-931 19.07.2021 08:55:54.05 87,144 United States
1525 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071661 19.07.2021 08:55:54.90 87,118 China
1526 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-428 19.07.2021 08:55:55.69 87,093 Poland
1527 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3735 19.07.2021 08:55:56.33 87,072 Poland
1528 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077582 19.07.2021 08:55:57.87 87,024 Belgium
1529 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3567 19.07.2021 08:55:57.94 87,022 Poland
1530 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043838 19.07.2021 08:55:58.65 86,999 Belgium
1531 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-271 19.07.2021 08:55:58.65 86,999 Poland
1532 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1366 19.07.2021 08:56:00.31 86,947 Poland
1533 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7002 19.07.2021 08:56:01.45 86,911 Poland
1534 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1064 19.07.2021 08:56:02.21 86,887 Germany
1535 Torsten Kröger -- DV-09581-21-238 19.07.2021 08:56:02.24 86,886 Germany
1536 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1034 19.07.2021 08:56:02.97 86,863 Sweden
1537 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-437 19.07.2021 08:56:03.05 86,861 Poland
1538 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013808 19.07.2021 08:56:03.84 86,836 Romania
1539 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3428 19.07.2021 08:56:03.97 86,832 Poland
1540 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-5982 19.07.2021 08:56:05.29 86,790 Poland
1541 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2217 19.07.2021 08:56:06.82 86,742 Poland
1542 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2291 19.07.2021 08:56:06.84 86,742 Poland
1543 Okutan Pigeon -- TR-21-042536 19.07.2021 08:56:08.26 86,697 Denmark
1544 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6119 19.07.2021 08:56:08.27 86,697 Poland
1545 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035188 19.07.2021 08:56:08.90 86,677 Netherlands
1546 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-439 19.07.2021 08:56:09.83 86,648 Germany
1547 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12632 19.07.2021 08:56:10.55 86,625 Poland
1548 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3075 19.07.2021 08:56:11.34 86,601 Poland
1549 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-880 19.07.2021 08:56:12.87 86,553 Poland
1550 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-21 19.07.2021 08:56:13.61 86,530 Poland
1551 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11115 19.07.2021 08:56:14.28 86,509 Poland
1552 Böke Jürgen -- DV-08852-21-144 19.07.2021 08:56:14.35 86,507 Germany
1553 Kussyk Christof -- DV-06665-21-422 19.07.2021 08:56:15.88 86,459 Germany
1554 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5885 19.07.2021 08:56:16.25 86,448 Poland
1555 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3412 19.07.2021 08:56:16.69 86,434 Poland
1556 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-707 19.07.2021 08:56:17.02 86,424 Poland
1557 Stępnik -- PL-0221-21-3301 19.07.2021 08:56:17.40 86,412 Poland
1558 Górka Marian -- PL-0198-21-6032 19.07.2021 08:56:18.98 86,363 Poland
1559 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6693 19.07.2021 08:56:19.66 86,342 Poland
1560 Knap Piotr -- PL-0236-21-1208 19.07.2021 08:56:20.03 86,330 United States
1561 Para Stanisław -- PL-0234-21-134 19.07.2021 08:56:20.05 86,329 Poland
1562 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3733 19.07.2021 08:56:20.41 86,318 Poland
1563 Kola -- PL-0499-21-5833 19.07.2021 08:56:20.78 86,307 Poland
1564 SZKLARZ -- PL-04-21-3153 19.07.2021 08:56:21.72 86,278 Poland
1565 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169252 19.07.2021 08:56:24.95 86,178 Belgium
1566 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3074 19.07.2021 08:56:25.04 86,175 Poland
1567 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6199 19.07.2021 08:56:26.03 86,144 Poland
1568 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5409 19.07.2021 08:56:27.94 86,085 Poland
1569 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1682 19.07.2021 08:56:29.18 86,047 Poland
1570 Y. Gudz B -- DV-08867-21-154 19.07.2021 08:56:31.32 85,981 Germany
1571 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1020 19.07.2021 08:56:31.33 85,981 Sweden
1572 E&R TEAM -- PL-0270-21-1164 19.07.2021 08:56:33.95 85,900 Poland
1573 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3226 19.07.2021 08:56:35.78 85,844 Poland
1574 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11353 19.07.2021 08:56:36.71 85,815 Poland
1575 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171280 19.07.2021 08:56:37.43 85,793 China
1576 Górka Marian -- PL-0198-21-6006 19.07.2021 08:56:41.27 85,675 Poland
1577 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447054 19.07.2021 08:56:41.62 85,665 Netherlands
1578 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250672 19.07.2021 08:56:41.97 85,654 Netherlands
1579 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11824 19.07.2021 08:56:42.81 85,628 Poland
1580 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-702 19.07.2021 08:56:44.18 85,587 Germany
1581 Popovici Paul -- AUS-602-21-1730 19.07.2021 08:56:46.31 85,522 Austria
1582 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3586 19.07.2021 08:56:46.98 85,501 Poland
1583 Team Slovenia -- SLO-112-21-3045 19.07.2021 08:56:47.70 85,479 Slovenia
1584 Team DARIUS -- GR-21-0637664 19.07.2021 08:56:47.71 85,479 Greece
1585 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7441 19.07.2021 08:56:49.17 85,435 Poland
1586 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-11 19.07.2021 08:56:49.18 85,434 Germany
1587 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071648 19.07.2021 08:56:51.07 85,377 China
1588 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637635 19.07.2021 08:56:53.28 85,310 Greece
1589 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9034 19.07.2021 08:56:53.94 85,290 Poland
1590 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-248 19.07.2021 08:56:54.85 85,262 Austria
1591 Torsten Kröger -- DV-09581-21-239 19.07.2021 08:56:56.11 85,224 Germany
1592 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5845 19.07.2021 08:56:56.12 85,224 Poland
1593 Trzaska Team -- PL-0264-21-1497 19.07.2021 08:56:57.62 85,178 Poland
1594 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10799 19.07.2021 08:56:58.44 85,154 Poland
1595 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11454 19.07.2021 08:56:59.06 85,135 Poland
1596 SZKLARZ -- PL-04-21-3142 19.07.2021 08:57:00.75 85,084 Poland
1597 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-777 19.07.2021 08:57:01.70 85,055 Poland
1598 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1668 19.07.2021 08:57:01.71 85,055 Poland
1599 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24046 19.07.2021 08:57:05.73 84,934 Poland
1600 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014665 19.07.2021 08:57:09.72 84,814 Italy
1601 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5414 19.07.2021 08:57:10.95 84,777 Poland
1602 Guzeyev -- LTU-08-21-32 19.07.2021 08:57:14.09 84,683 Lithuania
1603 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-339 19.07.2021 08:57:15.53 84,640 Poland
1604 Straif Walter -- AUS-413-21-4033 19.07.2021 08:57:16.19 84,621 Austria
1605 Donda Sergej -- RUS-21-46806 19.07.2021 08:57:16.83 84,602 Estonia DONDIK
1606 Pedro Porto D -- PT-21-1172155 19.07.2021 08:57:17.48 84,582 Portugal
1607 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11383 19.07.2021 08:57:17.59 84,579 Poland
1608 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5445 19.07.2021 08:57:18.25 84,559 Poland
1609 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3413 19.07.2021 08:57:19.10 84,534 Poland
1610 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1157 19.07.2021 08:57:19.80 84,513 Poland
1611 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11032 19.07.2021 08:57:19.84 84,512 Poland
1612 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-8 19.07.2021 08:57:21.23 84,471 Germany
1613 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2341 19.07.2021 08:57:21.26 84,470 Poland
1614 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1664 19.07.2021 08:57:22.14 84,443 Poland
1615 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-217 19.07.2021 08:57:22.84 84,423 Poland
1616 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5835 19.07.2021 08:57:23.57 84,401 Poland
1617 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-593 19.07.2021 08:57:24.24 84,381 Poland
1618 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077570 19.07.2021 08:57:25.14 84,354 Belgium
1619 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1069 19.07.2021 08:57:27.04 84,298 Austria
1620 Vercammen Jos -- BE-21-6138383 19.07.2021 08:57:27.95 84,271 Belgium
1621 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1053 19.07.2021 08:57:28.67 84,250 Germany
1622 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1053 19.07.2021 08:57:29.92 84,213 Poland
1623 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7011 19.07.2021 08:57:31.42 84,169 Lithuania
1624 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1305 19.07.2021 08:57:32.16 84,147 Germany
1625 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171233 19.07.2021 08:57:32.80 84,128 China
1626 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450215 19.07.2021 08:57:32.81 84,128 Netherlands
1627 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074763 19.07.2021 08:57:33.27 84,114 Belgium
1628 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-257 19.07.2021 08:57:34.48 84,078 Poland
1629 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13815 19.07.2021 08:57:34.57 84,076 Poland
1630 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-176 19.07.2021 08:57:35.30 84,054 United States
1631 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4068 19.07.2021 08:57:36.05 84,032 Poland
1632 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-41 19.07.2021 08:57:36.07 84,032 Czech Republic
1633 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2091 19.07.2021 08:57:36.10 84,031 Poland
1634 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1007 19.07.2021 08:57:37.15 84,000 Germany
1635 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-19992 19.07.2021 08:57:37.23 83,997 Poland
1636 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15915 19.07.2021 08:57:38.75 83,953 Poland
1637 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2189 19.07.2021 08:57:38.75 83,953 Poland
1638 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10079 19.07.2021 08:57:38.76 83,953 Poland MIKOŁAJ
1639 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3401 19.07.2021 08:57:39.86 83,920 Poland
1640 Pedro Porto D -- PT-21-1172150 19.07.2021 08:57:40.60 83,899 Portugal
1641 Plesiak -- PL-0192-21-904 19.07.2021 08:57:40.65 83,897 Poland
1642 Donda Sergej -- RUS-21-46814 19.07.2021 08:57:42.08 83,855 Estonia MALAJA
1643 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8372 19.07.2021 08:57:42.09 83,855 Poland
1644 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-0344-21-9831 19.07.2021 08:57:42.70 83,837 Poland
1645 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0359 19.07.2021 08:57:43.13 83,824 Denmark
1646 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10178 19.07.2021 08:57:43.22 83,822 Poland
1647 Książek Józef B -- PL-0221-21-1581 19.07.2021 08:57:45.94 83,742 Poland
1648 LENA Women Cup PL-013-21-11008 19.07.2021 08:57:46.38 83,729 Poland
1649 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637630 19.07.2021 08:57:48.84 83,658 Greece
1650 Mertens Roger -- BE-21-5021052 19.07.2021 08:57:51.96 83,567 Belgium
1651 Derby Halkidiki -- GR-21-0823031 19.07.2021 08:57:56.91 83,423 Greece
1652 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1842 19.07.2021 08:58:01.51 83,290 Poland
1653 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5411 19.07.2021 08:58:02.15 83,271 Poland
1654 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1066 19.07.2021 08:58:05.85 83,164 Germany
1655 Lada Slawek -- DV-02899-21-309 19.07.2021 08:58:10.91 83,019 Germany
1656 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-10115 19.07.2021 08:58:11.63 82,998 Poland
1657 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8259 19.07.2021 08:58:14.06 82,929 Poland
1658 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4506 19.07.2021 08:59:14.63 81,228 Poland
1659 Team Sans PEUR -- BE-21-2131024 19.07.2021 09:01:37.76 77,475 Belgium
1660 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5044 19.07.2021 09:02:13.88 76,582 Poland
1661 E&R TEAM -- PL-0270-21-1142 19.07.2021 09:02:15.57 76,541 Poland
1662 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10035 19.07.2021 09:02:16.21 76,526 Poland KARMELEK
1663 Mark De Backer -- BE-21-4003143 19.07.2021 09:02:16.99 76,507 Belgium
1664 Stępnik -- PL-0221-21-3383 19.07.2021 09:02:18.23 76,476 Poland
1665 Y. Gudz -- DV-08867-21-66 19.07.2021 09:02:18.85 76,461 Germany
1666 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-35 19.07.2021 09:02:20.28 76,426 Czech Republic
1667 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9635 19.07.2021 09:02:23.04 76,359 Poland
1668 Popovici Paul -- AUS-602-21-1729 19.07.2021 09:02:25.64 76,296 Austria
1669 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-33 19.07.2021 09:02:26.92 76,265 Czech Republic
1670 Cantu Renato -- IT-21-084153 19.07.2021 09:02:26.93 76,265 Italy
1671 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-719 19.07.2021 09:02:29.08 76,213 Germany
1672 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1795 19.07.2021 09:02:31.05 76,165 Poland
1673 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-713 19.07.2021 09:02:33.10 76,116 Ukraine
1674 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4801 19.07.2021 09:02:33.71 76,101 Poland
1675 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171253 19.07.2021 09:02:36.28 76,039 China
1676 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-676 19.07.2021 09:02:36.29 76,039 Poland
1677 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1426 19.07.2021 09:02:48.81 75,738 Germany
1678 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5020 19.07.2021 09:02:49.41 75,724 Poland
1679 Asbach Uralt -- DV-04766-21-205 19.07.2021 09:02:50.72 75,693 Germany
1680 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-662 19.07.2021 09:02:52.73 75,645 Poland
1681 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10019 19.07.2021 09:02:53.35 75,630 Poland
1682 Baranowscy P. R. Team B -- PL-03-21-10098 19.07.2021 09:02:54.58 75,601 Poland
1683 JACOVER TEAM -- IT-21-093532 19.07.2021 09:02:55.99 75,567 Italy MANTRA
1684 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24061 19.07.2021 09:03:51.96 74,258 Croatia
1685 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45603 19.07.2021 09:03:53.86 74,215 Italy
1686 Team Re Ra -- DV-07014-21-617 19.07.2021 09:03:54.49 74,200 Germany
1687 Derby Galychyna -- DV-21-036516 19.07.2021 09:04:01.28 74,045 Ukraine
1688 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022126 19.07.2021 09:04:01.29 74,045 Belgium
1689 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1536 19.07.2021 09:04:02.76 74,011 Czech Republic
1690 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1241 19.07.2021 09:04:07.60 73,901 Poland
1691 Nowicki Damian -- PL-03-21-306 19.07.2021 09:04:09.54 73,857 Poland
1692 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1115 19.07.2021 09:04:10.16 73,843 Germany
1693 Mark De Backer -- BE-21-4003141 19.07.2021 09:04:10.99 73,824 Belgium
1694 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637607 19.07.2021 09:04:12.28 73,794 Greece
1695 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3925 19.07.2021 09:04:14.42 73,746 Lithuania
1696 Familie Soellner -- DV-02733-21-252 19.07.2021 09:04:14.43 73,746 Germany
1697 Häkan Färm -- S-68-21-776 19.07.2021 09:04:17.59 73,674 Sweden
1698 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11034 19.07.2021 09:04:18.21 73,660 Poland
1699 Vercammen Lars -- BE-21-6138358 19.07.2021 09:04:20.72 73,603 Belgium
1700 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11459 19.07.2021 09:04:21.92 73,576 Poland
1701 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4713 19.07.2021 09:04:25.01 73,507 Poland
1702 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1513 19.07.2021 09:04:26.07 73,483 Poland
1703 Kałuża Team -- PL-0228-21-15002 19.07.2021 09:04:26.50 73,473 Poland
1704 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5045 19.07.2021 09:04:27.97 73,440 Poland
1705 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5511 19.07.2021 09:04:28.39 73,431 Poland
1706 Trzaska Team -- PL-0264-21-1442 19.07.2021 09:04:28.69 73,424 Poland
1707 Denys Emiel -- BE-21-3071505 19.07.2021 09:04:31.33 73,365 Belgium
1708 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043835 19.07.2021 09:04:31.74 73,356 Belgium
1709 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1303 19.07.2021 09:04:35.82 73,264 Germany
1710 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11015 19.07.2021 09:04:41.84 73,130 Poland
1711 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9940 19.07.2021 09:04:53.73 72,866 Poland
1712 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447057 19.07.2021 09:05:03.91 72,641 Netherlands
1713 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115191 19.07.2021 09:05:07.32 72,566 Italy
1714 Böke Jürgen -- DV-08852-21-47 19.07.2021 09:05:08.67 72,537 Germany
1715 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-88 19.07.2021 09:05:10.56 72,495 Poland
1716 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-605 19.07.2021 09:05:10.56 72,495 Poland
1717 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074837 19.07.2021 09:05:14.94 72,400 Belgium
1718 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-317 19.07.2021 09:05:16.09 72,374 Poland
1719 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-165 19.07.2021 09:05:22.51 72,235 Poland
1720 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7304 19.07.2021 09:05:24.99 72,181 Poland
1721 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089236 19.07.2021 09:05:27.53 72,126 Belgium
1722 WARKA -- PL-0461-21-3834 19.07.2021 09:05:28.20 72,111 Poland
1723 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7079 19.07.2021 09:05:28.84 72,097 Poland
1724 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-668 19.07.2021 09:05:29.63 72,080 Poland
1725 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-32 19.07.2021 09:05:30.32 72,065 Czech Republic
1726 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5627 19.07.2021 09:05:31.55 72,039 Poland
1727 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6188 19.07.2021 09:05:33.66 71,993 Poland
1728 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1690 19.07.2021 09:05:35.23 71,959 Poland
1729 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062077 19.07.2021 09:05:39.22 71,873 Belgium
1730 GOLD Team -- PL-0187-21-5749 19.07.2021 09:05:42.03 71,813 Poland
1731 Tom Tom -- PL-0139-21-8702 19.07.2021 09:05:42.50 71,803 Poland
1732 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20051 19.07.2021 09:05:47.35 71,699 Poland
1733 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10045 19.07.2021 09:06:11.32 71,189 Poland
1734 Team Barczyński -- PL-0227-21-6181 19.07.2021 09:06:11.32 71,189 Poland
1735 Mertens Roger -- BE-21-5021018 19.07.2021 09:06:11.33 71,189 Belgium
1736 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-426 19.07.2021 09:06:12.62 71,161 Austria
1737 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3844 19.07.2021 09:06:12.63 71,161 Poland
1738 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637616 19.07.2021 09:06:13.92 71,134 Greece
1739 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4503 19.07.2021 09:06:13.94 71,134 Poland
1740 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3108 19.07.2021 09:06:14.75 71,116 Ireland
1741 WG Warmia -- PL-0473-21-6708 19.07.2021 09:06:17.35 71,062 Poland
1742 Mrowiec Krystyna B Women Cup PL-023-21-221 19.07.2021 09:06:17.36 71,061 Poland
1743 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043831 19.07.2021 09:06:20.56 70,994 Belgium
1744 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82183 19.07.2021 09:06:22.91 70,945 Italy
1745 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1406 19.07.2021 09:06:28.85 70,821 Poland
1746 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11053 19.07.2021 09:06:32.85 70,737 Germany
1747 Lewy86 -- PL-0356-21-5875 19.07.2021 09:06:32.86 70,737 Poland
1748 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169254 19.07.2021 09:06:39.04 70,608 Belgium
1749 Herbots Jo -- BE-21-2130280 19.07.2021 09:06:44.58 70,493 Belgium
1750 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7711 19.07.2021 09:07:01.30 70,149 Poland
1751 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82166 19.07.2021 09:07:04.32 70,087 Italy
1752 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083379 19.07.2021 09:07:05.71 70,059 Belgium GRIETJE
1753 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4809 19.07.2021 09:07:05.72 70,058 Poland
1754 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041927 19.07.2021 09:07:07.56 70,021 Belgium
1755 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11039 19.07.2021 09:07:09.60 69,979 Germany
1756 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8600 19.07.2021 09:07:10.22 69,966 Poland
1757 Maratończyk -- PL-029-21-197 19.07.2021 09:07:12.81 69,914 Poland
1758 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4715 19.07.2021 09:07:12.85 69,913 Poland
1759 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2173 19.07.2021 09:07:14.16 69,886 Poland
1760 Popovici Paul -- AUS-602-21-1721 19.07.2021 09:07:16.80 69,832 Austria
1761 Asbach Uralt -- DV-07741-21-276 19.07.2021 09:07:17.64 69,815 Germany
1762 Hartman Berndt -- DV-07327-21-204 19.07.2021 09:07:18.32 69,802 Germany
1763 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-861 19.07.2021 09:07:18.33 69,801 Poland
1764 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-99 19.07.2021 09:07:20.99 69,747 Poland
1765 Team Re Ra -- DV-07014-21-618 19.07.2021 09:07:22.21 69,723 Germany
1766 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10111 19.07.2021 09:07:23.71 69,692 Poland
1767 Y. Gudz -- DV-08867-21-46 19.07.2021 09:07:24.93 69,668 Germany
1768 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2959 19.07.2021 09:07:28.06 69,604 Czech Republic
1769 KAJA Women Cup PL-0417-21-4522 19.07.2021 09:07:40.65 69,351 Poland
1770 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250625 19.07.2021 09:07:44.34 69,277 Netherlands
1771 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12330 19.07.2021 09:07:45.12 69,262 Poland
1772 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-689 19.07.2021 09:08:07.50 68,817 Poland
1773 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071654 19.07.2021 09:08:08.15 68,804 China
1774 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077578 19.07.2021 09:08:12.07 68,727 Belgium
1775 Mateja Adam -- DV-09581-21-1269 19.07.2021 09:08:19.21 68,587 Germany
1776 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7202 19.07.2021 09:11:03.55 65,510 Poland
1777 Wich Edward -- PL-0228-21-16402 19.07.2021 09:11:47.23 64,738 Poland
1778 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-106 19.07.2021 09:11:48.60 64,714 Poland
1779 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5831 19.07.2021 09:11:49.82 64,693 Poland
1780 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3851 19.07.2021 09:11:51.85 64,658 Poland
1781 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1416 19.07.2021 09:11:52.52 64,646 Poland
1782 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9628 19.07.2021 09:11:53.82 64,624 Poland
1783 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11031 19.07.2021 09:11:54.68 64,609 Poland
1784 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3324 19.07.2021 09:11:56.49 64,577 Poland
1785 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171239 19.07.2021 09:11:57.19 64,565 China
1786 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5643 19.07.2021 09:11:59.76 64,520 Poland
1787 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3937 19.07.2021 09:12:26.72 64,056 Lithuania
1788 Visser - Meijboom -- NL-21-1052558 19.07.2021 09:12:28.13 64,032 Netherlands
1789 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4511 19.07.2021 09:12:28.14 64,032 Poland
1790 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5651 19.07.2021 09:12:28.83 64,020 Poland
1791 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-510 19.07.2021 09:12:30.88 63,985 Poland
1792 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5904 19.07.2021 09:12:34.47 63,924 Poland
1793 KAJA Women Cup PL-0417-21-4519 19.07.2021 09:12:35.10 63,913 Poland
1794 European Pigeon Website -- NL-21-1402218 19.07.2021 09:12:35.76 63,902 Belgium
1795 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3422 19.07.2021 09:12:37.23 63,877 Poland
1796 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7208 19.07.2021 09:12:55.54 63,567 Poland
1797 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169247 19.07.2021 09:12:55.55 63,567 Belgium
1798 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4615 19.07.2021 09:12:56.20 63,556 Germany
1799 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915593 19.07.2021 09:12:58.23 63,522 Poland
1800 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-842 19.07.2021 09:13:01.21 63,472 Poland
1801 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15909 19.07.2021 09:13:03.74 63,429 Poland
1802 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915595 19.07.2021 09:13:23.43 63,101 Greece
1803 Halinka Team Women Cup PL-013-21-615 19.07.2021 09:13:25.93 63,060 Poland
1804 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50098 19.07.2021 09:13:27.12 63,040 Hungary
1805 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6921 19.07.2021 09:13:29.71 62,997 Poland
1806 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3916 19.07.2021 09:13:31.67 62,965 Lithuania
1807 Team Achterberg -- NL-21-1031387 19.07.2021 09:13:34.23 62,922 Netherlands
1808 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631665 19.07.2021 09:13:38.38 62,854 Hungary
1809 Okutan Pigeon -- TR-21-042534 19.07.2021 09:13:40.32 62,822 Denmark
1810 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2084 19.07.2021 09:13:52.52 62,622 Poland
1811 Baska Paweł -- PL-063-21-8924 19.07.2021 09:13:54.25 62,594 Poland
1812 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2881 19.07.2021 09:13:58.09 62,531 Czech Republic
1813 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11013 19.07.2021 09:13:59.32 62,511 Poland
1814 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18156 19.07.2021 09:14:01.36 62,478 Poland
1815 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043841 19.07.2021 09:14:01.37 62,478 Belgium
1816 WG Warmia -- PL-0417-21-9126 19.07.2021 09:14:03.33 62,446 Poland
1817 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343247 19.07.2021 09:14:09.08 62,353 Philippines
1818 LENA Women Cup PL-013-21-11005 19.07.2021 09:14:19.70 62,181 Poland
1819 Y. Gudz B -- DV-08867-21-167 19.07.2021 09:14:28.87 62,034 Germany
1820 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041948 19.07.2021 09:14:33.12 61,966 Belgium
1821 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4017 19.07.2021 09:14:35.13 61,933 Poland
1822 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-1907 19.07.2021 09:15:06.28 61,440 Germany
1823 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12530 19.07.2021 09:15:12.11 61,348 Poland
1824 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013814 19.07.2021 09:15:13.46 61,327 Romania
1825 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1827 19.07.2021 09:15:14.09 61,317 Germany
1826 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11131 19.07.2021 09:15:17.94 61,257 Poland
1827 Lewy86 -- PL-0356-21-5865 19.07.2021 09:15:19.91 61,226 Poland
1828 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1065 19.07.2021 09:15:21.14 61,207 Germany
1829 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450213 19.07.2021 09:15:22.56 61,185 Netherlands
1830 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171242 19.07.2021 09:15:23.20 61,175 China
1831 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11052 19.07.2021 09:15:25.20 61,143 Germany
1832 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9629 19.07.2021 09:15:25.85 61,133 Poland
1833 TEAM CROATIA -- CRO-21-23404 19.07.2021 09:15:26.46 61,124 Croatia
1834 Team Barczyński -- PL-0227-21-6184 19.07.2021 09:15:31.51 61,045 Poland
1835 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-63 19.07.2021 09:15:31.53 61,045 Poland
1836 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2632 19.07.2021 09:15:31.54 61,045 Poland
1837 Hartman Berndt -- DV-07327-21-121 19.07.2021 09:15:32.79 61,025 Germany
1838 Rogało Leszek -- PL-016-21-3086 19.07.2021 09:15:33.42 61,016 Poland
1839 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343277 19.07.2021 09:15:34.88 60,993 Netherlands
1840 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1009 19.07.2021 09:15:35.52 60,983 Sweden
1841 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10424 19.07.2021 09:15:36.80 60,963 Poland
1842 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-159 19.07.2021 09:15:36.83 60,963 Poland
1843 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7787 19.07.2021 09:15:36.85 60,962 Poland
1844 Viking J. -- NOR-011-21-0256 19.07.2021 09:15:38.26 60,941 Norway
1845 Górka Marian -- PL-0198-21-6008 19.07.2021 09:15:39.43 60,923 Poland
1846 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5508 19.07.2021 09:15:42.54 60,875 Poland
1847 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8585 19.07.2021 09:15:43.35 60,862 Poland
1848 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10165 19.07.2021 09:15:45.15 60,834 Poland
1849 WARKA -- PL-0210-21-1371 19.07.2021 09:15:46.53 60,813 Poland
1850 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1323 19.07.2021 09:15:47.75 60,794 Latvia
1851 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12061 19.07.2021 09:15:47.76 60,794 Poland
1852 Y. Gudz -- DV-08867-21-72 19.07.2021 09:15:49.23 60,771 Germany
1853 Denys Emiel -- BE-21-3071408 19.07.2021 09:15:53.45 60,707 Belgium
1854 KRIS -- PL-063-21-2500 19.07.2021 09:15:53.46 60,706 Poland
1855 Team Charnowo -- PL-0302-21-1736 19.07.2021 09:15:57.30 60,647 Poland
1856 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4157 19.07.2021 09:15:59.32 60,617 Poland
1857 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171272 19.07.2021 09:16:01.81 60,578 China
1858 Herbots Jo -- BE-21-2130306 19.07.2021 09:16:06.06 60,514 Belgium
1859 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5616 19.07.2021 09:16:08.04 60,483 Poland
1860 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10174 19.07.2021 09:16:11.21 60,435 Poland
1861 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11033 19.07.2021 09:16:13.81 60,395 Poland
1862 Slunsky Franz -- AUS-323-21-904 19.07.2021 09:16:15.11 60,376 Austria
1863 Visser - Meijboom -- NL-21-1052493 19.07.2021 09:16:18.42 60,326 Netherlands
1864 Kałuża Team -- PL-0228-21-15023 19.07.2021 09:16:18.47 60,325 Poland
1865 Herbots Jo -- BE-21-2130293 19.07.2021 09:16:20.44 60,295 Belgium
1866 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9622 19.07.2021 09:16:54.87 59,778 Poland
1867 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-254 19.07.2021 09:16:57.16 59,744 Poland
1868 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-85 19.07.2021 09:16:58.16 59,729 Poland
1869 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098322 19.07.2021 09:16:59.63 59,707 Italy
1870 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7433 19.07.2021 09:17:00.63 59,692 Poland
1871 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11452 19.07.2021 09:17:01.68 59,677 Poland
1872 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-283 19.07.2021 09:17:02.37 59,666 Poland
1873 Bury -- NOR-011-21-0169 19.07.2021 09:17:04.16 59,640 Norway
1874 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9929 19.07.2021 09:17:08.13 59,581 Poland
1875 Messiaen Christian A -- BE-21-3118245 19.07.2021 09:17:09.41 59,562 Belgium
1876 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7020 19.07.2021 09:17:10.03 59,553 Lithuania
1877 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-94 19.07.2021 09:17:11.53 59,531 Poland
1878 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-435 19.07.2021 09:17:12.18 59,521 Austria
1879 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2511 19.07.2021 09:17:12.82 59,512 Poland
1880 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115214 19.07.2021 09:17:17.44 59,444 Italy
1881 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3057 19.07.2021 09:17:21.17 59,389 Poland
1882 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-418 19.07.2021 09:17:23.73 59,351 Austria
1883 Nowicki Damian -- PL-03-21-318 19.07.2021 09:17:24.37 59,342 Poland
1884 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-246 19.07.2021 09:17:24.99 59,333 Austria
1885 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-139 19.07.2021 09:17:26.46 59,311 Poland
1886 Książek Józef B -- PL-0221-21-1535 19.07.2021 09:17:26.48 59,311 Poland
1887 GOLD Team -- PL-0187-21-5746 19.07.2021 09:17:27.15 59,301 Poland
1888 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4611 19.07.2021 09:17:28.56 59,280 Poland
1889 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088023 19.07.2021 09:17:31.76 59,234 Italy
1890 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82290 19.07.2021 09:17:33.05 59,215 Italy
1891 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3428 19.07.2021 09:17:34.26 59,197 Poland
1892 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-896 19.07.2021 09:17:35.06 59,185 Poland
1893 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1398 19.07.2021 09:17:35.68 59,176 Poland
1894 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8365 19.07.2021 09:17:42.90 59,071 Poland
1895 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3411 19.07.2021 09:17:51.40 58,948 Czech Republic
1896 WARKA -- PL-0461-21-3824 19.07.2021 09:18:42.43 58,218 Poland
1897 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14409 19.07.2021 09:18:44.38 58,191 Poland
1898 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24102 19.07.2021 09:18:44.39 58,190 Croatia
1899 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10417 19.07.2021 09:18:48.62 58,131 Poland
1900 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3143 19.07.2021 09:18:56.77 58,016 Poland
1901 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8416 19.07.2021 09:19:07.94 57,860 Poland
1902 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4423 19.07.2021 09:19:11.24 57,814 Poland
1903 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8423 19.07.2021 09:19:17.27 57,730 Poland
1904 WG Witnica -- PL-0453-21-11382 19.07.2021 09:19:19.64 57,697 Poland
1905 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-1069 19.07.2021 09:19:22.95 57,651 Poland
1906 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-153 19.07.2021 09:19:25.31 57,619 Poland
1907 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15021 19.07.2021 09:22:19.42 55,307 Poland
1908 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-92 19.07.2021 09:22:23.83 55,251 Poland
1909 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-661 19.07.2021 09:22:48.77 54,935 Poland
1910 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1304 19.07.2021 09:23:02.89 54,758 Latvia
1911 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4682 19.07.2021 09:23:10.13 54,668 Poland
1912 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10491 19.07.2021 09:23:12.15 54,643 Poland
1913 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3225 19.07.2021 09:23:12.78 54,635 Poland
1914 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1306 19.07.2021 09:23:26.96 54,459 Germany
1915 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-4787 19.07.2021 09:23:29.36 54,430 Poland
1916 LENA Women Cup PL-013-21-11009 19.07.2021 09:23:30.77 54,412 Poland
1917 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11826 19.07.2021 09:23:31.40 54,405 Poland
1918 GOLD Team -- PL-0187-21-5757 19.07.2021 09:23:34.76 54,363 Poland
1919 Merg-Tom -- PL-0492-21-8844 19.07.2021 09:23:36.25 54,345 Poland
1920 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8311 19.07.2021 09:23:36.27 54,345 Poland
1921 Derby Riachos -- PT-21-1006593 19.07.2021 09:23:36.29 54,344 Portugal
1922 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062079 19.07.2021 09:23:37.33 54,332 Belgium
1923 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2939 19.07.2021 09:23:40.86 54,288 Czech Republic
1924 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13809 19.07.2021 09:23:41.80 54,277 Poland
1925 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1057 19.07.2021 09:23:42.80 54,264 Germany
1926 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1549 19.07.2021 09:23:48.18 54,198 Poland
1927 Derby Riachos -- DV-08609-21-253 19.07.2021 09:23:48.19 54,198 Portugal
1928 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8257 19.07.2021 09:23:48.74 54,192 Poland
1929 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-842 19.07.2021 09:23:48.75 54,191 Poland
1930 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-888 19.07.2021 09:24:03.36 54,013 Poland
1931 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-213 19.07.2021 09:24:07.94 53,958 Austria
1932 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450207 19.07.2021 09:24:13.13 53,895 Netherlands
1933 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3347 19.07.2021 09:24:13.14 53,895 Poland
1934 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7303 19.07.2021 09:24:14.46 53,879 Poland
1935 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-602 19.07.2021 09:24:38.36 53,591 Poland
1936 WG Witnica -- PL-0453-21-11385 19.07.2021 09:24:40.35 53,567 Poland
1937 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-663 19.07.2021 09:24:42.96 53,536 Poland
1938 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1403 19.07.2021 09:24:43.94 53,524 Poland
1939 Vervloet Bert A -- BE-21-6052281 19.07.2021 09:25:02.69 53,302 Belgium
1940 Torsten Kröger -- DV-09581-21-237 19.07.2021 09:25:05.57 53,267 Germany
1941 Team Slovenia -- SLO-112-21-2662 19.07.2021 09:25:10.47 53,210 Slovenia
1942 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11449 19.07.2021 09:25:40.80 52,854 Poland
1943 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023014 19.07.2021 09:26:32.64 52,258 Turkey
1944 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9205 19.07.2021 09:26:33.52 52,248 Poland
1945 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7216 19.07.2021 09:26:34.82 52,233 Poland
1946 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1387 19.07.2021 09:26:34.85 52,232 Germany
1947 Team Slovenia -- SLO-112-21-2653 19.07.2021 09:26:36.40 52,215 Slovenia
1948 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-503 19.07.2021 09:26:36.40 52,215 Poland
1949 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12511 19.07.2021 09:26:37.80 52,199 Poland
1950 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1798 19.07.2021 09:26:40.11 52,173 Poland
1951 Derby Halkidiki -- GR-21-0823007 19.07.2021 09:26:40.81 52,165 Greece
1952 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171227 19.07.2021 09:26:41.54 52,157 China
1953 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099946 19.07.2021 09:26:41.56 52,156 Romania
1954 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250654 19.07.2021 09:26:43.13 52,138 Netherlands
1955 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11308 19.07.2021 09:26:43.13 52,138 Poland
1956 De Wachter Frans -- BE-21-6054275 19.07.2021 09:26:45.01 52,117 Belgium
1957 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343313 19.07.2021 09:26:45.87 52,107 Netherlands
1958 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0166 19.07.2021 09:26:45.87 52,107 Norway
1959 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089246 19.07.2021 09:26:50.15 52,059 Belgium
1960 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5555 19.07.2021 09:26:52.37 52,034 Poland
1961 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-12 19.07.2021 09:26:55.77 51,996 Germany
1962 BETINA Women Cup PL-0275-21-10029 19.07.2021 09:26:57.67 51,974 Poland
1963 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4035 19.07.2021 09:26:57.76 51,973 Poland
1964 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13304 19.07.2021 09:26:59.84 51,950 Poland
1965 Kałuża Team -- PL-0228-21-15001 19.07.2021 09:27:06.87 51,871 Poland
1966 Messiaen Christian B -- BE-21-3119471 19.07.2021 09:27:10.45 51,831 Belgium
1967 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043834 19.07.2021 09:28:09.70 51,176 Belgium
1968 Popovici Paul -- AUS-602-21-1684 19.07.2021 09:28:12.00 51,151 Austria
1969 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7012 19.07.2021 09:28:14.81 51,120 Lithuania
1970 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022128 19.07.2021 09:28:30.80 50,947 Belgium
1971 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1304 19.07.2021 09:28:32.03 50,934 Germany
1972 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11455 19.07.2021 09:28:39.80 50,850 Poland
1973 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-78 19.07.2021 09:28:43.67 50,808 Germany
1974 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1065 19.07.2021 09:29:24.31 50,375 Austria
1975 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2172 19.07.2021 09:29:58.41 50,017 Poland
1976 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077566 19.07.2021 09:30:06.78 49,930 Belgium
1977 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11451 19.07.2021 09:31:30.63 49,073 Poland
1978 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5650 19.07.2021 09:32:00.09 48,780 Poland
1979 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4802 19.07.2021 09:32:13.64 48,646 Poland
1980 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3549 19.07.2021 09:33:56.68 47,650 Poland
1981 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1459 19.07.2021 09:33:59.70 47,622 Poland
1982 Pudic & Co -- SLO-21-107-8695 19.07.2021 09:34:02.71 47,594 Croatia
1983 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915587 19.07.2021 09:34:05.71 47,565 Poland
1984 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45675 19.07.2021 09:34:11.38 47,512 Italy
1985 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171222 19.07.2021 09:34:12.85 47,498 China
1986 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1481 19.07.2021 09:34:15.17 47,476 Poland
1987 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5806 19.07.2021 09:34:22.65 47,406 Poland
1988 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8897 19.07.2021 09:34:26.32 47,372 Poland
1989 EMILA Women Cup PL-04-21-3165 19.07.2021 09:34:29.33 47,344 Poland
1990 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-224 19.07.2021 09:34:31.57 47,323 Poland
1991 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7204 19.07.2021 09:34:56.74 47,089 Poland
1992 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3583 19.07.2021 09:35:05.45 47,009 Poland
1993 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013933 19.07.2021 09:35:14.69 46,924 Italy
1994 Borker Jens -- DV-07259-21-545 19.07.2021 09:35:27.54 46,806 Germany
1995 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043825 19.07.2021 09:35:33.39 46,753 Belgium
1996 Viking J. -- NOR-011-21-0260 19.07.2021 09:35:42.73 46,668 Norway
1997 Viglidán Ágoston -- HUNG-21-D-614919 19.07.2021 09:35:51.62 46,587 Hungary
1998 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1067 19.07.2021 09:35:58.13 46,529 Denmark
1999 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450208 19.07.2021 09:36:00.75 46,505 Netherlands
2000 Halinka Team Women Cup PL-013-21-603 19.07.2021 09:36:07.58 46,443 Poland
2001 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10592 19.07.2021 09:36:15.00 46,377 Poland
2002 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7341 19.07.2021 09:36:21.34 46,320 Poland
2003 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3415 19.07.2021 09:36:31.45 46,230 Poland
2004 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10175 19.07.2021 09:36:38.62 46,166 Poland
2005 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450222 19.07.2021 09:36:45.55 46,105 Netherlands
2006 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447060 19.07.2021 09:36:56.72 46,006 Netherlands
2007 Jamińska Iwona B Women Cup PL-07-21-13098 19.07.2021 09:37:07.06 45,915 Poland
2008 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-240 19.07.2021 09:37:15.48 45,841 Austria
2009 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10029 19.07.2021 09:37:24.37 45,763 Poland
2010 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033732 19.07.2021 09:37:36.72 45,656 Thailand
2011 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4061 19.07.2021 09:39:59.66 44,447 Poland
2012 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1117 19.07.2021 09:40:04.03 44,411 Poland
2013 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12401 19.07.2021 09:41:27.31 43,737 Poland
2014 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11434 19.07.2021 09:43:39.41 42,709 Poland
2015 Lada Slawek -- DV-02899-21-320 19.07.2021 09:43:41.44 42,694 Germany
2016 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637606 19.07.2021 09:43:42.10 42,689 Greece
2017 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2088 19.07.2021 09:43:44.11 42,673 Poland
2018 Kola -- PL-0499-21-5838 19.07.2021 09:43:44.74 42,669 Poland
2019 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12785 19.07.2021 09:43:46.24 42,657 Poland
2020 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4454 19.07.2021 09:43:46.25 42,657 Poland
2021 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8176 19.07.2021 09:43:48.91 42,637 Poland ALIAS
2022 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82281 19.07.2021 09:46:23.62 41,497 Italy
2023 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-751 19.07.2021 09:46:39.88 41,380 Poland
2024 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9576 19.07.2021 09:46:41.26 41,370 Poland
2025 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083358 19.07.2021 09:46:42.51 41,361 Belgium ONS GELUK
2026 Familie Soellner -- DV-02733-21-249 19.07.2021 09:46:45.03 41,344 Germany
2027 Team Sans PEUR -- BE-21-2075566 19.07.2021 09:46:45.87 41,338 Belgium
2028 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15035 19.07.2021 09:46:48.54 41,319 Poland
2029 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12635 19.07.2021 09:46:51.12 41,300 Poland
2030 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171221 19.07.2021 09:46:56.44 41,262 China
2031 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-662 19.07.2021 09:46:59.17 41,243 Poland
2032 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-24 19.07.2021 09:47:08.77 41,175 Czech Republic
2033 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7345 19.07.2021 09:47:11.09 41,159 Poland
2034 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637619 19.07.2021 09:47:11.74 41,154 Greece
2035 JACOVER TEAM -- IT-21-093530 19.07.2021 09:47:14.40 41,135 Italy SIMPATY
2036 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12080 19.07.2021 09:47:15.49 41,128 Poland
2037 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014217 19.07.2021 09:47:18.82 41,104 Italy
2038 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450221 19.07.2021 09:47:20.94 41,089 Netherlands
2039 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20074 19.07.2021 09:47:21.79 41,083 Poland
2040 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7206 19.07.2021 09:47:24.03 41,068 Poland
2041 Messiaen Christian B -- BE-21-3119468 19.07.2021 09:47:26.01 41,054 Belgium
2042 Merg-Tom -- PL-0492-21-10548 19.07.2021 09:47:27.33 41,044 Poland
2043 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7026 19.07.2021 09:47:40.99 40,949 Lithuania
2044 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-10110 19.07.2021 09:47:55.62 40,847 Poland
2045 LENA Women Cup PL-013-21-11004 19.07.2021 09:48:05.08 40,781 Poland
2046 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135420 19.07.2021 09:48:05.74 40,777 Belgium
2047 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8101 19.07.2021 09:48:09.70 40,749 Poland
2048 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8080 19.07.2021 09:48:10.22 40,746 Poland ROCKY
2049 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1363 19.07.2021 09:48:13.20 40,725 Poland
2050 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7306 19.07.2021 09:48:14.49 40,716 Poland
2051 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1048 19.07.2021 09:48:31.95 40,596 Poland
2052 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-108 19.07.2021 09:48:35.42 40,572 Poland
2053 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8236 19.07.2021 09:49:51.55 40,056 Poland LEO
2054 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-217 19.07.2021 09:49:59.85 40,001 Poland
2055 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3076 19.07.2021 09:50:37.85 39,749 Poland
2056 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9701 19.07.2021 09:50:45.87 39,697 Poland
2057 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1005 19.07.2021 09:51:38.44 39,354 Sweden
2058 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1841 19.07.2021 09:52:02.39 39,200 Poland
2059 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13316 19.07.2021 09:52:04.71 39,186 Poland
2060 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171230 19.07.2021 09:52:07.29 39,169 China
2061 Trzaska Team -- PL-0264-21-1438 19.07.2021 09:52:08.69 39,160 Poland
2062 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4177 19.07.2021 09:52:09.91 39,152 Poland
2063 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12065 19.07.2021 09:52:11.15 39,144 Poland
2064 WG Witnica -- PL-0453-21-11400 19.07.2021 09:52:12.54 39,136 Poland
2065 Bury -- NOR-011-21-0170 19.07.2021 09:52:15.68 39,116 Norway
2066 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1648 19.07.2021 09:52:15.70 39,115 Poland
2067 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2174 19.07.2021 09:52:15.72 39,115 Poland
2068 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1601 19.07.2021 09:52:17.04 39,107 Czech Republic
2069 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-35 19.07.2021 09:52:17.93 39,101 Poland
2070 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1778 19.07.2021 09:52:19.85 39,089 Germany
2071 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089335 19.07.2021 09:52:20.72 39,083 Italy
2072 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-53 19.07.2021 09:52:21.42 39,079 Poland
2073 Team Re Ra -- DV-07014-21-608 19.07.2021 09:52:22.75 39,070 Germany
2074 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20038 19.07.2021 09:52:23.68 39,065 Poland
2075 Kałuża Team -- PL-0228-21-15007 19.07.2021 09:52:24.41 39,060 Poland
2076 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-110 19.07.2021 09:52:25.70 39,052 Poland
2077 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-434 19.07.2021 09:52:28.51 39,034 Germany
2078 Visser - Meijboom -- NL-21-1052863 19.07.2021 09:52:31.22 39,017 Netherlands
2079 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11470 19.07.2021 09:52:33.82 39,000 Poland
2080 E&R TEAM -- PL-0270-21-1177 19.07.2021 09:52:36.82 38,981 Poland
2081 Lewy86 -- PL-0356-21-5863 19.07.2021 09:52:39.62 38,963 Poland
2082 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637601 19.07.2021 09:52:43.55 38,939 Greece
2083 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-7 19.07.2021 09:52:49.63 38,900 Germany
2084 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1647 19.07.2021 09:52:49.64 38,900 Poland
2085 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3534 19.07.2021 09:52:51.75 38,887 Poland
2086 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450209 19.07.2021 09:52:56.63 38,856 Netherlands
2087 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-305 19.07.2021 09:53:11.94 38,760 Poland
2088 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3109 19.07.2021 09:53:13.16 38,752 Ireland
2089 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11450 19.07.2021 09:53:13.79 38,749 Poland
2090 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-734 19.07.2021 09:53:16.87 38,729 Poland
2091 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4428 19.07.2021 09:53:18.24 38,721 Poland
2092 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450218 19.07.2021 09:53:30.56 38,644 Netherlands
2093 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6110 19.07.2021 09:53:41.80 38,574 Poland
2094 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8138 19.07.2021 09:54:52.72 38,139 Poland
2095 FOGADO ANDREA -- IT-21-124210 19.07.2021 09:54:54.69 38,127 Italy
2096 Vervloet Bert A -- BE-21-6052282 19.07.2021 09:55:12.44 38,020 Belgium
2097 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12060 19.07.2021 09:55:12.55 38,020 Poland
2098 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7018 19.07.2021 09:55:20.63 37,971 Poland
2099 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171201 19.07.2021 09:55:23.50 37,954 China
2100 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1663 19.07.2021 09:55:40.85 37,850 Poland
2101 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4507 19.07.2021 09:55:48.52 37,804 Poland
2102 SZYMBART -- PL-0477-21-3578 19.07.2021 09:55:50.84 37,790 Poland
2103 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7005 19.07.2021 09:58:14.95 36,952 Lithuania
2104 Guzeyev -- LTU-08-21-31 19.07.2021 09:58:23.58 36,903 Lithuania
2105 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15903 19.07.2021 09:58:59.45 36,700 Poland
2106 IWONA Women Cup PL-014-21-4199 19.07.2021 09:59:19.35 36,589 Poland
2107 Nowicki Damian -- PL-03-21-310 19.07.2021 10:00:02.78 36,348 Poland
2108 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10420 19.07.2021 10:00:09.43 36,312 Poland
2109 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1772 19.07.2021 10:00:43.54 36,125 Germany
2110 Popovici Paul -- AUS-602-21-1658 19.07.2021 10:02:45.94 35,472 Austria
2111 Team Barczyński -- PL-0227-21-6183 19.07.2021 10:03:58.95 35,093 Poland
2112 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-118 19.07.2021 10:04:08.36 35,045 Germany
2113 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-513 19.07.2021 10:05:12.59 34,719 Poland
2114 KAJA Women Cup PL-0417-21-4502 19.07.2021 10:05:27.32 34,645 Poland
2115 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250640 19.07.2021 10:05:37.42 34,595 Netherlands
2116 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343245 19.07.2021 10:05:43.18 34,566 Philippines
2117 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077477 19.07.2021 10:05:48.13 34,542 Belgium
2118 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2187 19.07.2021 10:05:53.69 34,514 Poland
2119 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-76 19.07.2021 10:05:54.28 34,511 Germany
2120 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171275 19.07.2021 10:05:57.44 34,495 China
2121 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098318 19.07.2021 10:06:10.13 34,433 Italy
2122 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-4 19.07.2021 10:06:15.73 34,405 Germany
2123 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637602 19.07.2021 10:06:16.38 34,402 Greece
2124 Böke Jürgen -- DV-08852-21-2 19.07.2021 10:07:27.91 34,053 Germany
2125 Rogało Leszek -- PL-016-21-3082 19.07.2021 10:07:42.12 33,984 Poland
2126 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3084 19.07.2021 10:07:59.83 33,899 Poland
2127 Kałuża Team -- PL-0228-21-15008 19.07.2021 10:08:02.02 33,889 Poland
2128 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-505 19.07.2021 10:09:17.88 33,530 Poland
2129 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7022 19.07.2021 10:09:42.87 33,413 Poland
2130 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171225 19.07.2021 10:12:05.50 32,762 China
2131 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042722 19.07.2021 10:14:33.42 32,114 Belgium
2132 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2037 19.07.2021 10:14:38.24 32,093 Poland
2133 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1782 19.07.2021 10:14:42.48 32,075 Poland
2134 Merg-Tom -- PL-0492-21-8888 19.07.2021 10:14:48.43 32,049 Poland
2135 Nowicki Damian -- PL-03-21-314 19.07.2021 10:14:52.24 32,033 Poland
2136 Donda Sergej -- RUS-21-46803 19.07.2021 10:14:59.17 32,004 Estonia KATJA
2137 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6026 19.07.2021 10:15:00.93 31,996 Poland
2138 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-140 19.07.2021 10:17:03.06 31,483 Poland
2139 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1661 19.07.2021 10:17:08.22 31,462 Poland
2140 Nils Folke Färm -- S-68-21-553 19.07.2021 10:25:04.45 29,613 Sweden
2141 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9704 19.07.2021 10:25:07.43 29,603 Poland
2142 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8270 19.07.2021 10:25:09.37 29,595 Poland FLOYD
2143 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-604 19.07.2021 10:25:12.61 29,584 Poland
2144 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11445 19.07.2021 10:25:24.32 29,541 Poland
2145 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1206 19.07.2021 10:25:25.89 29,535 Poland
2146 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100043 19.07.2021 10:25:27.40 29,530 Italy
2147 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6113 19.07.2021 10:25:30.82 29,517 Poland
2148 KRIS -- PL-078-21-3838 19.07.2021 10:25:31.12 29,516 Poland
2149 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11453 19.07.2021 10:25:32.19 29,512 Poland
2150 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2544 19.07.2021 10:25:33.09 29,509 Poland
2151 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1064 19.07.2021 10:25:35.09 29,502 Poland
2152 Popovici Paul -- AUS-602-21-1665 19.07.2021 10:25:35.71 29,500 Austria
2153 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171252 19.07.2021 10:25:37.62 29,493 China
2154 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5517 19.07.2021 10:25:38.05 29,491 Poland
2155 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0236-21-1207 19.07.2021 10:25:39.00 29,488 Poland
2156 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3126 19.07.2021 10:25:41.60 29,478 Poland
2157 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5821 19.07.2021 10:25:45.12 29,466 Poland
2158 Baska Paweł -- PL-063-21-7602 19.07.2021 10:25:45.53 29,464 Poland
2159 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6115 19.07.2021 10:25:48.50 29,453 Poland
2160 Vervloet Bert A -- BE-21-6048662 19.07.2021 10:25:52.51 29,439 Belgium
2161 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-834 19.07.2021 10:25:52.60 29,439 Poland
2162 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250720 19.07.2021 10:26:00.25 29,411 Netherlands
2163 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3029 19.07.2021 10:26:10.58 29,374 Poland
2164 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5479 19.07.2021 10:26:18.50 29,345 Poland
2165 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1651 19.07.2021 10:26:21.40 29,335 Poland
2166 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7201 19.07.2021 10:26:22.85 29,330 Poland
2167 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6017 19.07.2021 10:26:30.89 29,301 Poland
2168 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-0275-21-14012 19.07.2021 10:26:34.74 29,287 Poland
2169 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12522 19.07.2021 10:26:43.73 29,255 Poland
2170 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1485 19.07.2021 10:26:45.69 29,248 Poland
2171 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46117 19.07.2021 10:26:49.88 29,233 Italy
2172 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-603 19.07.2021 10:26:50.75 29,230 Poland
2173 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4413 19.07.2021 10:26:59.47 29,199 Poland
2174 Denys Emiel -- BE-21-3071507 19.07.2021 10:27:02.24 29,189 Belgium
2175 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3106 19.07.2021 10:27:15.56 29,142 Ireland
2176 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6016 19.07.2021 10:27:24.49 29,110 Poland
2177 Gutowski Józef -- PL-014-21-2347 19.07.2021 10:27:33.40 29,079 Poland
2178 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2254 19.07.2021 10:27:46.26 29,034 Poland
2179 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9010 19.07.2021 10:27:55.62 29,001 Poland
2180 Plesiak -- PL-0192-21-902 19.07.2021 10:29:54.15 28,591 Poland
2181 Popovici Paul -- AUS-602-21-1694 19.07.2021 10:44:07.93 25,952 Austria
2182 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171250 19.07.2021 10:46:14.90 25,600 China
2183 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9936 19.07.2021 10:46:16.38 25,596 Poland
2184 Książek Józef B -- PL-0221-21-1591 19.07.2021 10:55:12.97 24,211 Poland
2185 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1301 19.07.2021 10:55:25.05 24,181 Germany
2186 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3734 19.07.2021 10:55:49.65 24,122 Poland
2187 Kola -- PL-0499-21-5804 19.07.2021 10:56:17.78 24,053 Poland
2188 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-253 19.07.2021 10:56:18.56 24,052 Austria
2189 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5021 19.07.2021 10:56:27.30 24,031 Poland
2190 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11825 19.07.2021 10:56:31.20 24,021 Poland
2191 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8148 19.07.2021 10:56:35.39 24,011 Poland FURY
2192 Borker Jens -- DV-07259-21-556 19.07.2021 10:56:50.51 23,975 Germany
2193 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10044 19.07.2021 10:57:42.59 23,851 Poland
2194 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2261 19.07.2021 11:29:21.90 20,064 Poland
2195 WARKA -- PL-0399-21-10814 19.07.2021 11:52:58.10 17,940 Poland
2196 GOLD Team -- PL-0187-21-5752 19.07.2021 11:54:40.20 17,804 Poland
2197 ZIBI -- GB-21-V-24345 19.07.2021 12:26:04.07 15,621 England
2198 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637609 19.07.2021 12:34:14.03 15,138 Greece
2199 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014664 19.07.2021 13:14:41.92 13,128 Italy
2200 Denys Emiel -- BE-21-3071455 19.07.2021 13:18:39.15 12,960 Belgium
2201 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14388 19.07.2021 13:27:35.28 12,595 Poland
2202 Y. Gudz -- DV-08867-21-64 19.07.2021 13:28:16.15 12,568 Germany
2203 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-96 19.07.2021 13:31:09.98 12,455 Germany
2204 Straif Walter -- AUS-413-21-4036 19.07.2021 13:34:50.65 12,314 Austria
2205 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171220 19.07.2021 13:46:48.92 11,876 China
2206 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-689 19.07.2021 13:46:53.11 11,874 Poland
2207 GOLD Team -- PL-0187-21-5750 19.07.2021 13:46:53.83 11,873 Poland
2208 Team Charnowo -- PL-0302-21-1735 19.07.2021 13:47:02.42 11,868 Poland
2209 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9046 19.07.2021 13:48:28.80 11,818 Poland
2210 Catarina Färm Women Cup S-68-21-774 19.07.2021 13:51:15.93 11,721 Sweden
2211 Derby Riachos -- PT-21-1006939 19.07.2021 15:35:54.60 8,970 Portugal
2212 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013804 19.07.2021 17:05:01.55 7,476 Romania





Aktualizacja wyniku- 19 July 2021 r. - arrived - 2212 pigeons