Organizator MWG Mazury: Wojciech Ziobroniewicz - Sylwester Zieliński. Kontakt telefoniczny: 501 - 362 - 221, adres: 19-200 Grajewo, Popowo 7 (obok sali biesiadnej). Adres e-mail: kontakt@mwgmazury.nazwa.pl adres strony internetowej: www.mwgmazury.pl



Poniżej prezentujemy Państwu wyniki treningu no 1 rywalizacji w IV Edycji na FCI Międzynarodowym Wspólnym Gołębniku Mazury w 2021 roku.








Result - Training no 1

Releasepoint: Gutki
Info: The first training of pigeons at OLR Mazury. Distance about 4 km. Sunny weather. Flight against the light wind.
Releasetime: 17.07.2021 08:00:00
Distance: 4 km
Basketed Pigeons: 2257 (AFTER INVENTORY 16-07-2021)
Arrived Pigeons: 2210
Missed Pigeons: 47

Ranking Fancier Team Pigeon Arrivaltime Speed Country Name
1 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-233 17.07.2021 08:19:01.08 210,327 Austria
2 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-406 17.07.2021 08:19:47.87 202,042 Germany
3 Familie Soellner -- DV-02733-21-302 17.07.2021 08:25:26.53 157,219 Germany
4 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11149 17.07.2021 08:26:57.84 148,346 Poland
5 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3733 17.07.2021 08:28:34.47 139,985 Poland
6 Popovici Paul -- AUS-602-21-1684 17.07.2021 08:28:36.70 139,803 Austria
7 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-824 17.07.2021 08:29:01.31 137,827 Poland
8 Derby Riachos -- PT-21-1006937 17.07.2021 08:29:07.76 137,319 Portugal
9 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637618 17.07.2021 08:29:14.67 136,778 Greece
10 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-758 17.07.2021 08:29:54.52 133,741 Poland
11 Visser - Meijboom -- NL-21-1052863 17.07.2021 08:29:55.57 133,662 Netherlands
12 Knap Piotr -- PL-0236-21-889 17.07.2021 08:29:56.71 133,578 United States
13 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-12321 17.07.2021 08:30:00.69 133,282 Poland
14 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8014 17.07.2021 08:30:03.21 133,096 Poland
15 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-668 17.07.2021 08:30:05.55 132,924 Poland
16 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041978 17.07.2021 08:30:06.18 132,877 Belgium
17 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3029 17.07.2021 08:30:07.04 132,814 Poland
18 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11452 17.07.2021 08:30:07.85 132,754 Poland
19 Lewy86 -- PL-0356-21-5870 17.07.2021 08:30:07.86 132,754 Poland
20 ITALIAN TEAM -- IT-21-100030 17.07.2021 08:30:08.19 132,729 Italy
21 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11340 17.07.2021 08:30:08.71 132,691 Poland
22 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-1 17.07.2021 08:30:10.01 132,596 Germany
23 Creemers & Zoon -- BE-21-5083052 17.07.2021 08:30:10.51 132,559 Belgium HUMMER
24 Nowicki Damian -- PL-03-21-318 17.07.2021 08:30:10.52 132,559 Poland
25 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077576 17.07.2021 08:30:10.84 132,535 Belgium
26 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7303 17.07.2021 08:30:10.92 132,529 Poland
27 Lewy86 -- PL-0356-21-5875 17.07.2021 08:30:11.41 132,494 Poland
28 Para Stanisław -- PL-0234-21-159 17.07.2021 08:30:11.54 132,484 Poland
29 Derby Galychyna -- DV-21-036522 17.07.2021 08:30:11.71 132,472 Ukraine
30 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171218 17.07.2021 08:30:11.72 132,471 China
31 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8305 17.07.2021 08:30:13.24 132,360 Poland
32 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2249 17.07.2021 08:30:13.55 132,337 Poland
33 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8819 17.07.2021 08:30:14.88 132,240 Germany
34 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5479 17.07.2021 08:30:15.53 132,193 Poland
35 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2171 17.07.2021 08:30:15.60 132,188 Poland
36 Kusser Josef -- DV-05138-21-952 17.07.2021 08:30:17.18 132,073 Germany
37 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3007 17.07.2021 08:30:17.71 132,034 Poland
38 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631665 17.07.2021 08:30:17.72 132,034 Hungary
39 Plesiak -- PL-0192-21-906 17.07.2021 08:30:18.13 132,004 Poland
40 IWONA Women Cup PL-014-21-4166 17.07.2021 08:30:19.27 131,921 Poland
41 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82281 17.07.2021 08:30:19.28 131,920 Italy
42 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-669 17.07.2021 08:30:20.02 131,867 Germany
43 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-648 17.07.2021 08:30:20.59 131,825 Poland
44 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-162 17.07.2021 08:30:21.27 131,776 Poland
45 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1779 17.07.2021 08:30:21.28 131,776 Germany
46 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171237 17.07.2021 08:30:21.70 131,745 China
47 Książek Józef A -- PL-0221-21-1548 17.07.2021 08:30:22.04 131,721 Poland
48 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7219 17.07.2021 08:30:22.35 131,698 Poland
49 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041643 17.07.2021 08:30:23.20 131,637 Belgium
50 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8365 17.07.2021 08:30:23.40 131,622 Poland
51 Slunsky Franz -- AUS-323-21-904 17.07.2021 08:30:23.75 131,597 Austria
52 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7441 17.07.2021 08:30:23.76 131,596 Poland
53 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10424 17.07.2021 08:30:23.79 131,594 Poland
54 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033632 17.07.2021 08:30:24.16 131,567 Thailand
55 Lada Slawek -- DV-03605-21-20 17.07.2021 08:30:24.26 131,560 Germany
56 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5652 17.07.2021 08:30:25.33 131,483 Poland
57 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2582 17.07.2021 08:30:25.57 131,466 Poland
58 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-8 17.07.2021 08:30:26.41 131,405 Germany
59 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5884 17.07.2021 08:30:27.50 131,327 Poland
60 Książek Józef A -- PL-0221-21-1521 17.07.2021 08:30:28.63 131,246 Poland
61 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196330 17.07.2021 08:30:28.65 131,244 Netherlands
62 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15915 17.07.2021 08:30:28.76 131,237 Poland
63 Vervloet Bert A -- BE-21-6052282 17.07.2021 08:30:29.13 131,210 Belgium
64 Halinka Team Women Cup PL-013-21-615 17.07.2021 08:30:29.14 131,209 Poland
65 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1207 17.07.2021 08:30:29.56 131,179 Poland
66 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5845 17.07.2021 08:30:30.16 131,136 Poland
67 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4017 17.07.2021 08:30:31.23 131,060 Poland
68 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3413 17.07.2021 08:30:31.33 131,052 Poland
69 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3106 17.07.2021 08:30:31.67 131,028 Ireland
70 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-291 17.07.2021 08:30:31.80 131,019 Poland
71 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074703 17.07.2021 08:30:33.10 130,926 Belgium
72 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8337 17.07.2021 08:30:33.67 130,885 Poland
73 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8630 17.07.2021 08:30:34.23 130,845 Poland
74 Plesiak -- PL-0192-21-916 17.07.2021 08:30:34.25 130,844 Poland
75 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82166 17.07.2021 08:30:34.65 130,815 Italy
76 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637623 17.07.2021 08:30:34.78 130,806 Greece
77 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7455 17.07.2021 08:30:35.57 130,750 Poland
78 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1519 17.07.2021 08:30:36.09 130,713 Poland
79 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2088 17.07.2021 08:30:36.20 130,705 Poland
80 Stępnik -- PL-0221-21-3405 17.07.2021 08:30:36.21 130,704 Poland
81 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8236 17.07.2021 08:30:36.30 130,698 Poland LEO
82 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2414 17.07.2021 08:30:36.75 130,666 Poland
83 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4193 17.07.2021 08:30:37.49 130,613 Poland
84 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4035 17.07.2021 08:30:37.81 130,590 Poland
85 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071675 17.07.2021 08:30:38.02 130,575 China
86 Team Sans PEUR -- BE-21-2074382 17.07.2021 08:30:38.04 130,574 Belgium
87 SZKLARZ -- PL-04-21-3159 17.07.2021 08:30:38.56 130,537 Poland
88 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11456 17.07.2021 08:30:39.09 130,499 Poland
89 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74172 17.07.2021 08:30:39.42 130,476 Hungary
90 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5560 17.07.2021 08:30:39.51 130,470 Poland
91 Mertens Roger -- BE-21-5021195 17.07.2021 08:30:39.62 130,462 Belgium
92 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8067 17.07.2021 08:30:39.63 130,461 Poland
93 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088758 17.07.2021 08:30:40.80 130,378 Italy
94 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343277 17.07.2021 08:30:41.24 130,347 Netherlands
95 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2089 17.07.2021 08:30:41.85 130,304 Poland
96 Familie Soellner -- DV-02733-21-283 17.07.2021 08:30:42.25 130,276 Germany
97 Gutowski Józef -- PL-014-21-2347 17.07.2021 08:30:42.37 130,267 Poland
98 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-257 17.07.2021 08:30:42.38 130,266 Poland
99 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-503 17.07.2021 08:30:42.77 130,239 Poland
100 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1417 17.07.2021 08:30:43.02 130,221 Germany
101 Messiaen Christian B -- BE-21-3119473 17.07.2021 08:30:43.14 130,213 Belgium
102 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10045 17.07.2021 08:30:43.47 130,189 Poland
103 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4617 17.07.2021 08:30:43.61 130,179 Germany
104 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15909 17.07.2021 08:30:44.09 130,146 Poland
105 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1342 17.07.2021 08:30:44.18 130,139 Poland
106 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1049 17.07.2021 08:30:44.49 130,117 Germany
107 Torsten Kröger -- DV-09581-21-238 17.07.2021 08:30:44.74 130,100 Germany
108 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1031 17.07.2021 08:30:44.86 130,091 Sweden
109 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6026 17.07.2021 08:30:45.21 130,067 Poland
110 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93573 17.07.2021 08:30:45.29 130,061 Italy MILA
111 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11374 17.07.2021 08:30:45.40 130,053 Poland
112 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6020 17.07.2021 08:30:45.42 130,052 Poland
113 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7018 17.07.2021 08:30:45.44 130,050 Lithuania
114 Mark De Backer -- BE-21-4003143 17.07.2021 08:30:45.80 130,025 Belgium
115 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250625 17.07.2021 08:30:45.82 130,024 Netherlands
116 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8319 17.07.2021 08:30:46.08 130,005 Poland
117 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196870 17.07.2021 08:30:46.20 129,997 Netherlands
118 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-36 17.07.2021 08:30:46.55 129,972 Czech Republic
119 Herbots Jo -- BE-21-2130271 17.07.2021 08:30:46.87 129,950 Belgium
120 Brandt Daniel -- DV-08988-21-410 17.07.2021 08:30:47.24 129,924 Germany
121 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1211 17.07.2021 08:30:47.33 129,917 Poland
122 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043836 17.07.2021 08:30:47.67 129,893 Belgium
123 Bury -- NOR-011-21-0175 17.07.2021 08:30:47.75 129,888 Norway
124 Donda Sergej -- RUS-21-46808 17.07.2021 08:30:47.89 129,878 Estonia BONIA
125 Straif Walter -- AUS-413-21-4029 17.07.2021 08:30:48.39 129,843 Austria
126 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1027 17.07.2021 08:30:48.41 129,841 Germany
127 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9635 17.07.2021 08:30:48.43 129,840 Poland
128 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089246 17.07.2021 08:30:48.79 129,815 Belgium
129 Milewski Jan -- NOR-019-21-0493 17.07.2021 08:30:49.15 129,789 Norway
130 WARKA -- PL-0210-21-1371 17.07.2021 08:30:49.16 129,789 Poland
131 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11013 17.07.2021 08:30:49.41 129,771 Poland
132 Bury -- NOR-011-21-0177 17.07.2021 08:30:49.70 129,751 Norway
133 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14409 17.07.2021 08:30:49.71 129,750 Poland
134 Maratończyk -- PL-0235-21-5115 17.07.2021 08:30:49.73 129,749 Poland
135 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915585 17.07.2021 08:30:50.26 129,712 Poland
136 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450208 17.07.2021 08:30:50.60 129,688 Netherlands
137 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171220 17.07.2021 08:30:52.24 129,573 China
138 Europa Masters OLR -- RO-21-1001829 17.07.2021 08:30:52.43 129,560 Romania
139 Y. Gudz -- DV-08867-21-76 17.07.2021 08:30:52.70 129,541 Germany
140 FOGADO ANDREA -- IT-21-124212 17.07.2021 08:30:53.26 129,502 Italy
141 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13304 17.07.2021 08:30:53.35 129,495 Poland
142 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2008 17.07.2021 08:30:53.36 129,495 Poland
143 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2255 17.07.2021 08:30:53.45 129,488 Poland
144 Team Slovenia -- SLO-112-21-2653 17.07.2021 08:30:53.73 129,469 Slovenia
145 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1068 17.07.2021 08:30:53.96 129,453 Germany
146 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637602 17.07.2021 08:30:54.42 129,421 Greece
147 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10051 17.07.2021 08:30:54.51 129,414 Poland
148 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-87 17.07.2021 08:30:54.52 129,414 Poland
149 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-158 17.07.2021 08:30:55.06 129,376 Poland
150 Vercammen Lars -- BE-21-6138358 17.07.2021 08:30:55.55 129,342 Belgium
151 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013814 17.07.2021 08:30:55.56 129,341 Romania
152 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4177 17.07.2021 08:30:55.75 129,328 Poland
153 Vervloet Bert A -- BE-21-6052289 17.07.2021 08:30:55.76 129,327 Belgium
154 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1303 17.07.2021 08:30:56.59 129,269 Germany
155 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3709 17.07.2021 08:30:56.76 129,257 Poland
156 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10043 17.07.2021 08:30:57.55 129,202 Poland
157 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7007 17.07.2021 08:30:57.74 129,189 Poland
158 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-73 17.07.2021 08:30:58.23 129,155 Germany
159 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-513 17.07.2021 08:30:58.66 129,125 Poland
160 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11446 17.07.2021 08:30:58.78 129,117 Poland
161 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-89 17.07.2021 08:30:58.95 129,105 Germany
162 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10026 17.07.2021 08:30:59.81 129,045 Poland
163 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4611 17.07.2021 08:31:00.94 128,967 Poland
164 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035398 17.07.2021 08:31:01.21 128,948 Netherlands
165 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077567 17.07.2021 08:31:02.08 128,888 Belgium
166 Książek Józef A -- PL-0221-21-1640 17.07.2021 08:31:02.28 128,874 Poland
167 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1259 17.07.2021 08:31:02.29 128,874 Poland
168 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023169 17.07.2021 08:31:02.62 128,851 Turkey
169 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11012 17.07.2021 08:31:03.42 128,795 Poland
170 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11993 17.07.2021 08:31:04.08 128,750 Poland
171 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6188 17.07.2021 08:31:04.45 128,724 Poland
172 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9628 17.07.2021 08:31:04.85 128,697 Poland
173 KAJA Women Cup PL-0417-21-4519 17.07.2021 08:31:05.21 128,672 Poland
174 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637667 17.07.2021 08:31:05.41 128,658 Greece
175 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-106 17.07.2021 08:31:06.25 128,600 Poland
176 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171233 17.07.2021 08:31:07.56 128,510 China
177 Bury -- NOR-011-21-0179 17.07.2021 08:31:11.99 128,206 Norway
178 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171252 17.07.2021 08:31:12.79 128,151 China
179 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062079 17.07.2021 08:31:13.68 128,090 Belgium
180 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1051 17.07.2021 08:31:13.84 128,079 Germany
181 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171274 17.07.2021 08:31:15.61 127,958 China
182 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-1907 17.07.2021 08:31:16.66 127,887 Germany
183 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3111 17.07.2021 08:31:19.48 127,695 Ireland
184 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-842 17.07.2021 08:31:19.69 127,681 Poland
185 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1652 17.07.2021 08:31:20.68 127,613 Poland
186 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20037 17.07.2021 08:31:21.04 127,589 Poland
187 Team Barczyński -- PL-0227-21-6186 17.07.2021 08:31:21.28 127,573 Poland
188 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637620 17.07.2021 08:31:22.14 127,514 Greece
189 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343286 17.07.2021 08:31:23.40 127,429 Philippines
190 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-414 17.07.2021 08:31:24.66 127,344 Germany
191 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5616 17.07.2021 08:31:25.23 127,305 Poland
192 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5045 17.07.2021 08:31:25.24 127,305 Poland
193 Michał & Patryk Wróbel Team -- DV-09214-21-667 17.07.2021 08:31:25.48 127,289 Poland
194 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46165 17.07.2021 08:31:25.50 127,287 Italy
195 Donda Sergej -- RUS-21-46814 17.07.2021 08:31:26.95 127,189 Estonia MALAJA
196 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10034 17.07.2021 08:31:27.69 127,140 Poland
197 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1006 17.07.2021 08:31:28.74 127,069 Poland
198 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5053 17.07.2021 08:31:29.30 127,031 Poland
199 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13301 17.07.2021 08:31:29.31 127,031 Poland
200 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-129 17.07.2021 08:31:30.19 126,971 Poland
201 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8332 17.07.2021 08:31:30.20 126,971 Poland
202 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8306 17.07.2021 08:31:30.89 126,924 Poland
203 Trzaska Team -- PL-0264-21-1414 17.07.2021 08:31:31.26 126,900 Poland
204 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11458 17.07.2021 08:31:32.06 126,846 Poland
205 B.W Women Cup PL-0296-21-7421 17.07.2021 08:31:32.09 126,844 Switzerland
206 Slunsky Franz -- AUS-323-21-909 17.07.2021 08:31:33.55 126,746 Austria
207 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1608 17.07.2021 08:31:33.65 126,739 Poland
208 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7216 17.07.2021 08:31:34.20 126,703 Poland
209 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-707 17.07.2021 08:31:34.67 126,671 Poland
210 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7431 17.07.2021 08:31:34.68 126,671 Poland
211 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5904 17.07.2021 08:31:35.09 126,643 Poland
212 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343298 17.07.2021 08:31:35.17 126,638 Philippines
213 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042721 17.07.2021 08:31:35.40 126,622 Belgium
214 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8134 17.07.2021 08:31:35.65 126,606 Poland
215 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-4147979 17.07.2021 08:31:36.02 126,581 Thailand
216 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077575 17.07.2021 08:31:36.03 126,580 Belgium
217 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11831 17.07.2021 08:31:36.58 126,544 Poland
218 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-32 17.07.2021 08:31:36.60 126,542 Poland
219 Familie Soellner -- DV-02733-21-282 17.07.2021 08:31:37.80 126,462 Germany
220 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10584 17.07.2021 08:31:39.59 126,343 Poland
221 Viking J. -- NOR-011-21-0256 17.07.2021 08:31:39.67 126,338 Norway
222 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-29 17.07.2021 08:31:40.69 126,270 Czech Republic
223 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2222 17.07.2021 08:31:42.10 126,176 Poland
224 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-528 17.07.2021 08:31:42.17 126,172 Poland
225 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12511 17.07.2021 08:31:42.26 126,166 Poland
226 Kamecki Witold -- PL-018-21-2756 17.07.2021 08:31:43.86 126,060 Poland
227 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637628 17.07.2021 08:31:44.70 126,004 Greece
228 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3734 17.07.2021 08:31:44.85 125,994 Poland
229 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7451 17.07.2021 08:31:45.50 125,951 Poland
230 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24036 17.07.2021 08:31:47.41 125,825 Poland
231 Familie Soellner -- DV-02733-21-291 17.07.2021 08:31:48.64 125,744 Germany
232 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3113 17.07.2021 08:31:49.28 125,702 Ireland
233 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12910 17.07.2021 08:31:49.30 125,701 Poland
234 Lewy86 -- PL-0356-21-5865 17.07.2021 08:31:49.86 125,664 Poland
235 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2560 17.07.2021 08:31:49.87 125,663 Poland
236 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3078 17.07.2021 08:31:50.02 125,653 Poland
237 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12079 17.07.2021 08:31:50.78 125,603 Poland
238 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077462 17.07.2021 08:31:51.97 125,525 Belgium
239 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15944 17.07.2021 08:31:52.98 125,459 Poland
240 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013808 17.07.2021 08:31:56.35 125,238 Romania
241 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171266 17.07.2021 08:31:57.65 125,153 China
242 Team Re Ra -- DV-07014-21-617 17.07.2021 08:32:00.82 124,947 Germany
243 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022130 17.07.2021 08:32:01.87 124,878 Belgium
244 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1549 17.07.2021 08:32:04.52 124,706 Poland
245 Slunsky Franz -- AUS-323-21-902 17.07.2021 08:32:06.08 124,605 Austria
246 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171227 17.07.2021 08:32:07.50 124,514 China
247 Wich Edward -- PL-0228-21-16419 17.07.2021 08:32:07.78 124,496 Poland
248 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343320 17.07.2021 08:32:08.71 124,436 Philippines
249 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062077 17.07.2021 08:32:08.81 124,429 Belgium
250 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11449 17.07.2021 08:32:10.44 124,324 Poland
251 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637613 17.07.2021 08:32:10.51 124,320 Greece
252 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1369 17.07.2021 08:32:11.14 124,279 Poland
253 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12065 17.07.2021 08:32:11.15 124,278 Poland
254 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11016 17.07.2021 08:32:11.17 124,277 Poland
255 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12417 17.07.2021 08:32:12.45 124,195 Poland
256 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5378 17.07.2021 08:32:13.40 124,134 Poland
257 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7245 17.07.2021 08:32:13.73 124,113 Poland
258 SZYMBART -- PL-0477-21-3578 17.07.2021 08:32:13.83 124,106 Poland
259 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68976 17.07.2021 08:32:14.57 124,059 Hungary
260 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-610 17.07.2021 08:32:14.66 124,053 Poland
261 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3918 17.07.2021 08:32:15.42 124,004 Lithuania
262 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8148 17.07.2021 08:32:16.37 123,943 Poland FURY
263 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9020 17.07.2021 08:32:16.97 123,905 Poland
264 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1113 17.07.2021 08:32:17.37 123,879 Germany
265 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12609 17.07.2021 08:32:17.39 123,878 Croatia
266 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250745 17.07.2021 08:32:18.25 123,823 Netherlands
267 Derby Riachos -- PT-21-1006593 17.07.2021 08:32:18.33 123,818 Portugal
268 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9561 17.07.2021 08:32:18.77 123,790 Poland
269 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-713 17.07.2021 08:32:19.82 123,723 Poland
270 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171243 17.07.2021 08:32:20.24 123,696 China
271 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13809 17.07.2021 08:32:20.60 123,673 Poland
272 Kusser Josef -- DV-05138-21-1015 17.07.2021 08:32:21.52 123,615 Germany
273 Y. Gudz B -- DV-08867-21-145 17.07.2021 08:32:21.53 123,614 Germany
274 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022117 17.07.2021 08:32:21.90 123,590 Belgium
275 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5508 17.07.2021 08:32:23.22 123,506 Poland
276 Książek Józef A -- PL-0221-21-1615 17.07.2021 08:32:23.74 123,473 Poland
277 LENA Women Cup PL-013-21-11009 17.07.2021 08:32:24.07 123,452 Poland
278 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15056 17.07.2021 08:32:24.51 123,424 Poland
279 Mrowiec Krystyna B Women Cup PL-023-21-221 17.07.2021 08:32:25.92 123,335 Poland
280 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2905 17.07.2021 08:32:27.42 123,240 Czech Republic
281 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041948 17.07.2021 08:32:28.64 123,163 Belgium
282 Trzaska Team -- PL-0264-21-1496 17.07.2021 08:32:28.78 123,154 Poland
283 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-773 17.07.2021 08:32:29.24 123,125 Germany
284 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10491 17.07.2021 08:32:30.46 123,048 Poland
285 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1141 17.07.2021 08:32:30.47 123,047 Sweden
286 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12629 17.07.2021 08:32:31.68 122,971 Poland
287 Mona Team Women Cup PL-0192-21-452 17.07.2021 08:32:31.69 122,970 Poland
288 Kałuża Team -- PL-0228-21-15007 17.07.2021 08:32:32.11 122,944 Poland
289 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5555 17.07.2021 08:32:32.56 122,916 Poland
290 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-92 17.07.2021 08:32:33.06 122,884 Poland
291 ZIBI -- GB-21-V-24335 17.07.2021 08:32:35.03 122,760 England
292 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9113 17.07.2021 08:32:35.57 122,726 Poland
293 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8367 17.07.2021 08:32:36.04 122,697 Poland
294 Królikowski Bartek -- PL-0501-21-8162 17.07.2021 08:32:36.17 122,689 Poland
295 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637657 17.07.2021 08:32:36.27 122,683 Greece
296 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10019 17.07.2021 08:32:36.69 122,656 Poland
297 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1241 17.07.2021 08:32:36.70 122,656 Poland
298 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042719 17.07.2021 08:32:37.07 122,632 Belgium
299 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196334 17.07.2021 08:32:37.83 122,585 Netherlands
300 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11822 17.07.2021 08:32:38.25 122,558 Poland
301 Popovici Paul -- AUS-602-21-1716 17.07.2021 08:32:38.55 122,540 Austria
302 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5439 17.07.2021 08:32:38.63 122,535 Poland
303 Vercammen Jos -- BE-21-6138253 17.07.2021 08:32:38.94 122,515 Belgium
304 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1069 17.07.2021 08:32:39.14 122,503 Austria
305 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9567 17.07.2021 08:32:39.68 122,469 Poland
306 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11104 17.07.2021 08:32:39.77 122,463 Poland
307 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-54 17.07.2021 08:32:41.82 122,335 Poland
308 Donda Sergej -- RUS-21-46802 17.07.2021 08:32:41.92 122,329 Estonia MILA
309 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7712 17.07.2021 08:32:42.16 122,314 Poland
310 Team Liwocz -- PL-0288-21-6683 17.07.2021 08:32:44.02 122,198 Poland
311 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6927 17.07.2021 08:32:44.12 122,192 Poland
312 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1005 17.07.2021 08:32:45.28 122,120 Poland
313 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343274 17.07.2021 08:32:45.93 122,080 Netherlands
314 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9503 17.07.2021 08:32:46.85 122,023 Poland
315 Vervloet Bert A -- BE-21-6052281 17.07.2021 08:32:47.28 121,996 Belgium
316 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-719 17.07.2021 08:32:47.29 121,995 Germany
317 Vercammen Lars -- BE-21-6138385 17.07.2021 08:32:47.42 121,987 Belgium
318 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5831 17.07.2021 08:32:47.75 121,967 Poland
319 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450207 17.07.2021 08:32:49.06 121,886 Netherlands
320 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115214 17.07.2021 08:32:49.50 121,858 Italy
321 Lada Slawek -- DV-02899-21-309 17.07.2021 08:32:50.70 121,784 Germany
322 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11052 17.07.2021 08:32:50.94 121,769 Germany
323 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4029 17.07.2021 08:32:51.07 121,761 Poland
324 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022128 17.07.2021 08:32:51.93 121,708 Belgium
325 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-727 17.07.2021 08:32:52.75 121,658 Germany
326 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10036 17.07.2021 08:32:53.07 121,638 Poland
327 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-13 17.07.2021 08:32:54.02 121,579 Germany
328 Vercammen Lars -- BE-21-6138370 17.07.2021 08:32:54.54 121,547 Belgium
329 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10586 17.07.2021 08:32:55.04 121,517 Poland
330 Europa Masters OLR -- RO-21-1221424 17.07.2021 08:32:55.15 121,510 Romania
331 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9936 17.07.2021 08:32:55.81 121,469 Poland
332 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3796 17.07.2021 08:32:55.82 121,469 Poland
333 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8328 17.07.2021 08:32:55.91 121,463 Poland
334 SZKLARZ -- PL-04-21-3142 17.07.2021 08:32:57.80 121,347 Poland
335 Messiaen Christian A -- BE-21-3118245 17.07.2021 08:32:58.13 121,327 Belgium
336 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-374 17.07.2021 08:32:58.49 121,305 Poland
337 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8259 17.07.2021 08:32:58.75 121,289 Poland
338 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077570 17.07.2021 08:32:58.84 121,283 Belgium
339 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7444 17.07.2021 08:32:59.31 121,254 Poland
340 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3225 17.07.2021 08:32:59.40 121,249 Poland
341 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11039 17.07.2021 08:33:00.43 121,186 Germany
342 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1509 17.07.2021 08:33:00.56 121,178 Poland
343 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042722 17.07.2021 08:33:01.58 121,116 Belgium
344 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1409 17.07.2021 08:33:02.45 121,062 Poland
345 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-502 17.07.2021 08:33:03.03 121,027 Poland
346 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1329 17.07.2021 08:33:03.43 121,003 Latvia
347 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-88 17.07.2021 08:33:03.59 120,993 Poland
348 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8305 17.07.2021 08:33:03.69 120,987 Poland
349 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-41 17.07.2021 08:33:05.82 120,857 Czech Republic
350 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12528 17.07.2021 08:33:06.59 120,810 Poland
351 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1007 17.07.2021 08:33:07.74 120,740 Germany
352 Familie Soellner -- DV-02733-21-252 17.07.2021 08:33:08.92 120,669 Germany
353 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169253 17.07.2021 08:33:09.27 120,647 Belgium
354 Borker Jens -- DV-07259-21-541 17.07.2021 08:33:09.38 120,641 Germany
355 Bury -- NOR-011-21-0178 17.07.2021 08:33:09.39 120,640 Norway
356 Popovici Paul -- AUS-602-21-1658 17.07.2021 08:33:12.76 120,436 Austria
357 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2341 17.07.2021 08:33:14.01 120,361 Poland
358 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1772 17.07.2021 08:33:15.27 120,285 Germany
359 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1795 17.07.2021 08:33:16.15 120,231 Poland
360 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5642 17.07.2021 08:33:19.18 120,049 Poland
361 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077569 17.07.2021 08:33:19.29 120,043 Belgium
362 Maratończyk -- PL-029-21-197 17.07.2021 08:33:21.52 119,909 Poland
363 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4802 17.07.2021 08:33:21.91 119,886 Poland
364 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7782 17.07.2021 08:33:23.87 119,768 Poland
365 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-7456 17.07.2021 08:33:24.36 119,739 Poland
366 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2886 17.07.2021 08:33:25.92 119,646 Poland
367 Denys Emiel -- BE-21-3071487 17.07.2021 08:33:26.11 119,635 Belgium
368 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11445 17.07.2021 08:33:26.28 119,624 Poland
369 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1505 17.07.2021 08:33:26.64 119,603 Poland
370 Popovici Paul -- AUS-602-21-1729 17.07.2021 08:33:27.19 119,570 Austria
371 Trzaska Team -- PL-0264-21-1442 17.07.2021 08:33:27.93 119,526 Poland
372 SZKLARZ -- PL-04-21-3149 17.07.2021 08:33:28.88 119,470 Poland
373 De Wachter Frans -- BE-21-6054277 17.07.2021 08:33:29.08 119,458 Belgium
374 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-246 17.07.2021 08:33:29.52 119,432 Poland
375 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11032 17.07.2021 08:33:29.54 119,430 Poland
376 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6683 17.07.2021 08:33:30.10 119,397 Poland
377 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5640 17.07.2021 08:33:30.12 119,396 Poland
378 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18156 17.07.2021 08:33:31.62 119,307 Poland
379 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0164 17.07.2021 08:33:33.11 119,219 Norway
380 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13313 17.07.2021 08:33:33.81 119,177 Poland
381 Böke Jürgen -- DV-08852-21-47 17.07.2021 08:33:33.90 119,172 Germany
382 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-129 17.07.2021 08:33:34.86 119,115 Poland
383 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8823 17.07.2021 08:33:35.21 119,094 Poland TAKA
384 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4622 17.07.2021 08:33:36.48 119,019 Poland
385 Herbots Jo -- BE-21-2130309 17.07.2021 08:33:37.63 118,951 Belgium
386 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062078 17.07.2021 08:33:37.71 118,947 Belgium
387 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-514 17.07.2021 08:33:38.37 118,908 Poland
388 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2202 17.07.2021 08:33:38.38 118,907 Poland
389 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083394 17.07.2021 08:33:38.99 118,871 Belgium KING KEV
390 Derby Riachos -- DV-08609-21-380 17.07.2021 08:33:39.88 118,819 Portugal
391 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7022 17.07.2021 08:33:40.25 118,797 Lithuania
392 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11002 17.07.2021 08:33:40.26 118,797 Poland
393 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043840 17.07.2021 08:33:40.85 118,762 Belgium
394 WARKA -- PL-0210-21-13014 17.07.2021 08:33:42.01 118,694 Poland
395 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10020 17.07.2021 08:33:43.12 118,629 Poland
396 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-4 17.07.2021 08:33:44.05 118,574 Germany
397 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4025 17.07.2021 08:33:44.59 118,543 Poland
398 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9613 17.07.2021 08:33:45.48 118,490 Poland
399 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5395 17.07.2021 08:33:45.50 118,489 Poland
400 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-142 17.07.2021 08:33:45.96 118,462 Poland
401 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-116 17.07.2021 08:33:46.62 118,424 Poland
402 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637617 17.07.2021 08:33:46.91 118,407 Greece
403 KAJA Women Cup PL-0417-21-4502 17.07.2021 08:33:46.92 118,406 Poland
404 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-148 17.07.2021 08:33:47.15 118,393 Poland
405 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042725 17.07.2021 08:33:47.50 118,372 Belgium
406 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-896 17.07.2021 08:33:48.53 118,312 Poland
407 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7433 17.07.2021 08:33:48.88 118,292 Poland
408 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4511 17.07.2021 08:33:49.92 118,231 Poland
409 Kałuża Team -- PL-0228-21-15002 17.07.2021 08:33:51.75 118,125 Poland
410 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100043 17.07.2021 08:33:51.91 118,116 Italy
411 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24061 17.07.2021 08:33:53.85 118,003 Croatia
412 WG Warmia -- PL-0471-21-9690 17.07.2021 08:33:56.82 117,831 Poland
413 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1647 17.07.2021 08:33:58.66 117,724 Poland
414 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1661 17.07.2021 08:33:59.54 117,674 Poland
415 Pudic & Co -- CRO-21-43160 17.07.2021 08:34:00.55 117,615 Croatia
416 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042726 17.07.2021 08:34:01.35 117,569 Belgium
417 Merg-Tom -- PL-0492-21-10548 17.07.2021 08:34:02.02 117,531 Poland
418 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3798 17.07.2021 08:34:02.84 117,484 Poland
419 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10074 17.07.2021 08:34:03.37 117,453 Poland MISIO
420 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-39 17.07.2021 08:34:03.70 117,434 Poland
421 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102095 17.07.2021 08:34:08.22 117,175 Italy
422 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1039 17.07.2021 08:34:09.17 117,121 Sweden
423 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2278 17.07.2021 08:34:10.05 117,070 Germany
424 TEAM CROATIA -- CRO-21-12607 17.07.2021 08:34:15.23 116,775 Croatia
425 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1008 17.07.2021 08:34:16.87 116,682 Sweden
426 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8311 17.07.2021 08:34:18.57 116,586 Poland
427 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7019 17.07.2021 08:34:20.81 116,459 Poland
428 Kamecki Witold -- PL-018-21-2795 17.07.2021 08:34:22.01 116,391 Poland
429 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8176 17.07.2021 08:34:27.30 116,094 Poland ALIAS
430 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9032 17.07.2021 08:34:30.74 115,901 Poland
431 Y. Gudz C -- DV-08867-21-174 17.07.2021 08:34:30.75 115,900 Germany
432 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1798 17.07.2021 08:34:31.74 115,845 Poland
433 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250654 17.07.2021 08:34:32.54 115,800 Netherlands
434 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2892 17.07.2021 08:34:33.99 115,719 Czech Republic
435 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2546 17.07.2021 08:34:34.25 115,705 Poland
436 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1654 17.07.2021 08:34:34.43 115,694 Poland
437 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1210 17.07.2021 08:34:37.54 115,521 Poland
438 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089326 17.07.2021 08:34:37.80 115,507 Italy
439 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098317 17.07.2021 08:34:38.86 115,448 Italy
440 KRIS -- PL-063-21-2500 17.07.2021 08:34:39.61 115,406 Poland
441 Wich Edward -- PL-0228-21-16412 17.07.2021 08:34:40.12 115,378 Poland
442 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10028 17.07.2021 08:34:40.49 115,357 Poland
443 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171272 17.07.2021 08:34:40.88 115,336 China
444 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9800 17.07.2021 08:34:41.23 115,316 Poland
445 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343297 17.07.2021 08:34:41.81 115,284 Netherlands
446 SZKLARZ -- PL-04-21-3153 17.07.2021 08:34:42.18 115,264 Poland
447 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2190 17.07.2021 08:34:42.51 115,246 Poland
448 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-751 17.07.2021 08:34:44.58 115,131 Ukraine
449 Team Esther Vereecke - Hugo Moris -- BE-21-6042720 17.07.2021 08:34:44.68 115,126 Belgium
450 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2003 17.07.2021 08:34:45.58 115,076 Poland
451 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11441 17.07.2021 08:34:46.56 115,022 Poland
452 Nowicki Damian -- PL-03-21-306 17.07.2021 08:34:46.96 115,000 Poland
453 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-689 17.07.2021 08:34:47.94 114,946 Poland
454 Kola -- PL-0499-21-5807 17.07.2021 08:34:47.97 114,944 Poland
455 Knap Piotr -- PL-0236-21-1208 17.07.2021 08:34:48.08 114,938 United States
456 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2174 17.07.2021 08:34:51.65 114,742 Poland
457 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3329 17.07.2021 08:34:53.87 114,620 Poland
458 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093324 17.07.2021 08:34:54.45 114,589 Belgium
459 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12328 17.07.2021 08:34:58.02 114,394 Poland
460 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637607 17.07.2021 08:34:58.27 114,380 Greece
461 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10174 17.07.2021 08:34:58.62 114,361 Poland
462 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1503 17.07.2021 08:35:00.08 114,281 Poland
463 Mateja Adam -- DV-09581-21-1272 17.07.2021 08:35:01.19 114,221 Germany
464 Y. Gudz -- DV-08867-21-66 17.07.2021 08:35:03.24 114,110 Germany
465 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1387 17.07.2021 08:35:04.97 114,016 Germany
466 Derby Halkidiki -- GR-21-0203201 17.07.2021 08:35:05.42 113,992 Greece
467 Stępnik -- PL-0221-21-3301 17.07.2021 08:35:05.72 113,975 Poland
468 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-439 17.07.2021 08:35:07.87 113,859 Germany
469 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1114 17.07.2021 08:35:11.51 113,663 Poland
470 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10589 17.07.2021 08:35:11.53 113,662 Poland
471 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-11 17.07.2021 08:35:12.54 113,607 Germany
472 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915595 17.07.2021 08:35:12.83 113,592 Greece
473 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089189 17.07.2021 08:35:13.05 113,580 Belgium
474 WARKA -- PL-0461-21-3834 17.07.2021 08:35:15.38 113,455 Poland
475 Szaranek Sławomir -- PL-0284--21-6687 17.07.2021 08:35:16.40 113,400 Poland
476 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-25 17.07.2021 08:35:17.18 113,358 Czech Republic
477 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11448 17.07.2021 08:35:19.31 113,244 Poland
478 Lewy86 -- PL-0356-21-5866 17.07.2021 08:35:19.94 113,211 Poland
479 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088024 17.07.2021 08:35:21.19 113,144 Italy
480 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9576 17.07.2021 08:35:21.51 113,127 Poland
481 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4014 17.07.2021 08:35:23.31 113,031 Poland
482 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-880 17.07.2021 08:35:27.54 112,806 Poland
483 Cantu Renato -- IT-21-084153 17.07.2021 08:35:28.37 112,762 Italy
484 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631679 17.07.2021 08:35:29.27 112,715 Hungary
485 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4801 17.07.2021 08:35:32.34 112,552 Poland
486 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1052 17.07.2021 08:35:34.63 112,432 Germany
487 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6199 17.07.2021 08:35:35.16 112,404 Poland
488 BETINA Women Cup PL-0275-21-10006 17.07.2021 08:35:36.02 112,359 Poland
489 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8626 17.07.2021 08:35:36.67 112,324 Poland
490 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5883 17.07.2021 08:35:38.66 112,220 Poland
491 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8330 17.07.2021 08:35:39.27 112,188 Poland
492 Böke Jürgen -- DV-08852-21-2 17.07.2021 08:35:39.46 112,178 Germany
493 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3925 17.07.2021 08:35:40.52 112,122 Lithuania
494 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637679 17.07.2021 08:35:42.33 112,028 Greece
495 Wich Edward -- PL-0228-21-16402 17.07.2021 08:35:44.36 111,922 Poland
496 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-526 17.07.2021 08:35:44.37 111,921 Poland
497 Lada Slawek -- DV-03605-21-25 17.07.2021 08:35:48.94 111,683 Germany
498 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-734 17.07.2021 08:35:49.45 111,657 Poland
499 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5517 17.07.2021 08:35:51.66 111,542 Poland
500 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-140 17.07.2021 08:36:08.51 110,675 Poland
501 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-662 17.07.2021 08:36:12.64 110,465 Poland
502 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-1069 17.07.2021 08:36:16.84 110,252 Poland
503 Derby Riachos -- PT-21-1006939 17.07.2021 08:36:19.65 110,109 Portugal
504 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14420 17.07.2021 08:36:20.56 110,064 Poland
505 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2173 17.07.2021 08:36:21.60 110,011 Poland
506 Team DARIUS -- GR-21-0637655 17.07.2021 08:36:22.09 109,986 Greece
507 Mark De Backer -- BE-21-4003142 17.07.2021 08:36:23.29 109,926 Belgium
508 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8124 17.07.2021 08:36:23.75 109,903 Poland
509 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11033 17.07.2021 08:36:24.07 109,887 Poland
510 Straif Walter -- AUS-413-21-4036 17.07.2021 08:36:24.83 109,848 Austria
511 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5821 17.07.2021 08:36:25.59 109,810 Poland
512 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3522 17.07.2021 08:36:26.97 109,741 Poland
513 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4713 17.07.2021 08:36:28.40 109,669 Poland
514 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11053 17.07.2021 08:36:28.67 109,656 Germany
515 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7017 17.07.2021 08:36:30.25 109,577 Lithuania
516 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2436 17.07.2021 08:36:30.66 109,556 Poland
517 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12797 17.07.2021 08:36:30.87 109,546 Poland
518 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2903 17.07.2021 08:36:31.75 109,502 Poland
519 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-97 17.07.2021 08:36:32.35 109,472 Poland
520 Messiaen Christian A -- BE-21-3119481 17.07.2021 08:36:32.88 109,445 Belgium
521 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9120 17.07.2021 08:36:33.41 109,419 Poland
522 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115194 17.07.2021 08:36:33.43 109,418 Italy
523 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5652 17.07.2021 08:36:33.45 109,417 Poland
524 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2216 17.07.2021 08:36:34.29 109,375 Austria
525 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8326 17.07.2021 08:36:34.43 109,368 Poland
526 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043837 17.07.2021 08:36:34.46 109,366 Belgium
527 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2237 17.07.2021 08:36:35.42 109,319 Poland
528 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196874 17.07.2021 08:36:35.43 109,318 Netherlands
529 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3218 17.07.2021 08:36:35.89 109,295 Poland
530 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093355 17.07.2021 08:36:35.90 109,295 Belgium
531 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4068 17.07.2021 08:36:36.91 109,244 Poland
532 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10013 17.07.2021 08:36:38.40 109,170 Poland
533 Kola -- PL-0499-21-5838 17.07.2021 08:36:38.57 109,162 Poland
534 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077564 17.07.2021 08:36:38.82 109,150 Belgium
535 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-248 17.07.2021 08:36:38.96 109,143 Austria
536 Popovici Paul -- AUS-602-21-1730 17.07.2021 08:36:39.36 109,123 Austria
537 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8002 17.07.2021 08:36:40.29 109,077 Poland
538 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5656 17.07.2021 08:36:40.39 109,072 Poland
539 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8613 17.07.2021 08:36:40.51 109,066 Poland
540 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2906 17.07.2021 08:36:42.20 108,982 Czech Republic
541 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6193 17.07.2021 08:36:42.21 108,981 Poland
542 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1395 17.07.2021 08:36:42.32 108,976 Poland
543 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13275 17.07.2021 08:36:43.13 108,936 Poland
544 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10039 17.07.2021 08:36:43.81 108,902 Poland
545 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1323 17.07.2021 08:36:44.19 108,884 Latvia
546 Torsten Kröger -- DV-09581-21-242 17.07.2021 08:36:44.21 108,883 Germany
547 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3016 17.07.2021 08:36:44.42 108,872 Poland
548 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-834 17.07.2021 08:36:44.95 108,846 Poland
549 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099947 17.07.2021 08:36:45.26 108,831 Romania
550 LENA Women Cup PL-013-21-11011 17.07.2021 08:36:45.82 108,803 Poland
551 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7302 17.07.2021 08:36:46.50 108,770 Poland
552 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11018 17.07.2021 08:36:46.60 108,765 Poland
553 Stępnik -- PL-0221-21-3383 17.07.2021 08:36:47.36 108,727 Poland
554 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2761 17.07.2021 08:36:47.50 108,720 Poland
555 Viking J. -- NOR-011-21-0259 17.07.2021 08:36:47.76 108,708 Norway
556 E&R TEAM -- PL-0270-21-1164 17.07.2021 08:36:47.90 108,701 Poland
557 Cantu Renato -- IT-21-084138 17.07.2021 08:36:47.92 108,700 Italy
558 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3406 17.07.2021 08:36:48.44 108,674 Poland
559 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8928 17.07.2021 08:36:49.27 108,633 Poland RAKAN
560 RENATA Women Cup PL-0494-21-7153 17.07.2021 08:36:50.23 108,586 Poland
561 Team Bert Penne - Sun Ychang -- BE-21-4215973 17.07.2021 08:36:52.26 108,486 Belgium
562 Ciereszko Adam -- BE-21-2041641 17.07.2021 08:36:52.63 108,468 Belgium
563 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-538 17.07.2021 08:36:53.59 108,421 Poland
564 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46151 17.07.2021 08:36:54.36 108,384 Italy
565 Para Stanisław -- PL-0234-21-189 17.07.2021 08:36:56.46 108,281 Poland
566 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9570 17.07.2021 08:36:56.81 108,264 Poland
567 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-75 17.07.2021 08:36:57.20 108,245 Germany
568 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2533 17.07.2021 08:36:57.37 108,236 Poland
569 Europa Masters OLR -- RO-21-1221440 17.07.2021 08:36:58.02 108,205 Romania
570 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-34 17.07.2021 08:37:00.80 108,069 Czech Republic
571 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12071 17.07.2021 08:37:00.81 108,069 Poland
572 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15632 17.07.2021 08:37:02.74 107,975 Poland
573 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-179 17.07.2021 08:37:02.85 107,970 United States
574 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014664 17.07.2021 08:37:03.18 107,954 Italy
575 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7304 17.07.2021 08:37:03.95 107,916 Poland
576 Mateja Adam -- DV-09581-21-1270 17.07.2021 08:37:04.35 107,897 Germany
577 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12070 17.07.2021 08:37:05.31 107,850 Poland
578 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4510 17.07.2021 08:37:11.74 107,539 Poland
579 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11014 17.07.2021 08:37:14.59 107,402 Poland
580 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1013 17.07.2021 08:37:15.99 107,335 Poland
581 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10077 17.07.2021 08:37:18.40 107,219 Poland OLEK
582 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82293 17.07.2021 08:37:18.41 107,219 Italy
583 De Wachter Frans -- BE-21-6054296 17.07.2021 08:37:20.73 107,108 Belgium
584 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-527 17.07.2021 08:37:23.65 106,969 Czech Republic
585 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1589 17.07.2021 08:37:31.91 106,576 Poland
586 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1803 17.07.2021 08:37:36.78 106,346 Germany
587 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3383 17.07.2021 08:37:38.39 106,270 Poland
588 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12323 17.07.2021 08:37:41.05 106,145 Poland
589 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4806 17.07.2021 08:37:43.46 106,032 Poland
590 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196337 17.07.2021 08:37:44.98 105,961 Netherlands
591 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2290 17.07.2021 08:37:46.23 105,903 Poland
592 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8375 17.07.2021 08:37:49.60 105,746 Poland
593 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-826 17.07.2021 08:37:49.70 105,741 Poland
594 IWONA Women Cup PL-014-21-4167 17.07.2021 08:37:52.39 105,616 Poland
595 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-21 17.07.2021 08:37:52.84 105,595 Czech Republic
596 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013813 17.07.2021 08:37:57.61 105,374 Romania
597 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45603 17.07.2021 08:37:58.27 105,343 Italy
598 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2894 17.07.2021 08:37:58.74 105,321 Czech Republic
599 Messiaen Christian A -- BE-21-3119476 17.07.2021 08:38:01.30 105,203 Belgium
600 Monika M - A Women Cup PL-03-21-10044 17.07.2021 08:38:02.78 105,135 Poland
601 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14411 17.07.2021 08:38:06.81 104,950 Poland
602 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3414 17.07.2021 08:38:07.72 104,908 Poland
603 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8423 17.07.2021 08:38:10.31 104,789 Poland
604 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7082 17.07.2021 08:38:14.65 104,591 Poland
605 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18162 17.07.2021 08:38:17.64 104,455 Poland
606 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022126 17.07.2021 08:38:19.11 104,388 Belgium
607 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10585 17.07.2021 08:38:22.01 104,257 Poland
608 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10418 17.07.2021 08:38:27.04 104,029 Poland
609 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8922 17.07.2021 08:38:35.93 103,630 Poland VIERRI
610 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3506 17.07.2021 08:38:37.93 103,541 Poland
611 Pedro Porto D -- PT-21-1172180 17.07.2021 08:38:38.67 103,508 Portugal
612 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0161 17.07.2021 08:38:38.80 103,502 Norway
613 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3050 17.07.2021 08:38:39.86 103,455 Poland
614 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071648 17.07.2021 08:38:41.07 103,401 China
615 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2292 17.07.2021 08:38:43.15 103,308 Germany
616 Książek Józef B -- PL-0221-21-1509 17.07.2021 08:38:43.70 103,284 Poland
617 WG Warmia -- PL-0473-21-6707 17.07.2021 08:38:43.96 103,272 Poland
618 Rogało Leszek -- PL-016-21-3087 17.07.2021 08:38:44.76 103,237 Poland
619 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2483 17.07.2021 08:38:46.26 103,170 Poland
620 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083391 17.07.2021 08:38:46.27 103,170 Belgium KOLADA
621 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-815 17.07.2021 08:38:46.37 103,165 Poland
622 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088025 17.07.2021 08:38:46.59 103,155 Italy
623 Bury -- NOR-011-21-0172 17.07.2021 08:38:47.03 103,136 Norway
624 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-90 17.07.2021 08:38:47.15 103,130 Germany
625 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3118 17.07.2021 08:38:47.16 103,130 Ireland
626 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8877 17.07.2021 08:38:47.28 103,125 Poland
627 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1797 17.07.2021 08:38:47.73 103,105 Germany
628 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1784 17.07.2021 08:38:48.25 103,082 Poland
629 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12796 17.07.2021 08:38:48.28 103,080 Poland
630 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10137 17.07.2021 08:38:48.40 103,075 Poland
631 Derby Riachos -- DV-08609-21-388 17.07.2021 08:38:48.41 103,075 Portugal
632 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171257 17.07.2021 08:38:49.09 103,045 China
633 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-41 17.07.2021 08:38:49.23 103,038 Poland
634 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10014 17.07.2021 08:38:49.35 103,033 Poland
635 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-20 17.07.2021 08:38:49.35 103,033 Czech Republic
636 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2722 17.07.2021 08:38:49.63 103,021 Poland
637 Schumacher Jörn -- DV-04745-21-666 17.07.2021 08:38:49.63 103,021 Germany
638 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82282 17.07.2021 08:38:50.12 102,999 Italy
639 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10408 17.07.2021 08:38:50.14 102,998 Poland
640 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-81 17.07.2021 08:38:50.38 102,988 Germany
641 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7010 17.07.2021 08:38:50.77 102,970 Poland
642 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2586 17.07.2021 08:38:51.64 102,932 Poland
643 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3421 17.07.2021 08:38:51.65 102,931 Poland
644 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-23 17.07.2021 08:38:51.68 102,930 Czech Republic
645 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-15 17.07.2021 08:38:52.03 102,915 Germany
646 Mark De Backer -- BE-21-4003152 17.07.2021 08:38:52.13 102,910 Belgium
647 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8136 17.07.2021 08:38:52.25 102,905 Poland
648 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077573 17.07.2021 08:38:52.33 102,901 Belgium
649 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-878 17.07.2021 08:38:52.34 102,901 Poland
650 Asbach Uralt -- DV-05293-21-147 17.07.2021 08:38:52.56 102,891 Germany
651 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12612 17.07.2021 08:38:52.57 102,891 Croatia
652 De Wachter Frans -- BE-21-6054282 17.07.2021 08:38:52.90 102,876 Belgium
653 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11451 17.07.2021 08:38:53.35 102,856 Poland
654 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2922 17.07.2021 08:38:53.64 102,844 Czech Republic
655 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9203 17.07.2021 08:38:53.65 102,843 Poland
656 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2045 17.07.2021 08:38:53.74 102,839 Poland
657 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8128 17.07.2021 08:38:54.13 102,822 Poland
658 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6681 17.07.2021 08:38:54.16 102,821 Poland
659 KMS -- PL-059-21-5904 17.07.2021 08:38:54.71 102,797 Poland
660 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7018 17.07.2021 08:38:54.72 102,796 Poland
661 Książek Józef B -- PL-0221-21-1630 17.07.2021 08:38:54.92 102,787 Poland
662 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11109 17.07.2021 08:38:55.22 102,774 Poland
663 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-359 17.07.2021 08:38:55.22 102,774 Poland
664 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2255 17.07.2021 08:38:55.66 102,755 Poland
665 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093357 17.07.2021 08:38:55.88 102,745 Belgium
666 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-16019 17.07.2021 08:38:55.89 102,745 Poland
667 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-192 17.07.2021 08:38:56.03 102,738 Poland
668 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5029 17.07.2021 08:38:56.04 102,738 Poland
669 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099936 17.07.2021 08:38:56.06 102,737 Romania
670 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-163 17.07.2021 08:38:57.13 102,690 Poland
671 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2202 17.07.2021 08:38:57.26 102,684 Austria
672 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14400 17.07.2021 08:38:57.28 102,684 Poland
673 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196348 17.07.2021 08:38:58.04 102,650 Netherlands
674 IWONA Women Cup PL-011-21-8359 17.07.2021 08:38:58.13 102,646 Poland
675 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2515 17.07.2021 08:38:58.14 102,646 Poland
676 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6928 17.07.2021 08:38:58.25 102,641 Poland
677 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-749 17.07.2021 08:38:58.49 102,630 Poland
678 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2189 17.07.2021 08:38:58.95 102,610 Poland
679 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3079 17.07.2021 08:38:59.03 102,607 Poland
680 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12423 17.07.2021 08:38:59.16 102,601 Poland
681 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7074 17.07.2021 08:38:59.19 102,600 Poland
682 Merg-Tom -- PL-0492-21-10547 17.07.2021 08:38:59.28 102,596 Poland
683 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098315 17.07.2021 08:38:59.30 102,595 Italy
684 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-29 17.07.2021 08:38:59.81 102,572 Poland
685 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-581 17.07.2021 08:39:00.71 102,533 Poland
686 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3078 17.07.2021 08:39:00.72 102,533 Poland
687 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8871 17.07.2021 08:39:01.26 102,509 Poland
688 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10181 17.07.2021 08:39:01.27 102,509 Poland
689 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2778 17.07.2021 08:39:03.04 102,431 Poland
690 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5367 17.07.2021 08:39:03.30 102,420 Poland
691 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20085 17.07.2021 08:39:03.31 102,419 Poland
692 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-743 17.07.2021 08:39:03.92 102,393 Czech Republic
693 WG Witnica -- PL-0453-21-11396 17.07.2021 08:39:04.20 102,380 Poland
694 ZIBI -- GB-21-V-24340 17.07.2021 08:39:04.21 102,380 England
695 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10043 17.07.2021 08:39:05.04 102,344 Poland
696 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077572 17.07.2021 08:39:05.15 102,339 Belgium
697 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-730 17.07.2021 08:39:06.13 102,296 Germany
698 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2188 17.07.2021 08:39:06.14 102,296 Poland
699 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169247 17.07.2021 08:39:06.97 102,260 Belgium
700 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14418 17.07.2021 08:39:07.56 102,234 Poland
701 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2780 17.07.2021 08:39:07.92 102,218 Poland
702 JACOVER TEAM -- IT-21-093532 17.07.2021 08:39:08.22 102,205 Italy MANTRA
703 Pudic & Co -- SLO-21-107-8919 17.07.2021 08:39:08.36 102,199 Croatia
704 Team Achterberg -- NL-21-1031391 17.07.2021 08:39:08.90 102,176 Netherlands
705 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1103 17.07.2021 08:39:08.94 102,174 Poland
706 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033605 17.07.2021 08:39:08.94 102,174 Thailand
707 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1663 17.07.2021 08:39:09.08 102,168 Poland
708 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20038 17.07.2021 08:39:09.49 102,150 Poland
709 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2262 17.07.2021 08:39:09.60 102,145 Poland
710 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074828 17.07.2021 08:39:09.75 102,139 Belgium
711 E&R TEAM -- PL-0270-21-1145 17.07.2021 08:39:09.76 102,138 Poland
712 Team Slovenia -- SLO-117-21-1722 17.07.2021 08:39:09.78 102,137 Slovenia
713 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7063 17.07.2021 08:39:10.05 102,126 Poland
714 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8262 17.07.2021 08:39:10.17 102,120 Poland
715 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3117 17.07.2021 08:39:10.43 102,109 Ireland
716 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074813 17.07.2021 08:39:10.85 102,091 Belgium
717 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-177 17.07.2021 08:39:10.86 102,090 United States
718 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343264 17.07.2021 08:39:11.14 102,078 Philippines
719 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1001 17.07.2021 08:39:11.15 102,078 Sweden
720 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014300 17.07.2021 08:39:11.29 102,072 Italy
721 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15027 17.07.2021 08:39:11.83 102,048 Poland
722 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13306 17.07.2021 08:39:12.11 102,036 Poland
723 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3041 17.07.2021 08:39:12.12 102,036 Poland
724 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1347 17.07.2021 08:39:12.14 102,035 Poland
725 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450221 17.07.2021 08:39:12.26 102,030 Netherlands
726 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7202 17.07.2021 08:39:12.64 102,013 Poland
727 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5803 17.07.2021 08:39:12.65 102,013 Poland
728 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-15565 17.07.2021 08:39:13.37 101,981 Poland
729 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099946 17.07.2021 08:39:13.65 101,969 Romania
730 Rogało Leszek -- PL-016-21-3111 17.07.2021 08:39:13.79 101,963 Poland
731 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-315 17.07.2021 08:39:13.80 101,963 Poland
732 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343283 17.07.2021 08:39:14.42 101,936 Netherlands
733 Familie Soellner -- DV-02733-21-306 17.07.2021 08:39:14.43 101,936 Germany
734 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4087 17.07.2021 08:39:14.45 101,935 Poland
735 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-88 17.07.2021 08:39:15.06 101,908 Poland
736 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1196331 17.07.2021 08:39:15.54 101,888 Netherlands
737 Zawadzki - Urbańska -- PL-0144-21-2182 17.07.2021 08:39:15.55 101,887 Poland
738 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5654 17.07.2021 08:39:15.69 101,881 Poland
739 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-0275-21-14012 17.07.2021 08:39:15.70 101,881 Poland
740 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5915 17.07.2021 08:39:15.96 101,869 Poland
741 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8255 17.07.2021 08:39:16.71 101,837 Poland
742 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043827 17.07.2021 08:39:17.02 101,824 Belgium
743 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135421 17.07.2021 08:39:17.13 101,819 Belgium
744 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-61 17.07.2021 08:39:17.78 101,791 Poland
745 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2221 17.07.2021 08:39:18.23 101,771 Austria
746 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041944 17.07.2021 08:39:18.99 101,739 Belgium
747 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-115 17.07.2021 08:39:19.15 101,732 Germany
748 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3427 17.07.2021 08:39:19.96 101,697 Czech Republic
749 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7004 17.07.2021 08:39:20.80 101,661 Poland
750 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7404 17.07.2021 08:39:21.09 101,648 Poland
751 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8018 17.07.2021 08:39:21.10 101,648 Poland
752 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637612 17.07.2021 08:39:22.02 101,608 Greece
753 Kusser Josef -- DV-05138-21-1135 17.07.2021 08:39:22.62 101,582 Germany
754 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023155 17.07.2021 08:39:22.63 101,582 Turkey
755 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096496 17.07.2021 08:39:22.75 101,577 Italy
756 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2551 17.07.2021 08:39:22.77 101,576 Poland
757 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5414 17.07.2021 08:39:23.41 101,548 Poland
758 Team DARIUS -- GR-21-0637676 17.07.2021 08:39:23.88 101,528 Greece
759 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8108 17.07.2021 08:39:24.90 101,484 Poland
760 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3066 17.07.2021 08:39:25.98 101,438 Poland
761 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8056 17.07.2021 08:39:26.74 101,405 Poland
762 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11469 17.07.2021 08:39:26.75 101,405 Poland
763 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3931 17.07.2021 08:39:27.06 101,392 Lithuania
764 Książek Józef B -- PL-0221-21-1591 17.07.2021 08:39:27.21 101,385 Poland
765 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343299 17.07.2021 08:39:27.82 101,359 Netherlands
766 Y. Gudz B -- DV-08867-21-105 17.07.2021 08:39:28.12 101,346 Germany
767 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3933 17.07.2021 08:39:28.64 101,324 Lithuania
768 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171221 17.07.2021 08:39:28.91 101,312 China
769 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1072 17.07.2021 08:39:29.54 101,286 Austria
770 Derby Riachos -- DV-08609-21-376 17.07.2021 08:39:29.72 101,278 Portugal
771 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1431 17.07.2021 08:39:29.82 101,274 Poland
772 Rogało Leszek -- PL-016-21-3112 17.07.2021 08:39:29.83 101,273 Poland
773 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24044 17.07.2021 08:39:30.03 101,265 Poland
774 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2170 17.07.2021 08:39:30.11 101,261 Poland
775 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1601 17.07.2021 08:39:30.25 101,255 Czech Republic
776 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-525 17.07.2021 08:39:30.88 101,228 Poland
777 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7305 17.07.2021 08:39:30.91 101,227 Poland
778 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096549 17.07.2021 08:39:31.12 101,218 Italy
779 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-524 17.07.2021 08:39:31.13 101,218 Poland
780 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-426 17.07.2021 08:39:31.32 101,210 Austria
781 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1835 17.07.2021 08:39:31.42 101,205 Poland
782 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1057 17.07.2021 08:39:31.44 101,204 Germany
783 ENACHE MARIAN -- IT-21-088783 17.07.2021 08:39:31.54 101,200 Italy
784 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077574 17.07.2021 08:39:32.38 101,164 Belgium
785 Lewy86 -- PL-0356-21-5868 17.07.2021 08:39:32.48 101,160 Poland
786 Vercammen Jos -- BE-21-6138397 17.07.2021 08:39:33.43 101,120 Belgium
787 Bruggeman Lien Women Cup BE-21-4062075 17.07.2021 08:39:33.44 101,119 Belgium
788 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-326 17.07.2021 08:39:34.02 101,094 Poland
789 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043841 17.07.2021 08:39:34.37 101,079 Belgium
790 Górliński Józef -- PL-098-21-18505 17.07.2021 08:39:34.79 101,062 Poland
791 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11017 17.07.2021 08:39:35.12 101,048 Poland
792 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7213 17.07.2021 08:39:35.82 101,018 Poland
793 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2254 17.07.2021 08:39:35.97 101,011 Poland
794 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9202 17.07.2021 08:39:36.01 101,010 Poland
795 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10019 17.07.2021 08:39:36.13 101,005 Poland
796 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250664 17.07.2021 08:39:36.41 100,993 Netherlands
797 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7013 17.07.2021 08:39:36.89 100,972 Poland
798 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-33 17.07.2021 08:39:36.90 100,972 Czech Republic
799 Ciereszko Adam -- BE-21-2041629 17.07.2021 08:39:37.07 100,965 Belgium
800 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10582 17.07.2021 08:39:37.21 100,959 Poland
801 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2046 17.07.2021 08:39:37.22 100,958 Poland
802 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5885 17.07.2021 08:39:39.03 100,882 Poland
803 Stępnik -- PL-0221-21-3330 17.07.2021 08:39:39.20 100,874 Poland
804 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10423 17.07.2021 08:39:39.24 100,873 Poland
805 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3121 17.07.2021 08:39:39.39 100,866 Ireland
806 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-134 17.07.2021 08:39:39.51 100,861 Germany
807 B.W Women Cup PL-0296-21-7437 17.07.2021 08:39:39.52 100,861 Switzerland
808 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-264 17.07.2021 08:39:39.73 100,852 Poland
809 JACOVER TEAM -- IT-21-093523 17.07.2021 08:39:40.41 100,823 Italy GIARGIA
810 Książek Józef A -- PL-0221-21-1556 17.07.2021 08:39:40.55 100,817 Poland
811 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10035 17.07.2021 08:39:40.56 100,817 Poland KARMELEK
812 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-320 17.07.2021 08:39:40.72 100,810 Poland
813 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089252 17.07.2021 08:39:40.97 100,799 Belgium
814 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5029 17.07.2021 08:39:41.08 100,795 Poland
815 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-224 17.07.2021 08:39:41.36 100,783 Poland
816 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11313 17.07.2021 08:39:41.58 100,773 Poland
817 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5910 17.07.2021 08:39:41.89 100,760 Poland
818 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343275 17.07.2021 08:39:42.77 100,723 Netherlands
819 Vercammen Jos -- BE-21-6138356 17.07.2021 08:39:43.94 100,674 Belgium
820 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135381 17.07.2021 08:39:45.55 100,606 Belgium
821 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6110 17.07.2021 08:39:45.74 100,598 Poland
822 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-138 17.07.2021 08:39:45.87 100,592 Poland
823 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5020 17.07.2021 08:39:46.36 100,572 Poland
824 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-318 17.07.2021 08:39:46.79 100,554 Poland
825 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1519 17.07.2021 08:39:47.04 100,543 Poland
826 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7006 17.07.2021 08:39:47.98 100,503 Poland
827 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3961 17.07.2021 08:39:48.11 100,498 Lithuania
828 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2540 17.07.2021 08:39:49.09 100,457 Poland
829 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69074 17.07.2021 08:39:49.27 100,449 Hungary
830 BETINA Women Cup PL-0275-21-10037 17.07.2021 08:39:49.48 100,440 Poland
831 B.W Women Cup PL-0296-21-7432 17.07.2021 08:39:49.67 100,432 Switzerland
832 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7020 17.07.2021 08:39:50.09 100,415 Lithuania
833 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12613 17.07.2021 08:39:50.45 100,400 Croatia
834 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5802 17.07.2021 08:39:50.57 100,395 Poland
835 Derby Riachos -- PT-21-1006940 17.07.2021 08:39:50.91 100,380 Portugal
836 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4712 17.07.2021 08:39:51.40 100,360 Poland
837 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915592 17.07.2021 08:39:51.58 100,352 Greece
838 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-262 17.07.2021 08:39:51.82 100,342 Poland
839 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-22 17.07.2021 08:39:51.83 100,342 Czech Republic
840 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1664 17.07.2021 08:39:51.97 100,336 Poland
841 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-184 17.07.2021 08:39:51.97 100,336 Poland
842 Viking J. -- NOR-011-21-0255 17.07.2021 08:39:52.38 100,319 Norway
843 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2113 17.07.2021 08:39:52.57 100,311 Austria
844 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3109 17.07.2021 08:39:52.73 100,304 Ireland
845 Pedro Porto D -- PT-21-1172126 17.07.2021 08:39:52.80 100,301 Portugal
846 Familie Soellner -- DV-02733-21-245 17.07.2021 08:39:52.90 100,297 Germany
847 WG Warmia -- PL-0417-21-9105 17.07.2021 08:39:52.91 100,296 Poland
848 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1263 17.07.2021 08:39:53.42 100,275 Poland
849 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6111 17.07.2021 08:39:53.43 100,275 Poland
850 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74135 17.07.2021 08:39:53.45 100,274 Hungary
851 GOLD Team -- PL-0187-21-5742 17.07.2021 08:39:53.94 100,253 Poland
852 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11968 17.07.2021 08:39:54.20 100,242 Poland
853 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-519 17.07.2021 08:39:54.21 100,242 Poland
854 Górka Marian -- PL-0198-21-6032 17.07.2021 08:39:54.31 100,238 Poland
855 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171299 17.07.2021 08:39:54.33 100,237 China
856 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1757 17.07.2021 08:39:54.52 100,229 Germany
857 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11450 17.07.2021 08:39:54.56 100,227 Poland
858 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12627 17.07.2021 08:39:54.57 100,227 Poland
859 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171254 17.07.2021 08:39:54.94 100,211 China
860 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4644 17.07.2021 08:39:55.45 100,190 Poland
861 Lorens & Pitek -- PL-0297-21-2422 17.07.2021 08:39:55.46 100,190 Poland
862 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071708 17.07.2021 08:39:55.48 100,189 China
863 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9487 17.07.2021 08:39:55.68 100,180 Poland
864 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3735 17.07.2021 08:39:55.85 100,173 Poland
865 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11043 17.07.2021 08:39:55.87 100,172 Germany
866 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5887 17.07.2021 08:39:55.89 100,172 Poland
867 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10027 17.07.2021 08:39:56.24 100,157 Poland
868 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7055 17.07.2021 08:39:56.26 100,156 Lithuania
869 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12410 17.07.2021 08:39:56.27 100,156 Poland
870 Team DARIUS -- GR-21-0637677 17.07.2021 08:39:56.29 100,155 Greece
871 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447083 17.07.2021 08:39:56.82 100,133 Netherlands
872 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088754 17.07.2021 08:39:57.16 100,119 Italy
873 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11385 17.07.2021 08:39:57.17 100,118 Poland
874 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5550 17.07.2021 08:39:57.38 100,109 Poland
875 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-313 17.07.2021 08:39:57.55 100,102 Poland
876 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-108 17.07.2021 08:39:57.56 100,102 Poland
877 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8256 17.07.2021 08:39:57.80 100,092 Poland
878 Straif Walter -- AUS-413-21-4021 17.07.2021 08:39:57.81 100,091 Austria
879 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088756 17.07.2021 08:39:57.84 100,090 Italy
880 LENA Women Cup PL-013-21-11004 17.07.2021 08:39:58.22 100,074 Poland
881 European Pigeon Website -- NL-21-1402217 17.07.2021 08:39:58.45 100,065 Belgium
882 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171228 17.07.2021 08:39:58.85 100,048 China
883 Marek Wołoszyn -- PL-0309-21-7442 17.07.2021 08:39:59.56 100,018 Poland
884 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8310 17.07.2021 08:40:00.15 99,994 Poland
885 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4512 17.07.2021 08:40:00.98 99,959 Poland
886 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10420 17.07.2021 08:40:00.99 99,959 Poland
887 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023015 17.07.2021 08:40:01.03 99,957 Turkey
888 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1655 17.07.2021 08:40:01.04 99,957 Poland
889 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250680 17.07.2021 08:40:01.27 99,947 Netherlands
890 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93576 17.07.2021 08:40:01.29 99,946 Italy UROS
891 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7088 17.07.2021 08:40:02.31 99,904 Poland
892 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11455 17.07.2021 08:40:02.33 99,903 Poland
893 Vercammen Jos -- BE-21-6138377 17.07.2021 08:40:02.34 99,903 Belgium
894 IWONA Women Cup PL-014-21-4244 17.07.2021 08:40:02.51 99,896 Poland
895 ZIBI -- GB-21-V-24337 17.07.2021 08:40:02.53 99,895 England
896 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11459 17.07.2021 08:40:02.95 99,877 Poland
897 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343233 17.07.2021 08:40:03.66 99,848 Philippines
898 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50098 17.07.2021 08:40:04.42 99,816 Hungary
899 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4080 17.07.2021 08:40:05.11 99,788 Poland
900 KAJA Women Cup PL-0417-21-4513 17.07.2021 08:40:05.40 99,776 Poland
901 ENACHE MARIAN -- IT-21-088786 17.07.2021 08:40:05.41 99,775 Italy
902 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1372 17.07.2021 08:40:05.60 99,767 Germany
903 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-683 17.07.2021 08:40:06.55 99,728 Poland
904 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1368 17.07.2021 08:40:06.56 99,727 Poland
905 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-85 17.07.2021 08:40:06.73 99,720 Germany
906 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12428 17.07.2021 08:40:06.74 99,720 Poland
907 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-86 17.07.2021 08:40:06.77 99,719 Poland
908 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9966 17.07.2021 08:40:07.61 99,684 Poland
909 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074843 17.07.2021 08:40:08.24 99,658 Belgium
910 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1053 17.07.2021 08:40:09.18 99,619 Germany
911 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077477 17.07.2021 08:40:09.33 99,613 Belgium
912 Lada Slawek -- DV-02899-21-320 17.07.2021 08:40:09.51 99,605 Germany
913 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5444 17.07.2021 08:40:09.52 99,605 Poland
914 Popovici Paul -- AUS-602-21-1715 17.07.2021 08:40:09.66 99,599 Austria
915 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1778 17.07.2021 08:40:09.81 99,593 Germany
916 Team Slovenia -- SLO-112-21-3031 17.07.2021 08:40:09.99 99,586 Slovenia
917 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8256 17.07.2021 08:40:10.39 99,569 Poland BRAFFY
918 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3432 17.07.2021 08:40:10.59 99,561 Poland
919 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2511 17.07.2021 08:40:10.95 99,546 Poland
920 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3384 17.07.2021 08:40:11.04 99,542 Poland
921 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11113 17.07.2021 08:40:11.99 99,503 Poland
922 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-421 17.07.2021 08:40:12.18 99,495 Austria
923 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10033 17.07.2021 08:40:14.13 99,415 Poland
924 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10490 17.07.2021 08:40:15.05 99,377 Poland
925 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5409 17.07.2021 08:40:15.49 99,359 Poland
926 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637630 17.07.2021 08:40:15.65 99,352 Greece
927 Viking J. -- NOR-011-21-0258 17.07.2021 08:40:17.67 99,269 Norway
928 Messiaen Christian B -- BE-21-3119471 17.07.2021 08:40:18.55 99,233 Belgium
929 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1385 17.07.2021 08:40:19.11 99,210 Poland
930 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8402 17.07.2021 08:40:19.72 99,185 Poland
931 ENACHE MARIAN -- IT-21-088787 17.07.2021 08:40:20.44 99,156 Italy
932 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035386 17.07.2021 08:40:20.62 99,148 Netherlands
933 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3149 17.07.2021 08:40:20.63 99,148 Poland
934 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1535 17.07.2021 08:40:21.67 99,105 Poland
935 Górka Marian -- PL-0198-21-6006 17.07.2021 08:40:22.84 99,057 Poland
936 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2175 17.07.2021 08:40:23.09 99,047 Poland
937 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11020 17.07.2021 08:40:23.60 99,026 Poland
938 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-190 17.07.2021 08:40:23.61 99,026 Poland
939 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1032 17.07.2021 08:40:24.73 98,980 Sweden
940 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3852 17.07.2021 08:40:24.74 98,980 Poland
941 Derby Halkidiki -- GR-21-0203207 17.07.2021 08:40:25.34 98,955 Greece
942 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74127 17.07.2021 08:40:25.71 98,940 Hungary
943 Team Charnowo -- PL-0302-21-10113 17.07.2021 08:40:25.99 98,929 Poland
944 Kussyk Christof -- DV-06665-21-404 17.07.2021 08:40:26.34 98,914 Germany
945 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10044 17.07.2021 08:40:26.36 98,914 Poland
946 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2632 17.07.2021 08:40:27.25 98,877 Poland
947 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4814 17.07.2021 08:40:27.75 98,857 Poland
948 Kola -- PL-0499-21-5833 17.07.2021 08:40:28.36 98,832 Poland
949 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8577 17.07.2021 08:40:28.39 98,831 Poland
950 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1366 17.07.2021 08:40:28.97 98,807 Poland
951 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11817 17.07.2021 08:40:29.33 98,793 Poland
952 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7016 17.07.2021 08:40:29.63 98,781 Poland
953 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-879 17.07.2021 08:40:31.08 98,722 Poland
954 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1056 17.07.2021 08:40:31.96 98,686 Poland
955 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9011 17.07.2021 08:40:33.22 98,635 Poland
956 Ciereszko Grażka Women Cup DV-08662-21-3288 17.07.2021 08:40:34.35 98,589 Belgium
957 Hartman Berndt -- DV-07327-21-201 17.07.2021 08:40:34.81 98,570 Germany
958 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041926 17.07.2021 08:40:34.82 98,570 Belgium
959 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1145 17.07.2021 08:40:35.03 98,561 Sweden
960 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7022 17.07.2021 08:40:35.21 98,554 Poland
961 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4401 17.07.2021 08:40:35.62 98,538 Poland
962 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10074 17.07.2021 08:40:36.47 98,503 Poland
963 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1384 17.07.2021 08:40:36.90 98,486 Germany
964 Familie Soellner -- DV-02733-21-315 17.07.2021 08:40:37.25 98,472 Germany
965 KRIS -- PL-078-21-3831 17.07.2021 08:40:38.61 98,417 Poland
966 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1037 17.07.2021 08:40:38.96 98,403 Austria
967 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7011 17.07.2021 08:40:38.99 98,401 Lithuania
968 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-283 17.07.2021 08:40:39.26 98,391 Poland
969 Rita Färm Women Cup S-68-21-551 17.07.2021 08:40:39.35 98,387 Sweden
970 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11007 17.07.2021 08:40:39.86 98,366 Poland
971 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083457 17.07.2021 08:40:39.97 98,362 Belgium LEO NAILS
972 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11133 17.07.2021 08:40:40.41 98,344 Poland
973 Okutan Pigeon -- TR-21-042536 17.07.2021 08:40:40.83 98,327 Denmark
974 Slunsky Franz -- AUS-323-21-901 17.07.2021 08:40:41.22 98,312 Austria
975 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110935 17.07.2021 08:40:41.36 98,306 Belgium
976 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3006 17.07.2021 08:40:41.48 98,301 Poland
977 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1302 17.07.2021 08:40:42.28 98,269 Germany
978 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8201 17.07.2021 08:40:42.35 98,266 Poland ZEFIR
979 Sipowicz - Marzec -- DV-09478-21-1242 17.07.2021 08:40:42.70 98,252 Poland
980 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18155 17.07.2021 08:40:42.71 98,252 Poland
981 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5651 17.07.2021 08:40:43.55 98,218 Poland
982 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11021 17.07.2021 08:40:43.67 98,213 Poland
983 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-616 17.07.2021 08:40:44.09 98,196 Poland
984 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10587 17.07.2021 08:40:44.45 98,182 Poland
985 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447059 17.07.2021 08:40:44.61 98,175 Netherlands
986 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5618 17.07.2021 08:40:45.08 98,156 Poland
987 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11434 17.07.2021 08:40:45.46 98,141 Poland
988 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1648 17.07.2021 08:40:45.46 98,141 Poland
989 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2166 17.07.2021 08:40:45.65 98,133 Poland
990 Viking J. -- NOR-011-21-0257 17.07.2021 08:40:45.80 98,127 Norway
991 Creemers & Zoon -- BE-21-5083055 17.07.2021 08:40:47.07 98,077 Belgium MINI
992 Torsten Kröger -- DV-09581-21-231 17.07.2021 08:40:48.04 98,038 Germany
993 Drozd P i D A Women Cup PL-014-21-1660 17.07.2021 08:40:48.04 98,038 Poland
994 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8314 17.07.2021 08:40:48.42 98,022 Poland
995 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10428 17.07.2021 08:40:48.93 98,002 Poland
996 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022118 17.07.2021 08:40:49.16 97,993 Belgium
997 Plesiak -- PL-0192-21-909 17.07.2021 08:40:49.50 97,979 Poland
998 Nowicki Damian -- PL-03-21-310 17.07.2021 08:40:49.65 97,973 Poland
999 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-142 17.07.2021 08:40:49.91 97,963 Poland
1000 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1013 17.07.2021 08:40:50.10 97,955 Sweden
1001 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250640 17.07.2021 08:40:50.11 97,955 Netherlands
1002 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1795 17.07.2021 08:40:50.48 97,940 Poland
1003 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11825 17.07.2021 08:40:51.50 97,899 Poland
1004 SZYMBART -- PL-0477-21-6412 17.07.2021 08:40:51.60 97,895 Poland
1005 Jerzy Szymański -- PL-0208-21-7014 17.07.2021 08:40:52.50 97,859 Poland
1006 Y. Gudz B -- DV-08867-21-160 17.07.2021 08:40:53.74 97,810 Germany
1007 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13328 17.07.2021 08:40:54.19 97,792 Poland
1008 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3321 17.07.2021 08:40:54.53 97,778 Poland
1009 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1070 17.07.2021 08:40:54.74 97,770 Austria
1010 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4040 17.07.2021 08:40:55.32 97,747 Poland
1011 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014217 17.07.2021 08:40:55.81 97,727 Italy
1012 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8251 17.07.2021 08:40:56.24 97,710 Poland SAUL
1013 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2926 17.07.2021 08:40:56.73 97,691 Poland
1014 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1363 17.07.2021 08:40:57.15 97,674 Poland
1015 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1005 17.07.2021 08:40:57.55 97,658 Sweden
1016 Y. Gudz -- DV-08867-21-78 17.07.2021 08:41:01.06 97,519 Germany
1017 Derby Galychyna -- DV-21-036516 17.07.2021 08:41:01.85 97,488 Ukraine
1018 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17818 17.07.2021 08:41:01.99 97,482 Poland
1019 Maratończyk -- PL-0235-21-5081 17.07.2021 08:41:02.66 97,456 Poland
1020 Mateja Adam -- DV-09581-21-1266 17.07.2021 08:41:04.12 97,398 Germany
1021 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1402 17.07.2021 08:41:05.43 97,346 Poland
1022 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637604 17.07.2021 08:41:05.45 97,345 Greece
1023 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-90 17.07.2021 08:41:07.69 97,257 Poland
1024 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1056 17.07.2021 08:41:07.93 97,248 Germany
1025 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3938 17.07.2021 08:41:09.58 97,183 Lithuania
1026 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013811 17.07.2021 08:41:10.24 97,157 Romania
1027 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-414 17.07.2021 08:41:10.92 97,130 Austria
1028 Górka Marian -- PL-0198-21-6033 17.07.2021 08:41:11.85 97,093 Poland
1029 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13302 17.07.2021 08:41:11.86 97,093 Poland
1030 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-2041644 17.07.2021 08:41:12.78 97,057 Belgium
1031 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074800 17.07.2021 08:41:13.65 97,023 Belgium
1032 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13316 17.07.2021 08:41:14.00 97,009 Poland
1033 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023014 17.07.2021 08:41:14.15 97,003 Turkey
1034 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2544 17.07.2021 08:41:14.15 97,003 Poland
1035 Rafał Górski -- PL-0223-21-594 17.07.2021 08:41:14.32 96,996 Poland
1036 Team Charnowo -- PL-0302-21-3919 17.07.2021 08:41:14.66 96,983 Poland
1037 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3422 17.07.2021 08:41:15.56 96,948 Poland
1038 Busche Jörn -- DV-04425-21-1286 17.07.2021 08:41:16.87 96,897 Germany
1039 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450213 17.07.2021 08:41:18.48 96,834 Netherlands
1040 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9032 17.07.2021 08:41:18.92 96,816 Poland
1041 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077581 17.07.2021 08:41:19.46 96,795 Belgium
1042 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9929 17.07.2021 08:41:20.05 96,772 Poland
1043 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8304 17.07.2021 08:41:20.07 96,772 Poland
1044 KARAKURT PIGEONS -- TR-21-023009 17.07.2021 08:41:20.46 96,756 Turkey
1045 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3312 17.07.2021 08:41:20.60 96,751 Poland
1046 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-593 17.07.2021 08:41:21.72 96,707 Poland
1047 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7052 17.07.2021 08:41:21.86 96,702 Lithuania
1048 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3228 17.07.2021 08:41:21.87 96,701 Poland
1049 WARKA -- PL-0210-21-13085 17.07.2021 08:41:22.28 96,685 Poland
1050 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-50 17.07.2021 08:41:22.82 96,664 Poland
1051 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12632 17.07.2021 08:41:23.79 96,627 Poland
1052 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3428 17.07.2021 08:41:23.93 96,621 Poland
1053 Trzaska Team -- PL-0264-21-1497 17.07.2021 08:41:26.15 96,535 Poland
1054 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1384 17.07.2021 08:41:26.25 96,531 Poland
1055 Górka Marian -- PL-0198-21-6005 17.07.2021 08:41:26.81 96,509 Poland
1056 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1841 17.07.2021 08:41:27.79 96,471 Poland
1057 Brandt Daniel -- DV-08988-21-409 17.07.2021 08:41:28.72 96,435 Germany
1058 Plesiak -- PL-0192-21-902 17.07.2021 08:41:29.55 96,403 Poland
1059 Mertens Roger -- BE-21-5021052 17.07.2021 08:41:31.22 96,338 Belgium
1060 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-76 17.07.2021 08:41:31.70 96,320 Germany
1061 Creemers & Zoon -- BE-21-5083054 17.07.2021 08:41:35.21 96,184 Belgium MASERATI
1062 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-68981 17.07.2021 08:41:36.53 96,133 Hungary
1063 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2237 17.07.2021 08:41:36.96 96,117 Poland
1064 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11972 17.07.2021 08:41:37.47 96,097 Poland
1065 Tom Tom -- PL-0139-21-8702 17.07.2021 08:41:37.87 96,082 Poland
1066 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11826 17.07.2021 08:41:37.88 96,082 Poland
1067 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9204 17.07.2021 08:41:38.19 96,070 Poland
1068 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11824 17.07.2021 08:41:39.49 96,020 Poland
1069 Grzankowska Ewa Women Cup PL-0466-21-8138 17.07.2021 08:41:39.83 96,007 Poland
1070 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11314 17.07.2021 08:41:39.84 96,006 Poland
1071 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2424 17.07.2021 08:41:41.43 95,945 Poland
1072 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343273 17.07.2021 08:41:42.62 95,900 Philippines
1073 Maratończyk -- PL-0235-21-5094 17.07.2021 08:41:42.63 95,899 Poland
1074 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11103 17.07.2021 08:41:43.41 95,869 Poland
1075 Kusser Josef -- DV-05138-21-1253 17.07.2021 08:41:43.53 95,865 Germany
1076 Pudic & Co -- SLO-21-107-8695 17.07.2021 08:41:43.88 95,851 Croatia
1077 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-3344 17.07.2021 08:41:45.37 95,794 Poland
1078 Gawroński Sławomir -- PL-0209-21-11308 17.07.2021 08:41:45.88 95,775 Poland
1079 SZYMBART -- PL-0477-21-6410 17.07.2021 08:41:46.51 95,751 Poland
1080 D. A. S. STAFIEJ -- PL-0309-21-11051 17.07.2021 08:41:46.94 95,734 Germany
1081 Starostecki Ireneusz -- PL-0275-21-10025 17.07.2021 08:41:48.47 95,676 Poland
1082 Denys Emiel -- BE-21-3071455 17.07.2021 08:41:49.04 95,654 Belgium
1083 Belgavet Hamszik Basia B Women Cup BE-21-6077582 17.07.2021 08:41:49.25 95,646 Belgium
1084 Książek Józef A -- PL-0221-21-1508 17.07.2021 08:41:49.44 95,639 Poland
1085 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5510 17.07.2021 08:41:49.45 95,639 Poland
1086 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7230 17.07.2021 08:41:51.38 95,565 Poland
1087 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-338 17.07.2021 08:41:52.21 95,533 Poland
1088 Böke Jürgen -- DV-08852-21-144 17.07.2021 08:41:53.30 95,492 Germany
1089 Mark De Backer -- BE-21-4003141 17.07.2021 08:41:53.50 95,484 Belgium
1090 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12067 17.07.2021 08:41:53.92 95,468 Poland
1091 BEATA OKROJ 078 A Women Cup PL-078-21-11115 17.07.2021 08:41:54.81 95,435 Poland
1092 Vervloet Bert A -- BE-21-6048656 17.07.2021 08:41:56.51 95,370 Belgium
1093 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915597 17.07.2021 08:41:56.83 95,358 Greece
1094 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3416 17.07.2021 08:41:59.62 95,253 Poland
1095 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-131 17.07.2021 08:42:00.78 95,209 Poland
1096 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1067 17.07.2021 08:42:01.46 95,183 Germany
1097 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11031 17.07.2021 08:42:02.12 95,158 Poland
1098 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4071 17.07.2021 08:42:03.37 95,111 Poland
1099 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12410 17.07.2021 08:42:04.29 95,076 Poland
1100 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3559 17.07.2021 08:42:04.30 95,076 Poland
1101 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10590 17.07.2021 08:42:04.67 95,062 Poland
1102 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3348 17.07.2021 08:42:06.58 94,990 Poland
1103 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071611 17.07.2021 08:42:07.77 94,945 China
1104 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1035 17.07.2021 08:42:08.10 94,933 Sweden
1105 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7787 17.07.2021 08:42:08.33 94,924 Poland
1106 ENACHE MARIAN -- IT-21-088782 17.07.2021 08:42:09.72 94,872 Italy
1107 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171201 17.07.2021 08:42:10.02 94,861 China
1108 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014667 17.07.2021 08:42:10.44 94,845 Italy
1109 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-270 17.07.2021 08:42:10.60 94,839 Poland
1110 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0359 17.07.2021 08:42:11.11 94,820 Denmark
1111 Stępnik -- PL-0221-21-3380 17.07.2021 08:42:11.46 94,807 Poland
1112 Górliński Józef -- PL-098-21-18513 17.07.2021 08:42:11.63 94,801 Poland
1113 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11001 17.07.2021 08:42:12.31 94,775 Poland
1114 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637603 17.07.2021 08:42:12.55 94,766 Greece
1115 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250673 17.07.2021 08:42:13.63 94,726 Netherlands
1116 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077464 17.07.2021 08:42:13.63 94,726 Belgium
1117 Vercammen Lars -- BE-21-6138382 17.07.2021 08:42:14.19 94,705 Belgium
1118 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5829 17.07.2021 08:42:14.64 94,688 Poland
1119 Team Adamczyk Kopeć -- PL-0295-21-6315 17.07.2021 08:42:15.80 94,645 Poland
1120 Kałuża Team -- PL-0228-21-15008 17.07.2021 08:42:16.19 94,630 Poland
1121 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10111 17.07.2021 08:42:16.53 94,617 Poland
1122 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-514 17.07.2021 08:42:16.67 94,612 Poland
1123 Kardaś TEAM B -- PL-0234-21-5886 17.07.2021 08:42:16.89 94,604 Poland
1124 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1789 17.07.2021 08:42:20.08 94,485 Poland
1125 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3844 17.07.2021 08:42:26.14 94,260 Poland
1126 Ewelina & Wittstock A Women Cup PL-060-21-2172 17.07.2021 08:42:27.64 94,205 Poland
1127 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12072 17.07.2021 08:42:31.72 94,054 Poland
1128 Dr. Henk de Weerd Pigeon B -- NL-21-1250636 17.07.2021 08:42:36.64 93,873 Netherlands
1129 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915594 17.07.2021 08:42:36.77 93,868 Poland
1130 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1157 17.07.2021 08:42:40.94 93,716 Poland
1131 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3229 17.07.2021 08:42:41.45 93,697 Poland
1132 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8133 17.07.2021 08:42:42.10 93,673 Poland
1133 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7219 17.07.2021 08:42:42.73 93,650 Poland
1134 Lorens & Pitek -- PL-0299-21-717 17.07.2021 08:42:43.49 93,622 Poland
1135 B.W Women Cup PL-0296-21-7344 17.07.2021 08:42:45.60 93,545 Switzerland
1136 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074798 17.07.2021 08:42:46.42 93,516 Belgium
1137 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-145 17.07.2021 08:42:48.43 93,442 Poland
1138 Donda Sergej -- RUS-21-46803 17.07.2021 08:42:49.80 93,393 Estonia KATJA
1139 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041942 17.07.2021 08:42:52.31 93,301 Belgium
1140 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171286 17.07.2021 08:42:53.08 93,273 China
1141 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12635 17.07.2021 08:42:53.97 93,241 Poland
1142 Team Sans PEUR -- BE-21-2075566 17.07.2021 08:42:54.83 93,210 Belgium
1143 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5511 17.07.2021 08:42:56.77 93,140 Poland
1144 Lewy86 -- PL-0356-21-5863 17.07.2021 08:42:57.80 93,103 Poland
1145 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9206 17.07.2021 08:43:00.91 92,991 Poland
1146 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-70 17.07.2021 08:43:01.70 92,962 Poland
1147 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3427 17.07.2021 08:43:03.21 92,908 Poland
1148 Denys Emiel -- BE-21-3071505 17.07.2021 08:43:04.60 92,858 Belgium
1149 Lada Slawek -- DV-02899-21-301 17.07.2021 08:43:05.08 92,841 Germany
1150 Sipowicz Katarzyna Women Cup PL-0393-21-8817 17.07.2021 08:43:06.57 92,787 Germany
1151 Mateja Adam -- DV-09581-21-1268 17.07.2021 08:43:10.69 92,639 Germany
1152 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1790 17.07.2021 08:43:10.69 92,639 Poland
1153 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171222 17.07.2021 08:43:11.49 92,611 China
1154 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0127-21-1536 17.07.2021 08:43:11.88 92,597 Czech Republic
1155 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171225 17.07.2021 08:43:13.17 92,551 China
1156 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3313 17.07.2021 08:43:13.58 92,536 Poland
1157 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4522 17.07.2021 08:43:13.98 92,522 Poland
1158 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4809 17.07.2021 08:43:14.01 92,521 Poland
1159 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1306 17.07.2021 08:43:14.84 92,491 Germany
1160 Messiaen Christian A -- BE-21-3119492 17.07.2021 08:43:15.25 92,477 Belgium
1161 KMS -- PL-059-21-5935 17.07.2021 08:43:16.24 92,441 Poland
1162 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-178 17.07.2021 08:43:16.64 92,427 United States
1163 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4439 17.07.2021 08:43:17.12 92,410 Poland
1164 Mateja Adam -- DV-09581-21-1269 17.07.2021 08:43:17.49 92,397 Germany
1165 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3022 17.07.2021 08:43:17.91 92,382 Poland
1166 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1034 17.07.2021 08:43:17.91 92,382 Sweden
1167 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12403 17.07.2021 08:43:19.15 92,338 Poland
1168 E&R TEAM -- PL-0270-21-1142 17.07.2021 08:43:19.17 92,337 Poland
1169 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-428 17.07.2021 08:43:19.51 92,325 Poland
1170 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035384 17.07.2021 08:43:20.35 92,295 Netherlands
1171 Böke Jürgen -- DV-08852-21-86 17.07.2021 08:43:20.66 92,284 Germany
1172 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171275 17.07.2021 08:43:20.67 92,284 China
1173 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1827 17.07.2021 08:43:21.65 92,249 Germany
1174 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9117 17.07.2021 08:43:21.69 92,248 Poland
1175 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7207 17.07.2021 08:43:22.20 92,230 Poland
1176 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-23 17.07.2021 08:43:23.30 92,191 Germany
1177 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1403 17.07.2021 08:43:23.34 92,189 Poland
1178 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-10115 17.07.2021 08:43:24.61 92,144 Poland
1179 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11034 17.07.2021 08:43:24.75 92,139 Poland
1180 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450210 17.07.2021 08:43:25.10 92,127 Netherlands
1181 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250658 17.07.2021 08:43:25.21 92,123 Netherlands
1182 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9629 17.07.2021 08:43:26.08 92,092 Poland
1183 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196880 17.07.2021 08:43:26.55 92,076 Netherlands
1184 Böke Jürgen -- DV-08852-21-15 17.07.2021 08:43:26.89 92,064 Germany
1185 KMS -- PL-059-21-5945 17.07.2021 08:43:27.21 92,052 Poland
1186 Ciereszko Adam -- BE-21-2041631 17.07.2021 08:43:27.55 92,040 Belgium
1187 Lada Slawek -- DV-02899-21-308 17.07.2021 08:43:27.70 92,035 Germany
1188 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-4787 17.07.2021 08:43:28.02 92,024 Poland
1189 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1504 17.07.2021 08:43:28.90 91,993 Poland
1190 Vercammen Lars -- BE-21-6138396 17.07.2021 08:43:29.03 91,988 Belgium
1191 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8585 17.07.2021 08:43:29.09 91,986 Poland
1192 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035188 17.07.2021 08:43:30.54 91,935 Netherlands
1193 Häkan Färm -- S-68-21-776 17.07.2021 08:43:30.70 91,929 Sweden
1194 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14388 17.07.2021 08:43:30.74 91,928 Poland
1195 GOLD Team -- PL-0187-21-5752 17.07.2021 08:43:31.15 91,914 Poland
1196 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4506 17.07.2021 08:43:31.70 91,894 Poland
1197 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3075 17.07.2021 08:43:32.36 91,871 Poland
1198 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2550 17.07.2021 08:43:32.63 91,862 Poland
1199 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-243 17.07.2021 08:43:32.97 91,850 Poland
1200 Y. Gudz -- DV-08867-21-64 17.07.2021 08:43:33.65 91,826 Germany
1201 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8372 17.07.2021 08:43:33.81 91,820 Poland
1202 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171219 17.07.2021 08:43:34.06 91,811 China
1203 Y. Gudz -- DV-08867-21-72 17.07.2021 08:43:34.07 91,811 Germany
1204 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-31 17.07.2021 08:43:34.17 91,807 Czech Republic
1205 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7212 17.07.2021 08:43:34.22 91,806 Poland
1206 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8279 17.07.2021 08:43:35.85 91,748 Poland POWER
1207 Guzeyev -- LTU-08-21-28 17.07.2021 08:43:35.96 91,745 Lithuania
1208 FOGADO ANDREA -- IT-21-124202 17.07.2021 08:43:36.62 91,721 Italy
1209 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10075 17.07.2021 08:43:37.30 91,698 Poland
1210 De Wachter Frans -- BE-21-6054275 17.07.2021 08:43:37.32 91,697 Belgium
1211 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-317 17.07.2021 08:43:37.34 91,696 Poland
1212 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11023 17.07.2021 08:43:38.07 91,671 Poland
1213 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8574 17.07.2021 08:43:38.28 91,663 Poland
1214 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077489 17.07.2021 08:43:39.26 91,629 Belgium
1215 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1394 17.07.2021 08:43:39.77 91,611 Poland
1216 Knap Piotr -- PL-0236-21-931 17.07.2021 08:43:39.96 91,605 United States
1217 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3226 17.07.2021 08:43:40.11 91,599 Poland
1218 Derby Riachos -- PT-21-1006931 17.07.2021 08:43:40.34 91,591 Portugal
1219 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-68 17.07.2021 08:43:40.46 91,587 Poland
1220 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-854 17.07.2021 08:43:41.14 91,563 Poland
1221 BETINA Women Cup PL-0275-21-10003 17.07.2021 08:43:41.37 91,555 Poland
1222 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11022 17.07.2021 08:43:41.50 91,551 Poland
1223 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447082 17.07.2021 08:43:41.65 91,545 Netherlands
1224 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11978 17.07.2021 08:43:41.66 91,545 Poland
1225 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15903 17.07.2021 08:43:42.09 91,530 Poland
1226 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2606 17.07.2021 08:43:43.55 91,479 Poland
1227 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4452 17.07.2021 08:43:43.80 91,470 Poland
1228 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9205 17.07.2021 08:43:43.81 91,470 Poland
1229 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13807 17.07.2021 08:43:44.16 91,458 Poland
1230 Pankiewicz Wojciech A -- BE-21-6074763 17.07.2021 08:43:44.32 91,452 Belgium
1231 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10414 17.07.2021 08:43:45.73 91,403 Poland
1232 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-95 17.07.2021 08:43:45.75 91,403 Germany
1233 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24018 17.07.2021 08:43:45.98 91,395 Poland
1234 Van Win Ludwig C -- BE-21-2043830 17.07.2021 08:43:46.53 91,375 Belgium
1235 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-440 17.07.2021 08:43:47.29 91,349 Poland
1236 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8066 17.07.2021 08:43:47.74 91,333 Poland
1237 Książek Józef B -- PL-0221-21-1581 17.07.2021 08:43:47.94 91,326 Poland
1238 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1064 17.07.2021 08:43:48.63 91,302 Poland
1239 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1510 17.07.2021 08:43:49.00 91,290 Poland
1240 TEAM CROATIA -- CRO-21-23405 17.07.2021 08:43:49.71 91,265 Croatia
1241 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8103 17.07.2021 08:43:49.92 91,258 Poland
1242 LENA Women Cup PL-013-21-11008 17.07.2021 08:43:49.94 91,257 Poland
1243 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5407 17.07.2021 08:43:50.33 91,243 Poland
1244 Derby Riachos -- DV-08609-21-253 17.07.2021 08:43:50.94 91,222 Portugal
1245 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-26 17.07.2021 08:43:53.05 91,149 Czech Republic
1246 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8257 17.07.2021 08:43:53.06 91,149 Poland
1247 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1777 17.07.2021 08:43:54.05 91,114 Germany
1248 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1009 17.07.2021 08:43:55.27 91,072 Sweden
1249 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074768 17.07.2021 08:43:55.28 91,072 Belgium
1250 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3401 17.07.2021 08:43:55.60 91,061 Poland
1251 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-818 17.07.2021 08:43:56.25 91,038 Poland
1252 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7005 17.07.2021 08:43:57.14 91,008 Lithuania
1253 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12719 17.07.2021 08:43:58.25 90,969 Poland
1254 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450209 17.07.2021 08:43:58.25 90,969 Netherlands
1255 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6100 17.07.2021 08:43:59.08 90,941 Poland
1256 TEAM CROATIA -- CRO-21-23404 17.07.2021 08:44:01.24 90,866 Croatia
1257 Herbots Jo -- BE-21-2130300 17.07.2021 08:44:02.13 90,836 Belgium
1258 Mazur Maria Women Cup DV-09581-21-1064 17.07.2021 08:44:02.14 90,836 Germany
1259 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043838 17.07.2021 08:44:03.33 90,795 Belgium
1260 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-690 17.07.2021 08:44:03.85 90,777 Poland
1261 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071661 17.07.2021 08:44:03.88 90,776 China
1262 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11383 17.07.2021 08:44:04.21 90,764 Poland
1263 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12530 17.07.2021 08:44:04.46 90,756 Poland
1264 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-53 17.07.2021 08:44:05.51 90,720 Poland
1265 Pedro Porto D -- PT-21-1172150 17.07.2021 08:44:05.51 90,720 Portugal
1266 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089263 17.07.2021 08:44:05.53 90,719 Italy
1267 Team Barczyński -- PL-0227-21-6181 17.07.2021 08:44:07.32 90,658 Poland
1268 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033633 17.07.2021 08:44:07.38 90,656 Thailand
1269 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1837 17.07.2021 08:44:08.27 90,625 Poland
1270 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7342 17.07.2021 08:44:10.08 90,563 Poland
1271 Nowicka Justyna Women Cup PL-063-21-2570 17.07.2021 08:44:10.09 90,563 Poland
1272 Visser - Meijboom -- NL-21-1052558 17.07.2021 08:44:10.92 90,535 Netherlands
1273 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3950 17.07.2021 08:44:11.41 90,518 Poland
1274 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3797 17.07.2021 08:44:11.42 90,518 Poland
1275 GOLD Team -- PL-0187-21-5750 17.07.2021 08:44:11.73 90,507 Poland
1276 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10178 17.07.2021 08:44:12.09 90,495 Poland
1277 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2084 17.07.2021 08:44:13.54 90,445 Poland
1278 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-505 17.07.2021 08:44:14.29 90,420 Poland
1279 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9701 17.07.2021 08:44:14.81 90,402 Poland
1280 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11451 17.07.2021 08:44:15.16 90,390 Poland
1281 Denys Emiel -- BE-21-3071525 17.07.2021 08:44:15.87 90,366 Belgium
1282 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250611 17.07.2021 08:44:16.49 90,345 Netherlands
1283 Derby Halkidiki -- GR-21-0823027 17.07.2021 08:44:17.05 90,326 Greece
1284 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343303 17.07.2021 08:44:17.56 90,308 Netherlands
1285 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11816 17.07.2021 08:44:17.59 90,307 Poland
1286 Asbach Uralt -- DV-04766-21-187 17.07.2021 08:44:17.95 90,295 Germany
1287 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1331 17.07.2021 08:44:18.94 90,262 Latvia
1288 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11015 17.07.2021 08:44:19.43 90,245 Poland
1289 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915596 17.07.2021 08:44:22.26 90,149 Poland
1290 Team Re Ra -- DV-07014-21-618 17.07.2021 08:44:22.42 90,144 Germany
1291 Familie Soellner -- DV-02733-21-272 17.07.2021 08:44:23.27 90,115 Germany
1292 EMILA Women Cup PL-04-21-3187 17.07.2021 08:44:24.34 90,079 Poland
1293 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250720 17.07.2021 08:44:24.85 90,061 Netherlands
1294 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7345 17.07.2021 08:44:24.96 90,058 Poland
1295 Kałuża Team -- PL-0228-21-15001 17.07.2021 08:44:26.28 90,013 Poland
1296 FOGADO ANDREA -- IT-21-124214 17.07.2021 08:44:26.73 89,998 Italy
1297 Europa Masters OLR -- RO-21-1001831 17.07.2021 08:44:27.13 89,984 Romania
1298 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-19992 17.07.2021 08:44:28.08 89,952 Poland
1299 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1793 17.07.2021 08:44:31.07 89,852 Poland
1300 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089262 17.07.2021 08:44:31.96 89,822 Italy
1301 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12321 17.07.2021 08:44:32.76 89,795 Poland
1302 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10170 17.07.2021 08:44:33.81 89,760 Poland
1303 Creemers & Zoon -- BE-21-5083050 17.07.2021 08:44:34.37 89,741 Belgium CHRYSLER
1304 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089333 17.07.2021 08:44:35.50 89,703 Italy
1305 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13815 17.07.2021 08:44:36.96 89,654 Poland
1306 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014319 17.07.2021 08:44:40.05 89,551 Italy
1307 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1368 17.07.2021 08:44:43.50 89,435 Poland
1308 EMILA Women Cup PL-04-21-3165 17.07.2021 08:44:49.91 89,222 Poland
1309 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135382 17.07.2021 08:44:52.50 89,137 Belgium
1310 Busche Jörn -- DV-04425-21-1187 17.07.2021 08:44:55.77 89,028 Germany
1311 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3412 17.07.2021 08:45:02.02 88,822 Poland
1312 Hartman Berndt -- DV-07327-21-203 17.07.2021 08:45:06.12 88,688 Germany
1313 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9050 17.07.2021 08:45:07.04 88,658 Poland
1314 Derby Halkidiki -- GR-21-0203206 17.07.2021 08:45:09.96 88,562 Greece
1315 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4621 17.07.2021 08:45:10.75 88,536 Poland
1316 W.T. Rutkowski -- PL-085-21-9201 17.07.2021 08:45:11.03 88,527 Poland
1317 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-03-21-5627 17.07.2021 08:45:14.60 88,411 Poland
1318 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-689 17.07.2021 08:45:15.32 88,387 Poland
1319 Królikowski Bartek -- PL-064-21-5 17.07.2021 08:45:16.17 88,360 Poland
1320 Para Stanisław -- PL-0234-21-165 17.07.2021 08:45:19.24 88,260 Poland
1321 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-676 17.07.2021 08:45:20.37 88,223 Poland
1322 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6195 17.07.2021 08:45:23.19 88,132 Poland
1323 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1128 17.07.2021 08:45:26.60 88,022 Austria
1324 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4055 17.07.2021 08:45:27.39 87,996 Poland
1325 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24125 17.07.2021 08:45:31.69 87,858 Croatia
1326 Corii & Dzon Jin C -- NL-21-1171259 17.07.2021 08:45:33.48 87,800 China
1327 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3104 17.07.2021 08:45:34.44 87,769 Ireland
1328 Mertens Roger -- BE-21-5021188 17.07.2021 08:45:35.88 87,723 Belgium
1329 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096542 17.07.2021 08:45:38.88 87,627 Italy
1330 Kieda Renata A Women Cup PL-013-21-3009 17.07.2021 08:45:40.51 87,575 Poland
1331 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-144 17.07.2021 08:45:40.80 87,566 Poland
1332 Vercammen Jos -- BE-21-6138359 17.07.2021 08:45:42.02 87,527 Belgium
1333 WOŹNIAK/BERNAT -- PL-0474-21-13311 17.07.2021 08:45:42.03 87,526 Poland
1334 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10031 17.07.2021 08:45:45.00 87,432 Poland
1335 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-222 17.07.2021 08:45:45.18 87,426 Poland
1336 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-677 17.07.2021 08:45:46.37 87,388 Poland
1337 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4047 17.07.2021 08:45:47.08 87,366 Poland
1338 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-132 17.07.2021 08:45:47.18 87,362 Germany
1339 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915581 17.07.2021 08:45:54.62 87,126 Greece
1340 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-271 17.07.2021 08:45:57.60 87,032 Poland
1341 ITALIAN TEAM -- IT-21-102002 17.07.2021 08:45:58.56 87,002 Italy
1342 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4501 17.07.2021 08:45:59.35 86,977 Poland
1343 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1327 17.07.2021 08:46:00.21 86,950 Latvia
1344 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1412 17.07.2021 08:46:01.59 86,907 Poland
1345 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9018 17.07.2021 08:46:01.60 86,906 Poland
1346 Vatcharawalee Gamsjager Women Cup AUS-301-21-2207 17.07.2021 08:46:04.72 86,808 Austria
1347 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1416 17.07.2021 08:46:05.47 86,785 Poland
1348 WG Witnica -- PL-0453-21-11394 17.07.2021 08:46:07.39 86,724 Poland
1349 Pedro Porto D -- PT-21-1172155 17.07.2021 08:46:09.19 86,668 Portugal
1350 B.W Women Cup PL-0296-21-7349 17.07.2021 08:46:10.10 86,640 Switzerland
1351 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93575 17.07.2021 08:46:10.44 86,629 Italy FILIP
1352 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5028 17.07.2021 08:46:10.88 86,615 Poland
1353 Asbach Uralt -- DV-05293-21-137 17.07.2021 08:46:13.15 86,544 Germany
1354 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196875 17.07.2021 08:46:13.84 86,523 Netherlands
1355 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen -- BE-21-3071654 17.07.2021 08:46:15.24 86,479 China
1356 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343285 17.07.2021 08:46:16.84 86,429 Netherlands
1357 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9034 17.07.2021 08:46:16.84 86,429 Poland
1358 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1668 17.07.2021 08:46:17.13 86,420 Poland
1359 Creemers & Zoon -- BE-21-5083051 17.07.2021 08:46:19.55 86,345 Belgium CADILLAC
1360 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1408 17.07.2021 08:46:20.74 86,308 Poland
1361 WG Witnica -- PL-0453-21-11381 17.07.2021 08:46:23.03 86,237 Poland
1362 Bury -- NOR-011-21-0174 17.07.2021 08:46:23.04 86,237 Norway
1363 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447078 17.07.2021 08:46:23.33 86,228 Netherlands
1364 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637615 17.07.2021 08:46:23.81 86,213 Greece
1365 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083392 17.07.2021 08:46:25.28 86,167 Belgium PANCHO
1366 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4064 17.07.2021 08:46:25.46 86,162 Poland
1367 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1776 17.07.2021 08:46:26.20 86,139 Germany
1368 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1066 17.07.2021 08:46:26.54 86,128 Germany
1369 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169255 17.07.2021 08:46:27.63 86,095 Belgium
1370 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7425 17.07.2021 08:46:27.83 86,089 Poland
1371 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-33 17.07.2021 08:46:29.00 86,052 Poland
1372 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5835 17.07.2021 08:46:29.52 86,036 Poland
1373 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11849 17.07.2021 08:46:31.25 85,983 Poland
1374 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7037 17.07.2021 08:46:32.23 85,953 Lithuania
1375 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10791 17.07.2021 08:46:32.31 85,950 Poland
1376 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46119 17.07.2021 08:46:34.90 85,871 Italy
1377 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3057 17.07.2021 08:46:36.17 85,832 Poland
1378 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13808 17.07.2021 08:46:36.18 85,831 Poland
1379 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3549 17.07.2021 08:46:37.50 85,791 Poland
1380 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7886 17.07.2021 08:46:38.02 85,775 Poland
1381 Kusser Josef -- DV-05138-21-951 17.07.2021 08:46:38.31 85,766 Germany
1382 TEAM CROATIA -- CRO-21-23213 17.07.2021 08:46:38.90 85,748 Croatia
1383 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-176 17.07.2021 08:46:39.76 85,722 United States
1384 Derby Riachos -- DV-08609-21-258 17.07.2021 08:46:39.78 85,721 Portugal
1385 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3384 17.07.2021 08:46:40.30 85,705 Poland
1386 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5457 17.07.2021 08:46:41.63 85,664 Poland
1387 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-340 17.07.2021 08:46:41.68 85,663 Poland
1388 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250639 17.07.2021 08:46:42.26 85,645 Netherlands
1389 Knystautas Valdas B -- LTU-06-21-7026 17.07.2021 08:46:43.42 85,610 Lithuania
1390 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10188 17.07.2021 08:46:43.70 85,601 Poland
1391 Maziarz Racing Team B -- PL-0233-21-7810 17.07.2021 08:46:44.09 85,589 Poland
1392 Mrowiec Krystyna Women Cup PL-023-21-26 17.07.2021 08:46:45.26 85,554 Poland
1393 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-246 17.07.2021 08:46:46.18 85,526 Austria
1394 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3567 17.07.2021 08:46:47.19 85,495 Poland
1395 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1206 17.07.2021 08:46:47.89 85,473 Poland
1396 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169252 17.07.2021 08:46:48.51 85,455 Belgium
1397 Teodoru Dimitri -- GR-21-0637601 17.07.2021 08:46:48.52 85,454 Greece
1398 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69055 17.07.2021 08:46:49.51 85,424 Hungary
1399 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043835 17.07.2021 08:46:51.11 85,376 Belgium
1400 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1530 17.07.2021 08:46:51.88 85,352 Poland
1401 Kuligowska Zuzanna Women Cup PL-014-21-3956 17.07.2021 08:46:53.45 85,305 Poland
1402 Rafał Górski -- PL-0223-21-599 17.07.2021 08:46:53.48 85,304 Poland
1403 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099918 17.07.2021 08:46:56.53 85,211 Romania
1404 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343279 17.07.2021 08:46:56.67 85,207 Netherlands
1405 Derby Halkidiki -- GR-21-0823031 17.07.2021 08:46:59.40 85,125 Greece
1406 Okutan Pigeon -- TR-21-042535 17.07.2021 08:47:00.10 85,103 Denmark
1407 Meyer & Zambrzycki -- PL-0307-21-9046 17.07.2021 08:47:01.55 85,060 Poland
1408 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4108 17.07.2021 08:47:03.04 85,015 Poland
1409 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4436 17.07.2021 08:47:04.00 84,986 Poland
1410 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1325 17.07.2021 08:47:04.97 84,957 Latvia
1411 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11356 17.07.2021 08:47:06.25 84,918 Poland
1412 EMILA Women Cup PL-04-21-3101 17.07.2021 08:47:06.52 84,910 Poland
1413 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3425 17.07.2021 08:47:06.87 84,900 Poland
1414 Michalczyk Adam - Kuśnierz Tomasz -- PL-0314-21-661 17.07.2021 08:47:08.40 84,854 Poland
1415 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915593 17.07.2021 08:47:08.51 84,850 Poland
1416 Mona Team Women Cup PL-0192-21-494 17.07.2021 08:47:08.51 84,850 Poland
1417 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-814 17.07.2021 08:47:08.72 84,844 Poland
1418 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5023 17.07.2021 08:47:08.73 84,844 Poland
1419 Jaap Koehoorn B -- NL-21-1447079 17.07.2021 08:47:10.68 84,785 Netherlands
1420 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3916 17.07.2021 08:47:11.27 84,768 Lithuania
1421 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13803 17.07.2021 08:47:11.29 84,767 Poland
1422 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7086 17.07.2021 08:47:12.90 84,719 Poland
1423 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12405 17.07.2021 08:47:12.91 84,719 Poland
1424 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1804 17.07.2021 08:47:15.85 84,631 Poland
1425 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10588 17.07.2021 08:47:16.34 84,616 Poland
1426 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-35 17.07.2021 08:47:17.44 84,583 Poland
1427 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1115 17.07.2021 08:47:19.32 84,527 Poland
1428 Team Slovenia -- SLO-112-21-3045 17.07.2021 08:47:22.82 84,423 Slovenia
1429 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115191 17.07.2021 08:47:23.30 84,409 Italy
1430 Faszcza Jerzy C -- PL-013-21-11031 17.07.2021 08:47:23.31 84,409 Poland
1431 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3327 17.07.2021 08:47:25.56 84,342 Poland
1432 Dr. Henk de Weerd Pigeon A -- NL-21-1250672 17.07.2021 08:47:25.84 84,334 Netherlands
1433 Pedro Porto D -- PT-21-1172167 17.07.2021 08:47:27.97 84,271 Portugal
1434 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4033 17.07.2021 08:47:31.78 84,158 Poland
1435 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14401 17.07.2021 08:47:34.38 84,081 Poland
1436 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3091 17.07.2021 08:47:34.65 84,073 Poland
1437 Kivranoglou Basilis B -- GR-21-0637652 17.07.2021 08:47:35.42 84,051 Greece
1438 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3410 17.07.2021 08:47:35.88 84,037 Poland
1439 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6119 17.07.2021 08:47:39.09 83,943 Poland
1440 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-32 17.07.2021 08:47:44.60 83,781 Czech Republic
1441 Vercammen Jos -- BE-21-6138383 17.07.2021 08:47:44.61 83,781 Belgium
1442 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-05-21-520 17.07.2021 08:47:45.64 83,751 Czech Republic
1443 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1324 17.07.2021 08:47:49.59 83,636 Latvia
1444 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098322 17.07.2021 08:47:51.42 83,582 Italy
1445 Guzeyev -- LTU-08-21-18 17.07.2021 08:47:52.58 83,549 Lithuania
1446 Hartman Berndt -- DV-07327-21-202 17.07.2021 08:47:54.61 83,490 Germany
1447 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093358 17.07.2021 08:47:57.20 83,414 Belgium
1448 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-45675 17.07.2021 08:47:58.95 83,364 Italy
1449 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9940 17.07.2021 08:48:00.00 83,333 Poland
1450 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-842 17.07.2021 08:48:01.19 83,299 Poland
1451 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171242 17.07.2021 08:48:01.20 83,299 China
1452 Mark De Backer -- BE-21-4003147 17.07.2021 08:48:02.05 83,274 Belgium
1453 SEWERYN-MAREK -- PL-0221-21-2211 17.07.2021 08:48:02.33 83,266 Poland
1454 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-293 17.07.2021 08:48:04.62 83,200 Poland
1455 JACOVER TEAM -- IT-21-093526 17.07.2021 08:48:05.10 83,186 Italy WEST
1456 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1669 17.07.2021 08:48:05.14 83,185 Poland
1457 Visser - Meijboom -- NL-21-1052862 17.07.2021 08:48:05.97 83,161 Netherlands
1458 GAJ ANNA Women Cup PL-0287-21-8610 17.07.2021 08:48:07.69 83,111 Poland
1459 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17827 17.07.2021 08:48:08.20 83,097 Poland
1460 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1768 17.07.2021 08:48:10.70 83,025 Poland
1461 Nathalie van de Merwe B Women Cup NL-21-1035189 17.07.2021 08:48:13.15 82,955 Netherlands
1462 Drozd P. i D. B Women Cup PL-014-21-1687 17.07.2021 08:48:15.54 82,886 Poland
1463 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-888 17.07.2021 08:48:16.87 82,848 Poland
1464 Knystautas Valdas A -- LTU-06-21-7012 17.07.2021 08:48:17.58 82,828 Lithuania
1465 Team Jungmann & Techel -- DV-0173-21-723 17.07.2021 08:48:23.24 82,666 Germany
1466 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-702 17.07.2021 08:48:23.25 82,666 Germany
1467 Kajdzik Barbara ,,BASIA'' Women Cup PL-0493-21-4640 17.07.2021 08:48:25.68 82,597 Poland
1468 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3917 17.07.2021 08:48:26.14 82,584 Lithuania
1469 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10177 17.07.2021 08:48:29.88 82,478 Poland
1470 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12538 17.07.2021 08:48:31.85 82,422 Poland
1471 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-97 17.07.2021 08:48:32.56 82,402 Poland
1472 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11447 17.07.2021 08:48:32.85 82,394 Poland
1473 Y. Gudz B -- DV-08867-21-154 17.07.2021 08:48:35.76 82,311 Germany
1474 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4077 17.07.2021 08:48:42.06 82,134 Poland
1475 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-801 17.07.2021 08:48:44.94 82,053 Poland
1476 Team Charnowo -- PL-0302-21-10183 17.07.2021 08:48:48.44 81,955 Poland
1477 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-777 17.07.2021 08:48:54.03 81,799 Poland
1478 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1690 17.07.2021 08:48:56.71 81,724 Poland
1479 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196338 17.07.2021 08:48:58.30 81,680 Netherlands
1480 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-712 17.07.2021 08:49:01.39 81,594 Germany
1481 Krasińska Aneta Women Cup GR-21-0915587 17.07.2021 08:49:02.44 81,565 Poland
1482 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny -- PL-0453-21-7206 17.07.2021 08:49:04.19 81,517 Poland
1483 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3074 17.07.2021 08:49:04.70 81,502 Poland
1484 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-437 17.07.2021 08:49:07.37 81,429 Poland
1485 Gwen van de Merwe Women Cup NL-21-1196879 17.07.2021 08:49:08.66 81,393 Netherlands
1486 Sipowicz - Marzec -- PL-0393-21-8897 17.07.2021 08:49:11.14 81,325 Poland
1487 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171230 17.07.2021 08:49:13.77 81,252 China
1488 BETINA Women Cup PL-0275-21-10034 17.07.2021 08:49:14.08 81,244 Poland
1489 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9109 17.07.2021 08:49:15.84 81,195 Poland
1490 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5651 17.07.2021 08:49:15.88 81,194 Poland
1491 Milewski Jan -- NOR-019-21-0487 17.07.2021 08:49:17.06 81,162 Norway
1492 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1291 17.07.2021 08:49:19.16 81,104 Poland
1493 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-1805 17.07.2021 08:49:22.18 81,021 Poland
1494 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3923 17.07.2021 08:49:23.52 80,985 Lithuania
1495 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10046 17.07.2021 08:49:25.20 80,939 Poland
1496 JULIA TEAM HARAS Women Cup PL-0497-21-1213 17.07.2021 08:49:25.85 80,921 Poland
1497 GOLD Team -- PL-0187-21-5746 17.07.2021 08:49:27.25 80,883 Poland
1498 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-604 17.07.2021 08:49:27.95 80,864 Poland
1499 European Pigeon Website -- NL-21-1402218 17.07.2021 08:49:28.85 80,839 Belgium
1500 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3079 17.07.2021 08:49:29.20 80,830 Poland
1501 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2091 17.07.2021 08:49:31.93 80,756 Poland
1502 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-176 17.07.2021 08:49:35.16 80,668 Poland
1503 EMILA Women Cup PL-04-21-3143 17.07.2021 08:49:35.62 80,656 Poland
1504 J. T. Szalkowscy -- PL-0245-21-1782 17.07.2021 08:49:37.78 80,597 Poland
1505 Team Barczyński -- PL-0227-21-6182 17.07.2021 08:49:39.83 80,542 Poland
1506 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-10110 17.07.2021 08:49:43.35 80,447 Poland
1507 ENACHE MARIAN -- IT-21-088757 17.07.2021 08:49:44.50 80,416 Italy
1508 DASHAMIR MARDHAJA -- IT-21-096547 17.07.2021 08:49:47.38 80,338 Italy
1509 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6694 17.07.2021 08:49:47.86 80,325 Poland
1510 Guzeyev -- LTU-08-21-32 17.07.2021 08:49:49.49 80,281 Lithuania
1511 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93574 17.07.2021 08:49:51.47 80,228 Italy JAKOV
1512 Mateja Adam -- DV-09581-21-1267 17.07.2021 08:49:56.12 80,104 Germany
1513 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-80 17.07.2021 08:50:06.66 79,823 Poland
1514 Szmigiel Michał i Izabela -- PL-013-21-121 17.07.2021 08:50:07.11 79,811 Poland
1515 Team Achterberg -- NL-21-1031387 17.07.2021 08:50:09.18 79,756 Netherlands
1516 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014201 17.07.2021 08:50:09.46 79,749 Italy
1517 WG Warmia -- PL-0417-21-9112 17.07.2021 08:50:11.52 79,694 Poland
1518 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-16020 17.07.2021 08:50:12.37 79,672 Poland
1519 Team Charnowo -- PL-0302-21-1736 17.07.2021 08:50:14.31 79,620 Poland
1520 RAFF-GROOM -- PL-0297-21-818 17.07.2021 08:50:15.24 79,596 Poland
1521 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1305 17.07.2021 08:50:21.26 79,437 Germany
1522 Jaguś R. - Baran M. Team A -- PL-0275-21-3428 17.07.2021 08:50:24.48 79,353 Poland
1523 PIKO Piotr Kowalewski -- PL-016-21-11353 17.07.2021 08:50:28.13 79,257 Poland
1524 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3143 17.07.2021 08:50:30.11 79,205 Poland
1525 Jamińska Iwona B Women Cup PL-013-21-8254 17.07.2021 08:50:32.63 79,139 Poland
1526 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3586 17.07.2021 08:50:36.90 79,028 Poland
1527 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-0289-21-5411 17.07.2021 08:50:41.97 78,896 Poland
1528 Okutan Pigeon -- TR-21-042539 17.07.2021 08:50:43.35 78,861 Denmark
1529 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1481 17.07.2021 08:50:44.46 78,832 Poland
1530 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24046 17.07.2021 08:50:48.10 78,738 Poland
1531 Mortal Kombat Team -- CZ-0259-21-3553 17.07.2021 08:50:51.53 78,649 Czech Republic
1532 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5806 17.07.2021 08:50:54.89 78,563 Poland
1533 TEAM STRÓŻA -- PL-0235-21-2631 17.07.2021 08:50:55.38 78,550 Poland
1534 Merg-Tom -- PL-0492-21-10567 17.07.2021 08:50:57.48 78,496 Poland
1535 Kieda Renata A Women Cup PL-0444-21-8998 17.07.2021 08:51:01.54 78,392 Poland
1536 Agnieszka Adamska A Women Cup PL-0228-21-14405 17.07.2021 08:51:03.82 78,334 Poland
1537 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0425-21-3730 17.07.2021 08:51:03.99 78,329 Poland
1538 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10429 17.07.2021 08:51:07.08 78,250 Poland
1539 Wolniak Wojciech -- PL-098-21-12522 17.07.2021 08:51:08.30 78,219 Poland
1540 BETINA Women Cup PL-0275-21-10038 17.07.2021 08:51:09.63 78,185 Poland
1541 E&R TEAM -- PL-0270-21-1174 17.07.2021 08:51:12.81 78,104 Poland
1542 Viglidán Ágoston -- HUNG-11-21-69063 17.07.2021 08:51:15.90 78,026 Hungary
1543 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1020 17.07.2021 08:51:18.49 77,960 Sweden
1544 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637635 17.07.2021 08:51:24.50 77,808 Greece
1545 Kinga O Women Cup PL-0234-21-11109 17.07.2021 08:51:27.51 77,733 Poland
1546 Yu Tian A Women Cup NL-21-1171280 17.07.2021 08:51:30.60 77,655 China
1547 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12948 17.07.2021 08:51:34.30 77,562 Poland
1548 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10591 17.07.2021 08:51:38.18 77,465 Poland
1549 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-339 17.07.2021 08:51:42.39 77,360 Poland
1550 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4139 17.07.2021 08:51:45.50 77,282 Poland
1551 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1459 17.07.2021 08:51:48.58 77,206 Poland
1552 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8640 17.07.2021 08:51:52.26 77,114 Poland
1553 Pedro Porto D -- PT-21-1172190 17.07.2021 08:51:59.71 76,930 Portugal
1554 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1301 17.07.2021 08:52:02.32 76,866 Germany
1555 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11113 17.07.2021 08:52:18.96 76,458 Poland
1556 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9900 17.07.2021 08:52:27.08 76,261 Poland
1557 Rzadkowski Dawid -- PL-0308-21-3076 17.07.2021 08:52:28.27 76,232 Poland
1558 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15003 17.07.2021 08:52:33.87 76,097 Poland
1559 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115212 17.07.2021 08:52:42.62 75,886 Italy
1560 Ciereszko Adam -- BE-21-2041928 17.07.2021 08:52:47.81 75,762 Belgium
1561 Rumiński Tomasz -- PL-0326-21-21200 17.07.2021 08:52:55.79 75,572 Poland
1562 Książek Józef B -- PL-0221-21-1535 17.07.2021 08:52:57.75 75,525 Poland
1563 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7220 17.07.2021 08:53:09.36 75,250 Poland
1564 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5031 17.07.2021 08:53:15.24 75,112 Poland
1565 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-418 17.07.2021 08:53:18.92 75,025 Austria
1566 Team Barczyński -- PL-0227-21-6184 17.07.2021 08:53:31.64 74,728 Poland
1567 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-14 17.07.2021 08:53:32.20 74,715 Germany
1568 Team Slovenia -- SLO-112-21-2662 17.07.2021 08:53:37.02 74,603 Slovenia
1569 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-510 17.07.2021 08:53:39.22 74,552 Poland
1570 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74129 17.07.2021 08:53:41.85 74,491 Hungary
1571 Uciński Paweł A -- PL-0221-21-4054 17.07.2021 08:53:43.80 74,446 Poland
1572 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4454 17.07.2021 08:53:52.60 74,244 Poland
1573 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9501 17.07.2021 08:53:55.35 74,181 Poland
1574 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098316 17.07.2021 08:53:58.37 74,111 Italy
1575 Paulina & P. Grochowska Women Cup PL-0414-21-1406 17.07.2021 08:54:04.64 73,968 Poland
1576 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10022 17.07.2021 08:54:40.96 73,149 Poland OLENKA
1577 Nowicki Damian -- PL-03-21-307 17.07.2021 08:54:55.06 72,836 Poland
1578 Torsten Kröger -- DV-09581-21-239 17.07.2021 08:54:55.71 72,822 Germany
1579 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1286 17.07.2021 08:54:57.84 72,775 Poland
1580 Familie Soellner -- DV-02733-21-274 17.07.2021 08:55:02.96 72,662 Germany
1581 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631686 17.07.2021 08:55:06.77 72,578 Hungary
1582 Kussyk Christof -- DV-06665-21-422 17.07.2021 08:55:08.59 72,539 Germany
1583 Wiktoria Świder Women Cup PL-0417-21-9106 17.07.2021 08:55:09.99 72,508 Poland
1584 Poortvliet Jacob -- NL-21-1450215 17.07.2021 08:55:16.14 72,373 Netherlands
1585 D&K Girl Power Women Cup PL-0191-21-866 17.07.2021 08:55:16.52 72,365 Poland
1586 Górka Marian -- PL-0198-21-6008 17.07.2021 08:55:18.71 72,317 Poland
1587 Team Barczyński -- PL-0227-21-6185 17.07.2021 08:55:23.94 72,204 Poland
1588 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447054 17.07.2021 08:55:27.49 72,126 Netherlands
1589 Straif Walter -- AUS-413-21-4033 17.07.2021 08:55:29.15 72,091 Austria
1590 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5823 17.07.2021 08:55:30.01 72,072 Poland
1591 Szymański Grzegorz A -- PL-0384-21-11470 17.07.2021 08:55:34.40 71,977 Poland
1592 Ciereszko Grażka Women Cup BE-21-6074844 17.07.2021 08:55:34.75 71,969 Belgium
1593 IWONA Women Cup PL-014-21-4199 17.07.2021 08:55:43.11 71,789 Poland
1594 Trzaska Team -- PL-0264-21-1465 17.07.2021 08:55:46.17 71,724 Poland
1595 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12080 17.07.2021 08:55:55.10 71,533 Poland
1596 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2291 17.07.2021 08:56:03.08 71,363 Poland
1597 Grzankowska Ola Women Cup PL-0466-21-8315 17.07.2021 08:56:06.19 71,297 Poland
1598 ZIBI -- GB-21-V-24345 17.07.2021 08:56:08.49 71,249 England
1599 Okutan Pigeon -- DAN-004-21-2197 17.07.2021 08:56:09.26 71,232 Denmark
1600 Team Sans PEUR -- BE-21-2131024 17.07.2021 08:56:09.51 71,227 Belgium
1601 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2881 17.07.2021 08:56:10.80 71,200 Czech Republic
1602 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1428 17.07.2021 08:56:12.17 71,171 Germany
1603 Derby Riachos -- DV-08609-21-262 17.07.2021 08:56:12.78 71,158 Portugal
1604 Nathalie van de Merwe A Women Cup NL-21-1196336 17.07.2021 08:56:13.71 71,138 Netherlands
1605 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074836 17.07.2021 08:56:18.40 71,040 Belgium
1606 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077563 17.07.2021 08:56:21.21 70,981 Belgium
1607 Asbach Uralt -- DV-07741-21-276 17.07.2021 08:56:21.48 70,975 Germany
1608 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2385 17.07.2021 08:56:24.67 70,908 Poland
1609 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-1801 17.07.2021 08:56:29.24 70,812 Poland
1610 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50068 17.07.2021 08:56:39.71 70,594 Hungary
1611 Syrówka Mateusz -- PL-01-21-17817 17.07.2021 08:56:43.14 70,523 Poland
1612 Belgavet Seiffert Christian B -- BE-21-6077578 17.07.2021 08:56:43.63 70,513 Belgium
1613 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46115 17.07.2021 08:56:46.78 70,448 Italy
1614 BOLOGNA TEAM A -- IT-21-014310 17.07.2021 08:56:48.25 70,417 Italy
1615 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1380 17.07.2021 08:56:51.72 70,346 Poland
1616 Sipowicz Katarzyna Women Cup DV-0215-21-434 17.07.2021 08:56:52.52 70,329 Germany
1617 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-1029 17.07.2021 08:56:56.33 70,251 Poland
1618 Szymański Grzegorz C -- PL-0384-21-11453 17.07.2021 08:56:56.72 70,243 Poland
1619 Gutowski Józef -- PL-014-21-2341 17.07.2021 08:56:58.94 70,197 Poland
1620 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9005 17.07.2021 08:56:59.53 70,185 Poland
1621 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12404 17.07.2021 08:57:04.57 70,082 Poland
1622 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14408 17.07.2021 08:57:05.09 70,071 Poland
1623 LENA Women Cup PL-013-21-11010 17.07.2021 08:57:21.37 69,740 Poland
1624 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12909 17.07.2021 08:57:22.48 69,717 Poland
1625 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1365 17.07.2021 08:57:25.91 69,648 Germany
1626 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8252 17.07.2021 08:57:28.99 69,586 Poland
1627 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1788 17.07.2021 08:57:35.26 69,459 Poland
1628 Borker Jens -- DV-07259-21-556 17.07.2021 08:57:37.07 69,423 Germany
1629 Familie Soellner -- DV-02733-21-249 17.07.2021 08:57:38.40 69,396 Germany
1630 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10179 17.07.2021 08:57:39.07 69,383 Poland
1631 EMILA Women Cup PL-04-21-3182 17.07.2021 08:57:43.77 69,289 Poland
1632 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13303 17.07.2021 08:57:46.57 69,233 Poland
1633 Storczyk Krzysztof -- PL-0277-21-848 17.07.2021 08:57:47.09 69,222 Poland
1634 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-605 17.07.2021 08:57:47.97 69,205 Poland
1635 WG Witnica -- PL-0453-21-11400 17.07.2021 08:57:49.46 69,175 Poland
1636 Wojaczek - Witek B -- DV-09581-21-1682 17.07.2021 08:57:54.43 69,076 Poland
1637 Fast Pigeon & Laro Ervin -- IT-21-115244 17.07.2021 08:57:54.44 69,076 Italy
1638 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5653 17.07.2021 08:57:54.94 69,066 Poland
1639 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1431 17.07.2021 08:57:58.42 68,997 Germany
1640 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50085 17.07.2021 08:58:01.69 68,932 Hungary
1641 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4423 17.07.2021 08:58:02.54 68,915 Poland
1642 Team Bieńkowski & Ruszczyk -- PL-0246-21-3301 17.07.2021 08:58:04.51 68,876 Poland
1643 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2921 17.07.2021 08:58:07.84 68,811 Czech Republic
1644 Team Achterberg -- NL-21-1031364 17.07.2021 08:58:11.00 68,748 Netherlands
1645 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343321 17.07.2021 08:58:13.72 68,695 Netherlands
1646 Maratończyk -- PL-0235-21-5084 17.07.2021 08:58:14.22 68,685 Poland
1647 Guzeyev -- LTU-08-21-30 17.07.2021 08:58:17.60 68,619 Lithuania
1648 JACOVER TEAM -- IT-21-093519 17.07.2021 08:58:24.16 68,490 Italy BELL
1649 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637611 17.07.2021 08:58:34.70 68,285 Greece
1650 DICKMANN - STROETGES Team B -- NL-21-1343281 17.07.2021 08:58:53.43 67,923 Netherlands
1651 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-63 17.07.2021 08:58:57.97 67,836 Poland
1652 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3106 17.07.2021 08:59:03.91 67,722 Poland
1653 Litwicka Patrycja Women Cup PL-0223-21-11832 17.07.2021 08:59:04.05 67,719 Poland
1654 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7306 17.07.2021 08:59:10.66 67,593 Poland
1655 Straif Walter -- AUS-413-21-4023 17.07.2021 08:59:14.84 67,514 Austria
1656 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-837 17.07.2021 08:59:15.71 67,497 Poland
1657 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82182 17.07.2021 08:59:17.28 67,467 Italy
1658 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-1002 17.07.2021 08:59:19.95 67,417 Poland
1659 Cantu Renato -- IT-21-084133 17.07.2021 08:59:26.03 67,302 Italy
1660 TEAM MILENA-MILICA Women Cup IT-21-93572 17.07.2021 08:59:29.64 67,234 Italy PAVLE
1661 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5811 17.07.2021 08:59:32.62 67,178 Poland
1662 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3332 17.07.2021 08:59:36.29 67,109 Poland
1663 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-014308 17.07.2021 08:59:39.26 67,053 Italy
1664 Kroupa-Novak-Reznicek Team -- CZ-0303-21-745 17.07.2021 08:59:41.37 67,014 Czech Republic
1665 Derby Galychyna -- DV-21-036517 17.07.2021 08:59:42.27 66,997 Ukraine
1666 Wojaczek - Witek B -- PL-0119-21-2109 17.07.2021 08:59:45.49 66,937 Poland
1667 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-6192 17.07.2021 08:59:49.13 66,869 Poland
1668 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013977 17.07.2021 08:59:51.93 66,816 Italy
1669 Team Liwocz -- PL-0288-21-6686 17.07.2021 08:59:52.14 66,813 Poland
1670 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-21 17.07.2021 08:59:52.42 66,807 Poland
1671 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-100014 17.07.2021 08:59:56.81 66,726 Italy
1672 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-136 17.07.2021 09:00:07.63 66,526 Poland
1673 Guzeyev -- LTU-08-21-33 17.07.2021 09:00:09.08 66,499 Lithuania
1674 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1354 17.07.2021 09:00:17.41 66,346 Poland
1675 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-072-21-1603 17.07.2021 09:00:27.18 66,167 Poland
1676 Team Konrad & Alicja Ciegowscy -- DV-02971-21-1366 17.07.2021 09:00:28.26 66,147 Germany
1677 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-663 17.07.2021 09:00:34.18 66,040 Poland
1678 Faszcza Jerzy A -- PL-013-21-11006 17.07.2021 09:00:34.61 66,032 Poland
1679 Halinka Team Women Cup PL-013-21-602 17.07.2021 09:00:39.18 65,949 Poland
1680 Mertens Roger -- BE-21-5021032 17.07.2021 09:00:42.40 65,891 Belgium
1681 Kawecki Waldemar i Kamila -- PL-016-21-10024 17.07.2021 09:00:50.19 65,750 Poland
1682 Erkens Christel Women Cup BE-21-5110916 17.07.2021 09:00:56.96 65,628 Belgium
1683 Team Liwocz -- PL-0288-21-6684 17.07.2021 09:00:58.05 65,609 Poland
1684 Derby Riachos -- PT-21-1006595 17.07.2021 09:01:03.97 65,503 Portugal
1685 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12060 17.07.2021 09:01:04.47 65,494 Poland
1686 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099950 17.07.2021 09:01:07.55 65,439 Romania
1687 Ignatowicz Tomasz -- PL-08-21-3126 17.07.2021 09:01:08.52 65,422 Poland
1688 Masłowski Zbigniew -- PL-016-21-11814 17.07.2021 09:01:11.32 65,372 Poland
1689 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3325 17.07.2021 09:01:11.50 65,368 Poland
1690 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089325 17.07.2021 09:01:14.42 65,316 Italy
1691 Halinka Team Women Cup PL-013-21-604 17.07.2021 09:01:15.24 65,302 Poland
1692 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1285 17.07.2021 09:01:22.45 65,174 Poland
1693 Pudic & Co -- SLO-21-107-8931 17.07.2021 09:01:29.37 65,052 Croatia
1694 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82290 17.07.2021 09:01:32.71 64,993 Italy
1695 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-78 17.07.2021 09:01:58.63 64,540 Germany
1696 Kostorz Iwona Women Cup PL-0124-21-1276 17.07.2021 09:02:02.07 64,480 Poland
1697 Biernat und Kusch A -- DV-02522-21-1815 17.07.2021 09:02:06.16 64,410 Germany
1698 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10016 17.07.2021 09:02:10.19 64,340 Poland
1699 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0369-21-2258 17.07.2021 09:02:14.39 64,268 Poland
1700 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10173 17.07.2021 09:02:26.09 64,067 Poland
1701 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3334 17.07.2021 09:02:30.67 63,989 Poland
1702 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18151 17.07.2021 09:02:34.33 63,926 Poland
1703 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077487 17.07.2021 09:02:38.94 63,848 Belgium
1704 M.M.Doroszynskie Team Women Cup PL-0207-21-1832 17.07.2021 09:02:42.92 63,780 Poland
1705 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343292 17.07.2021 09:02:47.18 63,708 Netherlands
1706 Sucholas Monika C Women Cup S-37-21-138 17.07.2021 09:02:50.11 63,659 Poland
1707 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2945 17.07.2021 09:02:54.65 63,582 Czech Republic
1708 Pawelec Małgorzata Women Cup PL-08-21-60 17.07.2021 09:03:02.19 63,455 Poland
1709 Bury -- NOR-011-21-0170 17.07.2021 09:03:02.46 63,451 Norway
1710 KAJA Women Cup PL-0417-21-4522 17.07.2021 09:03:03.70 63,430 Poland
1711 Wich Edward -- PL-0228-21-16403 17.07.2021 09:03:06.74 63,379 Poland
1712 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10787 17.07.2021 09:03:10.71 63,313 Poland
1713 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1326 17.07.2021 09:03:10.93 63,309 Latvia
1714 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343291 17.07.2021 09:03:16.83 63,211 Philippines
1715 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-90 17.07.2021 09:03:21.37 63,135 Germany
1716 NATAN Women Cup PL-0421-21-1043 17.07.2021 09:03:24.33 63,086 Poland
1717 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10583 17.07.2021 09:03:27.78 63,029 Poland
1718 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077566 17.07.2021 09:03:35.06 62,909 Belgium
1719 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10797 17.07.2021 09:04:19.37 62,186 Poland
1720 Pudic & Co -- CRO-21-01594 17.07.2021 09:04:23.08 62,127 Croatia
1721 Team Liwocz -- PL-0288-21-6685 17.07.2021 09:04:26.54 62,071 Poland
1722 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915590 17.07.2021 09:04:32.95 61,968 Greece
1723 Sucholas Monika D Women Cup PL-0309-21-12063 17.07.2021 09:04:38.86 61,874 Poland
1724 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12066 17.07.2021 09:04:44.22 61,789 Poland
1725 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9565 17.07.2021 09:04:44.85 61,778 Poland
1726 Guzeyev -- LTU-08-21-31 17.07.2021 09:04:47.21 61,741 Lithuania
1727 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10425 17.07.2021 09:04:49.26 61,708 Poland
1728 Tekień Edyta & T. Women Cup PL-014-21-5379 17.07.2021 09:04:53.88 61,635 Poland
1729 Kinga O Women Cup PL-0412-21-10783 17.07.2021 09:04:57.66 61,575 Poland
1730 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82283 17.07.2021 09:05:01.33 61,518 Italy
1731 ENACHE MARIAN -- IT-21-088788 17.07.2021 09:05:05.24 61,456 Italy
1732 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82188 17.07.2021 09:05:09.25 61,393 Italy
1733 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12908 17.07.2021 09:05:19.11 61,238 Poland
1734 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-669 17.07.2021 09:05:27.90 61,101 Poland
1735 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343246 17.07.2021 09:05:30.84 61,056 Philippines
1736 Nowicki Damian -- PL-03-21-351 17.07.2021 09:05:34.43 61,000 Poland
1737 Kieda Renata B Women Cup PL-013-21-3041 17.07.2021 09:05:37.58 60,951 Poland
1738 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-97 17.07.2021 09:05:43.06 60,866 Poland
1739 ITALIAN TEAM -- IT-21-124207 17.07.2021 09:05:47.42 60,799 Italy
1740 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1328 17.07.2021 09:05:50.93 60,745 Latvia
1741 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-94 17.07.2021 09:06:35.98 60,060 Poland
1742 Łopatowski Jan Paweł -- PL-0282-21-10581 17.07.2021 09:06:40.19 59,997 Poland
1743 Torsten Kröger -- DV-09581-21-233 17.07.2021 09:06:40.71 59,989 Germany
1744 TEAM SKANDYNAWIA -- PL-0235-21-2581 17.07.2021 09:06:47.86 59,882 Poland
1745 Team Achterberg -- NL-21-1031385 17.07.2021 09:06:56.54 59,753 Netherlands
1746 Grzankowska Karolina Women Cup PL-0466-21-8109 17.07.2021 09:06:58.76 59,720 Poland
1747 Team Slovenia -- SLO-101-21-4267 17.07.2021 09:07:00.44 59,695 Slovenia
1748 Team Liwocz -- PL-0288-21-6682 17.07.2021 09:07:05.44 59,621 Poland
1749 Rafał Górski -- PL-0223-21-581 17.07.2021 09:07:06.05 59,612 Poland
1750 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074793 17.07.2021 09:07:09.26 59,564 Belgium
1751 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-123 17.07.2021 09:07:09.87 59,555 Poland
1752 Y. Gudz B -- DV-08867-21-139 17.07.2021 09:07:10.52 59,546 Germany
1753 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1158 17.07.2021 09:07:11.93 59,525 Poland
1754 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12608 17.07.2021 09:07:12.58 59,515 Croatia
1755 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013947 17.07.2021 09:07:13.22 59,506 Italy
1756 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-99 17.07.2021 09:07:13.91 59,496 Poland
1757 Team-Monika-Hol Women Cup AU-21-172 17.07.2021 09:07:14.73 59,484 United States
1758 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-136 17.07.2021 09:07:15.37 59,474 Poland
1759 Denys Emiel -- BE-21-3071507 17.07.2021 09:07:15.39 59,474 Belgium
1760 Glinka Dariusz -- PL-04-21-5515 17.07.2021 09:07:16.03 59,464 Poland
1761 Para Stanisław -- PL-0234-21-93 17.07.2021 09:07:17.57 59,442 Poland
1762 Bury -- NOR-011-21-0187 17.07.2021 09:07:17.59 59,441 Norway
1763 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2908 17.07.2021 09:07:19.50 59,413 Czech Republic
1764 Popovici Paul -- AUS-602-21-1712 17.07.2021 09:07:21.00 59,391 Austria
1765 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11027 17.07.2021 09:07:24.18 59,345 Poland
1766 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3084 17.07.2021 09:07:26.62 59,309 Poland
1767 SYLWIA Women Cup PL-012-21-12424 17.07.2021 09:07:30.93 59,246 Poland
1768 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15010 17.07.2021 09:07:34.77 59,190 Poland
1769 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1018 17.07.2021 09:07:37.96 59,143 Sweden
1770 Powierża K & Laskowski A -- PL-01-21-11029 17.07.2021 09:07:49.86 58,970 Poland
1771 Para Stanisław -- PL-0234-21-74 17.07.2021 09:07:50.71 58,958 Poland
1772 Falkowska Sylwia Women Cup PL-0344-21-9921 17.07.2021 09:07:57.12 58,865 Poland
1773 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2261 17.07.2021 09:07:57.26 58,863 Poland
1774 Rogało Leszek -- PL-016-21-3081 17.07.2021 09:08:00.61 58,815 Poland
1775 TEAM H.A.S.M. -- PL-0495-21-355 17.07.2021 09:08:03.54 58,773 Poland
1776 Faszcza Jerzy B -- PL-013-21-11018 17.07.2021 09:08:07.03 58,722 Poland
1777 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9038 17.07.2021 09:08:11.77 58,654 Poland
1778 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-713 17.07.2021 09:08:29.14 58,406 Ukraine
1779 Bödi Jozsef -- HUNG-10-21-50125 17.07.2021 09:08:35.74 58,313 Hungary
1780 JACOVER TEAM -- IT-21-093524 17.07.2021 09:08:39.21 58,264 Italy CICCE
1781 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631705 17.07.2021 09:08:43.23 58,207 Hungary
1782 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4117 17.07.2021 09:08:49.39 58,120 Poland
1783 Team Charnowo -- PL-0302-21-3954 17.07.2021 09:08:52.63 58,074 Poland
1784 Popovici Paul -- AUS-602-21-1665 17.07.2021 09:08:54.77 58,044 Austria
1785 Jamińska Iwona A Women Cup PL-013-21-8251 17.07.2021 09:08:56.67 58,018 Poland
1786 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5643 17.07.2021 09:08:56.83 58,015 Poland
1787 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74171 17.07.2021 09:09:07.82 57,862 Hungary
1788 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4026 17.07.2021 09:10:18.82 56,888 Poland
1789 Knap Piotr -- PL-0236-21-1212 17.07.2021 09:10:19.96 56,873 United States
1790 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089251 17.07.2021 09:10:38.30 56,627 Belgium
1791 Bieniek Family Loft Ladies Women Cup S-20-21-1011 17.07.2021 09:11:11.33 56,189 Sweden
1792 Team Barboi+Antofie -- RO-21-099941 17.07.2021 09:11:47.13 55,722 Romania
1793 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093320 17.07.2021 09:12:42.60 55,013 Belgium
1794 Geerinckx Luc & Bart -- BE-21-6135420 17.07.2021 09:13:06.82 54,709 Belgium
1795 Zymlińska Brygida Women Cup PL-0263-21-1485 17.07.2021 09:13:16.38 54,590 Poland
1796 GIEREJ - WÓJCIK -- PL-0344-21-9831 17.07.2021 09:13:18.85 54,560 Poland
1797 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171239 17.07.2021 09:13:34.09 54,371 China
1798 Lewandowska Ewa B Women Cup PL-0327-21-3103 17.07.2021 09:13:36.83 54,338 Ireland
1799 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20051 17.07.2021 09:13:38.75 54,314 Poland
1800 Misiak Katarzyna Women Cup PL-0347-21-11992 17.07.2021 09:13:40.89 54,288 Poland
1801 Mertens Roger -- BE-21-5021018 17.07.2021 09:13:49.75 54,179 Belgium
1802 Kozakowski Andrzej -- PL-0192-21-213 17.07.2021 09:13:50.41 54,171 Poland
1803 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1053 17.07.2021 09:13:53.67 54,131 Poland
1804 Mona Team Women Cup PL-0192-21-493 17.07.2021 09:13:59.57 54,059 Poland
1805 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4071 17.07.2021 09:14:02.63 54,022 Poland
1806 Belgavet Seiffert Christian A -- BE-21-6077571 17.07.2021 09:14:02.65 54,022 Belgium
1807 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11444 17.07.2021 09:14:04.03 54,005 Poland
1808 Visser - Meijboom -- NL-21-1052836 17.07.2021 09:14:04.64 53,998 Netherlands
1809 Czapliński Tomasz -- PL-0344-21-9006 17.07.2021 09:14:06.73 53,972 Poland
1810 Borker Jens -- DV-07259-21-557 17.07.2021 09:14:08.04 53,956 Germany
1811 Slunsky Franz -- AUS-323-21-903 17.07.2021 09:14:10.72 53,924 Austria
1812 Asbach Uralt -- DV-07741-21-286 17.07.2021 09:14:10.72 53,924 Germany
1813 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0162 17.07.2021 09:14:12.03 53,908 Norway
1814 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9624 17.07.2021 09:14:14.85 53,874 Poland
1815 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12489 17.07.2021 09:14:17.66 53,840 Poland
1816 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11112 17.07.2021 09:14:17.70 53,839 Poland
1817 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-518 17.07.2021 09:14:18.36 53,832 Poland
1818 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20074 17.07.2021 09:14:19.12 53,822 Poland
1819 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6115 17.07.2021 09:14:20.94 53,800 Poland
1820 GOLD Team -- PL-0187-21-5757 17.07.2021 09:14:23.04 53,775 Poland
1821 Corii & Dzon Jin A -- NL-21-1171279 17.07.2021 09:14:24.26 53,760 China
1822 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447057 17.07.2021 09:14:25.64 53,744 Netherlands
1823 Rogało Leszek -- PL-016-21-3082 17.07.2021 09:14:26.85 53,729 Poland
1824 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4068 17.07.2021 09:14:32.52 53,661 Poland
1825 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013823 17.07.2021 09:14:33.14 53,654 Romania
1826 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7208 17.07.2021 09:14:37.69 53,599 Poland
1827 Biernat und Kusch B -- DV-02522-21-1802 17.07.2021 09:14:38.31 53,592 Germany
1828 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171278 17.07.2021 09:14:39.77 53,574 China
1829 Viglidán - Jager Monika Women Cup HUNG-11-21-74145 17.07.2021 09:14:42.84 53,538 Hungary
1830 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-2 17.07.2021 09:14:45.12 53,510 Poland
1831 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171294 17.07.2021 09:14:46.55 53,493 China
1832 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12785 17.07.2021 09:14:50.27 53,449 Poland
1833 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12330 17.07.2021 09:14:50.91 53,441 Poland
1834 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-91 17.07.2021 09:14:55.02 53,392 Poland
1835 Stańczak Damian -- PL-0239-21-13260 17.07.2021 09:14:55.67 53,385 Poland
1836 Nils Folke Färm -- S-68-21-553 17.07.2021 09:14:58.39 53,352 Sweden
1837 Corii & Dzon Jin B -- NL-21-1171253 17.07.2021 09:15:06.04 53,262 China
1838 ITALIAN TEAM -- IT-21-124205 17.07.2021 09:15:08.68 53,231 Italy
1839 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6114 17.07.2021 09:15:09.32 53,223 Poland
1840 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7781 17.07.2021 09:15:11.42 53,198 Poland
1841 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10182 17.07.2021 09:15:12.89 53,181 Poland
1842 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-3 17.07.2021 09:15:14.14 53,166 Germany
1843 Team JFFT Coburg -- DV-0173-21-707 17.07.2021 09:15:15.42 53,151 Germany
1844 Rynkowski Dariusz -- PL-0405-21-43 17.07.2021 09:15:16.25 53,141 Poland
1845 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074827 17.07.2021 09:15:16.87 53,134 Belgium
1846 Godlewska Magda Women Cup PL-0246-21-8585 17.07.2021 09:15:16.91 53,134 Poland
1847 Kuczyńska Ewa Women Cup PL-014-21-370 17.07.2021 09:15:18.98 53,109 Poland
1848 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-5982 17.07.2021 09:15:25.62 53,031 Poland
1849 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11453 17.07.2021 09:15:29.53 52,986 Poland
1850 Gierczak Tadeusz -- PL-0163-21-2217 17.07.2021 09:15:29.91 52,981 Poland
1851 Leonauskas Rimvydas A -- LTU-02-21-3915 17.07.2021 09:15:31.81 52,959 Lithuania
1852 Szuniewicz Leon -- BE-21-2041927 17.07.2021 09:15:34.43 52,928 Belgium
1853 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-217 17.07.2021 09:15:34.80 52,924 Poland
1854 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631696 17.07.2021 09:15:35.91 52,911 Hungary
1855 Dr. Henk de Weerd Pigeon C -- NL-21-1250648 17.07.2021 09:15:37.78 52,889 Netherlands
1856 Chlebus Jarosław -- PL-016-21-13 17.07.2021 09:15:39.21 52,873 Poland
1857 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083379 17.07.2021 09:15:41.43 52,847 Belgium GRIETJE
1858 Y. Gudz B -- DV-08867-21-167 17.07.2021 09:15:42.98 52,829 Germany
1859 Tom Tom -- PL-0139-21-8701 17.07.2021 09:15:46.07 52,793 Poland
1860 Szkolny Katarzyna GOLD BIRD Women Cup PL-0355-21-217 17.07.2021 09:15:46.42 52,789 Poland
1861 Vatai Gyula -- HUNG-21-D-631689 17.07.2021 09:15:50.76 52,738 Hungary
1862 Herbots Jo -- BE-21-2130293 17.07.2021 09:15:51.39 52,731 Belgium
1863 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7079 17.07.2021 09:15:51.89 52,725 Poland
1864 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4507 17.07.2021 09:15:52.48 52,719 Poland
1865 TEAM CROATIA -- CRO-21-12014 17.07.2021 09:15:53.33 52,709 Croatia
1866 LENA Women Cup PL-013-21-11005 17.07.2021 09:15:56.35 52,674 Poland
1867 E&R TEAM -- PL-0270-21-1177 17.07.2021 09:15:57.05 52,666 Poland
1868 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5044 17.07.2021 09:16:04.46 52,580 Poland
1869 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-139 17.07.2021 09:16:05.66 52,566 Poland
1870 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-226 17.07.2021 09:16:06.32 52,559 Poland
1871 Messiaen Christian B -- BE-21-3119454 17.07.2021 09:16:08.97 52,528 Belgium
1872 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-7 17.07.2021 09:16:09.65 52,520 Germany
1873 Belgavet Hamszik Basia A Women Cup BE-21-6077484 17.07.2021 09:16:13.69 52,474 Belgium
1874 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14403 17.07.2021 09:16:17.05 52,436 Poland
1875 Vervloet Bert A -- BE-21-6048662 17.07.2021 09:16:23.60 52,361 Belgium
1876 Wich Edward -- PL-0228-21-16416 17.07.2021 09:16:24.54 52,350 Poland
1877 Sobczak Marian -- PL-0221-21-7711 17.07.2021 09:16:24.55 52,350 Poland
1878 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1508 17.07.2021 09:16:28.12 52,309 Poland
1879 Krasiński T i Kasia Women Cup PL-0210-21-24047 17.07.2021 09:16:36.52 52,213 Poland
1880 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-108 17.07.2021 09:16:37.40 52,203 Poland
1881 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3937 17.07.2021 09:16:39.40 52,181 Lithuania
1882 Straif Walter -- AUS-413-21-4025 17.07.2021 09:16:40.95 52,163 Austria
1883 Team Frątczak Kalinka & K. Women Cup PL-0187-21-5818 17.07.2021 09:16:41.35 52,159 Poland
1884 Goeteyn Annick Women Cup BE-21-4169254 17.07.2021 09:16:47.54 52,089 Belgium
1885 Team Claus & Ulrik -- DAN-242-21-0351 17.07.2021 09:16:50.18 52,059 Denmark
1886 Lada Magda Women Cup DV-03605-21-12 17.07.2021 09:16:50.20 52,059 Germany
1887 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12636 17.07.2021 09:16:51.64 52,042 Poland
1888 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9486 17.07.2021 09:16:53.57 52,021 Poland
1889 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3108 17.07.2021 09:16:54.89 52,006 Ireland
1890 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8009 17.07.2021 09:16:56.74 51,985 Poland
1891 Herbots Jo -- BE-21-2130280 17.07.2021 09:17:04.35 51,899 Belgium
1892 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11101 17.07.2021 09:17:06.63 51,874 Poland
1893 Cantu Renato -- IT-21-084148 17.07.2021 09:17:07.20 51,867 Italy
1894 Kowalczyk Maria Women Cup PL-0246-21-662 17.07.2021 09:17:14.20 51,789 Poland
1895 Gajcy Kamil -- PL-01-21-3851 17.07.2021 09:17:21.06 51,712 Poland
1896 Team T.M.Ł -- PL-0282-21-18164 17.07.2021 09:17:24.50 51,674 Poland
1897 Asbach Uralt -- DV-04766-21-205 17.07.2021 09:17:35.48 51,552 Germany
1898 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24102 17.07.2021 09:17:37.59 51,529 Croatia
1899 Marchat Nicole Women Cup AUS-301-21-435 17.07.2021 09:17:39.40 51,509 Austria
1900 Mortal Kombat Team -- CZ-0259-21-3524 17.07.2021 09:17:52.75 51,362 Czech Republic
1901 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5432 17.07.2021 09:17:58.38 51,300 Poland
1902 Łata Dariusz -- PL-0193-21-7083 17.07.2021 09:18:14.87 51,120 Poland
1903 Uciński Paweł B -- PL-0221-21-4178 17.07.2021 09:18:55.14 50,685 Poland
1904 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9010 17.07.2021 09:18:57.08 50,664 Poland
1905 Jarosław Umiński -- PL-0281-21-6113 17.07.2021 09:19:01.07 50,622 Poland
1906 Pankiewicz Wojciech B -- BE-21-6074837 17.07.2021 09:19:12.78 50,497 Belgium
1907 Donda Sergej -- RUS-21-46813 17.07.2021 09:19:13.29 50,491 Estonia SERKA
1908 Europa Masters OLR -- RO-21-1221430 17.07.2021 09:19:17.56 50,446 Romania
1909 Para Stanisław -- PL-0234-21-134 17.07.2021 09:19:20.25 50,418 Poland
1910 RENATA Women Cup PL-0494-21-7109 17.07.2021 09:19:29.06 50,324 Poland
1911 Sucholas Monika A Women Cup PL-0417-21-4682 17.07.2021 09:19:44.02 50,167 Poland
1912 Team Derby Galychyna - SG Fuchs Wolf - Matthias Sprang -- DV-09623-21-759 17.07.2021 09:19:47.75 50,128 Ukraine
1913 Bocheńczak Jan -- PL-0236-21-807 17.07.2021 09:19:54.03 50,062 Poland
1914 Ostapiuk Alicja Women Cup PL-0302-21-693 17.07.2021 09:19:55.83 50,044 Poland
1915 Fiedorowicz Paweł -- PL-016-21-3219 17.07.2021 09:19:59.93 50,001 Poland
1916 ŻUKIEWICZ Aleksandra i Agnieszka Women Cup PL-0370-21-2037 17.07.2021 09:20:07.94 49,917 Poland
1917 Plesiak -- PL-0192-21-904 17.07.2021 09:20:09.40 49,902 Poland
1918 WG Witnica -- PL-0453-21-11385 17.07.2021 09:20:10.45 49,891 Poland
1919 Sipowicz - Moczydłowski -- PL-013-21-8327 17.07.2021 09:20:11.32 49,882 Poland
1920 Bocheńczak Kinga Women Cup PL-0236-21-861 17.07.2021 09:20:14.91 49,845 Poland
1921 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637616 17.07.2021 09:20:15.81 49,836 Greece
1922 Kussyk Christof -- DV-06665-21-418 17.07.2021 09:20:21.37 49,778 Germany
1923 Rafał Górski -- PL-0223-21-589 17.07.2021 09:20:24.13 49,750 Poland
1924 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15035 17.07.2021 09:20:33.31 49,655 Poland
1925 Lada Iza + Helena Women Cup DV-03605-21-5 17.07.2021 09:20:36.87 49,619 Germany
1926 Team Gosia - Jula Women Cup PL-0347-21-7301 17.07.2021 09:20:38.17 49,606 Poland
1927 Sucholas Monika E Women Cup PL-0309-21-12068 17.07.2021 09:20:40.63 49,580 Poland
1928 Sprycha Łukasz -- PL-0468-21-95 17.07.2021 09:20:41.77 49,569 Poland
1929 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-01342-21-1426 17.07.2021 09:20:43.09 49,555 Germany
1930 Messiaen Christian B -- BE-21-3119468 17.07.2021 09:20:50.78 49,477 Belgium
1931 Sipowicz Anna Women Cup PL-013-21-8396 17.07.2021 09:20:52.27 49,461 Poland
1932 Team Jungmann & Techel -- PL-0259-21-4615 17.07.2021 09:20:54.46 49,439 Germany
1933 Merg-Tom -- PL-0492-21-8896 17.07.2021 09:21:01.56 49,367 Poland
1934 Kostecki Szymon -- PL-0397-21-1786 17.07.2021 09:21:05.65 49,325 Poland
1935 Ciereszko Adam -- PL-011-21-8341 17.07.2021 09:21:18.38 49,197 Belgium
1936 Szaranek Sławomir -- PL-0284-21-6693 17.07.2021 09:21:20.59 49,174 Poland
1937 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-144 17.07.2021 09:21:26.71 49,113 Poland
1938 Team Barczyński -- PL-0227-21-6183 17.07.2021 09:21:32.92 49,051 Poland
1939 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450214 17.07.2021 09:21:38.79 48,992 Netherlands
1940 Maggajwer4 A -- PL-0398-21-3364 17.07.2021 09:21:42.75 48,952 Poland
1941 Okutan Pigeon -- TR-21-042537 17.07.2021 09:21:49.31 48,887 Denmark
1942 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447055 17.07.2021 09:21:49.64 48,883 Netherlands
1943 Baranowscy P. R. Team A -- PL-03-21-20007 17.07.2021 09:21:54.90 48,831 Poland
1944 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2189 17.07.2021 09:21:56.22 48,818 Poland
1945 WG Warmia -- PL-0473-21-6708 17.07.2021 09:21:59.60 48,785 Poland
1946 Team Sans PEUR -- BE-21-2073772 17.07.2021 09:21:59.61 48,784 Belgium
1947 ENACHE DOSSENA -- IT-21-088023 17.07.2021 09:22:02.43 48,756 Italy
1948 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-602 17.07.2021 09:22:09.27 48,689 Poland
1949 Plesiak -- PL-0192-21-927 17.07.2021 09:22:11.18 48,670 Poland
1950 Kamecki Witold -- PL-0109-21-3099 17.07.2021 09:22:12.32 48,659 Poland
1951 BETINA Women Cup PL-0275-21-10029 17.07.2021 09:22:12.72 48,655 Poland
1952 TALENT QUATRO Matuska B -- CZ-0334-21-35 17.07.2021 09:22:15.15 48,631 Czech Republic
1953 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1115 17.07.2021 09:22:16.52 48,617 Germany
1954 Popovici Paul -- AUS-602-21-1694 17.07.2021 09:22:17.85 48,604 Austria
1955 Centrum Hodowlane Europa -- PL-0216-21-1266 17.07.2021 09:22:18.63 48,597 Poland
1956 Maggajwer4 B -- PL-0398-21-3324 17.07.2021 09:22:19.39 48,589 Poland
1957 Donda Sergej -- RUS-21-46806 17.07.2021 09:22:21.36 48,570 Estonia DONDIK
1958 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450218 17.07.2021 09:22:25.32 48,531 Netherlands
1959 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2959 17.07.2021 09:22:26.44 48,520 Czech Republic
1960 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-751 17.07.2021 09:22:26.47 48,519 Poland
1961 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6914 17.07.2021 09:22:27.56 48,509 Poland
1962 Y. Gudz -- DV-08867-21-46 17.07.2021 09:22:28.16 48,503 Germany
1963 Potępski Włodzimierz -- PL-0211-21-6921 17.07.2021 09:22:28.38 48,501 Poland
1964 Magdalena & Katarzyna Women Cup PL-013-21-8101 17.07.2021 09:22:29.27 48,492 Poland
1965 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1513 17.07.2021 09:22:29.82 48,487 Poland
1966 Król & Wołczyk -- PL-0380-21-110 17.07.2021 09:22:29.97 48,485 Poland
1967 EJB Bereźnicki Jacek -- PL-0353-21-12911 17.07.2021 09:22:30.34 48,482 Poland
1968 FOGADO ANDREA -- IT-21-124210 17.07.2021 09:22:32.94 48,456 Italy
1969 Team Stępniewski L.K.K. -- PL-090-21-10417 17.07.2021 09:22:34.67 48,439 Poland
1970 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043831 17.07.2021 09:22:35.58 48,430 Belgium
1971 Centrum Hodowlane Europa Rycombel Justyna Women Cup PL-0216-21-1502 17.07.2021 09:22:35.67 48,429 Poland
1972 TROCHIMIUK Joanna Women Cup PL-0466-21-5038 17.07.2021 09:22:35.94 48,427 Poland
1973 KRIS -- PL-063-21-2510 17.07.2021 09:22:35.99 48,426 Poland
1974 Denys Emiel -- BE-21-3071408 17.07.2021 09:22:36.51 48,421 Belgium
1975 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8080 17.07.2021 09:22:39.62 48,391 Poland ROCKY
1976 Zdankowska Alicja Women Cup PL-013-21-733 17.07.2021 09:22:40.13 48,386 Poland
1977 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12076 17.07.2021 09:22:41.33 48,374 Poland
1978 Loewe Bartłomiej -- PL-0152-21-146 17.07.2021 09:22:41.47 48,373 Poland
1979 J.P.M. Godlewscy -- PL-0246-21-9622 17.07.2021 09:22:42.30 48,365 Poland
1980 Team Filipkowski-Stypułkowski -- PL-0384-21-9704 17.07.2021 09:22:42.79 48,360 Poland
1981 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5620 17.07.2021 09:22:42.96 48,358 Poland
1982 Leonauskas Rimvydas B -- LTU-02-21-3940 17.07.2021 09:22:43.82 48,350 Lithuania
1983 Trzaska Team -- PL-0264-21-1438 17.07.2021 09:22:44.01 48,348 Poland
1984 Team Liwocz -- PL-0288-21-6681 17.07.2021 09:22:45.05 48,338 Poland
1985 WG Witnica -- PL-0453-21-11382 17.07.2021 09:22:45.29 48,336 Poland
1986 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2706 17.07.2021 09:22:45.93 48,329 Poland
1987 Ostwesfalen Derby -- DV-09581-21-1065 17.07.2021 09:22:47.26 48,316 Germany
1988 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171261 17.07.2021 09:22:47.28 48,316 China
1989 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2197 17.07.2021 09:22:47.91 48,310 Poland
1990 Siemieniewicz Marek -- PL-014-21-4157 17.07.2021 09:22:49.98 48,290 Poland
1991 HUMAR TEAM-H.Ośko,M.Komoda -- PL-02-21-85 17.07.2021 09:22:49.99 48,290 Poland
1992 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0221-21-7013 17.07.2021 09:22:50.72 48,283 Poland
1993 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043839 17.07.2021 09:22:51.98 48,271 Belgium
1994 Merg-Tom -- PL-0492-21-8888 17.07.2021 09:22:52.01 48,270 Poland
1995 Team Ad & Miki -- PL-0288-21-7201 17.07.2021 09:22:52.94 48,261 Poland
1996 Popovici Paul -- AUS-602-21-1708 17.07.2021 09:22:55.42 48,237 Austria
1997 Derby Halkidiki -- GR-21-0823007 17.07.2021 09:22:56.46 48,227 Greece
1998 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15912 17.07.2021 09:22:57.54 48,217 Poland
1999 Kryniccy Marek i Michał -- PL-010-21-12401 17.07.2021 09:22:58.11 48,211 Poland
2000 Paś Tomasz - Stawirej Krystian -- PL-0422-21-6926 17.07.2021 09:22:58.33 48,209 Poland
2001 Kivranoglou Basilis A -- GR-21-0637609 17.07.2021 09:22:59.39 48,199 Greece
2002 Warda Mirosław B -- PL-0211-21-501 17.07.2021 09:22:59.73 48,195 Poland LEVIS
2003 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343247 17.07.2021 09:23:00.49 48,188 Philippines
2004 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-3035 17.07.2021 09:23:01.13 48,182 Poland
2005 Jan Leyen Racing -- BE-21-5083358 17.07.2021 09:23:01.65 48,177 Belgium ONS GELUK
2006 Merg-Tom -- PL-0492-21-8844 17.07.2021 09:23:02.94 48,164 Poland
2007 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11155 17.07.2021 09:23:02.95 48,164 Poland
2008 Marek & Marcin Rzepka B -- PL-0316-21-1398 17.07.2021 09:23:03.99 48,154 Poland
2009 E&R TEAM -- PL-0270-21-1199 17.07.2021 09:23:04.69 48,147 Poland
2010 Team Charnowo -- PL-0302-21-1735 17.07.2021 09:23:07.49 48,120 Poland
2011 Dłuski Krzysztof i Kamil -- PL-03-21-15913 17.07.2021 09:23:07.50 48,120 Poland
2012 Michał & Patryk Wróbel Team -- PL-0262-21-2911 17.07.2021 09:23:08.95 48,106 Poland
2013 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6016 17.07.2021 09:23:09.06 48,105 Poland
2014 Hartman Berndt -- DV-07327-21-204 17.07.2021 09:23:09.65 48,100 Germany
2015 Kałuża Team -- PL-0228-21-15023 17.07.2021 09:23:09.87 48,097 Poland
2016 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5650 17.07.2021 09:23:09.88 48,097 Poland
2017 Reynaerts Stefhen -- BE-21-5022112 17.07.2021 09:23:10.89 48,088 Belgium
2018 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343245 17.07.2021 09:23:14.42 48,054 Philippines
2019 Bury -- NOR-011-21-0169 17.07.2021 09:23:15.27 48,046 Norway
2020 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-4715 17.07.2021 09:23:16.58 48,033 Poland
2021 Yu Tian C Women Cup NL-21-1171250 17.07.2021 09:23:16.80 48,031 China
2022 Fiedorowicz Andrzej -- PL-016-21-4810 17.07.2021 09:23:17.36 48,025 Poland
2023 Visser - Meijboom -- NL-21-1052493 17.07.2021 09:23:17.59 48,023 Netherlands
2024 Bohdana & Bohdanka Talent Quatro Women Cup CZ-0334-21-24 17.07.2021 09:23:18.82 48,011 Czech Republic
2025 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2188 17.07.2021 09:23:19.55 48,004 Poland
2026 Kurman Andrzej -- PL-0308-21-165 17.07.2021 09:23:22.46 47,976 Poland
2027 G i M Śliwińska Women Cup DV-07481-21-1304 17.07.2021 09:23:22.57 47,975 Germany
2028 D. A. S. STAFIEJ -- DV-09606-21-80 17.07.2021 09:23:23.51 47,966 Germany
2029 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1663 17.07.2021 09:23:24.45 47,957 Poland
2030 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46117 17.07.2021 09:23:25.59 47,946 Italy
2031 Team Achterberg -- NL-21-1031389 17.07.2021 09:23:25.76 47,945 Netherlands
2032 Agnieszka Kinga Justyna Team Women Cup PL-092-21-9007 17.07.2021 09:23:26.60 47,937 Poland
2033 Baranowska Blanka i Anka Women Cup PL-03-21-10079 17.07.2021 09:23:26.73 47,936 Poland MIKOŁAJ
2034 Herbots Jo -- BE-21-2130306 17.07.2021 09:23:28.21 47,921 Belgium
2035 Europa Masters OLR -- RO-21-1001825 17.07.2021 09:23:28.51 47,918 Romania
2036 Stępnik -- PL-0221-21-3397 17.07.2021 09:23:28.93 47,914 Poland
2037 TEAM CROATIA -- CRO-21-18131 17.07.2021 09:23:29.60 47,908 Croatia
2038 JACOVER TEAM -- IT-21-093530 17.07.2021 09:23:30.09 47,903 Italy SIMPATY
2039 Sucholas Monika C Women Cup PL-0309-21-12061 17.07.2021 09:23:30.61 47,898 Poland
2040 Selwent & Siemianis -- PL-011-21-6017 17.07.2021 09:23:32.85 47,877 Poland
2041 Team Re Ra -- DV-07014-21-608 17.07.2021 09:23:33.05 47,875 Germany
2042 Miervaldis Grudulis -- LAT-01-21-1305 17.07.2021 09:23:33.22 47,873 Latvia
2043 Przyborski Janusz -- PL-0433-21-3143 17.07.2021 09:23:33.62 47,870 Poland
2044 Milewski Jan -- NOR-019-21-0485 17.07.2021 09:23:35.98 47,847 Norway
2045 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2890 17.07.2021 09:23:36.57 47,842 Czech Republic
2046 Ewelina & Wittstock B Women Cup PL-060-21-2187 17.07.2021 09:23:38.02 47,828 Poland
2047 Jędrzejczyk Bogusław B -- PL-0478-21-4040 17.07.2021 09:23:39.89 47,810 Poland
2048 Brianza Pigeons Team -- IT-21-82183 17.07.2021 09:23:41.10 47,798 Italy
2049 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11454 17.07.2021 09:23:44.46 47,766 Poland
2050 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-305 17.07.2021 09:23:45.29 47,758 Poland
2051 RASOVEANU OLIVIAN VASILE -- IT-21-46104 17.07.2021 09:23:48.76 47,726 Italy
2052 Kamecki Witold -- PL-018-21-2761 17.07.2021 09:23:49.84 47,715 Poland
2053 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343254 17.07.2021 09:23:50.07 47,713 Netherlands
2054 Vanhee Annemie Women Cup BE-21-3093345 17.07.2021 09:23:53.07 47,685 Belgium
2055 WARDA Ela Ewelina Monika Wiktoria Women Cup PL-0211-21-7026 17.07.2021 09:23:53.64 47,679 Poland
2056 Kawecka Kamila Women Cup PL-016-21-10017 17.07.2021 09:23:57.61 47,642 Poland
2057 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9497 17.07.2021 09:23:57.97 47,638 Poland
2058 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4413 17.07.2021 09:23:59.51 47,624 Poland
2059 Zieliński Marian -- PL-0450-21-9505 17.07.2021 09:24:06.71 47,556 Poland
2060 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10165 17.07.2021 09:24:11.53 47,510 Poland
2061 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-99 17.07.2021 09:24:11.95 47,506 Poland
2062 LIPKA Łukasz -- PL-01-21-5825 17.07.2021 09:24:13.63 47,491 Poland
2063 Hartman Berndt -- DV-07327-21-121 17.07.2021 09:24:15.71 47,471 Germany
2064 Kałuża Team -- PL-0228-21-15025 17.07.2021 09:24:19.24 47,438 Poland
2065 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2181 17.07.2021 09:24:20.59 47,425 Germany
2066 Lewandowska Ewa A Women Cup PL-0327-21-3107 17.07.2021 09:24:22.10 47,411 Ireland
2067 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2092 17.07.2021 09:24:29.59 47,341 Poland
2068 KORNELKA Women Cup PL-0287-21-8650 17.07.2021 09:24:32.72 47,312 Poland
2069 Team Frątczak A -- PL-0187-21-5826 17.07.2021 09:24:39.11 47,252 Poland
2070 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4700 17.07.2021 09:24:39.96 47,245 Poland
2071 KRIS -- PL-078-21-3838 17.07.2021 09:24:42.05 47,225 Poland
2072 WARKA -- PL-0461-21-3824 17.07.2021 09:24:45.21 47,196 Poland
2073 Borker Jens -- DV-07259-21-546 17.07.2021 09:24:45.77 47,191 Germany
2074 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-213 17.07.2021 09:24:49.77 47,153 Austria
2075 Szkolny Krzysztof GOLD BIRD -- PL-0355-21-153 17.07.2021 09:24:51.22 47,140 Poland
2076 Maratończyk -- PL-0235-21-5091 17.07.2021 09:24:51.82 47,134 Poland
2077 RENATA Women Cup PL-0494-21-7107 17.07.2021 09:24:52.18 47,131 Poland
2078 BANDECCA RICCARDO -- IT-21-098318 17.07.2021 09:24:56.10 47,095 Italy
2079 DDZ Gold Team -- PL-098-21-15021 17.07.2021 09:25:16.07 46,911 Poland
2080 TEAM ZANASI & HATILLARI -- IT-21-102001 17.07.2021 09:25:19.06 46,884 Italy
2081 Kłósek Andrzej -- PL-03-21-3728 17.07.2021 09:25:23.28 46,845 Poland
2082 Rogało Leszek -- PL-016-21-3086 17.07.2021 09:25:24.52 46,834 Poland
2083 Ogrodowczyk Paweł i Wojciech -- PL-042-21-3772 17.07.2021 09:25:27.48 46,807 Poland
2084 B.W Women Cup PL-0296-21-7346 17.07.2021 09:25:28.33 46,799 Switzerland
2085 Kowalczyk Z-R -- PL-0356-21-8416 17.07.2021 09:25:29.20 46,791 Poland
2086 Kałuża Stanisław -- PL-0414-21-2777 17.07.2021 09:25:29.56 46,788 Poland
2087 Kardaś TEAM B -- SK-02901-21-5013 17.07.2021 09:25:37.59 46,715 Poland
2088 Kusser Josef -- DV-05138-21-1245 17.07.2021 09:25:39.71 46,695 Germany
2089 TALENT QUATRO Matuska A -- CZ-0334-21-27 17.07.2021 09:25:41.21 46,682 Czech Republic
2090 Marek & Marcin Rzepka A -- PL-0316-21-1335 17.07.2021 09:25:49.50 46,607 Poland
2091 WG Warmia -- PL-0417-21-9126 17.07.2021 09:25:52.38 46,580 Poland
2092 Teodoru Ana Women Cup GR-21-0637606 17.07.2021 09:25:52.48 46,580 Greece
2093 SZYMBART -- PL-0477-21-6405 17.07.2021 09:25:55.56 46,552 Poland
2094 Nowicki Damian -- PL-03-21-314 17.07.2021 09:26:00.03 46,511 Poland
2095 WARKA -- PL-0399-21-10814 17.07.2021 09:26:57.23 46,001 Poland
2096 Joekel Skylights Team Lumen -- DV-07001-21-118 17.07.2021 09:27:07.66 45,910 Germany
2097 Messiaen Christian B -- BE-21-3119467 17.07.2021 09:27:09.17 45,896 Belgium
2098 Bury Trine & Elena Women Cup NOR-011-21-0166 17.07.2021 09:27:10.06 45,889 Norway
2099 D&K Girl Power Women Cup PL-0310-21-2256 17.07.2021 09:27:21.17 45,791 Poland
2100 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14423 17.07.2021 09:27:22.87 45,777 Poland
2101 Karl-Heinz Wichert -- DV-02618-21-2264 17.07.2021 09:27:28.09 45,731 Germany
2102 Szymański Grzegorz B -- PL-0384-21-11457 17.07.2021 09:27:28.94 45,724 Poland
2103 Mielczarek Karolina Women Cup PL-014-21-4503 17.07.2021 09:27:34.15 45,678 Poland
2104 Kussyk Christof -- DV-06665-21-407 17.07.2021 09:27:48.28 45,556 Germany
2105 VERMEULEN LUTGARD Women Cup BE-21-6089236 17.07.2021 09:27:55.42 45,494 Belgium
2106 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343228 17.07.2021 09:28:21.51 45,270 Netherlands
2107 Mortal Kombat Team -- CZ-0234-21-3411 17.07.2021 09:28:30.91 45,190 Czech Republic
2108 Maziarz Racing Team -- PL-0231-21-8270 17.07.2021 09:28:39.71 45,115 Poland FLOYD
2109 Kuskowska Danuta Women Cup PL-042-21-5511 17.07.2021 09:29:33.25 44,666 Poland
2110 LEXMAN TEAM -- CRO-21-12616 17.07.2021 09:30:04.05 44,411 Croatia
2111 Team Palarscy A -- PL-0417-21-4428 17.07.2021 09:30:55.92 43,989 Poland
2112 Team Górków M.T.M -- PL-0198-21-6313 17.07.2021 09:31:45.14 43,596 Poland
2113 Kardaś TEAM A -- SK-02901-21-5021 17.07.2021 09:32:07.25 43,421 Poland
2114 Kubáček Lubomír -- CZ-0234-21-2939 17.07.2021 09:32:16.64 43,348 Czech Republic
2115 Okutan Pigeon -- TR-21-042534 17.07.2021 09:33:19.63 42,860 Denmark
2116 Lewandowski Kazimierz -- PL-0302-21-10203 17.07.2021 09:35:08.41 42,043 Poland
2117 Kamecki Witold -- PL-018-21-2779 17.07.2021 09:36:27.12 41,471 Poland
2118 Liene Grudule Women Cup LAT-01-21-1304 17.07.2021 09:36:34.58 41,418 Latvia
2119 Baska Paweł -- PL-063-21-7602 17.07.2021 09:36:36.43 41,405 Poland
2120 Agnieszka Adamska B Women Cup PL-0228-21-14421 17.07.2021 09:37:51.68 40,874 Poland
2121 Nitaya Nosek Women Cup AUS-301-21-1065 17.07.2021 09:37:59.95 40,817 Austria
2122 ABIKS Gołębie -- PL-098-21-13811 17.07.2021 09:41:51.29 39,272 Poland
2123 Kołodziejek Karol -- PL-03-21-5653 17.07.2021 09:44:14.60 38,372 Poland
2124 TUSCAN SUN RACE -- IT-21-089335 17.07.2021 09:46:33.19 37,540 Italy
2125 Mona Team Women Cup PL-0310-21-3534 17.07.2021 09:48:09.39 36,983 Poland
2126 Księżopolska Jolanta Women Cup PL-0414-21-8069 17.07.2021 09:51:01.94 36,026 Poland
2127 Wojtkowski Andrzej -- PL-010-21-12692 17.07.2021 09:51:05.12 36,008 Poland
2128 Athanasidu Nikoleta Thanos -- GR-21-0915598 17.07.2021 09:51:08.86 35,988 Greece
2129 Team Dolina Baryczy -- PL-099-21-3347 17.07.2021 09:51:33.82 35,854 Poland
2130 DICKMANN - STROETGES Team -- NL-21-1343313 17.07.2021 09:51:48.90 35,773 Netherlands
2131 Milewski Jan -- NOR-019-21-0490 17.07.2021 09:51:59.86 35,715 Norway
2132 Team DARIUS -- GR-21-0637685 17.07.2021 09:56:45.96 34,257 Greece
2133 Baska Paweł -- PL-063-21-8924 17.07.2021 09:56:52.69 34,224 Poland
2134 Messiaen Christian A -- BE-21-3119470 17.07.2021 09:57:16.84 34,106 Belgium
2135 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637624 17.07.2021 10:04:35.66 32,104 Greece
2136 Popovici Paul -- AUS-602-21-1721 17.07.2021 10:06:18.79 31,667 Austria
2137 Catarina Färm Women Cup S-68-21-774 17.07.2021 10:07:01.39 31,490 Sweden
2138 BEATA OKROJ 078 B Women Cup PL-078-21-11131 17.07.2021 10:08:19.03 31,173 Poland
2139 ZIBI -- GB-21-V-24341 17.07.2021 10:14:15.60 29,793 England
2140 Stępnik -- PL-0221-21-3387 17.07.2021 10:18:07.25 28,960 Poland
2141 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-01236-21-1207 17.07.2021 10:26:15.37 27,349 Poland
2142 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3443 17.07.2021 10:35:01.71 25,802 Poland
2143 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1060 17.07.2021 10:35:56.17 25,652 Denmark
2144 Baranowscy P. R. Team B -- PL-03-21-10098 17.07.2021 10:43:34.05 24,455 Poland
2145 M.WŁUDZIK & K.KŁOS -- PL-0236-21-1218 17.07.2021 10:59:11.91 22,322 Poland
2146 NATAN Women Cup PL-0421-21-1046 17.07.2021 11:12:09.17 20,817 Poland
2147 Młynarczyk Barbara Women Cup PL-0224-21-159 17.07.2021 11:12:55.10 20,734 Poland
2148 Bury -- NOR-011-21-0173 17.07.2021 11:20:48.35 19,920 Norway
2149 Buczkowski Andrzej -- PL-0453-21-12787 17.07.2021 11:20:51.70 19,914 Poland
2150 Torsten Kröger -- DV-09581-21-237 17.07.2021 11:21:01.86 19,897 Germany
2151 EMILA Women Cup PL-04-21-3191 17.07.2021 11:21:17.64 19,871 Poland
2152 Szczech Ewa Women Cup PL-013-21-10439 17.07.2021 11:21:53.23 19,813 Poland
2153 Kozakowska Karolina Women Cup PL-0192-21-255 17.07.2021 11:22:04.23 19,795 Poland
2154 Familie Soellner -- DV-02733-21-247 17.07.2021 11:49:47.85 17,407 Germany
2155 Wojaczek - Witek A -- DV-09581-21-1651 17.07.2021 12:07:06.37 16,187 Poland
2156 Baranowski - Pogorzelec -- PL-03-21-10169 17.07.2021 12:25:04.44 15,090 Poland
2157 Team Claus & Ulrik -- DAN-232-21-1067 17.07.2021 12:39:07.22 14,331 Denmark
2158 Poortvliet Antje Women Cup NL-21-1450222 17.07.2021 12:39:15.02 14,324 Netherlands
2159 Ciereszko Adam -- PL-011-21-8356 17.07.2021 12:39:22.26 14,318 Belgium
2160 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-1224 17.07.2021 12:39:28.17 14,313 Poland
2161 Jędrzejczyk Bogusław A -- PL-0478-21-4099 17.07.2021 12:39:38.78 14,304 Poland
2162 Monika M - B Women Cup PL-03-21-10175 17.07.2021 12:39:48.09 14,296 Poland
2163 Viglidán Ágoston -- HUNG-21-D-614919 17.07.2021 12:39:57.87 14,288 Hungary
2164 Piwowarczyk A&E -- PL-0196-21-1117 17.07.2021 12:40:08.58 14,278 Poland
2165 Kwaśny Joanna Women Cup PL-0453-21-7204 17.07.2021 12:40:15.26 14,273 Poland
2166 BOLOGNA TEAM B -- IT-21-013933 17.07.2021 12:40:25.03 14,265 Italy
2167 Jamińska Iwona B Women Cup PL-07-21-13098 17.07.2021 12:40:32.65 14,258 Poland
2168 Mroczkowski - Bobowicz -- PL-014-21-4475 17.07.2021 12:40:39.46 14,252 Poland
2169 Halinka Team Women Cup PL-013-21-603 17.07.2021 12:40:56.94 14,238 Poland
2170 Jaguś R. - Baran M. Team C -- PL-0275-21-3583 17.07.2021 12:41:06.54 14,229 Poland
2171 Van Win Ludwig A -- BE-21-2043825 17.07.2021 12:41:13.99 14,223 Belgium
2172 Rutkowski Kamil i Ryszard -- PL-014-21-3415 17.07.2021 12:41:21.83 14,217 Poland
2173 Viking J. -- NOR-011-21-0260 17.07.2021 12:41:42.45 14,199 Norway
2174 Borker Jens -- DV-07259-21-545 17.07.2021 12:42:01.24 14,183 Germany
2175 Kutlesa Slavko -- AUS-319-21-240 17.07.2021 12:42:06.80 14,179 Austria
2176 Jamińska Iwona A Women Cup PL-07-21-13099 17.07.2021 12:42:13.73 14,173 Poland
2177 Baska Paweł -- PL-063-21-9085 17.07.2021 12:42:20.95 14,167 Poland
2178 Kornelia - Wojtek -- PL-0296-21-7341 17.07.2021 12:42:29.20 14,160 Poland
2179 Kawecka Lena Women Cup PL-016-21-10029 17.07.2021 12:42:36.12 14,154 Poland
2180 Jaap Koehoorn A -- NL-21-1447060 17.07.2021 12:42:49.29 14,143 Netherlands
2181 Thailand Elite Center - Sparta 300 -- BE-21-3033732 17.07.2021 12:42:57.07 14,137 Thailand
2182 Jaguś R. - Baran M. Team B -- PL-0275-21-3564 17.07.2021 12:43:07.07 14,128 Poland
2183 Łopatowska Karolina Women Cup PL-0282-21-10592 17.07.2021 12:43:27.02 14,112 Poland
2184 Kuczyński Marcin&Józef -- PL-014-21-311 17.07.2021 12:46:55.03 13,941 Poland
2185 Stafiej Andżelika Women Cup DV-09606-21-96 17.07.2021 13:04:34.08 13,133 Germany
2186 Van Win Ludwig B -- BE-21-2043834 17.07.2021 13:20:17.42 12,489 Belgium
2187 Team DS Pigeon World/CP -- NL-21-1343302 17.07.2021 14:02:42.50 11,028 Philippines
2188 Mitręga Wioletta Women Cup PL-0176-21-254 17.07.2021 14:44:32.71 9,888 Poland
2189 Hodowla Schmidt -- PL-0299-21-603 17.07.2021 14:51:25.43 9,722 Poland
2190 Coco Svarowska Women Cup PL-05-21-11454 17.07.2021 16:11:04.19 8,146 Poland
2191 GOLD Team -- PL-0187-21-5749 17.07.2021 16:35:06.82 7,765 Poland
2192 Maciorowski Wiesław -- PL-014-21-5445 17.07.2021 16:45:26.63 7,613 Poland
2193 Paś Zbigniew Tomasz -- PL-0221-21-7002 17.07.2021 16:57:23.06 7,444 Poland
2194 Bieniek Family Loft -- S-20-21-1012 17.07.2021 17:10:01.55 7,272 Sweden
2195 Tachmazidou Parthena Women Cup GR-21-0637619 17.07.2021 17:26:50.42 7,057 Greece
2196 Żbikowski - Mróz -- PL-014-21-2449 17.07.2021 17:33:47.57 6,971 Poland
2197 Kulig Ryszard -- PL-0421-21-1048 17.07.2021 18:09:04.40 6,567 Poland
2198 Yu Tian B Women Cup NL-21-1171223 17.07.2021 18:19:51.62 6,453 China
2199 Baska Paweł -- PL-063-21-7369 18.07.2021 05:10:46.81 3,148 Poland
2200 Gosiewska Julka Women Cup PL-014-21-5650 18.07.2021 07:11:36.66 2,874 Poland
2201 Popielarski Andrzej - Kwiatkowski Przemysław -- PL-0223-21-8600 18.07.2021 07:35:58.70 2,825 Poland
2202 Paweł Jurkiewicz ,,Juri'' -- PL-0123-21-9577 18.07.2021 08:06:12.59 2,766 Poland
2203 Sucholas Monika B Women Cup PL-0137-21-1507 18.07.2021 09:51:32.95 2,578 Poland
2204 Denis & Karla Čulić Team -- CRO-21-24156 18.07.2021 11:25:28.16 2,431 Croatia
2205 Team Stępniewski L.K.K. B -- PL-090-21-6185 18.07.2021 11:25:31.10 2,431 Poland
2206 KAJA Women Cup PL-0417-21-4508 18.07.2021 12:35:19.82 2,332 Poland
2207 Chłopek Andrzej -- PL-0357-21-2086 18.07.2021 12:36:29.85 2,330 Poland
2208 Warda Mirosław A -- PL-0211-21-509 18.07.2021 18:28:19.09 1,934 Poland
2209 ROMANIA GOLDEN PIGEONS FCI -- RO-21-013804 18.07.2021 18:29:44.25 1,933 Romania
2210 Rumiński Tomasz -- PL-08-21-2388 18.07.2021 18:29:48.41 1,933 Poland





Aktualizacja wyniku- 18 July 2021 r. - arrived - 2210 pigeons