Organizator MWG Mazury: Wojciech Ziobroniewicz - Sylwester Zieliński. Kontakt telefoniczny: 501 - 362 - 221, adres: 19-200 Grajewo, Popowo 7 (obok sali biesiadnej). Adres e-mail: kontakt@mwgmazury.nazwa.pl adres strony internetowej: www.mwgmazury.pl

Nasi Partnerzy (MWG Mazury Partners):

Partnerzy i Przyjaciele MWG Mazury

Poniżej przedstawiamy wykaz parterów MWG Mazury I Edycji seoznu 2018 wraz z linkami do stron. Dziękujemy za współpracę.EJB Firma produkująca gołębniki i akcesoria do hodowli gołębi.
Herbovet Firma Rafa Herbotsa. Zafascynowany sportem gołębiarskim, praktykowanym od dziesięcioleci w naszej rodzinie, wyspecjalizowałem się jako weterynarz w zakresie zdrowia i kondycji tych zwierząt. W 1994 roku ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie w Ghent. Mogłem eksperymentować z nabytą wiedzą w mojej rodzinie. W ten sposób udało mi się uczynić moją praktykę jedną z lepszych w dziedzinie diagnozy.
Herbots Czołowa hodowla gołębi pocztowych rodziny Herbots z Belgii. Portal aukcyjny najlepszych gołębi czołowych hodowców sportu gołębiarskiego. Preparaty i specyfiki do prawidłowego prowadzenia hodowli gołębi pocztowych.
Versele Laga Belgijska firma produkująca karmę i produkty dla gołębi i innych zwierząt domowych. Ściśle współpracująca z wieloma organizacjami przy opracowywaniu nowych produktów. W Versele-Laga wierzymy również, że jakość zawsze się opłaca i zawsze uświadamiamy to wszystkim w firmie. Ważna jest nie tylko jakość produktu, ale także dążymy do tego, aby wszystko, co robimy, było najlepsze.
Sala Bankietowa Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych od małych spotkań w gronie rodzinnym po bale. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie oddzielne przestronne sale. Duża sala znajdująca się na dole, która może pomieścić nawet 300 osób. Sala mniejsza z tarasem usytuowana na I piętrze mogącą pomieścić około 180 osób. Wejścia do obu sal są oddzielne. Do dyspozycji mamy 64 miejsc noclegowych dla gości. Każdy pokój oddzielnie wyposażony został w toaletę i prysznic.
Pigeon Vit jest wyłącznym importerem i przedstawicielem norweskiej firmy Pigeon Vitality na terenie Polski. Firma Pigeon Vitality została założona w 2001 roku przez Dr. Frode Brakstad. http://www.pigeonvitality.com W ofercie posiadamy pełny asortyment produktów naszego norweskiego partnera. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie naturalne, najwyższej jakości i rekomendowane przez najlepszych hodowców w kraju i na świecie produkty dla gołębi. Stosowanie tych produktów zapewni utrzymanie hodowli w zdrowiu i kondycji oraz osiąganie lepszych wyników lotowych.
Jos and Lars Vercammen Hodowla Jos & Lars Vercammen osiąga błyskawiczny wzrost na firmamencie międzynarodowych wyścigów gołębi pocztowych. Doskonałe wyniki następują jeden po drugim, ale, co jest również bardzo ważne, wielu hodowców na całym świecie odnosi sukcesy krajowe i międzynarodowe z gołębiami Vercammen. Hodowla Vercammen oparte jest na ptakach o doskonałym pochodzeniu, dlatego tak wysoki procent najwyższej klasy gołębi rodzi się w Vremde.
Puritan Polska Puritan Polska jest marką stworzoną dla ludzi wymagających dobrych produktów dla swoich gołębi. Zajmujemy się produkcją mieszanek paszowych uzupełniających dla gołębi.
ARTYKUŁY DLA GOŁĘBI - SKLEP DE FELLE
Zdrowie i dobra forma gołębi zależy nie tylko od odpowiedniego rodzaju karmy, ale także od dodatkowych preparatów, które sprawiają, że po długim locie gołębie mogą szybko z powrotem nabrać sił. Polecane preparaty dla gołębi to między innymi środki wzmacniające, probiotyki, elektrolity, preparaty białkowe oraz witaminowe. Artykuły dla gołębi obejmują także wyciągi roślinne, minerały oraz zakwaszacze. Nasz sklep posiada również szeroki wybór akcesoriów - karminików, pojników, grytowników oraz misek lęgowych.
VanHee Products Belgijska fima produkująca preparaty dla gołębi oraz doskonała hodowla gołębi pocztowych. Karma dla gołębi Vanhee i produkty uzupełniające zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej wydajności i doskonałego zdrowia Twoich gołębi zostały opracowane i przygotowane w wyniku ponad 80 lat i 3 pokoleń badań naukowych i praktycznych testów w terenie. Oferta Vanhee oferują kompletny asortyment produktów, które odpowiadają codziennym potrzebom gołębi i są przygotowane na wszystkie pory roku.
Unimix Karmy i pasze dla gołębi. Profesjonalne karmy dla gołębi pocztowych, rasowych i ptaków egzotycznych
KAMPOL Karmy i pasze dla gołębi. Podstawową działalnością firmy jest całoroczny skup, sprzedaż zbóż paszowych i konsumpcyjnych, nasion oleistych, strączkowych, motylkowych, egzotycznych itp. Firma jest producentem Karm dla gołębi, grochu obłuskanego i kaszy jaglanej.
Piotr Rompca - ROMIX Karmy i pasze dla gołębi. Firma Rompca Piotr Firma Usługowo-Handlowa ROMIX z siedzibą pod adresem WĘGLOWA 1, CHWASZCZYNO, 80-209, POMORSKIE, Polska. Działa w branży sprzedaż hurtowa zboża, pasz dla gołębi i innych zwierząt oraz nieprzetworzonego tytoniu i nasion.
PigeonExpert.com Wszystko dla gołębi od A do Z. Profesjonalne produkty dla gołębi, witaminy, minerały, piasek itp. Bardzo atrakcyjne ceny!!! Współpracujemy z BELGICA DE WEERD, natural, BEYERS, HERBOTS, etc. Profesjonalne strony dla hodowców gołębi. Fotografia gołębi pocztowych. Usługi projektowe oraz druk.
TJW Racing Pigeons Feed Producent najwyższej jakości granulatów i suplementów diety dla gołębi. Marka TJW powstała w wyniku połączenia pasji, pracy i wieloletniego doświadczenia w hodowli i żywieniu zwierzą. Zajmujemy się produkcją mieszanek i suplementów diety dla zwierząt. Produkty marki TJW w trakcie opracowywania i wdrażania do sprzedaży są pod kontrolą własnego gabinetu weterynaryjnego, który gwarantuje ich zgodność ze wszystkimi przepisami i normami żywienia.
AMC-ESK to polska marka innowacyjnych Elektronicznych Systemów Konstatowania gołębi pocztowych produkowanych przez firmę Inteligentna Mikroelektronika Sp. z o.o.. Premierowe systemy pojawiły się na rynku w 2008 roku i od tego czasu, z roku na rok wzrasta liczba zadowolonych użytkowników systemu.
BELGAVET SEIFFERT Bvba - Założona w 1987 przez Christiana Seiffert and van der Merwede w centrum Antwerpii firma, twórca naturalnych produktów zwierzęcych i uzupełniających paszę. Główna linia produkcyjna to produkty dla gołębi jednak również produkujemy produkty dla innych zwierząt, takich jak ptaki, koty, psy i konie. Obecnie eksportujemy do 39 krajów na całym świecie.
MDM Polska to przedsiębiorstwo funkcjonujące na hurtowym rynku ziaren, nasion, przypraw, bakalii, jak również dodatków piekarniczych i masarskich. To także producent wysokogatunkowej karmy dla gołębi pocztowych oraz ptaków egzotycznych. Oferowany asortyment charakteryzuje się najwyższa jakością. Oferujemy ponad 170 pozycji asortymentowych, ponad 45 produktów własnych, wszystkie w magazynie i przy niskich cenach.