Organizator MWG Mazury: Wojciech Ziobroniewicz - Sylwester Zieliński. Kontakt telefoniczny: 501 - 362 - 221, adres: 19-200 Grajewo, Popowo 7 (obok sali biesiadnej). Adres e-mail: kontakt@mwgmazury.nazwa.pl adres strony internetowej: www.mwgmazury.pl

Nasi Partnerzy (MWG Mazury Partners):

Poniżej przedstawiamy wykaz partnerów MWG Mazury wraz z linkami do stron.
Dziękujemy za współpracę.

EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish


EJB Firma produkująca gołębniki i akcesoria do hodowli gołębi.
Benzing to marka doskonałych Elektronicznych Systemów Konstatowania gołębi pocztowych produkowanych przez austriacką firmę. Firma specjalizuje się w systemy do konstantowania dla hodowców gołębi pocztowych, jak również dla wspólnych gołębników tworząc kompletne nowoczesne systemy wykorzystywane przez największe i najbardziej prestiżowe gołębniki na świecie. Najnowszym produktem firmy jest Benzing Live. Dzięki tej inowacji można uzyskać dostęp online do wszystkich danych dotyczących lotów gołębi pocztowych.
Herbovet Firma Rafa Herbotsa. Zafascynowany sportem gołębiarskim, praktykowanym od dziesięcioleci w naszej rodzinie, wyspecjalizowałem się jako weterynarz w zakresie zdrowia i kondycji tych zwierząt. W 1994 roku ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie w Ghent. Mogłem eksperymentować z nabytą wiedzą w mojej rodzinie. W ten sposób udało mi się uczynić moją praktykę jedną z lepszych w dziedzinie diagnozy.
Herbots Czołowa hodowla gołębi pocztowych rodziny Herbots z Belgii. Portal aukcyjny najlepszych gołębi czołowych hodowców sportu gołębiarskiego. Preparaty i specyfiki do prawidłowego prowadzenia hodowli gołębi pocztowych.
International Golden Breeding - stacja rozpłodowa czołowych Europejskich hodowców Koopman & Prange. Gerard Koopman i Günter Prange są przyjaciółmi od 30 lat którzy i mają jedną wspólną pasję – hodowlę gołębi pocztowych. Gerard Koopman był w ostatnich latach jednym z pierwszych holenderskich mistrzów w lotach długodystansowych, który osiągnął niewiarygodnie dobre wyniki. Günter Prange jest rekordzistą w konkursie GOLDEN DUIF – w sumie 7 zwycięstw. Został rozpoznawalny po wspaniałym gołębiu RINGLOSE i jego wspaniałym potomstwie rownież w hodowlach innych hodowców. Wszystkie gołębie w gołębniku rozpłodowym stacji International Golden Breeding posiadają certyfikat DNA.
Versele Laga Belgijska firma produkująca karmę i produkty dla gołębi i innych zwierząt domowych. Ściśle współpracująca z wieloma organizacjami przy opracowywaniu nowych produktów. W Versele-Laga wierzymy również, że jakość zawsze się opłaca i zawsze uświadamiamy to wszystkim w firmie. Ważna jest nie tylko jakość produktu, ale także dążymy do tego, aby wszystko, co robimy, było najlepsze.
Sala Bankietowa Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych od małych spotkań w gronie rodzinnym po bale. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie oddzielne przestronne sale. Duża sala znajdująca się na dole, która może pomieścić nawet 300 osób. Sala mniejsza z tarasem usytuowana na I piętrze mogącą pomieścić około 180 osób. Wejścia do obu sal są oddzielne. Do dyspozycji mamy 64 miejsc noclegowych dla gości. Każdy pokój oddzielnie wyposażony został w toaletę i prysznic.
Pigeon Vit jest wyłącznym importerem i przedstawicielem norweskiej firmy Pigeon Vitality na terenie Polski. Firma Pigeon Vitality została założona w 2001 roku przez Dr. Frode Brakstad. http://www.pigeonvitality.com W ofercie posiadamy pełny asortyment produktów naszego norweskiego partnera. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie naturalne, najwyższej jakości i rekomendowane przez najlepszych hodowców w kraju i na świecie produkty dla gołębi. Stosowanie tych produktów zapewni utrzymanie hodowli w zdrowiu i kondycji oraz osiąganie lepszych wyników lotowych.
Jos and Lars Vercammen Hodowla Jos & Lars Vercammen osiąga błyskawiczny wzrost na firmamencie międzynarodowych wyścigów gołębi pocztowych. Doskonałe wyniki następują jeden po drugim, ale, co jest również bardzo ważne, wielu hodowców na całym świecie odnosi sukcesy krajowe i międzynarodowe z gołębiami Vercammen. Hodowla Vercammen oparte jest na ptakach o doskonałym pochodzeniu, dlatego tak wysoki procent najwyższej klasy gołębi rodzi się w Vremde.
Puritan Polska Puritan Polska jest marką stworzoną dla ludzi wymagających dobrych produktów dla swoich gołębi. Zajmujemy się produkcją mieszanek paszowych uzupełniających dla gołębi.
VanHee Products Belgijska fima produkująca preparaty dla gołębi oraz doskonała hodowla gołębi pocztowych. Karma dla gołębi Vanhee i produkty uzupełniające zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej wydajności i doskonałego zdrowia Twoich gołębi zostały opracowane i przygotowane w wyniku ponad 80 lat i 3 pokoleń badań naukowych i praktycznych testów w terenie. Oferta Vanhee oferują kompletny asortyment produktów, które odpowiadają codziennym potrzebom gołębi i są przygotowane na wszystkie pory roku.
PigeonExpert.com Wszystko dla gołębi od A do Z. Profesjonalne produkty dla gołębi, witaminy, minerały, piasek itp. Bardzo atrakcyjne ceny!!! Współpracujemy z BELGICA DE WEERD, natural, BEYERS, HERBOTS, etc. Profesjonalne strony dla hodowców gołębi. Fotografia gołębi pocztowych. Usługi projektowe oraz druk.
TJW Racing Pigeons Feed Producent najwyższej jakości granulatów i suplementów diety dla gołębi. Marka TJW powstała w wyniku połączenia pasji, pracy i wieloletniego doświadczenia w hodowli i żywieniu zwierzą. Zajmujemy się produkcją mieszanek i suplementów diety dla zwierząt. Produkty marki TJW w trakcie opracowywania i wdrażania do sprzedaży są pod kontrolą własnego gabinetu weterynaryjnego, który gwarantuje ich zgodność ze wszystkimi przepisami i normami żywienia.
BELGAVET SEIFFERT Bvba - Założona w 1987 przez Christiana Seiffert and van der Merwede w centrum Antwerpii firma, twórca naturalnych produktów zwierzęcych i uzupełniających paszę. Główna linia produkcyjna to produkty dla gołębi jednak również produkujemy produkty dla innych zwierząt, takich jak ptaki, koty, psy i konie. Obecnie eksportujemy do 39 krajów na całym świecie.
MDM Polska to przedsiębiorstwo funkcjonujące na hurtowym rynku ziaren, nasion, przypraw, bakalii, jak również dodatków piekarniczych i masarskich. To także producent wysokogatunkowej karmy dla gołębi pocztowych oraz ptaków egzotycznych. Oferowany asortyment charakteryzuje się najwyższa jakością. Oferujemy ponad 170 pozycji asortymentowych, ponad 45 produktów własnych, wszystkie w magazynie i przy niskich cenach.
BEYERS SPECJALISTYCZNE, PROFESJONALNE MIESZANKI I PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE DLA GOŁĘBI. Jesteśmy firmą z tradycjami i siecią stałych klientów. Specjalizujemy się w mieszankach dla gołębi pocztowych, zapewniającym im prawidłowy rozwój i utrzymanie doskonałej kondycji.Długoletnie doświadczenie firmy BEYERS sięgające roku 1902 jest gwarancją wysokiej jakości produktów dla gołębi pocztowych, wymagających specjalistycznej ochrony.
Best Natural Firma Handlowo Usługowa „Best Natural” zajmuje się szeroko pojętym przerobem zbóż oraz produkcją kasz.Nasze produkty wytwarzamy ze zbóż kupowanych od stałych, sprawdzonych dostawców. Pozwala to zapewnić naszym klientom wyroby wysokiej jakości, które zawierają niezbędne dla organizmu wartości odżywcze oraz witaminy i minerały. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i sprzedażą karm dla gołębi. Posiadamy pokaźny asortyment różnych mieszanek. Ziarna dostępne w naszej ofercie to m.in.: pszenica, jęczmień łuskany, gryka, słonecznik, kukurydza złota, kukurydza czerwona, kukurydza Curbis, kukurydza extra, groch żółty, groch zielony, peluszka, sorgo, proso, proso żółte, siemię lniane, dari, wyka, kardi, owies łuszczony, ryż, ryż paddy, konopie, ptasi groszek, rzepak. Wszystkie ziarna wykorzystywane do produkcji karm są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Mieszanie wykonywane jest przez nowoczesne maszyny nadzorowane przez doświadczonych specjalistów. Tylko tak przygotowane mieszanki sprawią, że Państwa gołębie będą zdrowe oraz pełne energii.
PioMar naturalne polskie preparaty dla gołębi pocztowych. Szeroka gama produktów: drożdźe, propolis, srebro koloidalne, preparaty ziołowe, zakwaszacze, elektrolity itp.
Belgica De Weerd Belgica de Weerd - istniejąca od 1972 r. holenderska marka Belgica de Weerd znana jest jako profesjonalny i godny zaufania dostawca preparatów uzupełniających i medycznych dla gołębi pocztowych. Ptaki zaliczane do tego gatunku wymagają szczególnej opieki i zapewniania im dostępu do jak najlepszej jakości karmy, suplementów czy środków do utrzymania higieny, dlatego wszyscy odpowiedzialni hodowcy na pewno zainteresują się możliwymi do nabycia w naszym sklepie artykułami firmy funkcjonującej w kraju tulipanów. Dzięki nim zwierzęta rozwijają się bez żadnych przeszkód, cieszą dobrym zdrowiem, a także osiągają satysfakcjonujące wyniki w sportach gołębiarskich. Fakt ten sprawia, że zdecydowanie warto korzystać z produktów od Belgica de Weerd, tworzonych na podstawie badań własnych firmy, które mają miejsce w Berdzie. Produkty wykonywane przez specjalistów z firmy Belgica de Weerd są znane na całym świecie z racji swojej wysokiej jakości.
Peter van de Merwe pochodzi z Dordrechtu, niedaleko Rotterdamu, w zachodniej części Holandii. Często nazywany jest jednym z najbardziej doświadczonych talentów w naszym szlachetnym sporcie. Kiedyś najmłodsza ikona wyścigów gołębi; teraz supergwiazda Holandii w ciągu ostatnich trzech dekad. Peter jest absolutną gwiazdą w międzynarodowych wyścigach gołębi, z rodziną gołębi, która wyróżnia się na całym świecie. Do tej pory Peter ścigał się na najwyższym poziomie. W tym czasie odniósł 24 zwycięstwa w NPO i miał kilka najlepszych National Ace Pigeons. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Peter zdobył ponad 100 pierwszych nagród w prestiżowych lotach przeciwko tysiącom gołębi. Potomkowie jego ptaków przodują na całym świecie. Niesamowita hodowla najwyższej jakości!
Vet Gabinet - Bartosz Socik Firma Vet Gabinet Weterynaryjny Bartosz Socik prowadzi działalność w branży Lecznice weterynaryjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Taciewo w województwie podlaskim. Świadczymy profesjonalne usługi weterynaryjne. Nasz weterynarz zajmie się fachowo i troskliwie Twoim pupilem, doradzi Ci też, jak się nim właściwie opiekować.Leczenie, szczepienia i odpchlenie zwierząt. Prowadzimy leczenie psów, kotów, świnek morskich, gołębi oraz innych małych zwierząt domowych i egzotycznych. Zapraszamy też na szczepienia ochronne i odpchlanie Państwa ulubieńców. W naszym gabinecie pod fachową opieką lekarza weterynarii przeprowadzane są badania laboratoryjne, USG zwierząt, rentgen oraz zabiegi chirurgiczne. Polecamy również usługę czipowania zwierząt.
De Reiger Firma De Reiger sprzedaje swoje produkty od 1947 roku w Belgii a w Polsce od 2012 r. Właścicielem firmy jest Vanneste Guillaume. Na stronie przedstawiamy informacje oraz plany podawania naszych wyrobów w możliwie najprostszy sposób. Produkty DE REIGER dają możliwość utrzymania gołębii w zdrowiu przez cały rok oraz doprowadzenia ich do szczytowej formy w sezonie lotowym.
Postove holuby Po 40 latach hodowli gołębi i niezliczonych sukcesów nie tylko w OZ, gdzie stałem się 30-krotnym mistrzem OZ w różnych kategoriach, 32-krotnym pierwszym wicemistrzem OZ i 29-krotnym drugim wicemistrzem OZ, postanowiłem wykorzystać moje doświadczenie i otworzyć sklep gołębie Moje gołębie zdobyły wiele 1. i 3. nagród na wyścigach. Zdobywali także wiele nagród i trofeów na wystawach regionalnych. Jednym z najbardziej udanych sezonów był rok 2006, w którym wygrałem 21 pucharów. Dla klientów, którzy nie lubią godzin otwarcia, jestem również dostępny poza godzinami otwarcia. Po prostu skontaktuj się ze mną pod numerem 0905 832 454. Chętnie pomogę i doradzę. Sklep znajduje się w Tvrdosin, głównej drodze do Polski, około 100 metrów od Tesco, w domu towarowym Jednota.
Krzysztof Szkolny - Gold Bird Od wielu lat czołowy hodowca Polski. Członek oddziału PZHGP 0355 Ząbkowice Śląskie - aktualny II Vice Mistrz Polski w kat. A. Włłaściciel rodzinnej firmy GOLD BIRD z nowoczesnym spojrzeniem na sport gołębi. Produkty nasze są najwyższej jakości, tworzone we współpracy z renomowaną firmą DAC Pharma z Holandii, która od wielu lat jest cenionym na całym świecie producentem suplementów oraz leków dla gołębi najwyższej jakości. My jako właściciele firmy Gold Bird, każdego dnia dążymy do poprawy kondycji, a przede wszystkim zdrowotności naszych gołębi, co przekłada się na sukcesy w naszej hodowli i wielu innych wybitnych hodowlach na świecie, które z nami współpracują. Na obecną chwilę w naszej ofercie znajduje się gama specjalistycznych preparatów witaminowych, ziołowych, mineralnych, wspomagających kondycję, układ trawienny, mięśnie ,układ oddechowy jak i również walkę z bakteriami, wirusami oraz grzybami. Nasza linia produktów (GPS Line) w całości powstaje w Holandii, w nowoczesnym zakładzie spełniającym najwyższe wymogi obowiązujące obecnie w Unii Europejskiej. Nasz producent firma DAC Pharma w szczególny sposób dba o bezpieczeństwo produkcji oraz jakość wytwarzanych produktów, których cały proces produkcyjny jest na bierząco monitorowany, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w jakości produkowanych dodatków.
Quality Pigeon Supplies - Flanders Finest Wysokiej jakości karma i suplementy dla gołębi - Flanders Finest Quality Pigeon Supplies (zwane dalej QPS) to belgijski znak towarowy założony w 2017 roku przez Yannick Deridder, znany również jako Flanders Collection. Działamy jako dystrybutorzy uzupełniającej paszy i karmy dla gołębi oraz reprezentujemy markę Flanders Finest. Wszystko w 100% wolne od dopingu. Mieszanki były wspierane i zatwierdzane po konsultacji z dobrymi przyjaciółmi i najlepszymi hodowcami Dirkiem van den Bulckiem i Leo Heremansem. Po przetestowaniu tych mieszanek w praktyce w naszych najlepszych gołębnikach, z najlepszymi referencjami dla Jana i Gustaaf de Bisschop, Dirk Van Den Bulck, Deridder-Vandenbrande, Yannick zdecydował się kontynuować. Tak narodziła się Flanders Finest. Później rozszerzyliśmy naszą ofertę o uzupełniającą paszę dla gołębi. Nasza działalność eksportowa stale rośnie i obecnie stanowi 80% naszych rocznych obrotów. Obecnie eksportujemy do 20 krajów na całym świecie. Misją przewodnią naszej firmy jest - "Wciąż dążyć do najwyższej jakości surowców, aby utrzymać się na szczycie tabeli wyników" Staramy się oferować jak najlepsze produkty i mieszanki dostępne na rynku. Prowadzenie ciągłych badań w celu tworzenia nowych doskonałych produktów. Wierzymy, że pomoc i obsługa są kluczem do maksymalnego wykorzystania naszych produktów i mieszanek Flanders Finest. Pozwól nam pomóc Ci właściwie z nich korzystać.